Clicks914
Edward7
5

Niemowlęta są zabijane, aby dostarczyć niektóre z podstawowych elementów "szczepionek" covid

Amerykańscy lekarze pierwszej linii zgadzają się: zamordowane niemowlęta w centrum badań nad szczepionkami
Stary program nazistowski w nowej szacie


„Nie tylko dzieci są dostarczane żywe, ale to przerażające, ich narządy są często usuwane, gdy jeszcze żyją. W ten sposób uzyskali komórki nerkowe HEK293 używane do produkcji szczepionek i dlatego firma Pfizer chciała, aby to pozostało tajemnicą…

Jon Rappoport

Artykuł na stronie internetowej America's Frontline Doctors jest zatytułowany: „Abortowane komórki płodowe i szczepionki — skandal znacznie większy niż kiedykolwiek sobie wyobrażał informator firmy Pfizer” Caryn Lipson, 18 października 2021 r. Zacytuję obszernie artykuł, a następnie dodam swoje komentarze. „Niedawno informatorka Pfizer Melissa Strickler, audytor jakości produkcji w firmie, ujawniła niektóre z jej wewnętrznych wiadomości e-mail. Była przerażona informacjami, które zawierały i rozmawiała z Project Veritas o tym, co odkryła – wykorzystaniu komórek płodowych z abortowanych dzieci do testowania szczepionki COVID-19. Oto niektóre z tego, co napisało najwyższe kierownictwo: „Z perspektywy spraw korporacyjnych” [Starszy Dyrektor Pfizer Worldwide Research Vanessa]

Gelman napisał w jednym e-mailu, „chcemy uniknąć pojawiania się informacji o komórkach płodowych… Ryzyko zakomunikowania tego już teraz przewyższa wszelkie potencjalne korzyści, jakie możemy zobaczyć,szczególnie z członkami społeczeństwa, którzy mogą brać te informacje i wykorzystywać je w sposób, którego możemy nie chcieć”. „W innej wymianie e-maili między Advait Badkar, starszym dyrektorem grupy Novel Delivery Technologies w ramach organizacji Biotherapeutics Pharmaceutical Sciences firmy Pfizer, można zauważyć, że Gelman przyznaje Badkarowi, że: „Jedna lub więcej linii komórkowych, których pochodzenie można przypisać ludzkiemu płodowi tkanka została wykorzystana w testach laboratoryjnych związanych z programem szczepień”. „Ostrzegła go, że 'Staraliśmy się jak najwięcej, aby nie wspomnieć o płodowych liniach komórkowych'”.

„To, czego Strickler nie była świadoma, to fakt, że informacje o komórkach płodowych wykorzystywanych w szczepionce COVID-19 są dobrze znane naukowcom i badaczom. Artykuły o technikach wytwarzania szczepionek COVID-19, które obejmowały wykorzystanie komórek płodowych, zostały opublikowane w Internecie co najmniej w maju 2020 r.; nie wiedziała też, że odkryła tylko niewielką część wielkiego skandalu”. „Komórki płodowe, o których mowa w e-mailach Pfizera, to komórki HEK293T, uzyskane z komórek nerkowych płodu żeńskiego w 1973 roku. W rzeczywistości wszystkie obecnie zatwierdzone szczepionki COVID-19 są wytwarzane z abortowanych komórek płodowych, w tym z komórek Moderny. Moderna wykorzystała również komórki HEK293T w swoich testach potwierdzających koncepcję, aby sprawdzić, czy instrukcje genetyczne zawarte w tych szczepionkach zostaną skutecznie przyswojone i wyprodukują wymagane białko kolca.”

