Edward7
254.6K

Polacy mają ginąć za kraj wymyślony przez Lenina, Stalina i Chruszczowa. Ukraina, dla której USA ryzykują III wojnę światową i kryzys gospodarczy, jest „błędem” rosyjskiego komunizmu.

Planują wymordować Polaków w wojnie z Rosją, (i już mordują) dlatego stale podnoszą poziom nienawiści ...

David Stockman
Przekazy są dziś głośno i wyraźnie - od rozbijającego się funta, przez odrzucenie rządów establishmentu we Włoszech, Szwecji i nie tylko, po apel premiera Węgier Orbana o zakończenie wojny sankcyjnej i zrobienie tego szybko. Postawmy więc sprawę jasno: bezmyślna interwencja Waszyngtonu w wewnętrznej sprzeczce między Rosją a Ukrainą i towarzysząca jej globalna wojna sankcji jest z pewnością najgłupszym, najbardziej destrukcyjnym projektem, jaki powstał na brzegach "Potomaku" w dzisiejszych czasach. I architekci tego perfidnego szaleństwa — Biden, Blinkin, Sullivan, Nuland i inni. al. – nie może być wystarczająco surowo potępiony.

W końcu to szaleństwo jest realizowane w imię abstrakcyjnych norm politycznych – rządów prawa i świętości granic – które czynią Waszyngton pośmiewiskiem. Bardziej niż jakikolwiek inny naród na planecie ziemia (i na dłuższą metę) seryjnie i rażąco naruszał te standardy dziesiątki razy w ostatnich dziesięcioleciach. Między innymi interwencje Waszyngtonu w Serbii, Iraku, Afganistanie, Libii, Jemenie, Syrii, Somalii itp. były nie tylko bezcelowe; były także oczywistym pogwałceniem samych rządów prawa i świętości granic, o które Waszyngton bije się teraz coraz mocniej w piersi.

Co więcej, pławiąc się w tej nieskrępowanej hipokryzji, Waszyngton porzucił wszelkie pozory zdrowego rozsądku co do tego, dlaczego ten konflikt miał miejsce w pierwszej kolejności i dlaczego jest on całkowicie nieistotny dla bezpieczeństwa narodowego amerykańskiej ojczyzny, a także Europy. . Podstawowym faktem jest to, że poza historycznie krótkim okresem żelaznych rządów komunistycznych w czasach sowieckich, Ukraina nigdy nie była państwem narodowym w swoich granicach przypadkowych po 1991 roku. W rzeczywistości przez ponad 275 lat przed 1918 r. znaczna część jego terytoriów była pograniczami, wasalami i jawnymi prowincjami carskiej Rosji; a wcześniej części składowe cesarstwa polsko-litewskiego i innych. Nie mamy więc do czynienia z inwazją agresywnego sąsiada na od dawna ugruntowane, spójne etnicznie i językowo państwo, ale z pozostałymi "potpourri" odrębnych języków, terytoriów. gospodarki i historie, które zostały zniszczone przez brutalnych komunistycznych władców w latach 1918-1991.

W związku z tym szybko zbliżająca się ciemna, mroźna zima stagflacyjnego upadku w Europie nie odbywa się w heroicznej obronie wielkich zasad proponowanych przez Waszyngton i NATO. Wręcz przeciwnie, sprowadza się ona do bezsensownego i brudnego interesu zachowania nikczemnego status quo ante, który powstał na ziemiach na północ od Morza Czarnego, nie przez zwykły przebieg historycznej ewolucji i narastanie państw narodowych, ale przez krwawo- ręce Lenina, Stalina i Chruszczowa.

W każdym razie oszałamiające koszty ekonomiczne dla zwykłych narodów Europy w dążeniu do tak wytartego i bezprawnego celu zaczynają się rejestrować wśród cierpiących od dawna ofiar elitarnych władców Brukseli. Stąd pioruny z włoskich wyborów w ten weekend i równoległy apel Viktora Orbána do Unii Europejskiej o zniesienie sankcji, a tym samym potencjalnie obniżenie cen energii o połowę za jednym zamachem.

Orbán nie jest też jedynym, który wzywa do zniesienia sankcji, a grecki premier Kyriakos Mitsotaki wzywa również do zniesienia sankcji rosyjskich. Inni przywódcy polityczni, tacy jak Matteo Salvini, który przewodzi konserwatywnej partii Ligi i będzie główną siłą w nowym rządzie Włoch, mówi, że Europa potrzebuje „przemyślenia” rosyjskich sankcji ze względu na szkodliwe skutki gospodarcze. Podobnie konserwatywna partia Alternatywa dla Niemiec (AfD) również naciska na zakończenie sankcji i ponowne otwarcie gazociągów Nord Stream 1 i 2 z powodu rosnących kosztów energii w Niemczech (Czyżby to Niemcy same zniszczyły ten rurociąg z pomocą USA, to był stały wewnętrzny spór dopow.). Na przykład posłanka AfD do Bundestagu Mariana Harder-Kühnel powtórzyła ostatnio apel Orbána. „Biurokracja UE przykręciła śrubę sankcjom, a teraz płacimy rachunek” – powiedziała.

