Clicks24
uk.news

Вігано знає, чому Summorum Pontificum ПОТРІБНО зникнути

9 червня архієпископ Карло Марія Вігано випустив заяву, присвячену Summorum Pontificum.

У своїй заяві він не хоче давати відповідь на питання про те, чому Папа Франциск хоче знищити тих, хто вибирає Римський обряд, на тлі зростання кількості послушників і мирян.

Вігано зазначає, що єретики і нечестиві люди, які захопили владу в церкві, не дозволять невеликій кількості справжніх католиків ставити під сумнів їхню роботу і критикувати їх помилки.

Потурання католикам стане для них "поразкою", яку можна використовувати тільки в відношенні "престарілих любителів традицій" і "ексцентричних естетів".

Він знає, що "ті, хто не пов'язаний з Господом", ненавидять все, що відноситься до епохи, коли церква була в руках справжніх католиків. Він розуміє, що існування Старого і Нового обрядів стає неможливим заради збереження "свободи вибору літургії".

Такі спроби вже робилися раніше, коли протестанти на короткий час робили вигляд, що приймають ті чи інші традиції, у тому числі - відданість Діві Марії, співи на латині і дзвони, які були усунені в найкоротші терміни через те, що вони суперечили вірі, обраної протестантами.

#newsVjqgakcqmz