„Johnson i Johnson użyli zarówno linii komórkowej PER.C6 (pochodzącej z ludzkich embrionalnych komórek siatkówki, pierwotnie z tkanki siatkówki 18-tygodniowego płodu abortowanego w 1985 r.) oraz linii komórkowej HEK293T,do produkcji i testowania (odpowiednio) ich szczepionki adenowirusowej Janssena.” „AstraZeneca wykorzystała komórki HEK293T do opracowania swoich, podobnie jak dwie inne firmy, które zatwierdziły swoje szczepionki, CanSino Biologics i Gamaleya Research Institute (szczepionka Sputnik V).” „Wykorzystywanie abortowanych komórek płodowych w produkcji szczepionek trwa od ponad 50 lat, począwszy od połowy do późnych lat siedemdziesiątych. Antygeny dla kilku szczepionek dla dzieci są hodowane w abortowanych płodowych liniach komórkowych MRC-5 i WI-38. Te linie komórkowe znajdują się w szczepionkach i znajdują się na liście substancji pomocniczych do szczepionek CDC, a także na stronie internetowej Johns Hopkins Institute for Vaccine Safety…”


„DNA płodu i białka znajdują się również w szczepionkach Covid-19, przynajmniej w przypadku tych, które zostały rozwijane, a nie tylko testowane, w komórkach płodowych. Inżynier genetyk, dr Theresa Deisher,wyjaśnia, że niemożliwe jest całkowite oddzielenie antygenu od podłoża, na którym jest hodowany…” „Wykorzystanie abortowanych komórek płodowych budzi ogromne obawy natury etycznej, moralnej i zdrowotnej”. "Dr. Stanley Plotkin, znany wakcynolog, został obalony w styczniu 2018 roku przez adwokata Aarona Siri, zanim zeznawał w sprawie rozwodowej, w której rodzice nie zgadzali się co do szczepień. Plotkin ma bardzo długą listę referencji, w tym emerytowanego profesora Uniwersytetu Pensylwanii i adiunkta Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa. Otrzymał liczne wyróżnienia i wygłosił jego imieniem wykłady. Opracował szczepionkę przeciw różyczce, jest współtwórcą pięciowalentnej szczepionki rotawirusowej i intensywnie pracował nad rozwojem i zastosowaniem innych szczepionek, w tym wąglika, polio jamy ustnej, wścieklizny, ospy wietrznej i cytomegalii.Obecnie jest konsultantem producentów szczepionek, firm biotechnologicznych i organizacji badawczych non-profit jako dyrektor Vaxconsult, LLC.” [Plotkin:]

„Ponieważ żywa tkanka jest potrzebna do hodowli pierwotnej, te aborcje są często wykonywane metodą „worka na wodę”, który dostarcza płody (pomiędzy 2-4 miesiącem ciąży) ŻYWE. (Kończyny, narządy i tkanki z abortowanych płodów są również podstawą nowoczesnych badań medycznych.) Zawarte w szczepionkach na odrę, świnkę, różyczkę, ospę wietrzną, półpasiec, rotawirus, adenowirus i wściekliznę są fragmentami ludzkiego DNA…” [podkreślenie dodane ] „Nie tylko dzieci rodzą się żywe, co jest przerażające, ich narządy są często usuwane, gdy jeszcze żyją.W ten sposób uzyskali komórki nerkowe HEK293 używane do produkcji szczepionek i dlaczego firma Pfizer chciała, aby pozostała tajemnicą…” — fragment z końca artykułu — Medycznie wyeliminuj niechciane.

Te mordercze zbrodnie dzieciobójstwa są nieodłączną częścią ruchu eugenicznego Rockefellera, który miał miejsce na początku XX wieku i obejmował przynajmniej Stany Zjednoczone, Niemcy, Kanadę i Szwecję. A potem, oczywiście, reżim nazistowski znacznie rozszerzył medyczne tortury i zabijanie niechcianych w swoich obozach koncentracyjnych. Procesy w Norymberdze o zbrodnie wojenne pod koniec II wojny światowej nie zwróciły uwagi całego świata na zasadniczo MEDYCZNE podstawy wielu z tych zbrodni. Innymi słowy, nazistowscy lekarze nie byli samotną aberracją w skądinąd łagodnym świecie badań medycznych. Cała nowoczesna struktura medyczna była utkana z nieludzkich i sadystycznych praktyk. I nadal jest. Zwracam uwagę lekarzy pierwszej linii na głębię i szerokość powiązanej tajemnicy otwartej.