W tym kontekście notowania od piątku na rynku walutowym dla funta szterlinga przemawiają mocniej niż cokolwiek innego. Funt brytyjski na krótko spadł do najniższego poziomu w historii na początku tego tygodnia, osiągając 1,0349 USD w azjatyckich godzinach handlu, przebijając poprzedni rekordowy poziom z 1985 r. Co więcej, dzisiejsze nurkowanie z klifu nastąpiło w piątek o 3%, po nowym rządzie Truss. ogłosiła radykalne obniżki podatków i ogromne wsparcie energetyczne dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Podobnie cena brytyjskiego długu rządowego spadła wraz z funtem, a rentowności ponownie gwałtownie wzrosły. 10-letnie obligacje rządowe przyniosły 4,11%, o 28 punktów bazowych więcej niż w piątek i oszałamiające 342% w porównaniu z 0,93% zaledwie rok temu.


Z braku wątpliwości, oto ścieżka funta szterlinga w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. To ogromny kciuk w dół od rynków walutowych, jeśli kiedykolwiek istniał.
Ale istotna sprawa to nie tylko keynesowska gadanina na temat „błędu” obniżenia najwyższej stawki podatku dochodowego o 45% i usunięcia innych czynników zniechęcających do pracy i inwestycji, które powodują, że brytyjskie stawki krańcowe sięgają nawet 60%. Te obniżki miażdżących stawek podatkowych, które zarówno konserwatywny, jak i laburzystowski rząd ustanowiły na szczycie brytyjskiego państwa opiekuńczego, są od dawna spóźnione i w rzeczywistości będą stymulować kompensacyjną działalność gospodarczą.

Tym, co tak naprawdę zniszczy resztki stabilności fiskalnej Wielkiej Brytanii, jest całkowicie niemądry plan Truss, by zamrozić wszystkie ceny energii dla wszystkich obywateli i przedsiębiorstw kosztem ponad 200 miliardów dolarów rocznie lub 5% PKB. Ale to jest szaleństwo neokonów. Jeśli Londyn chce uwolnić swoich konsumentów od uciążliwych cen energii i rachunków za media, wystarczy, że posłucha rady Orbana i zakończy wojnę sankcji przeciwko rosyjskiemu eksportowi energii, żywności i innych towarów. I nie kosztowałoby to Skarbu ani grosza. To znaczy, krach funta powinien być pobudką także dla Europy i Waszyngtonu. Wypowiadając wojnę produktywnemu i pokojowemu handlowi z Rosją, który wcześniej panował, europejscy przywódcy – zwłaszcza nowy rząd Wielkiej Brytanii – poświęcili własny dobrobyt i standard życia swoich obywateli na rzecz niezwykle skorumpowanego, antydemokratycznego reżimu. w Kijowie, która poświęcona jest zachowaniu nienaruszonego niczego szlachetniejszego niż martwa ręka sowieckiego Prezydium. Albo jak słusznie podsumował nasz przyjaciel James Howard Kunstler:

Zgódźmy się, że miejsce zwane Ukrainą nigdy nie było interesem Ameryki. Przez wieki ignorowaliśmy to, poprzez wszystkie barwne szarże kawalerii tam i z powrotem Turków i Tatarów, panowanie dzielnych Kozaków Zaporoskich, okrutne nadużycia Stalina, potem Hitlera i nudne, szare lata od Chruszczowa do Jelcyna . Ale potem, po zniszczeniu Iraku, Afganistanu, Libii, Somalii i wielu innych miejsc w wielkim hegemonicznym skowronku, zawodowi podżegacze wojenni z naszej ziemi i ich catamites w Waszyngtonie uczynili z Ukrainy swój kolejny specjalny projekt. Zorganizowali zamach stanu w 2014 r. w Kijowie, który obalił wybranego prezydenta, pana Janiukowicza, aby założyć gigantyczny salon gier hazardowych i międzynarodową pralnię pieniędzy. Drugim celem strategicznym było przygotowanie Ukrainy do członkostwa w NATO, co w efekcie sprawiłoby, że wysunięta baza rakietowa tuż przy granicy z Rosją. Bo cóż, Rosja, Rosja, Rosja!

Wracamy więc do aktualnego pytania: każde ukraińskie wybory prezydenckie od 1991 roku ujawniały radykalny podział na prorosyjskie populacje na wschodzie i południu oraz antyrosyjskich nacjonalistów w centrum i na zachodzie. Kiedy usunięto pięść rządów komunistycznych z kolczugą, w rzeczywistości Ukraina stała się terytorium, które tęskniło za podziałem na bardziej podatne jurysdykcje rządów. Oto na przykład wyniki wyborów z 2010 roku, w których na urząd prezydenta znalazł się prorosyjski polityk, a w końcu doszło do puczu Waszyngtonu podczas powstania Dziewicy, który wkrótce wpędził kraj w wojnę domową.

