Demokracja nie istnieje już w żadnym zachodnim kraju. Niewielka elita polityczna w każdym z nich realizuje politykę ustaloną przez międzynarodową kabałę, coś w rodzaju Biura Politycznego ukrytego przed wzrokiem publicznym. Obecnie maszerują one krok w krok, aby zaprowadzić Nowy Porządek Świata, zewnętrzną manifestację lucyferycznego Politbiura, które już rządzi zza kulis. Szybkość z jaką nałożyli Blokadę Covid na swoje nieszczęsne populacje jest tego jasnym dowodem. Praktycznie w żadnym parlamencie nie było poważnej opozycji politycznej wobec zestawu polityk, które musiały spowodować poważne problemy społeczne i gospodarcze. Nie podjęto również żadnej próby zakwestionowania idiotycznej „nauki medycznej”, która została wykorzystana do uzasadnienia tej destrukcyjnej polityki.

Promieniowanie elektromagnetyczne (EMR) cześć 3 z 3

Zapominają oni, że Nieprzyjaciel – który kontroluje naszych wrogów! – zrobi wszystko, aby zmiażdżyć sprawiedliwych i zniewolić ludzkość.

PODSUMOWANIE

Przez tak długi czas byliśmy uwarunkowani, aby myśleć o broni jako o urządzeniach kinetycznych przeznaczonych do zadawania obrażeń w bliskiej odległości, że trudno nam sobie wyobrazić, jak moglibyśmy zostać zaatakowani w inny sposób. Nawet truciciel musi podejść wystarczająco blisko, aby podać swoją truciznę.

Ogólnie rzecz biorąc, pomysł, że istnieje obecnie śmiercionośna broń dalekiego zasięgu, która może okaleczać lub zabijać w ciszy i nie pozostawiając śladów, nadal nie jest traktowany poważnie.

Co więcej, myśl, że moglibyśmy zostać zaatakowani w ten sposób przez nasz własny rząd – lub jego elementy – jest dla większości ludzi po prostu nie do pomyślenia.

Zapominają oni, że Nieprzyjaciel – który kontroluje naszych wrogów! – zrobi wszystko, aby zmiażdżyć sprawiedliwych i zniewolić ludzkość. On nie ma sumienia, nie ma skrupułów, nie ma poczucia fair play. Jak ostrzegał nasz Zbawiciel, jest on kłamcą i mordercą, podobnie jak jego najwyżsi rangą ziemscy słudzy.

Jeśli szatan ma „religię”, która jednoczy wszystkie grupy etniczne i wszystkie kultury, to jest nią marksizm. Ta nikczemna filozofia polityczna tak głęboko wbija się w serca i dusze swoich wyznawców, że nawet najbardziej ohydne czyny wydają się konieczne i szlachetne.

Sam Marks był satanistą, jak wykazał Richard Wurmbrand w swoim znakomitym studium Marks i szatan, opublikowanym w 1986 roku. Bolszewiccy przywódcy rewolucji rosyjskiej, jako nienawidzący Chrystusa psychopaci, zostali odlani z tej samej formy.

Po drugiej wojnie światowej czołowi marksistowscy teoretycy opracowali bardzo wyrafinowany sposób wprowadzania na rynek, rozpowszechniania i – co najważniejsze – ukrywania swojej filozofii. Chore idee rozwinięte przez Marksa i innych zostały przepakowane w sprytny sposób, aby ukryć ich prawdziwy cel.

Zamieszanie jest finansowane przez bogate rodziny lucyferiańskie.

Finansowany od początku przez zachodnich milionerów – z których wszyscy pochodzili z pokoleniowych rodzin lucyferiańskich – marksizm rozprzestrzeniał się szybko na zachodzie pod zasłoną tajemnicy.

Najlepsi i najzdolniejsi z nich, rekrutowani na uniwersytetach, byli przygotowywani od nastolatków do pełnienia roli „agentów zmian” w najbardziej wpływowych instytucjach – służbie cywilnej, agencjach państwowych, biurach politycznych, prasie i radiu, zawodach prawniczych, medycznych itd.

W miarę jak pięli się po szczeblach kariery, byli w stanie przyciągnąć do swoich instytucji więcej swoich współtowarzyszy. To dlatego dziś, zaledwie siedem dekad później, wszystkie zachodnie rządy są kryptomarksistowskie.

Demokracja nie istnieje już w żadnym zachodnim kraju.

Niewielka elita polityczna w każdym z nich realizuje politykę ustaloną przez międzynarodową kabałę, coś w rodzaju Biura Politycznego ukrytego przed wzrokiem publicznym. Obecnie maszerują one krok w krok, aby zaprowadzić Nowy Porządek Świata, zewnętrzną manifestację lucyferycznego Politbiura, które już rządzi zza kulis.

Szybkość z jaką nałożyli Blokadę Covid na swoje nieszczęsne populacje jest tego jasnym dowodem. Praktycznie w żadnym parlamencie nie było poważnej opozycji politycznej wobec zestawu polityk, które musiały spowodować poważne problemy społeczne i gospodarcze. Nie podjęto również żadnej próby zakwestionowania idiotycznej „nauki medycznej”, która została wykorzystana do uzasadnienia tej destrukcyjnej polityki.

