Clicks318
Edward7
11

Tatuaże Gatesa mają być niewidocznie osadzone w szczepionkach koronawirusowych

Ci, którzy tej jesieni otrzymają szczepionkę przeciwko koronawirusowi (COVID-19), mogą spodziewać się, że cała historia szczepień zostanie na stałe przechowywana gdzieś na jakimś rządowym serwerze, dzięki niewidzialnym tatuażom z kropek kwantowych, które zapewni Bill Gates, niewidoczne gołym okiem tatuaże zostaną po cichu osadzone w szczepionkach .

autor - Ethan Huff
Według doniesień Gates sfinansował specjalny barwnik zawierający nanokryształowe kropki kwantowe, który mógłby zostać włączony do wstrzyknięć, emitując światło w bliskiej podczerwieni, które można wykryć za pomocą specjalnie wyposażonego smartfona.

Te kropki kwantowe mogą podobno utrzymywać się pod skórą przez pięć lat, co prawdopodobnie należy odnowić nowym zastrzykiem na kolejne pięć lat przechowywanej historii szczepień.
Opracowane przez naukowców z Massachusetts Institute of Technology (MIT) przy finansowaniu Gatesa, te nowe tatuaże po cichu przechowują dokumentację zdrowotną ludzi, nawet o tym nie wiedząc, system technologiczny typu „Mark of the Beast”, który jest zgodny z kluczowymi postanowieniami Affordable Care Act (ACA), alias „Obamacare”.

„Technologia ta mogłaby umożliwić szybkie i anonimowe przechowywanie i wykrywanie historii szczepień pacjentów, , aby zapewnić zaszczepienie każdego dziecka” - powiedział Kevin McHugh, były podoktorant MIT, który obecnie pracuje jako adiunkt w dziedzinie biotechnologii na Uniwersytecie Rice w Houston.
Nowe badanie opublikowane w czasopiśmie Science Translational Medicine wyjaśnia, w jaki sposób technologia wykorzystuje miedź do tworzenia dokumentacji medycznej „na pacjencie”, czyli wewnątrz ich ciał i nadal czytelnej za pomocą urządzeń skanujących, które mogą wykrywać światło w widmie bliskiej podczerwieni.
„Kropki mają tylko około 4 nanometrów średnicy, ale są otoczone biokompatybilnymi mikrocząstkami, które tworzą kulki o średnicy około 20 mikronów”, donosi Great Game India.

„Dzięki takiemu zamknięciu barwnik pozostaje na swoim miejscu, ukryty pod skórą, po wstrzyknięciu wraz ze szczepionką”.

Barwnik jest dostarczany przez plaster mikroigłowy, a nie przez tradycyjną strzykawkę i igłę. Jak sugeruje nazwa, plaster z mikroigłami zawiera mozaikę mikroigieł, które przyklejone do skóry wstrzykują „jad” przy minimalnym bólu lub w sposób mniej inwazykny. Plaster z mikroigłami również się rozpuszcza, a jego składnikami jest mieszanina cukru prostego i specjalnego polimeru znanego jako PVA. (lucyferaza)

Tak więc po wykonaniu zadania w zasadzie znika bez widocznych odpadów, dzięki czemu jest „zrównoważony” w oczach Gatesa i jego zwolenników. Wszystko to jest spełnieniem marzeń Gatesa, który wydaje się czekać całe życie na ten moment, aby uwolnić chipy śledzące „ludzkie bydło” na świecie - wszystko w przebraniu „szczepionki”, oczywiście .

W jaki sposób to wszystko wiąże się z programem prezydenta Trumpa „ Operation Warp Speed ” (OWS) dotyczącym przyspieszonych szczepionek przeciwko koronawirusowi (COVID-19) . Czy wszystkie będą zawierać tatuaże z kropkami kwantowymi popychane przez Gatesa, czy tylko niektóre z nich? A czy w ogóle będą jakieś szczepionki, ponieważ niektórzy uważają, że OWS to podstęp i przykrywka dla jakiejś innej nieokreślonej operacji?