Powyższa mapa ledwo oddaje rzeczywiste liczby. W wielu obszarach popierających żółtą Tymoszenko głosy opowiedziały się w 80% lub więcej za nacjonalistyczną kandydaturą tej ostatniej, podczas gdy na większości obszarów niebieskich prorosyjski Janukowycz zdobył podobną masową liczbę. Nie był to jednak jednorazowy przypadek krótkoterminowej polityki wyborczej: w rzeczywistości chodziło o nawrót sposobu, w jaki fałszywy naród ukraiński był składany w całość w ciągu ostatnich trzech stuleci.

Przed końcem I wojny światowej nie było państwa ukraińskiego. Podobnie jak sztuczne i niezrównoważone ustroje Czechosłowacji i Jugosławii, które zostały stworzone przez wyrachowanych polityków w Wersalu (zwłaszcza wyborców krajowych starających się o Woodrowa Wilsona), Ukraina była produktem inżynierii geopolitycznej – w tym przypadku przez nowych władców Związku Radzieckiego .

Rzeczywiście, historyczne pochodzenie „Ukrainy” można opisać w pigułce. To, co miało stać się Ukrainą, dołączyło do Rosji w 1654 r., kiedy Bohdan Chmielnicki, hetman wojska zaporoskiego, zwrócił się do rosyjskiego cara Aleksieja o przyjęcie wojska zaporoskiego do Rosji. Innymi słowy, Imperialna Rosja dała początek państwu ostatnich dni Ukrainy, przyłączając na swoją służbę przerażających Kozackich Wojowników, którzy zamieszkiwali jej centralny region.

Armię i niewielkie terytorium znajdujące się wówczas pod kontrolą hetmana nazywano „u kraine”, co po rosyjsku oznacza „na skraju”, termin, który powstał w XII wieku na określenie ziem na pograniczu Rosji.

W ciągu następnych 250 lat ekspansjonistyczni carowie anektowali coraz więcej sąsiednich terytoriów, nazywając wschodnie i południowe regiony „Noworusią” (Nową Rosją), która to terytoria obejmowała zakup Krymu przez Katarzynę Wielką od Turków w 1783 roku.

To znaczy, że w czasach niepodległości Ameryki sercem dzisiejszej Ukrainy rządziło długie ramię carskiej autokracji.
Oczywiście po rewolucji bolszewickiej mapa zmieniła się radykalnie. W 1919 Lenin stworzył socjalistyczne państwo ukraińskie na części terytorium byłego Imperium Rosyjskiego. Ukraina oficjalnie stała się Ukraińską Republiką Ludową ze stolicą w Charkowie w 1922 r. (przeniesiona do Kijowa w 1934 r.).

W związku z tym nowe komunistyczne państwo pochłonęło Noworusję we wschodniej i południowej części zielonego obszaru na poniższej mapie, w tym w regionach Doniecka i Ługańska, a także regiony Chersoń i Zaporoże graniczące z Morzem Azowskim i Morzem Czarnym, które są miejsca dzisiejszych referendów sukcesyjnych sponsorowanych przez Rosję.
Następnie w 1939 r., w wyniku niesławnego paktu niemiecko-sowieckiego, Stalin zaanektował wschodnie tereny Polski, oznaczone żółtymi obszarami mapy. Tym samym historyczne terytorium Galicji i polski Lwów zostały włączone do Ukrainy wspólnym dekretem Stalina i Hitlera.

W czerwcu 1940 r. Stalin zaanektował północną Bukowinę (obszar brązowy) od Rumunii. A potem na konferencji w Jałcie w 1945 roku, pod naciskiem Stalina wobec Churchilla i Roosevelta, węgierska Ruś Zakarpacka została włączona do Związku Radzieckiego i przyłączona do Ukrainy. Razem wzięte, te stalinowskie konfiskaty są obecnie znane jako Zachodnia Ukraina, której ludzie, co zrozumiałe, nie przywiązują wagi do rzeczy rosyjskich. W tym samym czasie 85% rosyjskojęzycznej ludności zamieszkującej fioletowy obszar (Krym) zostało podarowane Ukrainie przez Chruszczowa w 1954 r. właśnie w celu rozszerzenia własnego przystąpienia do komunistycznej dyktatury.

Niemniej jednak, po rozpadzie Związku Radzieckiego, Ukraina odziedziczyła te komunistyczne granice, w których było ponad 40 milionów Rosjan, Polaków, Węgrów, Rumunów, Tatarów i niezliczonych pomniejszych narodowości – wszyscy uwięzieni w nowo ogłoszonym kraju, w którym nie szczególnie pragną mieszkać.