Wirus, jeśli istnieje, nie jest zaraźliwy

Jak wykazaliśmy w tym artykule, Covid-19 jest fikcyjnym patogenem wymyślonym przez CDC, aby umożliwić tym marksistowskim rządom narzucenie blokad, które teraz rozdzierają zachodnią cywilizację na strzępy.

To co kiedyś nazywaliśmy Chrześcijaństwem jest demontowane i zastępowane totalitarną technokracją, wszechogarniającymi ramami legislacyjnymi zakorzenionymi w ateistycznym humanizmie i rządach jednej partii.

Bolesne przedwczesne zgony przypisywane Covid-19 były spowodowane czymś innym niż zakaźnym wirusem. Jak wykazaliśmy, zatrucie EMR jest najbardziej oczywistym kandydatem.

Część z nich została najprawdopodobniej spowodowana przez 5G, na przykład w Wuhan, ale mikrofale z anten 3G i 4G mogą być również wykorzystywane do tworzenia niebezpiecznych hotspotów, które mogą zaszkodzić osobom z chorobami współistniejącymi lub upośledzonym układem odpornościowym.

Ich celem jest nakłonienie wszystkich do przyjęcia jednej lub więcej z ich plugawych szczepionek. Możemy się tylko domyślać, jak wiele szkód zamierzają wyrządzić za pomocą tych ohydnych mikstur.

Zły reżim, który za tym wszystkim stoi, nie ma skrupułów przed zabijaniem dużej liczby ludzi. Strach i śmierć to jego towar handlowy, a kłamstwa i oszustwa to jego modus operandi.


Historia marksizmu potwierdza to raz za razem. Rekrutują oni kogo tylko potrzebują, aby zarówno przewodzić, jak i zwodzić społeczeństwo. Trump jest tego najlepszym przykładem, pied piper, którego kameleonowa persona rozprasza jego zwolenników mglistymi obietnicami i pustą retoryką, podczas gdy oni zataczają się jak niewolnicy do miejsca swojej egzekucji. Jako zaprzysiężony Lucyferianin, wierzy on w to co robi -i pomagał wprowadzić Nowy Porządek Świata .

Będąc pierwszorzędnym aktorem, bez końca gra na naiwności ‚chrześcijan’, którzy nie zadają sobie trudu, aby sprawdzić, czy cokolwiek, co mówi lub robi, jest zgodne z żywym mieczem Słowa Bożego. Gdyby to zrobili, szybko zobaczyliby, że jest on kłamcą i oszustem, chętną marionetką

Głębokie Państwo, które wsadziło go tam, by im służył, a nie tobie.

„Bierzemy rzeczy, które są genetycznie modyfikowanymi organizmami i wstrzykujemy je w ramiona małych dzieci…”
„…wstrzykujemy je prosto w żyły.”

Bill Gates wyjaśnia, jak będą działać jego „bezpieczne” szczepionki.

Książę mocy powietrza

Słowo Boże czyni dwa intrygujące odniesienia do szatana, odniesienia, które wydają się mówić w jakiś sposób o jego atrybutach. Pierwsze z nich było autorstwa Jezusa: „I rzekł do nich: widziałem szatana jako błyskawicę spadającego z nieba”. (Łk 10:18) Pan porównuje szatana do najbardziej zaskakującego (i niszczycielskiego) zjawiska elektromagnetycznego występującego w przyrodzie.

Drugi odnosi się do „mocy powietrza”. Biorąc pod uwagę, że potężne burze elektryczne występują jednocześnie w kilku częściach świata, nieustannie wyładowując potężne bolty elektryczności między ziemią a niebem – utrzymując równowagę elektryczną między tymi dwoma „płytami” – możemy zapytać, czy Efezjan 2:2, który opisuje szatana jako „księcia mocy powietrza”, jest odniesieniem do jego opanowania elektryczności i ogólnie sił elektrycznych:
„W którym to czasie chodziliście według biegu tego świata, według księcia mocy powietrza, ducha, który teraz działa w synach nieposłuszeństwa:” (Efezjan 2:2)

Dlaczego chcą otworzyć szkoły tej jesieni

Biały Dom naciska na otwarcie szkół tej jesieni. CDC również na to naciska. Politycy na całym świecie włączają się w te działania. Dlaczego są tak chętni do otwarcia szkół, skoro używają skomplikowanej sieci kłamstw, aby zamknąć wszystko inne?

Oto co CDC mówi na swojej oficjalnej stronie internetowej:
[cdc.gov/…ommunity/schools-childcare/operation-strategy.html]

Czy nie wydaje się to wam dziwne? Dlaczego CDC poucza nas o znaczeniu edukacji?

Robert Redfield, dyrektor CDC, wystąpił w telewizji (Good Morning America) 9 sierpnia, aby uspokoić amerykańskich rodziców, że jesienią można bezpiecznie wysłać dzieci z powrotem do szkoły. Na pytanie, czy posłałby własne wnuki z powrotem do szkoły, odpowiedział: „Absolutnie”.

Pozornie koronawirus jest tak zaraźliwy, że nie możemy śpiewać w kościele, a jednak jest całkowicie bezpieczny, aby wysłać nasze dzieci z powrotem do szkoły. Co tak naprawdę się dzieje?

