Fundacja Gatesa niszczy także afrykańską gospodarkę żywnościową

Ta sama Fundacja Gatesa, która stoi za każdym aspektem pandemii COVID-19, od finansowania dużej części budżetu WHO, po inwestycje w preferowanych producentów szczepionek, takich jak Moderna, jest …
scythia
Najbogatszy kontynent o najbiedniejszych mieszkańcach. Tak jak Polska. Najbogatsze państwo jesli chodzi o bogactwa naturalne a naród najbiedniejszy w Europie.
Edward7
Ukrywane informacje o szczepionce AstraZeneca, którą mają być szczepieni Polacy -

AstraZeneca już w przeszłości ukrywała przed opinią publiczną negatywne dane z testów . DrugWatch.com szczegółowo udokumentowało ten wzorzec. Na przykład firma świadomie i konsekwentnie ukrywała wyniki, które wykazały, że jej lek przeciwpsychotyczny Seroquel jest nieskuteczny lub szkodliwy, co ujawnia się w e…More
Ukrywane informacje o szczepionce AstraZeneca, którą mają być szczepieni Polacy -

AstraZeneca już w przeszłości ukrywała przed opinią publiczną negatywne dane z testów . DrugWatch.com szczegółowo udokumentowało ten wzorzec. Na przykład firma świadomie i konsekwentnie ukrywała wyniki, które wykazały, że jej lek przeciwpsychotyczny Seroquel jest nieskuteczny lub szkodliwy, co ujawnia się w e - mailach firmy . (AstraZeneca musiała zapłacić 520 milionów dolarów Departamentowi Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i 647 milionów dolarów rozliczeń po zlikwidowaniu skutków ubocznych Seroquel).

We wtorek AstraZeneca ogłosiła przerwę w eksperymentalnym badaniu szczepionki COVID-19 po tym, jak u kobiety w Wielkiej Brytanii wystąpiła „ ostra reakcja ”. Firma prowadzi również testy w Stanach Zjednoczonych, RPA i Brazylii, a rejestracja we wszystkich tych krajach jest na razie zawieszona. (obecnie wznowiona)
AstraZeneca współpracuje z naukowcami z Uniwersytetu Oksfordzkiego nad opracowaniem tej szczepionki i testuje ją na dzieciach w wieku od 5 lat . Główny naukowiec Światowej Organizacji Zdrowia, Soumya Swaminathan, nazwał ten projekt „ przełomowym ” wyścigiem szczepień przeciwko COVID-19 na początku tego roku.
Firma twierdzi, że panel niezależnych ekspertów oceni niepożądane działanie i zdecyduje, czy AstraZeneca powinna cofnąć pauzę, czy nie.
Choć AstraZeneca mówi że; kobieta nie została oficjalnie zdiagnozowana , New York Times powiedział objawy kobiecie były zgodne z poprzeczne zapalenie rdzenia (TM).

Poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego TM to schorzenie neurologiczne charakteryzujące się zapaleniem rdzenia kręgowego, ważnego elementu ośrodkowego układu nerwowego. Często powoduje osłabienie kończyn, problemy z opróżnianiem pęcherza i paraliż. Pacjenci mogą być poważnie niepełnosprawni i obecnie nie ma skutecznego lekarstwa .

