Arcibiskup Viganò obhajuje prezidenta Trumpa

Akty „rasizmu“, ktoré sa dejú v častiach USA, ktoré sú kontrolované Demokratickou stranou, nemožno pripísať prezidentovi Trumpovi, povedal arcibiskup Viganò talianskej mníške, ktorá uverejnila …
Ladislav Bajza
Trumpov zať s dcérou Ivankou sú talmudisti v sekte Chabad Lubawitz a Trump záchranca planéty pred ich plánmi? :)
To kto niečomu takému ešte uverí? :)
Dana22
Zatiaľ koná správne.
Ak bude zvolený opäť,bude to dobré.
Oveľa horšie by bolo bývalo,ak by bola prezidentkou USA Clintonová.

Trump pozastavil platenie peňazí zo štátneho pre WHO

Jedná sa o celú kolónu, proti ktorej sa musí postaviť celá zdravo zmýšľajúca spoločnosť. V tomto prípade mlčať neznamená zlato. Pani ombudsmanka je len pomýlenou časťou systému.
Správne sa zachovali napríklad USA, nepod…More
Zatiaľ koná správne.
Ak bude zvolený opäť,bude to dobré.
Oveľa horšie by bolo bývalo,ak by bola prezidentkou USA Clintonová.

Trump pozastavil platenie peňazí zo štátneho pre WHO

Jedná sa o celú kolónu, proti ktorej sa musí postaviť celá zdravo zmýšľajúca spoločnosť. V tomto prípade mlčať neznamená zlato. Pani ombudsmanka je len pomýlenou časťou systému.
Správne sa zachovali napríklad USA, nepodporovať zlo cez WHO, kde sa napríklad podľa CitizenGO
Uvádza:
viete na čo Svetová zdravotnícka organizácia používa príspevky od členských štátov?
Napríklad na:
• tvorbu učebných osnov radikálnej sexuálnej výchovy, ktorá už deti vo veku od 0 do 4 rokov učí o "masturbácii"...
• snahy presadiť potrat ako „ľudské právo“
• znižovanie ochrany života po celom svete
• podporu legalizácie prostitúcie
• potláčanie výhrady vo svedomí pre zdravotníckych pracovníkov
• tlak na lekárov, aby vykonávali operácie na zmenu pohlavných orgánov aj na mladistvých
• presadzovanie potratových tabletiek v zozname základných liekov
Ak toto je podľa niekoho zdravie, tak potom čo je napríklad zdravý život už od naútlejšieho veku? Nie prostredie, zdravé vzťahy, strava vnajprirodzenejšej podobe, a podobne?

Ak zapnete televíziu, hovoriace hlavy médií sa snažia zdiskreditovať rozhodnutie prezidenta USA Donald Trump pozastaviť financovanie v amerických Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

Ale to, čo oni sú tí nepovedal je záznam WHO.

Keď WHO dostane verejné finančné prostriedky z Európy tieto prostriedky sa používajú na:
Vytvoriť a podporovať osnovy pre komplexné sexuality noriem, ktoré učia "masturbácia" pre deti vo veku od 0 do 4.
Podporovať potrat
ako ľudské právo
Lobistické krajiny legalizovať potraty.
Partner sa plánovaného rodičovstva
a iných potrat aktivistov
Podporujú legalizáciu prostitúcie
Lekári sila vykonať chirurgickú konverziou na deti
Príspevok USA iba 15% z rozpočtu WHO a prezident Trump je pod silným tlakom zvrátiť jeho rozhodnutie.

www.protiproud.cz/politika/5071-who-trump-…

Trump nariadil zaradiť Antifu medzi teroristické spoločnosti
cs.gatestoneinstitute.org/16198/strucna-histori…

Poté, co Donald Trump během své prezidentské kampaně sliboval, že omezí nelegální migraci do USA, se imigrace stala novým výbušným tématem americké politiky. V červnu 2016 demonstranti násilně zaútočili na příznivce Donalda Trumpa před jeho volebním shromážděním v San Jose v Kalifornii.