Rzeczywiście, powód, dla którego nieszczęsne państwo „Ukraina” potrzebuje pomocy w podziale, a nie wojny o zachowanie rękodzieła carów i komisarzy, dobrze podsumował Alexander G. Markovsky w American Thinker:

Dzisiejsza wojna domowa na Ukrainie jest zatem znacznie zaostrzona przez fakt, że w przeciwieństwie do pluralistycznych społeczeństw, takich jak USA, Kanada, Szwajcaria i Rosja, które są tolerancyjne dla różnych kultur, religii i języków, Ukraina nie jest. Nic dziwnego, że oddanie pluralizmowi nie było jej mocną stroną. Mimo że reżim kijowski nie miał historycznych korzeni w zamieszkiwanych przez siebie nieruchomościach, po ogłoszeniu niepodległości narzucił ukraińskie zasady i język ukraiński na ludność nieukraińską.

W rezultacie na Krymie i wschodniej Ukrainie zawsze dominowały nastroje prorosyjskie – od uznania oficjalnego statusu języka rosyjskiego po całkowitą secesję. Zachodnia Ukraina zawsze skłaniała się ku swoim korzeniom polskim, rumuńskim i węgierskim. Polska, zdecydowanie antyrosyjska, nie może przegapić tej strategicznej okazji, by odzyskać swoją ziemię i pomścić upokorzenie wywołane przez konferencję jałtańską.

Nacisk Zachodu na utrzymanie status quo ukraińskich granic ustanowionych przez Lenina, Stalina i Hitlera obnaża rozdźwięk między doktryną strategiczną a zasadami moralnymi.

Rzeczywiście, Polacy nie ukrywają swoich ambicji. Prezydent RP Andrzej Duda powiedział niedawno: „Przez dziesięciolecia, a może, nie daj Boże, przez wieki nie będzie już granic między naszymi krajami – Polską i Ukrainą. Nie będzie takiej granicy!”

Rumunia nie jest daleko w tyle, zwłaszcza że wielu mieszkańców dawnej północnej Bukowiny nosi już rumuńskie paszporty.

Terytorium Ukrainy to mozaika cudzych ziem. Jeśli chcemy zakończyć tę szaloną wojnę i zapewnić pokój w Europie, zamiast nazywać sponsorowane przez Rosję referendum we wschodniej Ukrainie fikcją,
powinniśmy przeprowadzić uczciwe referendum we wszystkich spornych terytoriach pod auspicjami ONZ i pozwolić ludziom zdecydować, jaki rząd chcą.

Nie trzeba dodawać, że Waszyngton nie myśli o podziale fałszywego państwa Ukrainy. W końcu usunęłoby to ostatni neokonserwatywny powód szerzenia błogosławieństw Wiecznych Wojen na najpiękniejsze części planety.
It Looks Like Ukraine, for which the US is risking WWIII and Economic Depression, is itself an "Error" of Russian Communism. Do you want your sons and daughters to die for the borders of a country concocted by Lenin, Stalin, and Khrushchev?
...

Ukraina zrobiła wszystko by sprowokować Rosję - (wstąpienie do NATO , broń atomowa, cofnięcie praw człowieka rosyjskojęzycznym, w tym zakaz języka rosyjskiego , stałe wezwania do mordowania Rosjan jako podludzi, stałe bombardowanie wschodnich republik .... itd)... a równocześnie wmówili, że Rosja chce zdobyć Europę - UE rzucona na kolana przez Straussów The EU brought to its knees by the Straussians, by Thierry Meyssan ... "Przekonali Unię Europejską, że Moskwa chce zaanektować najpierw Ukrainę, a potem całą Europę Środkową. Tym samym przekonali Brukselę do zaprzestania wszelkiego handlu z Rosją. Rozpoczynający się kryzys energetyczny skłania Unię Europejską do przerw w dostawach prądu i prądu, które spustoszą życie jej obywateli i gospodarkę".... Polska idzie, ma iść na wojnę z Rosją Poland goes to war with Russia

Ministerstwo Obrony Narodowej i Wojsko Polskie, w październiku i listopadzie, organizują dla chętnych, dorosłych Polaków bezpłatne, jednodniowe szkolenia pod hasłem „Trenuj z wojskiem”. „Trenuj z wojskiem” – szkolenia wojskowe dla każdego - Ministerstwo Obrony Narodowej - Portal Gov.pl ... "Aby stać się mięsem armatnim" (za jeden dzień tylko tyle ich nauczą) , Polacy cały czas programowani do nienawiść , transfer pieniędzy , wydatki na zbrojenie sugerują że Polacy mają ginąć , za nie długo , w bezsensownej wojnie... Polacy teraz już giną za Babilon;

