Clicks516
Děti se pomalu vrací do škol. ZPRÁVA PRO OBČANY ČR, a především pro STÁTNÍ ZAMĚSTNANCE A PRO DŮCHODCE aneb pár základních paradigmat, jak funguje ekonomika, protože to pořád většina lidí nechá…More
Děti se pomalu vrací do škol. ZPRÁVA PRO OBČANY ČR, a především pro STÁTNÍ ZAMĚSTNANCE A PRO DŮCHODCE
aneb pár základních paradigmat, jak funguje ekonomika, protože to pořád většina lidí nechápe.
Všem státním zaměstnancům a všem důchodcům, bude postupně snižován měsíční příjem, a to o nejprve o 10 %. Potom o 20 % a nakonec o 30 %. Kdy? V nejbližší době! Proč?
STÁT NEBUDE MÍT PENÍZE NA VAŠE VÝPLATY A DŮCHODY!

Kde by je vzal, když donekonečna prodlužuje nouzový stav a zavírá ekonomiku. Milion lidí z celkových 3 milionů / živnostníci, podnikatelé, firmy / v produktivním věku nemůže vykonávat svoji činnost, a to jsme teprve před dalším zpřísněním!

Tento milion, to je třetina veškerých příjmů našeho státu, plus k tomu připočtěte zpětné zdanění nás všech na DPH, což je pětina veškerých našich peněz, které utratíme v ČR. Když ta třetina neplatí, protože nemůže, tak třetina chybí! Plus ještě chybí peníze na dluhy a dluhovou službu, což může být s penězi na podpory v nezaměstnanosti a sanace způsobených škod minimálně! dalších 10 %, to jsme na 40 % o které budou muset být zkráceny příjmy všech, kteří dostávají peníze od státu ať už formou důchodu, nebo formou platu a mzdy.

Ti všichni, tedy 2 miliony státních zaměstnanců + 3 miliony důchodců + milion zruinovaných živnostníků, ti všichni méně utratí a stát opět méně vybere na daních. Z toho vyplývá jediné. Že ti, co jsou závislí na státu přijdou nejdéle během půl roku až roku o 40 až 50 % veškerých svých příjmů. Z toho samozřejmě nevyjdou, takže tu budeme mít několik milionů bezdomovců a doslova žebráků. Nejenom, že zkrachují malé a střední firmy, ale zkrachují i velké stavební, nebo jiné firmy, protože stát bude muset škrtat všude, kde se dá a nebude téměř vůbec INVESTOVAT! To nebude jako krize v 30. letech, bude to 2x tak horší, a co z toho bylo, dobře pamatujeme.

VÁLKA!

Polovina občanů České republiky může přijít nejenom o své úspory, ale taktéž o své byty a domy, o domovy celých rodů, o firmy, firmičky, o všechno. To samé platí pro stát, který následně má být absolutně vykrvácen, stejně jako bylo vykrváceno ŘECKO! Když to takhle půjde dál, padneme všichni na dno a co dál? Dál nic, bude se postupně umírat zimou, na hlad a na očkování!

TOHLE SE DÁ SAMOZŘEJMĚ ZVRÁTIT, nebude to ale snadné.

Pojďme si postupně shrnout, co se nyní děje: Cestovní ruch, restaurace a pohostinství, sportoviště, posilovny, fitcentra. Rodiče dětí, kteří se musí starat o děti, protože se zavírají školy atd. atd. Lidi ve službách, kadeřnice, divadla, galerie, koncerty, muzikanti, herci, umělci. Tito lidé a vaši spoluobčané mají minimální, nebo spíše žádný příjem, nemají již úspory, žijí často z půjček, protože jinak by neměli ani na jídlo a základní potřeby a neodevzdávají žádné daně, protože nemají možnost vykonávat svou práci! Oni jsou v podstatě NEZAMĚSTNANÍ! Přitom musí nadále platit všechny své výdaje jako předtím! PROPADAJÍ SE DO DLUHŮ A DO ZOUFALSTVÍ, a přitom se jim ještě poměrně velká část veřejnosti směje a říká jim, že JIM TO PATŘÍ a když oni řeknou, že chtějí jenom pracovat, tak jim tahle skupina lidí NADÁVÁ DO SOBCŮ A NEZODPOVĚDNÝCH!!!