cs.gatestoneinstitute.org/16162/antifa-historie

Stručná historie Antify: část 1
Dana22
Nedajú sa tu uverejniť tie hrozné veci o Pizza gate a pedofilných škandáloch ich priateľa Epsteina.
Dokázateľne boli uverejnené rovnako zlé veci.
Zostali,zatiaľ,nepotrestané.

www.protiproud.cz/politika/2610-dve-nove-p…
Ladislav Bajza
Dana22 - len aby sa to nedozvedeli tí zlí,že vás chce Trump zachrániť :)
Peter(skala)
jasnéééé, myslíš tým očkovaním a potom čipovaním?
🤭 🤑
Dana22
www.matrix-2001.cz/clanek/chystaju-sa-nas…

Lindsey Williams pracoval v sedemdesiatych rokoch ako kaplán na Aliaške. V tom období sa budoval cez Aljašku ropovod, ktorý dával zamestnanie veľa ľuďom. Lindsey sa ponúkol, že bude ich kaplánom. Tento projekt riadila elita, hŕstka extrémne bohatých ľudí, ktorá má až doteraz moc nad celými Spojenými štátmi a dokonca nad celým svetom. Pastor Lindsey s …More
www.matrix-2001.cz/clanek/chystaju-sa-nas…

Lindsey Williams pracoval v sedemdesiatych rokoch ako kaplán na Aliaške. V tom období sa budoval cez Aljašku ropovod, ktorý dával zamestnanie veľa ľuďom. Lindsey sa ponúkol, že bude ich kaplánom. Tento projekt riadila elita, hŕstka extrémne bohatých ľudí, ktorá má až doteraz moc nad celými Spojenými štátmi a dokonca nad celým svetom. Pastor Lindsey s nimi žil tri roky. Dozvedel sa, že Spojené štáty neriadi demokracia, ale elita…
Lindsay vo videu povedal, že Ilumináti chystajú hladomor,ale nie preto, že by nebol dostatok potravín, ale taký hladomor, že ľudia si potraviny nebudú môcť kúpiť.

História 1. mája
Milí priatelia, písali sme, že dátum 1. mája bol zneužitý na „narodenie“ plánu Iluminátov, ktorý obsahuje tzv. 6 požiadaviek Lucifera. Prinášame o tom ďalšie informácie:

V roku 1776 katolícky seminarista Adam Weishaupt pojal ideu, že Lucifer je rovný Bohu. Jeho filozofia dvoch bohov sa rozvinula do spôsobu uctievania tohto „druhého“ boha, Lucifera a šiestich bodov ako rozšíriť túto „vieru“ vo svete. Lucifer za to prisľúbil bohatstvo a moc. Weishaupt vyučoval vo vtedajšom čase najbohatšieho muža Amschela Rothschilda.
Rothschildovi bola táto filozofia prezentovaná 1.5.1776 popri organizácii zvanej Ilumináti. Rotschild dostal prísľub, že s Luciferom na svojej strane bude vládnuť svetu.
6 BODOV, ktoré Lucifer za túto svoju službičku požadoval boli:
1. Eliminácia národných vlád
2. Eliminácia kresťanstva
3. Eliminácia rodiny
4. Eliminácia vlastenectva
5. Eliminácia dedenia
6. Eliminácia osobného vlastníctva
Tento plán by vytvoril svetový štát pod kontrolou House of Rothschild.
Pozrite sa na svoju školu, vládu, televíziu, správy, propagáciu homosexuality, neviazaný sex, kontrolu pôrodnosti, feminizmus a pod. a uvidíte vyššieuvedené poctivo implementované v spoločnosti. Každý krok, ktorý vaša vláda urobila, urobila v prospech tohto Luciferovho plánu.
Vzostup Rothschildovcov
Rothschildov syn Nathan prevzal the Bank of England prostredníctvom drzých špekulácií a spokojne povedal:
“Je mi jedno aká bábka je na anglickom tróne. Muž čo kontroluje tok peňazí kontroluje aj Anglicko. A ja kontrolujem tok peňazí.”,
a v roku 1818 Amschelov syn James obdobne prevzal Francúzsku národnú banku. Etetablovali sa v nej aj ďalšie Amschelove výhonky, synovia Solomon a Karl Mayer Amschel Rothschild, zakladateľ dynastie, tak kontroloval polovicu svetových peňazí a s tým plynula aj politická moc.
To je počiatok House of Rothschild.
Čoskoro Rotshschildov klan obopol Európu koľajnicami, investoval do ťažby nerastov, financoval stavbu Suezského prieplavu, platil výskumy nálezísk ropy, financoval diamantové operácie prostredníctvom Cecil Rhodes, ktoré zapichli chapadlá do afrického impéria ,financoval Habsubrskú monarchiu a zachránil ju pred bankrotom. V Amerike financoval Standard Oil, Carnegie Steel a Harriman ‘s Railroad. Od roku 1820 nastal vek Rotschildovcov a de facto existovala len jedna sila a tou bol Rotschild.
Dodnes zostal oficiálnym brokerom zlata v Bank of England.
Druhá svetová vojna bola ťažkou ranou pre Rotschildov politický vplyv, ale enormné bohatstvo hýbuce svetom zostalo.

