Clicks1K
pl.news
2

Ameryka i Europa zrobiły wszystko, by tym ludziom odebrać Święta

"Nasze położenie jest bardzo trudne; czujemy się, jakbyśmy wisieli w powietrzu, ukrzyżowani, między niebem a ziemią", pisze franciszkanin Ibrahim Alsabagh (47) w liście bożonarodzeniowym.

Alsabagh jest obrońcą i kapłanem łacińskiej parafii w Aleppo w Syrii. Elektryczność jest dostępna tylko przez godzinę co dziesięć godzin. Występują poważne niedobory gazu i paliwa. Funt syryjski nadal spada, powodując tym samym głód i nędzę wielu rodzin.

Głównymi sprawcami są Stany Zjednoczone i Europa, które uderzają w ten kraj sankcjami karnymi. Wikariusz apostolski Aleppo i arcybiskup maronicki Damaszku potępili amerykański Akt Cezara o sankcjach, który wpędza ludzi w ubóstwo.

Potrzebujemy "pomocy żywnościowej i opieki zdrowotnej, pomocy szkolnej i pozaszkolnych zajęć wyrównawczych oraz odzieży".

#newsXrfxufewlm

Weronika....S
Nie strasz człowieku w masce!!!
jac505
Ponieważ władze Kościoła nie były czujne, nie szukały prawdy, tylko uwierzyli propagandzie w mediach, z WHO, od Gates'a, od firm farmaceutycznych, to dlatego zostały nabrane na wirusa, dały się nabrać na nową chorobę i weszli w spółkę, zostali zaprzęgnięci do niszczenia wiary, Kościoła, oddalanie Ciała Pana Jezusa, niszczenia więzi między ludzkich, a wszystko to do podstępnego, przebiegłego …More
Ponieważ władze Kościoła nie były czujne, nie szukały prawdy, tylko uwierzyli propagandzie w mediach, z WHO, od Gates'a, od firm farmaceutycznych, to dlatego zostały nabrane na wirusa, dały się nabrać na nową chorobę i weszli w spółkę, zostali zaprzęgnięci do niszczenia wiary, Kościoła, oddalanie Ciała Pana Jezusa, niszczenia więzi między ludzkich, a wszystko to do podstępnego, przebiegłego zrobienia robienia tronu szatanowi na jego przyjście ! Panie Jezu Ty przyjdź !