Cicha jesień

Chcą, aby nasze dzieci wróciły do szkoły, aby mogli poddać je kwarantannie. Stoimy w obliczu cichego upadku.

Oto co powiedział Joe Imbriano z The Fullerton Report w pełnym pasji, dalekowzrocznym ostrzeżeniu wydanym w lutym 2018 roku:

Musimy coś zrozumieć – te rzeczy są niegodziwe, ponieważ 60 GHz to częstotliwość absorpcji cząsteczek tlenu…Mam licencjat z chemii i mam licencjat z nauk biologicznych, a kiedy chodziłem do UCI przez pięć lat, żaden z programów nauczania nie zawierał niczego zdalnie zbliżonego do interakcji pól elektromagnetycznych z żywą tkanką. Oni nie chcą, aby wiedzieć, jak to działa – bo to jest tajna broń stealth …

Kiedy zaczynasz wpływać na cząsteczki tlenu, zdolność do wiązania się z hemoglobiny w krwi, nie można transportować tlenu do tkanek … To również wpływa na zdolność do produkcji witaminy D … Wniosek jest taki, że ten towar to broń… Będzie powodował różnego rodzaju dziwne problemy zdrowotne…

Są dwa miejsca w Stanach Zjednoczonych, gdzie to było stosowane w szkołach i spowodowało paraliż, arytmię, problemy neurologiczne, problemy z mrowieniem w kończynach, ludzie mdleją, ludzie mają się męczyć , maja złe samopoczucie – wszystkie te dziwaczne dolegliwości. Gwarantuję wam, że kiedy to wypuszczą, włączą to w taki sposób, że będzie się wydawało, jakby polio wróciło…

Teraz zamierzają wprowadzić system broni mikrofalowej, który będzie wywoływał objawy, które ludzie będą uważać za nowy rodzaj zjadliwego szczepu polio lub jakiś rodzaj neuroinwazyjnego zapalenia mózgu lub jakąś chorobę paralityczną, którą będą obwiniać o jakiś nowo odkryty szczep czegoś i będą mieli dla was gotowy zastrzyk. I zamierzają uczynić go obowiązkowym.

Zapamiętaj moje słowa – taki jest plan!

Pełniejszą relację z jego ostrzeżenia można znaleźć w Dodatku A.

Rozważmy również inne ostrzeżenie, udzielone w 2009 roku – jedenaście lat temu! Greg Evenson, były policjant stanowy, który doskonale rozumiał, co planuje Elita, ostrzegł słuchaczy chrześcijańskich patriotów w następujący sposób:

„Istnieją również plany, które zapewnią, że nie będziecie mogli swobodnie podróżować, ani czy będziecie w stanie gdziekolwiek się udać bez dowodu, że zostaliście zaszczepieni, w momencie, gdy rząd wprowadzi nakaz, by pewne poziomy populacji przyjęły szczepionkę.

Kiedy to się stanie, zostałem poinformowany przez funkcjonariuszy policji stanowej w całym kraju, że istnieją plany, gotowe do wdrożenia, które obejmowałyby blokady dróg i punkty kontrolne, jak je nazywamy, na głównych skrzyżowaniach międzystanowych, wokół głównych miast i tak dalej, gdzie można zatrzymać największą liczbę ludzi…

Powiedziano mi, że plany obejmują autobusy, które będą stały w pogotowiu dla ludzi na blokadach dróg, którzy odmówią przyjęcia szczepień.

Ludzie ci będą następnie eskortowani do autobusów i zabierani – jak powiedziano mi w stanie, w którym się wtedy znajdowałem, kiedy rozmawiałem z policjantami – dostaniecie darmowy transport do miłej, ciepłej pryczy w Fort Riley. Cóż, to jeden z kilku planów.

Nie możemy wiedzieć, dopóki nie zostaną wprowadzone w życie, ale zapewniam was, że te plany są na miejscu i organy ścigania zostaną wezwane.

Jak w jednym z artykułów, które napisałem, organy ścigania będą egzekwować Nowy Porządek Świata.


Będzie wielu, którzy tego nie zrobią, i to jest dobra wiadomość dla nas, ale wierzę, że większość nadal będzie stała w kolejce i mówiła: ‚Dostań swoją szczepionkę, albo wsiadaj do autobusu!’. To jest to, co nadchodzi.”

[Dłuższą wersję przemówienia Eversona można znaleźć w Dodatku A.]

Różne strzelaniny w szkołach w ciągu ostatnich dwudziestu lat miały pozornie na celu zwiększenie nacisku na większą kontrolę nad bronią. Miały one jednak inny cel.

Wiele szkół w Ameryce zostało od tego czasu otoczonych wysokimi płotami i barierami nie do przejścia, z ruchem ograniczonym do jednego punktu dostępu – który może być zamknięty, jeśli to konieczne, aby całkowicie odgrodzić szkołę.


Powiedzcie mi teraz, jak zaniepokojeni rodzice dostaną dostęp do swoich dzieci, gdy szkoły zostaną zamknięte? Jak je stamtąd wydostaną?

npr.org/…e-checkpoints-for-travelers-from-covid-19-hotspots ustanowienie-kwarantanny-punktów-kontrolnych-dla-podróżnych-z-covid-19-hotspots

Przepowiednia Grega Eversona zaczyna się sprawdzać.