Federal Reserve System
V roku 1911 rozdelil Standard Oil Company na menšie spoločnosti kvôli antitrustovej legislatíve.
V roku 1913 Rotschild a J.P. Morgan vytvorili súkromný Federal Reserve System -súkromnú banku, ktorá si ilegálne uzurpovala a právo tlačiť americké doláre a požičiavala ich americkej vláde za úroky, ktoré sami stanovovali. Úroky sa vracali nezdanené do charitatívnej Rockefeller Foundation, takisto založenej v roku 1913, vytvorenej špeciálne na tento účel. Nedávno bolo publikované, že nadácia počas svojej 95 ročnej histórie zmárnila 2 miliardy svojich všivavých dolárov na „charitu“ , ktorá spočívala vo financovaní „mentálenj hygieny“ a to vrátane Hitlerových a Leninových revolučných úletov.
Council on Foreign Relations- CFR
V roku 1921 tie isté kruhy vytvárajú Council of Foreign Relations, ktorá od 2. svetovej vojny nominuje amerických prezidentských kandidátov, ministrov obrany a obchodu .
Bývalý riaditeľ Svetovej banky James Wolfensohn sa v prejave pri príležitosti 90-teho výročia CFR takmer rozplynul a pritom priznal farbu: „…A toto je svet v ktorom neexistuje CFR: Aký hrozný a bezprízorný svet by to bol , keby ho neviedla táto skupina ľudí.”

Bilderberg
V roku 1945 David Rockefeller zakladá skupinu Bilderberg , ktorá si hovorí aj Najvyšší kňazi globalizácie. Ktorýkoľvek premiér Európy musí byť akceptovaný Bilderbergom.
V roku 1968 vzniká Rímsky klub a v roku 1973 Trilaterálna komisia.
Istý John David vo svojich Spomienkach na str. 405 píše:
„Niekotrí veria, že sme členmi tajnej kabaly pracujúcej proti záujmeom USA, keďže seba a svoju rodinu charakterizujem ako internacionalistov a konšpirujúcich s ostatnými vo svete na vybudovaní integrovanejšieho globálneho politického a ekonomického systému, jedného sveta, ak chcete. Ako toto je moja vina, prosím, som vinný a na túto svoju vinu som patrične hrdý.”
Janko David veľmi dobre vie o čom hovorí. Je bezpochyby najmocnejším indivíduom akého tento svet kedy videl. Je vnukom kráľa globalistov, Davida Rockefelera.

