Clicks1.1K

Zednářský šéf chce využít Velkého resetu k nastartování celosvětové diktatury

V dalším článku k tématu “Velkého resetu” si ukážeme, že existují i mnohem totalitnější plány, než jaké nám představil Klaus Schwab. Je to o to zajímavější, že hlavní postavou je vysoko postavený zednářský vůdce, který se ovšem v minulosti “pletl” i do politiky a možná není náhoda, že tento Ital je zastáncem výměny obyvatel, přičemž je to právě Itálie, kdo má otevřené hranice a vítá denně stovky až tisíce Afričanů.

Než si objasníme, o jaké plány se jedná, pak je třeba pochopit, že ti, kdo vládnou světu, nejsou politici, které si volíme, ti jsou jen loutkami výše postavených politiků – často také pouhých loutek – či globalistických vůdců. Také chci upozornit na to, že se samozřejmě některé z uvedených plánů nikdy nemusí realizovat, nicméně mnohé z toho, o čem se dříve hovořilo jen jako o “konspirační teorii”, je nyní nezpochybnitelný fakt. Příkladem může být očkovací průkaz, který ještě rok nazpět považoval celý mainstream za konspirační teorii.

V dějinách světa vždy existovaly náhody. A některé “náhody” se zdají být až příliš nápadné. Ve stejném měsíci, kdy Klaus Schwab publikoval svoje plány “Velkého resetu”, vydal bývalý vysoce postavený Svobodný zednář (33. stupeň) a šéf Iluminátů, knihu. Jeho teze překypují totalitními myšlenkami – a to ještě jasněji, než teze jeho globalistických kolegů.

Giuliano di Bernardo není nepopsaný list, jeho životopis je poměrně pestrý. Bývalý otevřený příznivec bývalých italských komunistů (Partito Socialista Italiano) byl kdysi velmistrem italské lóže (GOI) a Velké lóže Itálie” (GLRI). Nyní vede vlastní lóži – “Accademia degli Illuminati” nebo “Dignity Order”, která má mít sídlo ve Vídni. A už před čtvrtstoletím publikoval některé ze svých radikálních, kontroverzních vizí.


Ve své práci “Rekonstrukce chrámu” (1996) například obhajoval vytvoření celosvětové jednotné rasy a jednotného náboženství. Rolí svobodných zednářů se zabývaly i pozdější knihy bývalého profesora filozofie vědy a filozofie na univerzitě v Trentinu. Plánům Velkého resetu se však přiblížil až s “Il Future di Homo sapiens” – knihou, vydanou v roce 2020. V knize se zaobírá cílem vytvořit “nového člověka” prostřednictvím radikální světové restrukturalizace. A jeho nápady jsou děsivé.

Například globalizace je pro Di Bernarda plnohodnotnou dobrou věcí. V souhře vědy, techniky, medicíny, umělé inteligence a 5G komunikace je stejně nepostradatelná. Věří, že nakonec bude existovat také jednotná, syntetická, chutná a naplňující strava, kterou budou lidé jíst jen proto, aby přežili. Mimochodem, IT magnát a guru distribuce vakcín Bill Gates šíří velmi podobné nápady, které byly až donedávna považovány za fantazii z dystopického filmu.

V knize se dále uvádí: “V budoucnosti lidstva, právě proto, že proces globalizace směřuje k totalitě, už pandemie nebudou výjimkou, ale pravidlem. Skutečným problémem tedy nebude, jak pandemiím zabránit, ale jak je ovládat. To posouvá diskurz z vědecké na politickou úroveň,” vysvětluje Di Bernardo ve svém literárním rozhovoru, v němž se staví do pozice světového lídra.

Jediné řešení, které má na mysli, je diktatura a za svůj model si bere Čínu. “Lze říct, že Čína ukazuje lidem celé planety, že ví, jak kontrolovat současné i budoucí pandemie. Čínský model musí proniknout také na západ a do myslí lidí.”

V jiném bodě je Di Bernardo ještě jasnější. Jde o sjednocení lidí pro budoucí projekt, který vyjadřuje společné dobro. Vidí světovou diktaturu jako jediný lék. Doslova píše: “Věřím, že existuje pouze jedna možnost, reprezentovaná jediným mužem, podporovaným nepočetnou elitou, která bude vládnout světu.” Tato osoba podle Di Bernarda potřebuje velké charisma, mimořádné intelektuální dary a hlubokou moudrost. V každém případě demokracie nemůže být formou vlády, která rozhoduje o tom, jaká bude nová osoba budoucnosti.

Zpráva OSN nedávno doporučila vytvoření globálního systému dohledu nad pandemiemi jako záminku dohledu nad lidmi. Generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus si je také jistý, že se určitě objeví nová, smrtelnější pandemie. Bývalý bojovník marxisticko-leninské “Lidové osvobozenecké fronty v Tigrayi”, který již na počátku takzvané pandemie většinu kroků konzultoval s Klausem Schwabem, by měl mít dokonce neomezenou pravomoc, kdykoli bude vyhlášena pandemie.

Podle něj lze pandemiím čelit “globálním pandemickým plánem”, který prezentovalo několik globalisticky orientovaných hlav států a zástupců mezinárodních organizací. Otevřeně hovoří o zřízení centrálně kontrolovaného “jednoho zdraví”, v němž by musely být zbaveny jakékoli kompetence národní státy. Elity doporučují mezinárodní smlouvu. Monitorovací mechanismy, které jsou založeny na sdílení údajů, aby bylo možné propojit zdraví lidí, zvířat a celé planety, byly rovněž řešeny poměrně otevřeně.

Neustálá vazba na “nový multilateralismus”, v němž by mělo vždy probíhat filtrování požadovaných informací a jakýkoli rozpor musí být cenzurován jako údajné “nenávistné projevy” nebo “dezinformace”, se neustále objevuje v jejich strategických dokumentech a zprávách. To znamená, že musí být potírány jakékoli jiné názory, než jediné přípustné a šiřitelé těchto názorů musí být perzekuováni (což se už ve velkém děje).

Světové ekonomické fórum (WEF) kolem Klause Schwaba se v konečném důsledku zaměřuje především na úplné vyvlastnění majetku občanů do roku 2030 (to je to známé heslo “Nikdo nebude nic vlastnit, ale všichni budou šťastni). Myšlenka “chytrých měst”, v nichž už nikdo nemá soukromý majetek a svobodné volby jsou nadbytečné, už je v těchto kruzích považována za zcela reálnou.

Ve vzájemné propojenosti globalistických elit je sounáležitost v agendě zřejmá. Zarážející však je, jak si to zkušený, vysoko postavený Svobodný zednář, zjevně nespojený s těmito kruhy, uvědomuje a ke konci své knihy obhajuje začlenění “Iluminátů” do plánů diktátorské světové vlády. Měli Schwab, Di Bernardo a další globalisté tytéž “instrukce”? Nebo alespoň kompatibilní cíle? To se uvidí už za pár let.

Stejně tak se teprve uvidí, zda je Italova myšlenka jen zbožným přáním nebo bude beze zbytku realizována. Ať tak či onak, jeho slova jsou alarmující a zodpovědní občané by udělali dobře, kdyby si udrželi alespoň poslední zbytky svobody, než ji zničí jakýkoli aktér globalistické kliky. Protože společenská kontrola nad celým lidstvem, o níž Di Bernardo tak nadšeně píše, se zdá být přinejmenším na dosah. Zatím to tedy vypadá tak, že plány tohoto zednáře i WEF se bez většího odporu občanů postupně realizují.
Public domain
Roberto 55
Co mozno ocakavat od satanistu?