Dwa bataliony polskich najemników zniszczone 15 kilometrów od Zaporoża
Dwa bataliony polskich najemników rozmieszczonych na Ukrainie zostały pokonane na północy obwodu zaporoskiego. Kilka godzin temu stało się wiadomo o prawie całkowitym zniszczeniu dwóch batalionów polskich najemników (około 350 osób - red.) 15 kilometrów na południowy wschód od Zaporoża. W tej chwili wiadomo, że polscy najemnicy ponieśli bardzo poważne straty - według wielu danych zniszczeniu uległo nawet 70% pierwotnego składu obu jednostek. Wiadomo, że dwa bataliony polskich najemników zostały zaangażowane w celu próby opóźnienia postępu sił LNR na tym kierunku. Te ostatnie aktywnie wykorzystywały bezzałogowe statki powietrzne i 60-mm. moździerze. W rezultacie ustalenie pozycji najemników było bardzo problematyczne, jednak w wyniku kontrataku członkowie polskiej PMC ponieśli miażdżące straty i najprawdopodobniej zostali zmuszeni do natychmiastowego rozpoczęcia odwrotu. Informacje o poważnych stratach wśród najemników z polskiej PMC potwierdzono również w LPR, zaznaczając, że lokalizacja jednostek znana jest tylko w przybliżeniu. Jednak w chwili obecnej kierunek ten jest właściwie wolny dla dalszej ofensywy. Two battalions of Polish mercenaries destroyed 15 kilometers from Zaporozhye

W ataku na Liman wzięło udział nawet 500 zagranicznych najemników z najbardziej znanych PMC na świecie - W ataku brali udział najemnicy z USA, Polski, Rumunii i Wielkiej Brytanii. Sądząc po materiałach wideo opublikowanych przez ukraińskie wojsko i danych z przechwytywania radiowego, zagraniczni najemnicy byli aktywnie zaangażowani w ataki na Drobyshevo, Lyman i Yampol. Mówimy o prawie 500 najemnikach z całego świata, w tym z Polski, Rumunii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Up to 500 foreign mercenaries from the most famous PMCs in the world took part in the attack on Liman

Czy tu byli Polacy... Zniszczono największą ukraińską kolumnę pojazdów pancernych. Gdy wojska ukraińskie próbowały skoncentrować swoje siły uderzeniowe w rejonie osady Davydov Brod, w celu późniejszego przejścia do ataku, znaczne siły wojsk ukraińskich zostały zniszczone dzięki szybkiemu wykryciu przez siły sojusznicze. Jak się okazało, w rejonie osady Davydov Brod znajdowało się co najmniej 50 pojazdów pancernych, lekko opancerzonych i nieopancerzonych, w które uderzyły uderzenia operacyjne. W rzeczywistości jest to jedna z największych kolumn ukraińskich pojazdów pancernych, która została skutecznie zniszczona przez siły sojusznicze. Na prezentowanych kadrach wideo można bezpośrednio zobaczyć zarówno sam konwój sprzętu wojskowego, jak i skutki uderzeń w niego. Co znamienne, część absolutnie zdatnego do użytku sprzętu została po prostu porzucona, co świadczy o tym, że Siły Zbrojne Ukrainy były zupełnie nieprzygotowane na niespodziewane uderzenie sił sojuszniczych. Według kanału Telegram Rybar, ukraińskie wojska porzuciły m.in. zagraniczny sprzęt wojskowy. "W sumie do 50 jednostek zarówno lekko opancerzonych pojazdów, jak i pickupów "cart" zaatakowało zarządzenia obronne. Materiał filmowy pokazuje pole zaorane przez pociski w pobliżu Davydov Brod i porzuconą kolumnę ukraińskiego sprzętu. Wśród porzuconego sprzętu widać kilka pojazdów opancerzonych Kozak, a także francuski transporter opancerzony VAB (4x4).... The largest column of Ukrainian armored vehicles was destroyed near Davydov Brod
megur shares this
31.4K
Kwal .
Dokładnie tak. Piłsudski to bydle nazywał się Selman...
Lilianna w ogrodzie
Ginąć -taka to prawidłowa pisownia, popraw po prostu.
Jan Stan Mirski
Ginądź
MAT -
Zamiast maski musza mieć chusteczki do nosa 460-ciu
wacula25wp.pl
A zawsze jest lepiej prowadzić wojnę na obcym terenie taniej i bezpieczniej np. dziś Rosja
Edward7
Starsi z Polski południkowo wschodniej najbardziej źle kojarzą Ukraińców - Zestawienie 362 metod tortur stosowanych przez UPA na Polakach
Zbrodnie dokonywane przez ukraińskich oprawców na Polakach w latach 1939-1947. Poniżej wynik długoletnich prac badawczych Aleksandra Kormana, który spisał 362 metody tortur fizycznych, a także psychicznych, stosowanych wobec Polaków przez zbrodniarzy z OUN …More
Starsi z Polski południkowo wschodniej najbardziej źle kojarzą Ukraińców - Zestawienie 362 metod tortur stosowanych przez UPA na Polakach
Zbrodnie dokonywane przez ukraińskich oprawców na Polakach w latach 1939-1947. Poniżej wynik długoletnich prac badawczych Aleksandra Kormana, który spisał 362 metody tortur fizycznych, a także psychicznych, stosowanych wobec Polaków przez zbrodniarzy z OUN i UPA oraz innych ukraińskich szowinistów w latach II wojny światowej i po jej zakończeniu na południowo-wschodnich ziemiach II Rzeczypospolitej Polskiej. Są to przypadki udokumentowane źródłowo, stosowanych przez zbrodniarzy OUN-UPA tortur wobec kobiet, mężczyzn, starców i dzieci.