Konrola médií
Rockefellerovská dominancia nad médiami a politikmi môže byť len ťažko preceňovaná , navyše sám uvádza svoje vlastné tieňové aktivity. Tu je Davidov postoj k jemu lojálnym médiám zo stretnutia Bilderbergu v roku 1991:
“Sme vďační Washington Post, the New York Times, Time Magazine a iným veľkým vydavateľom, ktorých riaditelia navštevujú naše stretnutia a rešpektujú svoje sľuby už vyše 40 rokov. Bolo by pre nás nemožné rozvinúť náš plán pre tento svet ak by sme nestáli počas tohto obdobia vo svetle publicity. Svet je sofistikovanejší a pripravený kráčať ku svetovej vláde Nadnárodná suverenita intelektuálnych elít a svetových bankárov je žiaducejšia ako národná profilácia produkovaná minulými storočiami.“

Európska Únia

Podľa odtajnených dokumentov americkej vlády líder CIA , Donovan, sa pokúsil v roku 1950 vytvoriť EU vytvorením Rockefellerovho a Fordovho American Committee for a United (ACUE). Osobný priatelia Rockefellera Alan a Foster Dullesovci prevzali financovane európskeho hnutia, založili European Fathers, a najali Retingera, Spaaka, Monneta a Schumanna ako amerických nádenníkov.
V roku 1965 ACUE inštruovala vice-prezidenta EEC pracovať pre euro v tajnosti, aby nikto nemohol protestovať, až vtedy, keď už bude neskoro. Taká vec je vážnou a neserióznou manipuláciou nás všetkých.

Koniec Sovietov
Podľa bývalého sovietskeho disidenta Vladimíra Bukovského, ktorý ako Jeľcinov svedok v procese proti ZSSR mal prístup k tajným sovietským dokumentom v roku 1989:
Michael Gorbačov mal hostí z Trilaterálnej komisie: Davida Rockefellera, Henry Kissingera, bývalého francúzskeho prezidenta Giscardda, bývalého japonského premiéra Nakazoneho. Žiadali ho pripojiť sa k Skupine 7, MMF, Svetovej banke, GATT a pod. Navyše rojčili o európskom federálnom štáte, siahajúcom až po Ural. Takýto štát bude do 15 rokov, chvastal sa Estaing, prezident Európskeho konventu , ktorý napísal európsku ústavu. Tak EU bola plánovaná Rockefellerom a spol dávno pred zmluvou z roku 1992.Neskôr v roku 1989 prezident EEC-komisie, Jacques Delors, čestný člen Rockefellerovho Rímskeho klubu tlačil Gorbačova znovu do európskej federácie po páde berlínskeho múru.
Gorbačov je dobrý priateľ Rockefellerovcov. Jeho Svetové politické fórum sa snaží byť križovatkou rôznych kultúr, národov a lídrov ako otvorené diskusné fórum sveta, ktoré má prostredníctvom „poskytovania analýz a riešení “globálnych problémov“ smerovať k Novej svetovej civilizácii ako rámca pre demokratický medzinárodný poriadok.
„Vplyv tretieho sektora na politiku bude rásť a bude mať hlavný vplyv na architektúru nového svetového poriadku. Sú nedeliteľnou súčasťou NWO.“, netají sa svojím poslaním Svetové politické fórum.

Mamička Zem
Ďalší malý Rockefeller, Steven, synovec Davida Rockefellera je spoluzakladateľom Charty zeme. Spolu s Gorbačovom a Maurice Strongom. Táto charta je uložená v „Nádeji“ spolu so „svätými modlitebnými knihami“ germánov a „modlitbovými“ maskami Zeme.
Gorbačov navyše drzo nazýva Chartu zeme „Desiatimi prikázaniami nášho veku“, čo je ďalší projekt spolupráce so Stevenom Rockefellerom a iluminátom Maurice Strongom. Je to enviromentálny projekt ako vystrihnutý z leninských čítaniek, ktorý zaváňa kultom „živej, dýchajúcej matky Zeme“ – klasické pohanské tézy spolu s enviromentalistickou hystériou a snahou o nahradenie kresťanstva . Podporuje ho Rockefeller Brothers Fund.
Gorbačov je takisto prezidentom Medzinárodného zeleného kríža, ktorý sa zaoberá mnohými oblasťami medzinárodného práva a ultimatívne požaduje podriaďovanie sa suverénných štátov cholerickému Globálnemu enviromentálnemu hnutiu.
Záver:
Globalizačná anakonda nás už hypnotizuje poriadne dlho. Ako kapybara teraz len čaká na vhodný okamih ako nás čo najrýchlejčie šupnúť do svojho vysneného direktívneho svetového štátu.
Dana22
Prezident Trump bojuje proti 12-hlavému drakovi.
Nie je svätým.Boh však môže cez neho urobiť veľké veci.

