16:38
Clicks732
Rafał_Ovile
2
Siły Antychrysta w natarciu youtube.com/watch?v=ps-SqPs62moMore
Siły Antychrysta w natarciu

youtube.com/watch?v=ps-SqPs62mo
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Biorąc pod uwagę słowa, ,,albo się zaszczepisz albo umrzesz z głodu, albo cię nie wypuścimy z domu - to jeszcze byłoby to usprawiedliwione"- nie będzie to usprawiedliwione. Nawet widmo śmierci z głodu nie może zmusić katolika do przyjęcia szczepionki opartej na tkankach zamordowanych przed narodzeniem dzieci. Głoszący to kazanie jest w sprzeczności z Apokalipsą, która przewiduje taki stan: ,,nie …More
Biorąc pod uwagę słowa, ,,albo się zaszczepisz albo umrzesz z głodu, albo cię nie wypuścimy z domu - to jeszcze byłoby to usprawiedliwione"- nie będzie to usprawiedliwione. Nawet widmo śmierci z głodu nie może zmusić katolika do przyjęcia szczepionki opartej na tkankach zamordowanych przed narodzeniem dzieci. Głoszący to kazanie jest w sprzeczności z Apokalipsą, która przewiduje taki stan: ,,nie sprzedasz, ani kupisz", jednocześnie święty Jan odrzuca szczepionkę jako znamię bestii.
Głoszący kazanie wykazuje, że papieże, biskupi, kapłani szczepią się zachęcając jednocześnie wiernych. Pytam, czy taki stan ich wiary nie świadczy o demonicznym wpływie.
Rafał_Ovile
Wykład X. J. Wujka
13. I widziałem z ust smokowych. Przez smoka rozumiej szatana, przez bestyą antychrysta, a przez fałszywego proroka kaznodzieje i ministry antychrystowe jako i wyżej 12, w. 3 i 13 w. 1 i 11. A przez trzy duchy nieczyste, jako sam wykłada, trzy duchy szatańskie, którzy będą. czynić wielkie cuda, tak żeby i wybrani, by to mogło być, zwiedzeni byli: którzy żabom szczebietliwym …More
Wykład X. J. Wujka
13. I widziałem z ust smokowych. Przez smoka rozumiej szatana, przez bestyą antychrysta, a przez fałszywego proroka kaznodzieje i ministry antychrystowe jako i wyżej 12, w. 3 i 13 w. 1 i 11. A przez trzy duchy nieczyste, jako sam wykłada, trzy duchy szatańskie, którzy będą. czynić wielkie cuda, tak żeby i wybrani, by to mogło być, zwiedzeni byli: którzy żabom szczebietliwym i błotnym są przypodobani: iż ich nauki i poduszczania przykre a nikczemne, i do błota nieczystości i cielesnej wolności zawsze ciągnąć będą. (Mat. 24, 24). .