Wielokrotnie o tym informowałem. Ujawniło to kilka kluczowych badań. Jedyny przegląd badań, który cytowałem najczęściej: autor dr Barbara Starfield, szanowany ekspert ds. zdrowia publicznego w Johns Hopkins School of Public Health; Journal of the American Medical Association, 26 lipca 2000;Journal of the American Medical Association, 26 lipca 2000; Journal of the American Medical Association, 26 lipca 2000; „Czy zdrowie w USA jest naprawdę najlepsze na świecie?” Starfield doszedł do wniosku, że w Stanach Zjednoczonych lekarze zabijają 225 000 osób rocznie. 2,25 MILIONÓW osób na dekadę. 106 000 rocznie umiera w wyniku podawania leków zatwierdzonych przez FDA. 119 000 rocznie umiera z powodu złego traktowania i błędów w szpitalach. W wywiadzie, który przeprowadziłem dla Starfield w 2009 roku, stwierdziła, że nie było żadnego kompleksowego programu rządowego, który miałby zająć się i cofnąć tę przerażającą trwającą katastrofę; rząd nie konsultował się też z nią, aby zaplanować strategię reformy systemu medycznego. Dzieje się tak pomimo oczywistego faktu, że po opublikowaniu jej recenzji w 2000 r. i po opublikowaniu innych podobnych badań WIELU urzędników zdrowia publicznego, polityków, dziennikarzy, lekarzy, dyrektorów szkół medycznych, dyrektorów farmaceutycznych i badaczy doskonale zdawali sobie sprawę z straszliwych medycznie spowodował ofiary śmiertelne.

W związku z tym,mówimy przynajmniej o niedbałym zabójstwie – a właściwie o wiele więcej. Istnieje ogromna i zróżnicowana podaż leków, które lekarze mogą przepisywać, i wyraźnie wiele z tych leków jest w rzeczywistości eksperymentalnych. Ich certyfikacja i licencjonowanie przez FDA nic nie znaczy. Są uważane za bezpieczne i skuteczne, ale zabijają i okaleczają. To jest właśnie kryzys, przed którym stoimy w związku z wprowadzeniem na rynek szczepionek przeciw COVID. Są eksperymentalne. Wykorzystują technologię RNA, która nigdy wcześniej nie została narzucona społeczeństwu. Ogromna liczba urazów i zgonów poszczepiennych na całym świecie nie powinna być zaskoczeniem. Kiedy Ludzie są postrzegani jako króliki doświadczalne, jako niepotrzebne, nawet jako niepotrzebne i niechciane, dlaczego bezduszne firmy nie miałyby wypuszczać jednego leku i szczepionki po drugim, w niekończącej się rzece, bez obaw o konsekwencje? I aby zapewnić zgodność w przestrzeganiu „harmonogramu dawkowania” – dlaczego nie zamknąć populacji w ich domach, zamknąć swoje firmy oraz ogłosić i egzekwować nakazy?
Jeśli naukowcy, technicy, lekarze i dyrektorzy farmaceutyczni są gotowi mordować niemowlęta w celu uzyskania części ciała w swoich machinacjach linii komórkowej, to czego nie są skłonni zrobić? Wielu niezależnych dziennikarzy i śledczych prowadzi nasze własne procesy dotyczące zbrodni wojennych w Norymberdze. Robimy to, ponieważ rządy na całym świecie poddały się już kartelowi medycznemu. W 1933 roku największy kartel na świecie, IG Farben, umożliwił dojście Hitlera do władzy. Farben: farmaceutyki, barwniki, chemikalia, syntetyki. Podczas II wojny światowej Farben wysyłał więźniów z Auschwitz do pobliskiego obiektu,vgdzie przeprowadzano na nich straszliwe eksperymenty medyczne/farmaceutyczne. W przypadku kont przeczytaj Diabelni chemicy , Josiah DuBois, oraz Zbrodnia i kara IG Farben Josepha Borkina. Pod koniec wojny kierownictwo firmy Farben zostało postawione przed sądem i pomimo wysiłków Telforda Taylora, głównego prokuratora USA i asystenta prokuratora Josiaha DuBois, wydane wyroki były lekkie. Na przykład Fritz Ter Meer, wysokiej rangi dyrektor firmy Farben, został osądzony za masowe morderstwa i niewolnictwo i skazany na marne siedem lat więzienia. Został zwolniony po trzech latach i zajął stanowisko przewodniczącego rady doradczej Bayera, „oddziału na drzewie” nominalnie „rozwiązanego” IG Farben.