www.magnificat.sk/video-chystaju-…

www.matrix-2001.cz/clanek/chystaju-sa-nas…
Pavol IV
Dana22 Ake velke veci mas na mysli, napr. taketo???

Nový svetový poriadok Tretí chrám Antikrist
Dana22
Samotný arcibiskup Viganó vidí,že Trump po tom,čo predošlí prezidenti BOHA ani len nespomenuli,opakovane upozorňuje na potrebu prosiť BOHA o pomoc a požehnanie.
Trump podporil reholníčky,ktoré mali ,podľa zákona Obamu,odvádzať peniaze.
Peniaze,ktoré sa mali použiť na podporu potratov.
Trump zoškrtal milióny dolárov,ktoré Obama pravidelne dával zo štátneho rozpočtu potratárskej sieti.
Dôrazne je …More
Samotný arcibiskup Viganó vidí,že Trump po tom,čo predošlí prezidenti BOHA ani len nespomenuli,opakovane upozorňuje na potrebu prosiť BOHA o pomoc a požehnanie.
Trump podporil reholníčky,ktoré mali ,podľa zákona Obamu,odvádzať peniaze.
Peniaze,ktoré sa mali použiť na podporu potratov.
Trump zoškrtal milióny dolárov,ktoré Obama pravidelne dával zo štátneho rozpočtu potratárskej sieti.
Dôrazne je proti potratom.Preto je pod neustálou paľbou Clintonovej,Sorosa a spol.

Odmieta dať peniaze pre WHO,ktorá podporuje potraty.
Nič z toho nevidíme napr. u nás.
Práve Trump je jednou z osôb,ktoré poukazujú na zločiny Obamu,Clintonovcov,Sorosa,...
Trup je iba politikom.
No USA nemajú nateraz muža,ktorý by sa postavil tej hydre ľavičiarov.
Dana22
Trump pozastavil platenie peňazí zo štátneho pre WHO

Jedná sa o celú kolónu, proti ktorej sa musí postaviť celá zdravo zmýšľajúca spoločnosť. V tomto prípade mlčať neznamená zlato. Pani ombudsmanka je len pomýlenou časťou systému.
Správne sa zachovali napríklad USA, nepodporovať zlo cez WHO, kde sa napríklad podľa CitizenGO
Uvádza:
viete na čo Svetová zdravotnícka organizácia používa príspevky …More
Trump pozastavil platenie peňazí zo štátneho pre WHO

Jedná sa o celú kolónu, proti ktorej sa musí postaviť celá zdravo zmýšľajúca spoločnosť. V tomto prípade mlčať neznamená zlato. Pani ombudsmanka je len pomýlenou časťou systému.
Správne sa zachovali napríklad USA, nepodporovať zlo cez WHO, kde sa napríklad podľa CitizenGO
Uvádza:
viete na čo Svetová zdravotnícka organizácia používa príspevky od členských štátov?
Napríklad na:
• tvorbu učebných osnov radikálnej sexuálnej výchovy, ktorá už deti vo veku od 0 do 4 rokov učí o "masturbácii"...
• snahy presadiť potrat ako „ľudské právo“
• znižovanie ochrany života po celom svete
• podporu legalizácie prostitúcie
• potláčanie výhrady vo svedomí pre zdravotníckych pracovníkov
• tlak na lekárov, aby vykonávali operácie na zmenu pohlavných orgánov aj na mladistvých
• presadzovanie potratových tabletiek v zozname základných liekov
Ak toto je podľa niekoho zdravie, tak potom čo je napríklad zdravý život už od naútlejšieho veku? Nie prostredie, zdravé vzťahy, strava vnajprirodzenejšej podobe, a podobne?