Pamiętajcie o ostrzeżeniu Imbriano. Elita będzie twierdzić, że nowa śmiertelna choroba rozprzestrzenia się wśród społeczności, powodując paraliż, a jedynym sposobem na spowolnienie jej rozwoju jest poddanie kwarantannie każdej potencjalnie zarażonej osoby. Jeśli jedno dziecko będzie miało pozytywny wynik testu na tę nową chorobę, wtedy każde dziecko w szkole zostanie poddane kwarantannie. Brama wejściowa zatrzaśnie się i nie otworzy, dopóki wszyscy – wszystkie dzieci ORAZ ich rodzice – nie przyjmą szczepionki.

Wzmianka o paraliżu powinna nasunąć na myśl „nową” chorobę zwaną ostrym wiotkim zapaleniem rdzenia (AFM). Po raz pierwszy pojawiła się ona w 2014 roku i ponownie w 2016 i 2018 roku. Wygląda na to, że jest to kandydat, którego wybrali do swojego nikczemnego planu. Niewiarygodnie, CDC praktycznie powiedziało tyle w ostatnich postach na swojej oficjalnej stronie internetowej:

Ostrzeżenie Roberta Redfielda, zamieszczone na stronie CDC.


Chrześcijanie muszą się obudzić na zło pośród nich

Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym artykule,, są jasne i łatwe do zrozumienia. Bądźcie pewni, że są one oparte na faktach i możliwe do sprawdzenia. Ukazują one nie tylko wielkie zło działające obecnie w Ameryce, ale także to, do jakiego stopnia szatan posunie się, aby narzucić „Nowy Porządek Świata”.

Nie możemy mówić ludziom, co mają robić, ale prosimy, aby rozważyli to ostrzeżenie bardzo uważnie i zanieśli swoje pytania do PANA w modlitwie. On jest niezmiernie miłosierny. W tym samym czasie On również powiedział nam – raz za razem! – że jeśli jakiś naród odwróci się od Niego i będzie zdecydowany pozostać w buncie przeciwko Niemu, wtedy On „zapomni” o nim:

„Lud mój niszczeje z braku wiedzy: ponieważ odrzuciłeś wiedzę, odrzucę i ciebie (…), ponieważ zapomniałeś prawa twego Boga, zapomnę i o twoich dzieciach.” (Ozeasz 4:6)

Amerykanie jako naród są niszczeni z powodu braku wiedzy. Bez względu na to, jak wiele informacji otrzymują o złu, które jest pośród nich, ogromna większość po prostu wzrusza ramionami i wraca do oglądania telewizji.

Uwagi końcowe

Na zakończenie przypomnimy, że to zło rozciąga się na całą ziemię. Oś Marksistów-Illuminatów działa we wszystkich krajach, aby zwodzić i zniewalać. Poniższe przykłady są dowodem na to, że ta zła kabała jest przekonana, że jest teraz niezwyciężona i że może praktycznie robić co jej się podoba:

Australia

(a) Do chwili obecnej w Australii odnotowano tylko 876 zgonów przypisywanych Covid-19, lub 14 na milion całej populacji. Jest to wskaźnik śmiertelności niższy niż sezonowa grypa, a jednak stan Victoria jest w drugim zamknięciu.

Policja ma teraz prawo wchodzić do domów rodzinnych bez nakazu i przeprowadzać wyrywkowe kontrole, aby sprawdzić, czy wszyscy stosują się do przepisów Covid-19. Obowiązuje godzina policyjna, która zabrania wszystkim opuszczania domów między 20:00 a 5:00 rano.

W niedzielę 2 sierpnia nakazano ludziom pozostanie (przez kolejne 6 tygodni) w miejscu, w którym spali poprzedniej nocy. Stróże prawa otoczyli wieżowce mieszkalne, aby nikt nie wychodził.

Każdy musi nosić maskę na twarzy w miejscach publicznych, a policja ma prawo do wystawiania mandatów za nieprzestrzeganie tego zakazu w wysokości do 1652 AU$ – 1185 US$.

Nowa Zelandia

(b) Jak dotychczas, Nowa Zelandia miała tylko 318 zgonów przypisywanych Covid-19, lub 4 na milion całej populacji. Tak, 4 na milion, a jednak jej premier, Jacinda Ardern (transseksualistka), zarządziła właśnie drugą blokadę miasta Auckland [populacja 1.7 mln] ponieważ „wirus” najwyraźniej dostał się do kraju w ostatnich tygodniach w kontenerze chłodniczym! Policja ustawiła blokady drogowe wokół miasta, aby uniemożliwić ludziom opuszczenie miasta.

Nowa Zelandia od początku narzuciła jeden z najbardziej restrykcyjnych reżimów zamknięcia na świecie. W przeciwieństwie do prawie każdego innego kraju, nie musiała nawet wprowadzać nadzwyczajnego prawa, aby to zrobić. Miała już niezbędne drakońskie uprawnienia na mocy Civil Defence Emergency Act 2002 i Epidemic Preparedness Act 2006, kolejny dowód na to, że Nowa Zelandia jest schronieniem i norą dla elitarnych insiderów, którzy przeniosą się tam, aby uciec przed nadchodzącym chaosem.

