Łukasz Warzecha: Rząd szykuje powrót PLANDEMII! Na jakie obostrzenia zgodzą się Polacy tym razem?

Wywiadu dla telewizji internetowej „PCh24TV – Polonia Christiana” udzielił redaktor Łukasz Warzecha, który postawił śmiałą tezę, iż czeka nas kolejna fala, której celem jest odwrócenie uwagi obywateli od beznadziejnej sytuacji w związku z rekordową inflacją oraz kryzysem energetycznym. To jednak może się nie uda, gdyż zdecydowana większość Polaków ma dosyć już tego tematu związanego z walką z mniemaną „pandemią” i chcą traktować C19 jako sezonową grypę.
Gaz, prąd, cukier…Nie będzie niczego?! Łukasz Warzecha w “Prawym Prostym”!
Rządy Prawa i Sprawiedliwości oraz skandaliczne decyzje
Jak wykazuje dziennikarz, rząd PiS wykorzystywał sanitarne rozporządzenia, a także ustawę, która dotyczyć miała pomocy uchodźcom, żeby dodatkowo „dorzucić” różne zapisy prawne, które miałyby zapewniać rządzącym bezkarność oraz dawać dodatkowe uprawnienia! Jest to po prostu skandal oraz jawne nadużycie procedur demokratycznych, które z kolei przy prawidłowym funkcjonowaniu mediów oraz mechanizmów odpowiedzialności politycznej miałyby doprowadzić do dyskwalifikacji dalszego bytu ugrupowania, które obecnie sprawuje władzę.

Łukasz Warzecha: Zimą dadzą nam popalić! Dlaczego brakuje węgla?
Łukasz Warzecha o wypowiedziach lekarzy odnośnie czwartej dawki
Łukasz Warzecha mówi: „rozbawiło mnie, kiedy przeczytałem dziś albo wczoraj, tylko już nie pamiętam, czy to był dr Simon, czy może dr Grzesiowski, ale któryś z nich powiedział mniej więcej coś takiego, że jeżeli chodzi o młodsze dzieci, to nie zostały wykazane korzyści z czwartej dawki! Z czwartej nie! Czyli tak do trzeciej tak, ale z czwartej to już korzyści nie ma. Oczywiście to nie znaczy, że tej czwartej nie należy zaaplikować, prawda?”.

Wysoka inflacja, problemy związane z energetyką i tematy zastępcze
Coraz więcej osób zauważa, że całe to szprycowanie mas ludzi nie do końca jest bezpieczne i zdrowie dla nich. Paweł Warzecha wskazuje: „więc zaczyna się odlot całkowity. Dlaczego to się dzieje. Im dłużej o tym myślę, tym bardziej uważam, że przynajmniej u nas, w Polsce, w polskich warunkach, to ewidentnie będzie próba zamaskowania poważnych problemów, które dotyczyć maja zwłaszcza energetyki oraz wysokiej inflacji”.
Źródło: PCh24TV – Polonia Christiana / Ruch Narodowy (Facebook)
Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:
twitter.com/wolnosctv
youtube.com/channel/UCM0fdCQR1F6mEy035JP6nCA
facebook.com/WolnośćTV-112056964836550
megur shares this
76