Clicks2.7K
pl.news
3

Histeria: salezjanin dostaje 32 lata (!) za DOTYKANIE nieletnich

Sąd Najwyższy Galicji w Hiszpanii skazał Segundo C.V., salezjanina, na 32 lata więzienia za siedem przypadków dotykania genitaliów siedmiu 15-latków prawie wyłącznie przez ich ubrania i w nocy, "kiedy spali lub byli senni".

Ponadto otrzymał 36 lat nadzoru kuratorskiego i musi zadośćuczynić sześciu "ofiarom" kwotą 76 tys. euro, które według sądu rzekomo "doznały ewidentnych szkód psychicznych". Cierpienie z powodu nadużyć homoseksualnych jest możliwą przyczyną rozwoju zachowań homoseksualnych.

Segundo był nauczycielem religii w szkole salezjańskiej w Vigo. Dotykał nastolatków podczas pielgrzymki do Santiago de Compostela oraz w stowarzyszeniu młodzieżowym, którym kierował.

Choć jego zachowanie jest naganne, wyrok jest hipokryzją w kraju, który "zezwala" na aborcję aż do urodzenia, zabijając rocznie 100 000 bezbronnych dzieci.

Dla porównania: mężczyzna zabił swojego sąsiada nożyczkami w Ciudad Real w Hiszpanii, dźgając ofiarę z tak wielką siłą w twarz, szyję i klatkę piersiową, że ostrza zostały wygięte z powodu użytej przemocy. W dniu 22 października został skazany na 23 lata więzienia.

#newsVbcttqeumb

Jan Kanty Lipski
I dobrze, niech trzyma łapy przy sobie.
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Będzie miał dość czasu na przemyślenia.