W dniu 13 sierpnia nowozelandzki dyrektor generalny ds. zdrowia, dr Ashley Bloomfield, ogłosił, że ze skutkiem natychmiastowym WSZYSTKIE nowe potwierdzone przypadki „Covid-19” zostaną poddane obowiązkowej kwarantannie – to znaczy w specjalnych placówkach prowadzonych przez państwo. Samodzielna izolacja w domu NIE JEST JUŻ opcją. Inni członkowie rodziny również mogą zostać objęci obowiązkową kwarantanną, „jeśli zajdzie taka potrzeba”.

Nowa Zelandia pokazuje reszcie świata to, co architekci Nowego Porządku Świata przygotowali dla WSZYSTKICH narodów – bezterminowe uwięzienie w bezpiecznych ośrodkach, dopóki ofiary nie zgodzą się przyjąć szczepionki. Albo dopóki nie zostaną zmuszone do przyjęcia szczepionki. Albo dopóki nie zostaną po prostu zlikwidowane za nieprzestrzeganie zasad
(„Cause śmierci: Covid-19.”).
Źródło: fullscreen.nz/fullscreen/region-error.html

Dr Bloomfield zapowiada brzydkie widoki przepowiedziane przez Grega Evensona: „Get your shot, or get on the bus!”.

Zjednoczone Królestwo

(c) Rząd Wielkiej Brytanii nadał władzom lokalnym uprawnienia do wyburzania budynków, które ich zdaniem mogą być skażone wirusem „Covid-19”:
www.gov.uk/…rnment/publications/containing-and-managing-local- coronavirus-covid-19-outbreaks/covid-19-contain-framework-a-guide-for-local- decision-makers

To jest tak irracjonalne, tak oburzające i tyrańskie, że aż trudno w to uwierzyć, ale Brytyjczycy to robią. Władze dały sobie prawo do zburzenia domu lub innego budynku, który im się podoba. Ile kościołów i kolegiów biblijnych zostanie zrównanych z ziemią na mocy tego „prawa”? Ile chrześcijańskich rodzin zostanie wypchniętych na ulicę na mocy oświadczenia sądu, że ich dom jest „zainfekowany” tak zwanym wirusem. To absurd, ale Elita używa pseudonaukowych bzdur, aby stłamsić wszelki opór.

Widzieliśmy, jak pojemnik chłodniczy został obwiniony o rozprzestrzenianie „wirusa” w Nowej Zelandii. Teraz chcą, aby społeczeństwo bało się przedmiotów martwych! Brytyjczycy doprowadzają to do skrajności i potępiają strukturę, w której wszyscy musimy żyć – nasz dom rodzinny. Jakże to musi być przyjemne dla Szatana.

Trudno o większe szaleństwo niż to. Szatan chce być jak Bóg i mieć władzę podobną do tej opisanej w Księdze Kapłańskiej 14:45.

W tym właśnie miejscu znajdujemy się dzisiaj.

Na szczęście, patrząc z perspektywy czasu, czasy, w których żyjemy, nie są niczym więcej niż chwilą w rozległej przestrzeni wieczności! Nasz Pan Jezus Chrystus już zwyciężył i zniszczy te potwory, kiedy powróci.
Kiedy burza minie, pokój zostanie przywrócony – pokój, który będzie trwał na wieki! Radość PANA jest naszą siłą!

________________________

DODATEK A
Przemówienie Grega Evensona, byłego funkcjonariusza policji stanu Kansas, z konferencji nagranej na wideo, które zostało umieszczone na YouTube 10 września 2009 r.

[ youtube.com/watch?v=vdjz8nroMUU ]

Istnieją również plany, które zapewnią, że nie będziesz mógł swobodnie podróżować, ani nie będziesz mógł naprawdę nigdzie pójść bez dowodu, że miałeś szczepionkę, w momencie, gdy rząd wprowadzi nakaz, aby pewne poziomy populacji przyjęły szczepionkę. Kiedy to się stanie, zostałem poinformowany przez funkcjonariuszy policji stanowej w całym kraju, że istnieją plany, gotowe do wdrożenia, które obejmowałyby blokady dróg i punkty zaporowe, jak je nazywamy, na głównych skrzyżowaniach międzystanowych, wokół głównych miast itd, gdzie największa liczba ludzi może być przetrzymywana do czasu, aż udowodnią oni swoje szczepienia dokumentami lub – w przypadku specjalisty medycznego z Milwaukee, Wisconsin, który powiedział mi, że obserwował jak naczepa ciągnika siodłowego była rozładowywana w szpitalnym doku załadunkowym, palety i palety, dziesiątki pudełek metalowych bransoletek, a po założeniu… …opaska miała być na stałe. Na górze znajduje się chip. Ten chip będzie zawierał wszystkie rodzaje informacji o tobie i o tym, że zostałeś zaszczepiony. Jest to jeden z kilku planów. Nie ujrzał on jeszcze światła dziennego, ale jest tam, jest w gotowości. Ty wybierasz truciznę. Albo powolne zabójstwo, albo powolne samobójstwo. Albo zabiją cię zastrzykiem… albo jeśli podejdziesz i powiesz: „Jasne, chcę tylko móc iść, dokądkolwiek chcę” i weźmiesz go – dla mnie to wirtualne samobójstwo, samobójstwo w zwolnionym tempie. Tak więc wszyscy mówiliśmy o niepoddawaniu się szczepieniom – to jasne – ale być może nie będziecie mieli wyboru. Powiedziano mi, że w planach są autobusy, które będą czekały na ludzi przy blokadach dróg, którzy odmówią przyjęcia szczepionki. Ludzie ci będą następnie eskortowani do autobusów i zabierani – jak powiedziano mi w stanie, w którym się wtedy znajdowałem, kiedy rozmawiałem z żołnierzami – dostaniecie darmową przejażdżkę do miłej, ciepłej pryczy w Fort Riley. Cóż, to jeden z kilku planów. Nie możemy wiedzieć, dopóki nie zostaną wprowadzone w życie, ale zapewniam was, że te plany są na miejscu i organy ścigania zostaną wezwane. Jak w jednym z artykułów, które napisałem, organy ścigania będą egzekwować Nowy Porządek Świata. Będzie wielu, którzy tego nie zrobią, i to jest dobra wiadomość dla nas, ale wierzę, że większość nadal będzie stała w kolejce i mówiła: „Dostań swój strzał, albo wsiadaj do autobusu!”. To jest to, co nadchodzi.
***