Ak zapnete televíziu, hovoriace hlavy médií sa snažia zdiskreditovať rozhodnutie prezidenta USA Donald Trump pozastaviť financovanie v amerických Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

Ale to, čo oni sú tí nepovedal je záznam WHO.

Keď WHO dostane verejné finančné prostriedky z Európy tieto prostriedky sa používajú na:
Vytvoriť a podporovať osnovy pre komplexné sexuality noriem, ktoré učia "masturbácia" pre deti vo veku od 0 do 4.
Podporovať potrat
ako ľudské právo
Lobistické krajiny legalizovať potraty.
Partner sa plánovaného rodičovstva
a iných potrat aktivistov
Podporujú legalizáciu prostitúcie
Lekári sila vykonať chirurgickú konverziou na deti
Príspevok USA iba 15% z rozpočtu WHO a prezident Trump je pod silným tlakom zvrátiť jeho rozhodnutie.

www.protiproud.cz/politika/5071-who-trump-…

Trump nariadil zaradiť Antifu medzi teroristické spoločnosti
cs.gatestoneinstitute.org/16198/strucna-histori…

Poté, co Donald Trump během své prezidentské kampaně sliboval, že omezí nelegální migraci do USA, se imigrace stala novým výbušným tématem americké politiky. V červnu 2016 demonstranti násilně zaútočili na příznivce Donalda Trumpa před jeho volebním shromážděním v San Jose v Kalifornii.

cs.gatestoneinstitute.org/16162/antifa-historie

www.lifenews.sk/29397/vyzva-trumpovho…

Výzva Trumpovho kabinetu súdom: ´Aj nenarodené bábätká sú ľudia s občianskymi právami´

Právnici v Trumpovej administratíve sa spojili s lídrami štátu Ohio v argumentácii za právo na ochranu nenarodených bábätiek pred diskrimináciou.
Pavol IV
Dana22 Aj satan skusal Jezisa Slovami Pisma.
Ladislav Bajza
Dana22- Elita ,ktorá vládne USA vyberá pre stádo oboch kandidátov ,ktorí hrajú jeden "dobrého" a druhý zlého. V tomto prípade má úlohu "dobrého" ,ktorý zobral moc Washingtonu DC a dal späť ľudu Trump. Už len úbohí ,naivní hlupáci nechápu túto hru elít na demokraciu a vkladajú nádeje do ich sluhov. Stádo je schopné zakaždým znovu uveriť ,že tentoraz už sa tam naozaj dostal niekto ,kto bude hájiť …More
Dana22- Elita ,ktorá vládne USA vyberá pre stádo oboch kandidátov ,ktorí hrajú jeden "dobrého" a druhý zlého. V tomto prípade má úlohu "dobrého" ,ktorý zobral moc Washingtonu DC a dal späť ľudu Trump. Už len úbohí ,naivní hlupáci nechápu túto hru elít na demokraciu a vkladajú nádeje do ich sluhov. Stádo je schopné zakaždým znovu uveriť ,že tentoraz už sa tam naozaj dostal niekto ,kto bude hájiť jeho záujmy,alebo že ho dokonca zachráni z rúk tejto elity ,vládnucej zo zákulisia.
Ladislav Bajza
Dana22- Samozrejme ,že Trump robí populistické kroky ,aby stádo verilo ,že je kresťan a háji jeho záujmy.
Ale to robí aj Bergoglio : Pápež František vyzýva Katolíkov, aby neinvestovali do firiem, ktoré podporujú potraty
A povrchné ,oklamané stádo má hneď argument na jeho obhajobu :)
Peter(skala)
... že o Ládovi sa toto nedá povedať?
Jasné, že dá, lenže problem je, že Ládo si to nepripustí, lebo on vidí vo všetkých to zlé, len nie v sebe a to už je čo povedať:)