Czesława Solecka (19 lat) zamordowana przez UPA w Łodzinie. 10 IX 1946 r. Zestawienie 362 metod tortur stosowanych przez UPA na Polakach:

Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki głowy.

Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie).

Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy.

Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło.

Wyrzynanie na czole „orła”.

Wbijanie bagnetu w skroń głowy.

Wyłupywanie jednego oka.

Wybieranie obu oczu.

Obcinanie nosa.

Obcinanie jednego ucha.

Obrzynanie obydwu uszu.

Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha.

Obrzynanie warg.

Obcinanie języka.

Pieczenie żywcem w piecu chlebowym.

Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz.

Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty.

Wybijanie zębów.

Łamanie szczęki.

Rozrywanie ust od ucha do ucha.

Kneblowanie ust pakułami przy transporcie jeszcze żywych ofiar.

Podcinanie szyi nożem lub sierpem.

Zadawanie ciosu siekierą w szyję.

Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy.

Skręcanie głowy do tyłu.

Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą.

Obcinanie głowy sierpem.

Obcinanie głowy kosą.

Odrąbywanie głowy siekierą.

Zadawanie ran kłutych w głowie.

Cięcie i ściąganie wąskich pasów skóry z pleców.

Zadawanie innych ran ciętych na plecach.

Zadawanie ciosów bagnetem w plecy.

Łamanie kości żeber klatki piersiowej.

Zadawanie ciosu nożem lub bagnetem w serce lub okolice serca.

Zadawanie ran kłutych nożem lub bagnetem w pierś.

Obcinanie kobietom piersi sierpem.

Obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą.

Obrzynanie sierpem genitalii ofiarom płci męskiej.

Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską.

Zadawanie ran kłutych brzucha nożem lub bagnetem.

Przebijanie brzucha ciężarnej kobiecie bagnetem.

Rozcinanie brzucha i wyciąganie jelit na zewnątrz u dorosłych.

Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha.

Rozcinanie brzucha i wlewanie do wnętrza wrzątku – kipiącej wody.

Rozcinanie brzucha i wkładanie do jego wnętrza kamieni oraz wrzucanie do rzeki.

Rozcinanie kobietom ciężarnym brzucha i wrzucanie do niego potłuczonego szkła.

Wyrywanie żył od pachwy, aż do stóp.

Wkładane do pochwy – waginy rozżarzonego żelaza.

Wkładanie do vaginy szyszek sosny od strony wierzchołka.

Wkładanie do vaginy zaostrzonego kołka i przepychanie go aż do gardła, na wylot.

Rozcinanie kobietom przodu tułowia ogrodniczym scyzorykiem, od vaginy, aż po szyję i pozostawienie wnętrzności na zewnątrz.

Wieszanie ofiar za wnętrzności.

Wkładanie do vaginy szklanej butelki i jej rozbicie.

Wkładanie do analu szklanej butelki i jej stłuczenie.

Rozcinanie brzucha i wsypywanie do wnętrza karmy dla zgłodniałych świń tzw. osypki, który to pokarm wyrywały razem z jelitami i innymi i wnętrznościami.

Odrąbywanie siekierą jednej ręki.

Odrąbywanie siekierą obydwu rąk.

Przebijanie dłoni nożem.

Obcinanie palców u ręki nożem.

Obcinanie dłoni.

Przypalanie wewnętrznej strony dłoni na gorącym blacie kuchni węglowej.

Odrąbywanie pięty.

Odrąbywanie stopy powyżej kości piętowej.

Łamanie kości rąk w kilku miejscach tępym narzędziem.

Łamanie kości nóg w kilku miejscach tępym narzędziem.

Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską, obłożonego z dwóch stron deskami.

Przecinanie tułowia na wpół specjalną piłą drewnianą.

Obcinanie piłą obu nóg.

Posypywanie związanych nóg rozżarzonym węglem.

Przebijanie gwoździami rąk do stołu, a stóp do podłogi.

Przybijanie w kościele na krzyżu rąk i nóg gwoździami.

Zadawanie ciosów siekierą w tył głowy, ofiarom ułożonym uprzednio twarzą do podłogi.

Zadawanie ciosów siekierą na całym tułowiu.

Rąbanie siekierą tułowia na części.

Łamanie na żywo kości nóg i rąk w tzw. kieracie.

Przybijanie nożem do stołu języczka małego dziecka, które później wisiało na nim.

Krajanie dziecka nożem na kawałki i rozrzucanie ich wokół.

Rozpruwanie brzuszka dzieciom.

Przybijanie bagnetem małego dziecka do stołu.

Wieszanie dziecka płci męskiej za genitalia na klamce drzwi.