Greg odszedł do bycia z PANEM 27 stycznia 2018 roku. Był prawdziwym patriotą. Poniższe fragmenty pochodzą z jego nekrologu:
Różnorodna kariera Grega obejmowała również powołanie do United States Secret Service jako agent specjalny w 1974 roku. Pracował jako policjant Patrolu Drogowego Stanu Kansas i był ostatnim Marszałkiem Miasta w Chase, Kansas. Zdobył najwyższy medal za męstwo w historii Kansas, wręczony przez gubernatora Kansas Bennetta po akcji ratunkowej na drodze w 1975 roku.
Wraz z jego karierą egzekwowania prawa, Greg pracował w dziedzinie edukacji i administracji. W 1978 r. pracował jako asystent profesora na Mid-America Nazarene University w Olathe, Kansas, uczył zarówno w Northland Pine Schools w Eagle River, WI i West Iron County School w Iron River, MI.
***********************
Ostrzeżenie autorstwa Joe Imbriano, luty 2018 r.

Joe Imbriano, autor strony internetowej, The Fullerton Informer, od dawna ostrzega przed niebezpieczeństwami zatrucia EMR i użycia broni elektromagnetycznej na amerykańskie społeczeństwo przez ich własny rząd. Poniżej fragment filmu, który zamieścił na YouTube 10 lutego 2018 r:
[ youtube.com/watch?v=oY5SReQ2Kqc ]
To naprawdę przeraża mnie, aby wejść w to, ponieważ jest to koniec. FTC otworzyła pasma fal milimetrowych i będą nadawać na 60 GHz folks. Wi-fi używa teraz częstotliwości molekuł wody. Ich obrót wokół własnej osi zaczyna się na 2,4 GHz. To jest miejsce w widmie, z trylionów częstotliwości [które mogli wykorzystać], to jest miejsce, gdzie zaczyna się maksymalna strata dielektryczna wody. To jest termin, w którym zaczynają się obracać i próbują się ustawić, aby nadążyć za zmiennymi polami elektromagnetycznymi.

Cóż, zamierzają użyć 60 GHz dla nowego 5G i nowego wi-fi … Musimy zrozumieć coś – to rzeczy jest podły, ponieważ 60 GHz jest częstotliwość absorpcji cząsteczek tlenu. Jest to częstotliwość, na którą cząsteczki tlenu zaczynają reagować… Teraz ta [częstotliwość] nie przemieszcza się daleko, więc muszą umieścić [anteny] naprawdę blisko siebie. Zamierzają więc umieścić te małe nadajniki wszędzie, na słupach oświetleniowych, telefonicznych, w budynkach publicznych, a ty musisz umieścić je w swoim domu… To broń. Będą was namawiać, żebyście poszli do Costco i przynieśli to do domu w wielkich pudłach i porozkładali po całym domu… Udało im się nakłonić was do samobójstwa… i cieszyć się nim, i zabijać swoje dzieci i płacić za to…

Nie zadzieraj z cząsteczkami tlenu…To dwa atomy tlenu, które dzielą się elektronami. Kiedy uderzasz w cząsteczki tlenu emisją fal milimetrowych o częstotliwości 60 GHz, wpływa to na orbitalne właściwości elektronów cząsteczki tlenu. Teraz, dlaczego to jest ważne? Jak ten tlen jest wchłaniany do organizmu? Cóż, jest to dość skomplikowane i to cudowne, co Bóg uczynił, jak stworzył nasze ciała i stworzył te mechanizmy oraz stworzył cząsteczkę zwaną hemoglobiną, która wiąże się z żelazem. Wiecie, że żelazo jest magnetyczne. Czy słyszeliście kiedyś o słowie magneto-biologia? Jeśli ktoś z was jest lekarzem, fizykiem, biochemikiem lub jakimkolwiek innym naukowcem, założę się, że nigdy nie słyszał o tej dziedzinie nauki. Mam tytuł licencjata w dziedzinie chemii i mam tytuł licencjata w dziedzinie nauk biologicznych, a kiedy poszedłem do UCI na pięć lat, żaden z programów nauczania zawierał cokolwiek zdalnie blisko do interakcji pól elektromagnetycznych z żywą tkanką.