Podczas II wojny światowej Josiah Du Bois, reprezentujący rząd federalny USA, został wysłany na misję rozpoznawczą do Gwatemali. Jego komentarz: „O ile wiem, kraj jest w całości spółką zależną Farben”. To, za czym opowiadał się Farben, to próba przekształcenia planety pod względem mocy. Farben trzymał ważne karty. Zatrudniała błyskotliwych chemików, którzy pod pewnymi względami wyprzedzili swoich konkurentów. Farben skupiał się na syntetykach. Kauczuk, olej, barwniki, farmaceutyki. Co ważniejsze, Farben postrzegał siebie jako nowoczesną wersję starych alchemików: przekształcanie jednej substancji w drugą. Zaczęło wierzyć, że z odpowiednim czasem będzie w stanie zrobić „wszystko ze wszystkiego”. Przewidywał laboratoria, w których podstawowe fakty chemiczne wszechświata zostaną zmienione tak, aby w praktyce pierwiastki były praktycznie wymienne. Było to równoznaczne z nazistowską obsesją odkrywania zaginionych tajemnic mitycznej rasy aryjskiej, a następnie odtworzenia jej za pomocą selektywnej hodowli, inżynierii genetycznej i oczywiście masowego mordowania „mniejszych ludów”. Na jednym poziomie istniała idea przemian chemicznych, a na innym poziomie transformacja gatunku ludzkiego.

Dzisiejsi giganci farmaceutyczni to głównie spin-offy starego Farben, czyli dawnych bliskich współpracowników. Projektują miriady leków i szczepionek, które okaleczają, zabijają, uspokajają i osłabiają (a zatem kontrolują) populacje; a teraz pracują także nad stworzeniem nowych, przełomowych technik genetycznych modyfikacji i transformacji gatunku ludzkiego. Łącząc te wysiłki z Big Tech i jego szaleńczymi próbami przekształcenia ludzi w hybrydy mózgowo-komputerowe – znane jako transhumanizm – jesteśmy świadkami starego planu Farben-Nazi, wciąż bardzo żywego, w nowej, zaktualizowanej formie. Eksperymenty medyczne i morderstwa to jedna z gałęzi trującego drzewa. Sprzeciw i obalenie globalnego mandatu szczepionkowego to jeden krok w kierunku zburzenia przyszłości, która została nam wystawiona na diabelskim stole.Dzisiejsi giganci farmaceutyczni to głównie spin-offy starego Farben, czyli dawnych bliskich współpracowników.
abyssum.org
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
.

Jeśli naukowcy, technicy, lekarze i dyrektorzy farmaceutyczni są gotowi mordować niemowlęta w celu uzyskania części ciała w swoich machinacjach linii komórkowej,

to czego nie są skłonni zrobić
?

.
..
.
Edward7
Były prezes katolickich lekarzy zapewnia, że Komunia Św. do ust jest bezpieczniejsza

Carmelo López-Arias

Od początku "pandemii" koronawirusa praktycznie wszyscy biskupi świata narzucili „de jure” lub „de facto” komunie na rękę, pomimo tego, że: a) obowiązujące przepisy kanoniczne i liturgiczne stanowią, że jest to prawo każdego katolika do przyjmowania jej do usta , oraz b) nie istnieją, nie …More
Były prezes katolickich lekarzy zapewnia, że Komunia Św. do ust jest bezpieczniejsza

Carmelo López-Arias

Od początku "pandemii" koronawirusa praktycznie wszyscy biskupi świata narzucili „de jure” lub „de facto” komunie na rękę, pomimo tego, że: a) obowiązujące przepisy kanoniczne i liturgiczne stanowią, że jest to prawo każdego katolika do przyjmowania jej do usta , oraz b) nie istnieją, nie jest też udowodnione, i nikt przedstawił żadnych naukowych kryteriów, które popierałyby jedną formę jako bezpieczniejszą od innej, a przeciwnie, istnieją sprzeczne opinie w badaniach lekarskich.

