Clicks158
olek19801
3

Covidowa szczepienna zagłada szykowana Europejczykom

Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>
dakowski.pl/index.php

Trzeba przeczytać poniższe teksty w linkach (choćby w tłumaczeniu), żeby wiedzieć, że Bruksela potajemnie szykuje Europejczykom bardzo prawdopodobną szczepienno-covidową zagładę. Poszczególne kraje są przymuszane do zakupów na ślepo, już dziś wiadomo, że bardzo szkodliwych i zabójczych szczepionek covidowych. Eksperymenty na fretkach pokazały, po zaszczepieniu taką szczepionką i ponownym kontakcie z wirusem covida, wszystkie zwierzęta zdechły.
Dlatego kartele farmacji prędko zaprzestały dalszego testowania na zwierzętach i przeszły do masowego testowania tych szczepionek na ludziach. Z tych testów wiemy, że u ponad 80% ludzi zaszczepionych rozwinęły się poważne powikłania. A kiedy oni zetkną się z wirusem, prawie na pewno umrą.

W Polsce też już toczy się wojna przeciw stosowaniu taniej i skutecznej chlorochiny (dotychczas dostępnej) w leczeniu covida. Celem tej wojny jest niewątpliwie pozbawienie przestraszonych Polaków skutecznego leku, żeby potem sami ustawiali się w kolejce po zabójcze szczepionki.

Dlatego konieczne jest organizowanie masowych protestów publicznych przeciw odbieraniu Polakom skutecznych leków na covid i planowanemu szczepiennemu ludobójstwu. Wzywam wszystkie polskie media do włączenia się do akcji obrony Polaków przed tymi zbrodniami. Konieczne jest także zaopatrzenie się w broń, na wypadek, gdy szczepienne gestapo zacznie walić kolbami do drzwi.

----
childrenshealthdefense.org/…/covid-19-vaccin…

initiativecitoyenne.be
olek19801
...konieczne jest organizowanie masowych protestów publicznych przeciw odbieraniu Polakom skutecznych leków na covid i planowanemu szczepiennemu ludobójstwu. Wzywam wszystkie polskie media do włączenia się do akcji obrony Polaków przed tymi zbrodniami. Konieczne jest także zaopatrzenie się w broń, na wypadek, gdy szczepienne gestapo zacznie walić kolbami do drzwi
One more comment from olek19801
olek19801
Eksperymenty na fretkach pokazały, po zaszczepieniu taką szczepionką i ponownym kontakcie z wirusem covida, wszystkie zwierzęta zdechły.