Kiedy papież Benedykt umrze, to ludzkość będzie biedna! Mogę to powiedzieć z całą szczerością. Kiedy papież Benedykt odejdzie … będzie biedny Kościół i biedna ludzkość!

Itapiranga: po śmierci Benedykta XVI diabeł zostanie uwolniony

Słuchając niektórych katechez wizjonera z Itapirangi Edsona Glaubera, możemy przypuszczać, że Papież Benedykt XVI jest naprawdę ostatnim katechonem, czyli tym co powstrzymuje .

Wizjoner Edson Glauber , uzyskał pozwolenie biskupa na rozpowszechnianie wiadomości, które otrzymuje z Nieba, i dawanie wykładów w obecności spowiednika. W tym miesiącu przebywał we Włoszech udzielając katechez. Zwracam szczególną uwagę na tę, która odbyła się w Vigolo 16-go bieżącego miesiąca, w której, oprócz przekazywania wiadomości od Jezusa, mówił o tym, co czeka Kościół i ludzkość w nie tak odległej przyszłości.

«[…] Diabeł działa tak bardzo … diabeł nie chce naszego szczęścia. Diabeł chce wszystko zniszczyć. Matka Boża chce czynić dobro pośród nas. Kiedyś Madonna powiedziała, że uciszą jej obecnych proroków: oni będą ich uciszali, aby nie pozwolić im powiedzieć, że widzą, że jej słuchają… Te czasy… to jest teraz. Musimy się dużo modlić.

Matka Boża powiedziała mi, że czasy są bardzo trudne. Jak powiedziałem w Amazonii, mówię to teraz także do was: tym, co wciąż blokuje zło, dopóki żyje, jest papież Benedykt. Kiedy papież Benedykt umrze, to ludzkość będzie biedna! Mogę to powiedzieć z całą szczerością. Kiedy papież Benedykt odejdzie … będzie biedny Kościół i biedna ludzkość!
I zawsze musimy być przygotowani, jak gdyby to były ostatnie dni naszego życia – powiedziała Matka Boża: w łasce Bożej, przyjmując Eucharystię, zawsze wyznając i prosząc o światło Ducha Świętego. Tak jak powiedziałem w Amazonii, przed ołtarzem, całując trzy razy podłogę i prosząc: „Panie, żebym nigdy nie stracił wiary w chwilach trudnych prób, które wkrótce nadejdą na świecie”. […] ».


Mój komentarz na koniec tych słów wypowiedzianych przez Edsona Glaubera, ponieważ jest co komentować nawet gdyby Edson wcale nie poruszał tego tematu.
„Naprawdę, ale każdy z nas, który ma doświadczenie w Kościele, może uczciwie rozpoznać sprawy. Fakty, które widzimy rok po roku, materializują się, ożywają, nabierają życia i kształtują się i drżę na myśl, co mogłoby się stać, gdyby Benedykt XVI umarł. Myślę, że Pan dopuszcza to wszystko, ponieważ wszyscy na to zasługujemy, a biskupi upadają jeden po drugim, w poważnych kompromisach. Wiara, wiara zanika !!!!
Od lat dochodzimy do punktu, z którego nie ma powrotu i aby przywrócić rzeczy na swoje miejsce, konieczne jest, aby cała rana, rany wyszła całkowicie na jaw.

Myślę, że Benedykt XVI działa jako „blokada”, umierjąc, fałszywy kościół całkowicie przejmie dotychczasowy kościół, zaś dla tych którzy zechcą przetrwać jako katolicy, katakumby naszych czasów będą systematycznie aktywowane, ale będzie to także początek zwycięstwa Niepokalanego Serca Maryi.

Itapiranga: po śmierci Benedykta XVI diabeł zostanie uwolniony
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
1742
Bogdan68
Papież końca czasów. Papież końca czasów
Tymoteusz
Wizjoner Edson Glauber :
„Jak powiedziałem w Amazonii, mówię to teraz także do was: tym, co wciąż blokuje zło, dopóki żyje, jest papież Benedykt. Kiedy papież Benedykt umrze, to ludzkość będzie biedna! Mogę to powiedzieć z całą szczerością. Kiedy papież Benedykt odejdzie … będzie biedny Kościół i biedna ludzkość!
Trudno nie zgodzić się z powyższymi słowami (nawet, gdyby nie brać pod uwagę …More
Wizjoner Edson Glauber :
„Jak powiedziałem w Amazonii, mówię to teraz także do was: tym, co wciąż blokuje zło, dopóki żyje, jest papież Benedykt. Kiedy papież Benedykt umrze, to ludzkość będzie biedna! Mogę to powiedzieć z całą szczerością. Kiedy papież Benedykt odejdzie … będzie biedny Kościół i biedna ludzkość!

Trudno nie zgodzić się z powyższymi słowami (nawet, gdyby nie brać pod uwagę nadprzyrodzoności przekazu).
Koza Nutria
Patrząc na niektórych wypowiedzi mam wrażenie że nie ma rozrowbienia między kardynalyem Ratzingerem a B16. Tak to ta sama osoba ale z mienione poglądy, z resztą poglądy zmienił jeszcze będąc profesorem na uczelni parę lat po soborze
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Julia Pole
Arcybiskup Carillo Gritti, też nie jest dla ciebie autorytetem?
******************************
Arcybiskup Carillo Gritti tak wypowiedział się o objawieniach w Itapiranga:
„Poproszono mnie jako biskupa Itacoatiara, abym wyraził moje poglądy o autentyczności objawień Maryi Królowej Różańca Świętego. Wielu wierzących i niektórzy biskupi zwracali uwagę na pilną potrzebę zajęcia się tą …
More
Julia Pole

Arcybiskup Carillo Gritti, też nie jest dla ciebie autorytetem?