Łamanie stawów nóg dziecka.

Łamanie stawów rąk dziecka.

Zaduszenie dziecka przez narzucenie na nie różnych szmat.

Wrzucanie do głębinowych studni małych dzieci żywcem.

Wrzucanie dziecka w płomienie ognia palącego się budynku.

Rozbijanie główki niemowlęcia przez wzięcie go za nóżki i uderzenie o ścianę lub piec.

Powieszenie za nogi zakonnika pod amboną w kościele.

Wbijanie dziecka na pal.

Powieszenie na drzewie kobiety do góry nogami i znęcanie się nad nią poprzez odcięcie piersi i języka, rozcięcie brzucha i wybieranie oczu oraz odcinanie nożami kawałków ciała.

Przybijanie gwoździami małego dziecka do drzwi.

Wieszanie na drzewie głową do góry.

Wieszanie na drzewie nogami do góry.

Wieszanie na drzewie nogami do góry i osmalanie głowy od dołu ogniem zapalonego pod głową ogniska.

Zrzucanie w dół ze skały.

Topienie w rzece.

Topienie poprzez wrzucenie do głębinowej studni.

Topienie w studni i narzucanie na ofiarę kamieni.

Zadźganie widłami, a potem pieczenie kawałków ciała na ognisku.

Wrzucenie dorosłego w płomienie ogniska na polanie leśnej, wokół którego ukraińskie dziewczęta śpiewały i tańczyły przy dźwiękach harmonii.

Wbijanie zaostrzonego koła do brzucha na wylot i utwierdzanie go w ziemi.

Przywiązanie do drzewa człowieka i strzelanie do niego jak do tarczy strzelniczej.

Prowadzenie nago lub w bieliźnie na mrozie.


Duszenie przez skręcanie namydlonym sznurem zawieszonym na szyici zwanym arkanem.

Wleczenie po ulicy tułowia przy pomocy sznura zaciśniętego na szyi.

Przywiązanie nóg kobiety do dwóch drzew oraz rąk ponad głową i rozcinanie brzucha od krocza do piersi.

Rozrywanie tułowia przy pomocy łańcuchów.

Wleczenie po ziemi przywiązanego do pojazdu konnego.

Wleczenie po ulicy matki z trojgiem dzieci, przywiązanych do wozu o zaprzęgu konnym w ten sposób, że jedną nogę matki przywiązano łańcuchem do wozu, a do drugiej nogi matki jedną nogę najstarszego dziecka, a do drugiej nogi najstarszego dziecka przywiązano nogę młodszej go dziecka, a do drugiej nogi młodszego dziecka przywiązano nogę dziecka najmłodszego.

Przebicie tułowia na wylot lufą karabinu.

Ściskanie ofiary drutem kolczastym.

Ściskanie drutem kolczastym dwóch ofiar razem.

Ściskanie więcej ofiar razem drutem kolczastym.

Periodyczne zaciskanie tułowia drutem kolczastym i co kilka godzin polewanie ofiary zimną wodą w celu odzyskania przytomności i odczuwaj nią bólu i cierpienia.

Zakopywanie ofiary do ziemi na stojąco po szyję i w takim stanie jej pozostawienie.

Zakopywanie żywcem do ziemi po szyję i ścinanie później głowy kosą.

Rozrywanie tułowia na wpół przez konie.

Rozrywanie tułowia na wpół poprzez przywiązanie ofiary do dwóch przygiętych drzew i następnie ich uwolnienie.

Wrzucanie dorosłych w płomienie ognia palącego się budynku.

Podpalenie ofiary oblanej uprzednio naftą.

Okładanie ofiary dookoła słomą – snopem i jej podpalenie, czyniąc w ten sposób tzw. pochodnię Nerona.

Wbijanie noża w plecy i pozostawienie go w ciele ofiary.

Wbijanie niemowlęcia na widły i wrzucanie go w płomienie ognia.

Wyrzynanie żyletkami skóry z twarzy.

Wbijanie dębowych kołków pomiędzy żebra.

Wieszanie na kolczastym drucie.

Zdzieranie z ciała skóry i zalewanie rany atramentem oraz oblewanie jej wrzącą wodą.

Zadawanie dzieciom tyle ciosów nożem, ile ofiara miała lat.

Wycinanie na czole znaku krzyża w obrządku łacińskim.

Wieszanie dzieci na drucie kolczastym.

Stosowanie tzw. chińskiej tortury, tj. bicie po piętach żelaznym prętem.