Oni nie chcą, aby wiedzieć o tym, jak to działa – bo to jest tajna broń stealth – że są one zachwalane jako schludna rzecz od czasu pokrojenia chleba. W tej chwili stanowi ona większość gospodarki, a gdyby ta technologia została ujawniona, czym naprawdę jest, załamałaby gospodarkę… Wykorzystują 30-letnie badania, które od początku były sfałszowane, a teraz wprowadzają technologię, której testów nigdy nawet nie ujawnili publicznie. Oni wiedzą, co to robi. Dlatego to robią…

Dla każdej wieży poniżej 150 stóp, nikt nie reguluje emisji, nikt nie sprawdza poziomów mocy, nikt nie niańczy tych ludzi od broni… Zamierzają umieścić to coś przed twoim domem i to będzie miało wpływ na cząsteczki tlenu… Kiedy zaczniesz wpływać na cząsteczki tlenu zdolne do wiązania się z hemoglobiną w twojej krwi, nie możesz transportować tlenu do tkanek… To również wpływa na twoją zdolność do produkcji witaminy D…

Wniosek jest taki, że ten towar to broń… Będzie powodował różnego rodzaju dziwne problemy zdrowotne…

Są dwa miejsca w Stanach Zjednoczonych, gdzie to było stosowane w szkołach i spowodowało paraliż, arytmię, problemy neurologiczne, problemy z mrowieniem w kończynach, ludzie mdleją, ludzie mają zmęczenie, złe samopoczucie – wszystkie te dziwaczne dolegliwości. Gwarantuję wam, ludzie, że kiedy wprowadzą to na rynek, włączą to w taki sposób, że będzie to wyglądało tak, jakby polio wróciło.

I wiecie, co oni mają dla was przygotowane – szczepionkę. O czym teraz ciągle słyszymy w wiadomościach? – szczepionki, szczepionki, szczepionki… Mieszkam w Kalifornii… i nie możesz umieścić swojego dziecka w jednym z tych rządowych obiektów kontroli umysłu [szkół], chyba że wstrzykniesz mu 60 zastrzyków. Jeśli masz choć trochę rozumu, nie pójdziesz na to, znajdziesz sposób, żeby się z tego wywinąć… możesz uczyć swoje dzieci w domu…

Teraz zamierzają rozwinąć system broni mikrofalowej, który będzie wywoływał objawy, które ludzie będą uważać za nowy rodzaj zjadliwego szczepu polio lub jakiś rodzaj neuroinwazyjnego zapalenia mózgu lub jakąś chorobę paralityczną, którą będą obwiniać o jakiś nowo odkryty szczep czegoś i będą mieli gotowy zastrzyk dla ciebie. I zamierzają uczynić go obowiązkowym.

Zapamiętajcie moje słowa – taki jest plan! Pomijając fakt, że to coś spowoduje, że będziecie chorzy i wszystkich wykolei, uczyni to wielu ludzi bardzo bogatymi… Chory, słabo myślący naród bardzo szybko stanie się służalczy i zniewolony…


Opublikowano za: neon24.pl/…,promieniowanie-elektromagnetyczne-emr-czesc-3-z-3

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

TRWA PLAN WPROWADZENIA POLSKI W LOKALNĄ WOJNĘ,

CELEM LIKWIDACJI MŁODEJ, ZDROWEJ, CZĘŚCI NARODU,

UCZYNIENIA ŻYDOWSKIEGO RZĄDU, UKRAIŃSKICH ZARZĄDCÓW i POLAKÓW DO NAJGORSZYCH ROBÓT i UPOKORZEŃ.

MORAWIECKI NAZYWA TO - NOWY ŁAD - tak - DUDA SIĘ WYGADAŁ -

BUDUJĄ polin - POLSKĘ NIE DLA POLAKÓW

...................................................…
More
.

TRWA PLAN WPROWADZENIA POLSKI W LOKALNĄ WOJNĘ,

CELEM LIKWIDACJI MŁODEJ, ZDROWEJ, CZĘŚCI NARODU,

UCZYNIENIA ŻYDOWSKIEGO RZĄDU, UKRAIŃSKICH ZARZĄDCÓW i POLAKÓW DO NAJGORSZYCH ROBÓT i UPOKORZEŃ.

MORAWIECKI NAZYWA TO - NOWY ŁAD - tak - DUDA SIĘ WYGADAŁ -

BUDUJĄ polin - POLSKĘ NIE DLA POLAKÓW

............................................................................


ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY !
.
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.

Zamordyzm będzie trwał, bo jeśli nie "wszczepią" 50% Polaków, to zginą politycznie.


Matka Kurka Zamordyzm będzie trwał, bo jeśli nie „wyszczepią” 50% Polaków, to zginą politycznie - Portal kontrowersje.net

Do zrozumienia pułapki w jaką wpadło Ministerstwo Śmierci wystarczy zwykły kalendarz i podstawy matematyki. Za czasów Szumowskiego, co by o nim nie mówić i nie myśleć, a trzeba myśle…More
.
.

Zamordyzm będzie trwał, bo jeśli nie "wszczepią" 50% Polaków, to zginą politycznie.