******************************

Arcybiskup Carillo Gritti tak wypowiedział się o objawieniach w Itapiranga:

„Poproszono mnie jako biskupa Itacoatiara, abym wyraził moje poglądy o autentyczności objawień Maryi Królowej Różańca Świętego. Wielu wierzących i niektórzy biskupi zwracali uwagę na pilną potrzebę zajęcia się tą sprawą. Jestem także osobiście przekonany, że tego wymaga rozwój kultu Królowej Różańca, który obejmuje okres ponad 15 lat. Te wydarzenia oraz otrzymywane treści orędzi, sprawiły wielkie zmiany w życiu tysięcy wiernych. Mam również otrzymane świadectwa nawróceń i pojednania, jak również uleczenia i szczególnej ochrony Matki Bożej. W pełni uznaję odpowiedzialność Stolicy Apostolskiej, jednak według prawa jest to przede wszystkim zadanie lokalnego biskupa zdecydować zgodnie z własnym sumieniem o autentyczności prywatnych objawień, które mają lub miały miejsce w jego diecezji. Z tego powodu odnosząc się do rezultatów poprzednich badań i wynikających z nich wniosków, zwróciłem się po raz kolejny o radę do teologów i psychologów. Oświadczam, że w ich opinii nie istnieją teologiczne i psychologiczne przeszkody do uznania nadprzyrodzonej autentyczności objawień w Itapiranga. Biorąc pod uwagę te opinie, relacje i wydarzenia, a wszystko to rozważając w modlitwie i refleksji teologicznej, stwierdzam, że wydarzenia w Itapiranga mają nadprzyrodzone pochodzenie.”
Julia Pole
nie neguję prawdziwości objawień, ale nawet święci byli czasem mamieni przez złego.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Julia Pole
,,Opinię na temat postawy papieża Benedykta w spr. II Soboru opieram o wypowiedzi red. P. Lisickiego, którego uważam za autorytet w spr. Watykanu i wybitnego pisarza oraz eseistę.''
********************************
Każdy ma inne autorytety. Moim autorytetem Jest Matka Boża i Jezus Chrystus. A także Święty Jan Paweł II i aktualny Papież Benedykt XVI.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Julia Pole
Jak się wierzy bardziej ks. Bańce, niż Matce Bożej, to cóż począć?
Taką teraz ,,katolicy'' maja wiarę. A wierzyć można w co się chce, nawet w świętą krowę lub złotego cielca.
Julia Pole
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Nie słucham ks. Bańki i nie uczestniczę w sporze między tradycjonalistami a zwolennikami Novus Ordo. Nie znam się na tym. Opinię na temat postawy papieża Benedykta w spr. II Soboru opieram o wypowiedzi red. P. Lisickiego, którego uważam za autorytet w spr. Watykanu i wybitnego pisarza oraz eseistę. Ma wielką wiedzę i wielokrotnie cytował wypowiedzi samego papieża …More
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Nie słucham ks. Bańki i nie uczestniczę w sporze między tradycjonalistami a zwolennikami Novus Ordo. Nie znam się na tym. Opinię na temat postawy papieża Benedykta w spr. II Soboru opieram o wypowiedzi red. P. Lisickiego, którego uważam za autorytet w spr. Watykanu i wybitnego pisarza oraz eseistę. Ma wielką wiedzę i wielokrotnie cytował wypowiedzi samego papieża Benedykta na temat soboru. Proszę mnie nie wciągać w wojenki religijne, które tu sobie uskuteczniacie na Glorii i które służą chyba tylko podziałowi.
Julia Pole
Jakoś nie wierzę temu panu. Papież Benedykt - z całym szacunkiem - był wielkim orędownikiem i zwolennikiem II Soboru. Po drugie nie sądzę, żeby Papież Benedykt powstrzymywał "fałszywy kościół", bo sam mu uległ i ustąpił z urzędu (prawdopodobnie był zmuszony, gdy walczył o zreformowanie banku watykańskiego i odłączono Watykan od SWIFT-a na kilka dni przed rezygnacją papieża).
Koza Nutria
Z calym szacunkiem byl! To czas przeszly.
Julia Pole
@Koza Nutria nie wiem, czy jest nadal. Owoce są - jakie są, trudno tego bronić....
Koza Nutria
Owoce soboru sa jakie sa,zgadzam sie,natomisat " jechac" po B16 dlatego ze kiedys byl za soborem jest niewporzadku bo malo mozna mu zarzucic jako papiezowi.
Julia Pole
@Koza Nutria ja nie jadę po nim, po prostu nie wierzę, że od jego życia zależy los świata....Los świata zależy od Pana Boga i Jego woli.
Koza Nutria
Rozumiem natomisat świat istnieje dlatego ze sprawowana jest msza święta I dlatego ze istanieja jeszcze zakony kontemolacyjne....I dusze ofiarne swietych jakby nie to to świat by sie juz skonczyl. Benedykt jest papiezem, od jego modlitwy I ofiary zalezy wiele czy tego chcesz czy nie. Jestesmy jak naczynia polaczone.
Koza Nutria
Panie czy jak znajde pieciu sprawiedliwych czy darujesz im życie,to jest właśnie to.
Julia Pole
@Koza Nutria Myślę, że jest wiele świętych dusz ofiarnych na ziemi. Papież Benedykt jest prawdopodobnie jedną z nich. Skoro wierzymy w Świętych obcowanie, to on równie dobrze może się za nami wstawiać z nieba....chyba, że w to nie wierzymy.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Julia Pole
,,Skoro wierzymy w Świętych obcowanie, to on równie dobrze może się za nami wstawiać z nieba....''
*************
Ale papież Benedykt jeszcze żyje.