Fakt, że tysiące wiernych, gdzie nie można znaleźć księdza stosującego prawo, zostało z tego powodu od półtora roku pozbawione sakramentu Eucharystii, nie oznacza żadnej zmiany ze strony duszpasterzy , pomimo postępującego rozluźnienia w świątyniach, z powodu wszystkich środków "anty-kowidowych", do tego stopnia, że w niektórych diecezjach pozostaje tylko ta jedna (świętokradzka na rękę).

W ostatnim artykule, José María Simón Castellví, emerytowany prezes Międzynarodowej Federacji Katolickich Stowarzyszeń Lekarskich, odniósł się do tej sytuacji i poprosił o przedłożenie tej sprawy: „To prawda, że my, zorganizowani lekarze katoliccy, zalecamy komunię do ręki, mimo że Komunia Św. do ustach i na kolanach jest bezpieczna, a ręce szafarza Eucharystii zawsze mogą być oczyszczone w przypadku kontaktu z ustami komunikującego. Być może był to nadmiar roztropności”.

Podobnie żałuje, że „jednym z wtórnych skutków "pandemii" Covid-19 było prawie całkowite wyeliminowanie użycia wody święconej w Kościele”. Ale teraz, „kiedy epidemia covid już ustępuje w Europie, nie ma najmniejszego śladu przywrócenia tego bardzo ważnego elementu w życiu chrześcijanina… "Wydaje się, że aprobowaliśmy to, aby zmniejszyć do minimalnym wyrażanie pobożności w życiu”.

Dr Simón wspomina, że „stosowanie wody święconej nie przenosi COVID”. Od miesięcy wiadomo, że transmisja powierzchniowa jest znikoma ( prawdopodobieństwo 1 na 10 000, zgodnie z Centers for Disease Control and Prevention [CDC] w Stanach Zjednoczonych). José Luis Jiménez Palacios, profesor chemii i nauk o środowisku na University of Colorado i jeden z najbardziej uznanych badaczy na świecie w dziedzinie badań aerozoli, zwraca nawet uwagę, że „do tej pory nie wykazano żadnych przypadków zarażenia c- 19 według powierzchni ”.

„Minęło już wiele miesięcy”, podsumowuje dr Simón Castellví, „jesteśmy pewni, w jaki sposób "wirus jest przenoszony" i można bezpiecznie przywrócić dobre nawyki”.
Artykuł Cari Filii secretummeummihi.blogspot.com
wacula25wp.pl
Piszesz -[ Były prezes katolickich lekarzy zapewnia, że Komunia Św. do ust jest bezpieczniejsza ]==Hmm skoro to prawda to musiał być po drugim kieliszku spirytusu.I wtedy da się napisać takie bzdury.
V.R.S.
"Od początku "pandemii" koronawirusa praktycznie wszyscy biskupi świata narzucili „de jure” lub „de facto” komunie na rękę"
---
1. Nie "praktycznie wszyscy" bo są chlubne wyjątki.
2. Nie "de jure" bo prawo nie może zmuszać do profanacji, a jeśli próbuje zmuszać to jest niewiążące. De facto owszem.
3. Z uwagi na chlubny i wyjątkowy charakter ww. wyjątków, należy postawić poważnie (nie tylko z …More
"Od początku "pandemii" koronawirusa praktycznie wszyscy biskupi świata narzucili „de jure” lub „de facto” komunie na rękę"
---
1. Nie "praktycznie wszyscy" bo są chlubne wyjątki.
2. Nie "de jure" bo prawo nie może zmuszać do profanacji, a jeśli próbuje zmuszać to jest niewiążące. De facto owszem.
3. Z uwagi na chlubny i wyjątkowy charakter ww. wyjątków, należy postawić poważnie (nie tylko z powodu pandemii) problem: co z resztą?
To znaczy jak długo ma być jeszcze tolerowana sytuacja jaka zaszła choćby w XVI wieku podczas rewolucji protestanckiej, ale w mniejszej skali tj. pozostawania nominalnego na urzędach i tytułowania się biskupami osób wyznających faktycznie wiarę zmienioną, zbliżoną do protestanckiej?