Matka Kurka Zamordyzm będzie trwał, bo jeśli nie „wyszczepią” 50% Polaków, to zginą politycznie - Portal kontrowersje.net

Do zrozumienia pułapki w jaką wpadło Ministerstwo Śmierci wystarczy zwykły kalendarz i podstawy matematyki. Za czasów Szumowskiego, co by o nim nie mówić i nie myśleć, a trzeba myśleć i mówić jak najgorzej, Polska przyjęła głupią, ale nie najgłupszą strategię. Przypomnę, że na początku testowano po kilkaset, potem kilka tysięcy dziennie. Wprawdzie zamykano lasy i fryzjerów, ale w tym samym czasie były czynne wszystkie hipermarkety budowlane, do których ponad połowa klientów chodziła w śmiesznych przyłbicach albo w ogóle bez żadnych osłon, powołując się na stan zdrowia. W efekcie mieliśmy kabaret nie „lockdown”, co w okresie kampanii wyborczej jeszcze mocniej się uwydatniło.

Ludzie nabierali prawie naturalnej odporności, niska liczba testów gwarantowała niskie wskaźniki „przypadków” i zgonów, co było potężną bronią propagandową. Rządzący non stop powtarzali, że Polska jest fenomenem w Europie, a kto nie wierzy niech płynie do Szwecji albo leci do Hiszpanii. Pod koniec kadencji Szumowskiego ta strategia zaczęła ulegać zmianie, na początku zmieniono liczbę testów i to skokowo. Na efekty nie trzeba było długo czekać, jeszcze w lecie zaczęły pojawiać się liczby, które przebijały Szwecję i Hiszpanię. Gdy do Ministerstwa Śmierci przyszedł socjopata Niedzielski sprawy potoczyły się błyskawicznie. Po jednoczesnym wprowadzeniu zamordyzmu DDM, oddaniu lekarzom pierwszego kontaktu zleceń na testy i „opieki nad pacjentem kowidowym”, stało się jasne, że ten patologiczny system pobije rekordy. Niemal całkowita blokada dostępu do szpitali i przychodni dla osób chorych i to ciężko, zaczęła gwałtownie windować liczbę zgonów, którą najpierw ukrywano w statystykach ogólnych, potem poszedł komunikat do lekarzy, aby wszystko, co się da przypisywać do „kowida”. Zdemoralizowanych „medyków” nie trzeba było specjalnie do tego namawiać, dostawali 100% dodatki za wszystkie „opieki” i „operacje” przy „pacjencie kowidowym”.

Tym barbarzyńskim i bezmyślnym sposobem Niedzielski, ogłupiany przez „radę medyczną”, wybił „obozowi patriotycznemu” największy argument propagandowy. Dziś Polska jest na pierwszym miejscu w liczbie „nadmiarowych” zgonów w Europie, natomiast w przeliczeniu na milion mieszkańców pobiła Szwecję o 300 zgonów, Francję o 100, a do Hiszpanii brakuje 25, czyli góra dwa dni i „mamy to”. Nie koniec złych wiadomości dla rządzących i niestety dla Polaków. Przy takim obrocie spraw jedynym wyjściem dla propagandzistów rządowych jest osiągnięcie „odporności populacyjnej”, co rzecz jasna oznacza „wszczepienie” minimum 50% Polaków i to w możliwie krótkim czasie. Jeśli rządzący zawalą tę operację, zamienią swoje fatalne położenie na stan beznadziejny. Co więcej tym razem Polacy będą to widzieć jak na dłoni, bo już pierwsze kraje „wychodzą z pandemii”, tymczasem w Polsce mamy największą zapaść na tle całej Europy i tylko Brazylią można się jeszcze pocieszać. Tyle matematyki, czas na kalendarz.

Mamy połowę kwietnia i wyjątkowo parszywą pogodę, ale już za dwa tygodnie według prognoz ma przyjść lato, z pominięciem wiosny. W tej chwili jesteśmy po „szczepieniach” najbardziej fanatycznych wyznawców pandemii: lekarzy, służb, seniorów 60 i 70+. Z każdym podniesieniem rocznika dla zapisów „szczepień”, chętnych będzie coraz mniej, na to wskazują wszystkie badania i po prostu obserwacje ludzkich zachowań. Połączenie wiosny z młodszymi rocznikami daje efekt piorunujący w postaci spadku zainteresowania „szczepionkami”. Dodatkowe czynniki zniechęcające to „wrażenia” ponad 2 milionów po pierwszej dawce, przekazywane rodzinie i znajomym, plus codzienne doniesienia o tym, jak całe kraje rezygnują ze „szczepionek” z powodu skutków ubocznych.

Wszystko to razem stanowi śmiertelne zagrożenie dla rządzących, co oznacza, że życie i zdrowie Polaków jest dla nich nieistotne, oni walczą o własne, nie licząc się z kosztami. Zrobią wszystko, żeby „wyszczepić” co najmniej 50% Polaków, dlatego muszą utrzymywać zamordyzm i straszyć ludzi „pandemią”, dopóki kolejnego zbrodniczego celu nie osiągną. Stąd też obrona takich idiotyzmów, jak noszenie maseczek na zewnątrz, dla nich to walka o polityczne życie i narzędzie polityczne, które realizuje „emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionki”.

.
.
m.rekinek
Psycho-socjotechniczna operacja – COVID-19 wordpress.com/?s=Milczenie+owiec