Je to stejné, jako kdyby ten, kdo se topí snažil vylézt na břeh a plavčík na něj pískal s píšťalkou a křičel: " Zpátky do vody! " a přičinliví lidé na břehu do něj strkali tyčemi, aby snad nevylezl na břeh, a přitom na něj řvali: " Ty hajzle, ty nás chceš nakazit?! " Topící by těm lidem říkal: Ale já mám děti a musím je nakrmit a zabezpečit! " No a oni by mu řekli: " To je tvůj problém, měl ses vyučit svářečem! " / např. pan Dufek /. Mezi lidmi, kteří mají lidskou duši a srdce tohle neobstojí, to může obstát leda mezi ho*ady, dobytkem a fašisty. Jsou mezi námi, bohužel! Jenomže se jich to velmi brzo dotkne, i oni nebudou mít co do huby!!! Nevím přesně o kolik POLITICI ZADLUŽILI NAŠI REPUBLIKU, ale buď to je, anebo to brzy bude BILION KORUN! Pak další BILION!! To bude v roce 2021. Pak už nic.

Vydrží to tímhle tempem maximálně rok. Pak se bude prodávat zbytek toho, co se nestihlo rozkrást za posledních 31 let. No a pak se budou rozprodávat vládní budovy / úředníci budou na home office /, lesy ČESKÉ REPUBLIKY / už teď se doslova rabuje ve velkém a krade, to co tady rostlo stovky let, a pak se budou prodávat vykácené pozemky nadrženým zahraničním developerům a nám ZAKÁŽOU DŘÍVÍM TOPIT, abychom snad nemohli nadávat, že není čím a když tak dřevo bude tak drahý, že lidi na vesnicích budou chodit celou zimu ve svetrech a kalhotách a to i do postele! Nevěříte? UVĚŘÍTE!

Nikdy se na vesnicích dřevo nekradlo! Teď se bude krást, a to ve velkém! Na co se ale nejvíc těší, to je PRIVATIZACE ŠKOLSTVÍ A PŘEDEVŠÍM ZDRAVOTNICTVÍ!

VZP brzo klekne, protože za COVID vyplácí nehorázné peníze, a to především proto, aby zavřela doktorům a personálu huby a aby byli loajální s vládou. To ale jen do doby, než proběhne vakcinace obyvatelstva a test s laboratorními krysami, tedy lidmi jsem chtěl říct. ZDRAVOTNICTVÍ ZKRACHUJE!

Operace vás bude stát třeba 50.000, nebo taky 300.000. Když onemocníte, tak budete muset třeba prodat byt, abyste na to měli, protože zapomeňte na bezplatnou zdravotní péči. Bude to stát stejně jako v Německu. Práce bude, ale stále za třetinové mzdy, nebo spíše nebude žádná práce! TAKŽE VŠEM TĚM, co dostali těch 5, 10, 20 tisíc odměnu: "Vážení to bylo naposledy !!!, od teď už budete mít jenom méně a méně."

JE TO JEDNODUCHÁ MATEMATIKA. Kde nic není, ani SMRT NEBERE!

Kde nechodí lidé do práce, tam se nevytváří hodnota, z které je potom to všechno možné financovat! Takže jestli schvalujete likvidaci provozoven a malých živnostníků, tak nepřímo schvalujete LIKVIDACI VLASTNÍ, ale především STÁTNÍ POKLADNY A ČESKÉHO STÁTU! Takže likvidaci nás všech, akorát půjdete místo prvního v druhém frontu!

TAK SE PROBERTE, protože to nebude trvat dlouho a z nás budou ze všech ŽEBRÁCI a především DLUŽNÍCÍ. Bohužel i z ještě nenarozených dětí.

Jako jednotlivci, potom obce, města, kraje, stát, nemocnice atd. DLUHY, DLUHY, DLUHY. Jsou dva způsoby, jak nás zničit: VÁLKA konvenční. Nebo VÁLKA DLUHOVÁ. Ta druhá probíhá nyní, plus válka biologická, informační, hybridní a ta druhá přijde hned po těchto.

autor Václav Zavřel (facebook)

Hmmmm, KONSPIRAČNÍ TEORIE??

L: Přesně tak to mezinárodní bankovní satanisti naplánovali a zatím to tak běží jako po másle. Dokud nevymodlíme, aby zasáhl Bůh, bude to zlé. Musíme se modlit neustále, téměř bez přestání. Pane Ježíši Kriste Synu Boží, smiluj se nad námi hříšnými. Naše národy jsou národy mnohanásobných vrahů vlastních dětí totiž - umělými potraty.