woj_tek

Nas też to czeka? Godzina policyjna i obowiązkowe maseczki FFP2. Trwa zaostrzanie koronarestrykcji …

Obrazek ilustracyjny/Foto: Pixabay Europa zaostrza koronarestrykcje. W Austrii i Bawarii – w sklepach i pojazdach komunikacji zbiorowej – jest nakaz …
Jarujestem
Dla tych co nie wiedzą, maseczki medyczne mają w instrukcji napisane, że należy używać do 30 minut. Jeśli ktoś używa maseczek medycznych powyżej trzech godzin musi się liczyć z faktem, że materiał z którego jest wykonana maska uwalnia substancje rakotwórcze. Dlatego ta maseczka ma w instrukcji napisane nosić do 30 minut. To dla tych co boją się covida, a nie boją się raka🤭
Weronika....S
Biznes ,,maseczkowy,, czerpie korzyści z wyreżyserowanej pandemii, więc tam gdzie lichwa dna nie widać, stąd fale będą wciąż nowe i nowe. Szkoda tylko, że duchowieństwo też pośrednio się w to włączyło poprzez nakaz masek w kościele, a więc zakup będzie zobowiązany i ,,religijnie,,.
marta1012
Produkcję maseczek już w grudniu rozpoczął produkować Sebastjan Kulczyk. 50 tys dziennie. Na respiratorach obłowił się handlarz bronią z Lublina a teraz Kulczyk. Dlatego znikają przyłbice, szaliki, chusty i maseczki jakies tam.
jac505
Dowiedziałem się (chyba z kanału Tomasz Sommer), że Orlen rozpoczął produkcję grubych maseczek, które tanie nie będą i będą jednorazowe, czyli nie będzie można ich używać wielokrotnie ani prać. W ciągu dnia ktoś kto dużo jeździ do ludzi będzie ich dużo zużywać. Idzie lato a nie szczepieni będą zmuszeni do noszenia grubych papuch na twarzach. Króluj nam Chryste !