03:19
Public domain
johanika
Sodoma a Gomora je tento náš svet!
V Amerike momentálne prebieha veľká kontroverzia okolo návštevy prezidenta Joea Bidena u pápeža Františka; podľa Bidenových slov ho mal František nazvať „dobrým katolíkom“ a mal ho tiež podporiť v jeho snahách naďalej dostávať sv. prijímanie, keďže americká biskupská konferencia by mu to najradšej „zatrhla“ pre prezidentov postoj k potratom. Následné verejné …More
Sodoma a Gomora je tento náš svet!

V Amerike momentálne prebieha veľká kontroverzia okolo návštevy prezidenta Joea Bidena u pápeža Františka; podľa Bidenových slov ho mal František nazvať „dobrým katolíkom“ a mal ho tiež podporiť v jeho snahách naďalej dostávať sv. prijímanie, keďže americká biskupská konferencia by mu to najradšej „zatrhla“ pre prezidentov postoj k potratom. Následné verejné sväté prijímanie najmocnejšieho muža sveta a „zástancu práv na potrat“ priamo vo Vatikáne už bolo skutočne silným gestom. K tejto kontroverzii sa vyjadril aj texaský katolícky apologéta Taylor Marshall, ktorý pri tejto príležitosti vysvetlil „pravidlá“, kedy osoba môže dostať Eucharistiu a naopak, kedy jej má byť odmietnutá.

christianitas.sk/…denovo-sv-prijimanie-vo-vatikane-take-skandalozne/
dyk
Lodné, vodné, právo :
facebook.com/login/
apredsasatoci
Radšej nezit!
agnesino
Odporné, ale my sme na strane Víťaza a On ich porazí...príď kráľovstvo tvoje, buď vôľa tvoja ako v nebi tak konečne i tu na zemi!!!!