Wieszanie ofiary na drucie telefonicznym. Oznaczało to w umownym zbrodniczym słownictwie banderowskim – „robić telefon”.

więcej - z drastycznymi obrazami - Zestawienie 362 metod tortur stosowanych przez UPA/
Stany Zjednoczone NATO - zaangażowane w finansowanie, szkolenie i wsparcie polityczne neonazizmu …
abracham
to zensta za lata komunizmu za gwałty na Polkach szłam przez naszą wioskę, a tu tak przy drodze kilku żołnierzy gwałciło kobietę. Wyobrażasz sobie! Jak zwierzęta, jak psy, nawet się nie ukryli, tylko tak przy wszystkich, tak przy drodze! Do dzisiaj pamiętam te ich zapite twarze, gwałcili ją i bili, a ci, co patrzyli, śmiali się i wykrzykiwali coś po rosyjsku. Biedna ta kobieta, znałam ją – …More
to zensta za lata komunizmu za gwałty na Polkach szłam przez naszą wioskę, a tu tak przy drodze kilku żołnierzy gwałciło kobietę. Wyobrażasz sobie! Jak zwierzęta, jak psy, nawet się nie ukryli, tylko tak przy wszystkich, tak przy drodze! Do dzisiaj pamiętam te ich zapite twarze, gwałcili ją i bili, a ci, co patrzyli, śmiali się i wykrzykiwali coś po rosyjsku. Biedna ta kobieta, znałam ją – mieszkała niedaleko nas, miała trójkę dzieci. Po tym wszystkim nie doszła już do siebie, tydzień leżała i w końcu zmarła mojego dziadka zabili a babcie zgwałcili i jeszcze przybili do stołu zeby tylko to za fala gwałtów szła choroba roczny przyrost zachorowań na kiłę wynosił około 100 tysięcy przypadków, a na rzeżączkę około 150 tysięcy”.tyle rocznie gwałcili ołnierze radzieccy stwierdzili w czasie pewnego incydentu, że: „walczą trzeci rok o Polskę, więc mają prawo do wszystkich Polek”. polskie kobiety pracujące w radzieckim garnizonie „po 15 razy gwałcono”.
Bestie w sowieckich mundurach Po wsiach i miasteczkach krążyły hordy pijanego żołdactwa i urządzały regularne obławy na kobiety. Dochodziło nawet do pacyfikacji całych wsi. Stało się tak w okolicach Łodzi, gdzie 3 lipca 1945 r. sowieccy żołnierze zaatakowali wsie Zalesie, Olechów, Feliksin i Hutę Szklaną, rabując domostwa i gwałcąc kobiety
Do porwań dochodziło nawet w biały dzień w centrach miast. Szczególnie niebezpieczne były okolice dworców kolejowych. Zdarzały się również napady na pociągi. Polska nauczycielka pisała:

W dniu 8 stycznia [1946 r.] o godz. 1-ej w czasie powrotu mego z ferii świątecznych z Radomia do Szprotawy, między Legnicą a Szprotawą do wagonu, w którym jechałam, jak również do innych wagonów wkroczyły masy bolszewików, zaczęli torturować i bić mężczyzn, rabować walizki i gwałcić kobiety, z których ani jedna nie uszła tej hańby i gwałtu.W nocy 25 VI br. o godz. 2-ej do mieszkania K. Wincentego w pow. krakowskim wtargnęło dwóch żołnierzy sowieckich, którzy dopuścili się gwałtu na 4-letniej dziewczynce,W styczniu 1946 r. Sowieci uprowadzili pracownicę Kolumny Przeciw Epidemiologicznej w Bartoszycach, która została obrabowana z pieniędzy i ubrania, pobita, oraz zgwałcona przez około 30 żołnierzy. W tym samym czasie, w pod olsztyńskiej wsi Likusy czerwonoarmiści pobili i zgwałcili 73-letnią staruszkę.
stefan Prokopowicz shares this
21.5K
Walczyć o prawdę
Nie poświęcono Rosji tak jak życzyła sobie tego Matka Boża. Będzie więc Rosja karą dla zdemoralizowanego sodomickiego świata. Realizm polityczny i dziejowy wskazuje, że taki świat nie może dalej istnieć. A Polska według proroctwa O.Pio być może ocaleje.
Edward7
Jednak wielu Polaków zginie ... na początku mogą być dobrowolnie wysyłani do zachodniej Ukrainy , a później bardziej "dobrowolnie , czy na granicy Polski ... późnej coraz większa mobilizacja - jak ze szczepieniami czyli przymus, młodzi, starsi coraz starsi ... a w końcu studenci , dzieci .... na Ukrainie już walczą studenci ....większość ma telefony przy sobie, czyli są łatwo lokalizowani i …More
Jednak wielu Polaków zginie ... na początku mogą być dobrowolnie wysyłani do zachodniej Ukrainy , a później bardziej "dobrowolnie , czy na granicy Polski ... późnej coraz większa mobilizacja - jak ze szczepieniami czyli przymus, młodzi, starsi coraz starsi ... a w końcu studenci , dzieci .... na Ukrainie już walczą studenci ....większość ma telefony przy sobie, czyli są łatwo lokalizowani i zabijani (Rosjanie mają zakaz posiadania telefonów..)

Putin podróżuje samolotem, już dawno byłby sprzątnięty , jednak za tym konfliktem stoją ci którzy sterują obydwoma stronami , a prawdziwy cel to NWO , depopulacja ...