Powszechnie znane są obawy dotyczące powiązań między TM a szczepionkami. Przegląd studiów przypadku opublikowanych w 2009 roku udokumentował 37 przypadków poprzecznego zapalenia rdzenia kręgowego związanego ze szczepieniem, w tym wirusowego zapalenia wątroby typu B, odry, świnki, różyczki, błonicy, krztuśca, tężca i innych u niemowląt, dzieci i dorosłych . Naukowcy z Izraela zauważyli, że „skojarzenia różnych szczepionek z pojedynczym zjawiskiem autoimmunologicznym nawiązują do idei, że wspólny mianownik tych szczepionek, taki jak adiuwant, może wywołać ten syndrom”. Nawet artykuł w New York Times na temat niedawnej przerwy w badaniu AstraZeneca wskazuje na wcześniejsze „spekulacje”, że szczepionki mogą wywołać TM.
Być może najbardziej niesławnym przykładem tego zjawiska jest przypadek Coltona Berretta . Berrett otrzymał szczepionkę HPV od firmy Merck w wieku 13 lat po tym, jak lekarze powiedzieli jego matce, że pomoże to w zapobieganiu rakowi szyjki macicy u jego hipotetycznej żony w przyszłości. Po szczepieniu lekarze zdiagnozowali u Berretta TM, a chłopiec był coraz bardziej sparaliżowany, ponieważ jego kręgosłup stawał się coraz bardziej zaogniony. Lekarze powiedzieli, że w końcu straci zdolność oddychania, a rodzina zdecydowała się go intubować. Po latach życia z tą niepełnosprawnością i konieczności ciągłego noszenia aparatu oddechowego Berrett odebrał sobie życie.
Nawet jeśli szczepionka AstraZeneca zostanie określona jako odpowiedzialna za objawy TM uczestnika badania, może to nie być oficjalny wniosek. W lipcu, inny uczestnik rozwinięte objawy TM i próba szczepionka została zatrzymana. Jednak „niezależny panel” stwierdził, że choroba nie była związana ze szczepionką i badanie kontynuowano.
Jak powiedział Nikolai Petrovsky Flinders University dla Australian Broadcasting Corporation, panele te „zazwyczaj składają się z lekarzy, biostatystyków i przedstawiciela medycznego firmy sponsorującej przeprowadzającej test”.
Nie jest jasne, czy panel oceniający pierwszy przypadek TM będzie tą samą grupą ekspertów, która zdecyduje, czy drugi przypadek TM był spowodowany przez szczepionkę, ale wydaje się, że zespół z Oxfordu kładzie podwaliny pod inny podobny wniosek.
Istotny jest również fakt, że naukowcy nie stworzyli jeszcze bezpiecznej i skutecznej szczepionki przeciwko koronawirusowi. Kiedy naukowcy eksperymentowali ze szczepionkami przeciwko SARS (podobnym do COVID-19, ponieważ infekuje płuca), próby zostały całkowicie wstrzymane, po tym, jak zaszczepione zwierzęta rozwinęły jeszcze cięższe (i czasami śmiertelne) wersje SARS niż niezaszczepione zwierzęta.
Ale chociaż AstraZeneca informuje wolontariuszy o wynikach testów na zwierzętach z eksperymentalnymi szczepionkami przeciwko SARS i MERS, pomija wyniki własnych badań na zwierzętach, co sugeruje, że nie jest skuteczna w powstrzymywaniu rozprzestrzeniania się wirusa.

Jak donosi Forbes w maju, wszystkie sześć małp, którym wstrzyknięto szczepionkę COVID-19 firmy AstraZeneca, zaraziło się COVID-19 po zaszczepieniu. Następnie wszystkie małpy zostały stracone, co oznacza, że opinia publiczna nie będzie wiedziała, czy pojawiły się inne problemy.

Do wyników badania AstraZeneca dodaje się niejasność, że grupy kontrolne otrzymują szczepionkę Nimenrix firmy Pfizer przeciwko zapaleniu opon mózgowych i zapaleniu płuc .
W tweecie Oxford University of Oxford Vaccine Group wyjaśnił decyzję, chociaż najwyraźniej wskazuje, że nie spodziewa się, że jej własna szczepionka będzie w ogóle bezpieczna, ponieważ spodziewane są niepożądane reakcje na Nimenrix i nową szczepionkę COVID-19.
Żadna z tych firm nie musiała testować bezpieczeństwa swoich produktów z prawdziwym obojętnym placebo, zawsze potrafiły odrzucić tego rodzaju tragiczne skutki jako smutny „zbieg okoliczności”.
Ponadto firmie AstraZeneca nie jest obce ukrywanie przed opinią publiczną negatywnych wyników testów. DrugWatch.com szczegółowo udokumentowało ten wzorzec. Na przykład firma świadomie i konsekwentnie ukrywała wyniki, które wykazały, że jej lek przeciwpsychotyczny Seroquel jest nieskuteczny lub szkodliwy, co ujawnia się w e - mailach firmy . (AstraZeneca musiała zapłacić 520 milionów dolarów Departamentowi Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i 647 milionów dolarów rozliczeń po zlikwidowaniu skutków ubocznych Seroquel).
W marcu 2020 roku Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych wydał oświadczenie na podstawie Ustawy PREP (z mocą wsteczną do lutego), przyznające zwolnienie z odpowiedzialności „od wszelkich roszczeń z tytułu szkody wyrządzonej przez, dotyczy wytwarzania, dystrybucji, podawania lub stosowania medycznych środków zaradczych ”, w tym szczepionek. Oznacza to, że AstraZeneca jest wolna od procesów sądowych, niezależnie od tego, czy Twoja nowa szczepionka wywołuje szkodliwe skutki.
Większość procesów zatwierdzania szczepionek nie jest przedmiotem badań opinii publicznej na całym świecie i że jeśli 72 dawki, które są obecnie obowiązkowe dla dzieci [takie jak odra, świnka i różyczka], wytrzymały krytyczną ocenę tak wielu niezależnych naukowców, jeden z nich mógł uzyskać licencję od FDA.
cienciaysaludnatural.com/…e-astrazeneca-contra-covid-19/