Innym powodem do niepokoju jest technologia „Trust Stamp”, również finansowana z gotówki Billa Gatesa.
Stempel zaufania jest już wdrażany przez Mastercard i GAVI jako rodzaj biometrycznego programu tożsamości cyfrowej, który wydaje się bezpośrednio pokrywać się z technologią tatuażu z kropkami kwantowymi.
„Program, o którym mówi się, że„ ewoluuje wraz z rozwojem”, jest częścią globalnej wojny o pieniądze i ma potencjalne podwójne zastosowanie do celów nadzoru i„ przewidywania działań policyjnych ”w oparciu o historię szczepień” - wskazują dalej raporty.

„Ci, którzy mogą nie chcieć zostać zaszczepieni, mogą zostać wykluczeni z systemu na podstawie ich" wskaźnika zaufania"”.
humansarefree.com/…side-coronavirus-vaccines.html

Rządowy (USA) plan wymuszenia szczepień na obywatelach

Administracja Trumpa ogłosiła plany zaszczepienia wszystkich w krótkim czasie. Trzy potencjalne szczepionki są obecnie w fazie 3 testów w Stanach Zjednoczonych i mogą być gotowe za kilka tygodni, powiedział prezydent Donald Trump we wtorek.

Czas ucieka. A Trump ma wojsko ustawione w kolejce i gotowe do rozpowszechnienia tej szczepionki wśród społeczeństwa, czy tego chcesz, czy nie. Plan zakłada rozprowadzenie szczepionki w pierwszej kolejności wśród pracowników służby zdrowia i innych ważnych pracowników, a także tych najbardziej narażonych (prawdopodobnie starszych). Po wzroście produkcji zostanie udostępniony wszystkim Amerykanom, którzy tego chcą. Jeśli zdecydujesz, że tego nie chcesz, nie martw się, wojsko pomoże cię przekonać.
Departament Obrony i federalne agencje zdrowia nakreśliły plany szczepionki na koronawirusa, które obejmują udostępnienie ich bezpłatnie wszystkim Amerykanom. Ostrzegliśmy, że DoD wkrótce stanie się wrogiem opinii publicznej. Zamiast popełniać terroryzm za granicą, będą to robić tutaj. Przygotuj się.

Pentagon i CDC połączą się w celu masowej dystrybucji szczepionki przeciwko COVID. Ta toksyczna mikstura również będzie „darmowa”. Rząd twierdzi, że zapłacą rachunek (pożyczą pieniądze z Rezerwy Federalnej), aby zaszczepić wszystkich, według Watauga Democrat.
„Przygotowanie do wdrożenia bezpiecznych i skutecznych programów szczepień przeciwko COVID-19 jest krytycznym kolejnym krokiem w wysiłkach na rzecz ochrony Amerykanów i zmniejszenia wpływu COVID-19 oraz przywrócenia naszego normalnego trybu życia” - powiedział Centers for Disease Control and Director dr. Robert Redfield powiedział w środę, według CNN.

Plany przyszły w formie raportu dla Kongresu i „ podręcznika ” dla władz stanowych i lokalnych, według Associated Press i Fox News. Agencje patrzą na styczeń pod kątem potencjalnego początku kampanii szczepień, chociaż jest możliwe, że może to nastąpić jeszcze w tym roku.
Według poradnika Centers for Disease Control and Prevention, kampania szczepień będzie „o wiele większa i bardziej złożona niż grypa sezonowa lub inne wcześniejsze reakcje na szczepienia związane z epidemią”.
Prezydent Trump powiedział we wtorek w wywiadzie dla „Fox & Friends”, że szczepionka może zostać zatwierdzona „w ciągu kilku tygodni”.
Czas dobiega końca. Gdy ta szczepionka dostanie się do krwiobiegu, nie możesz jej wycofać. Ta różni się od wszystkich innych szczepionek i będzie konieczna, jeśli chcesz kupić artykuły spożywcze lub wyjść z domu. Obowiązkowe czy nie, zrobią wszystko, co w ich mocy, aby przekonać Cię do przyjęcia tej szczepionki. Zachowaj czujność i bądź przygotowany.
https://www.shtfplan.com/headline-news/the-government-has-released-their-initial-plans-to-force-a-vaccine-on-everyone
Edward7
Nie zaszczepisz się - możesz wylecieć z pracy! Prawnicy alarmują

prawy.pl/…cy-alarmuja-zobacz-koniecznie/