CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
WIDZICIE JAK WSZYSTKO BYŁO PRZYGOTOWANE JUŻ LATA TEMU ? TA CAŁA ,,PISOWSKA PANDEMIA GŁUPOTY,, ?

JUŻ w 2017 r: Wezwanie do usunięcia naruszeń prawa przez Ministra Zdrowia w systemie szczepień – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP"

Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz na polecenie rządu przygotował projekt zmiany ustawy. Rząd jeszcze go nie przyjął…More
WIDZICIE JAK WSZYSTKO BYŁO PRZYGOTOWANE JUŻ LATA TEMU ? TA CAŁA ,,PISOWSKA PANDEMIA GŁUPOTY,, ?

JUŻ w 2017 r: Wezwanie do usunięcia naruszeń prawa przez Ministra Zdrowia w systemie szczepień – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP"

Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz na polecenie rządu przygotował projekt zmiany ustawy. Rząd jeszcze go nie przyjął.

Tu - Wasze zadanie żeby pisać do kancelarii rządu: Protestuję przeciw projektowi ustawy o epidemiach Marka Posobkiewicza!kontakt@kprm.gov.pl i sprzeciwić się takim planom! Za przedstawienie projektu rządowi jest odpowiedzialny Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Celem są obowiązkowe szczepienia, już nie tylko dla dzieci. Teraz każdy Polak będzie na celowniku inspekcji sanitarnej, gdy zostaną wprowadzone przymusowe „szczepienia interwencyjne” np. na katar, jeśli firma farmaceutyczna będzie chciała wcisnąć obywatelom kolejna nieskuteczną i niebezpieczną szczepionkę, która zalega jej w magazynach, nakręcając agresywny marketing w mediach. Wszyscy pamiętamy historię świńskiej grypy.
Małgorzata Goldstein: PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA DOROSŁYCH I DZIECI

"Koncerny farmaceutyczne odrobiły lekcję. W 2009 roku dopuściły do tego, aby system sprzedaży był mało skuteczny i nieszczelny.Podczas „pandemii świńskiej grypy”, która okazała się propagandową fikcją, Polska była jedynym krajem, który nie ugiął się pod naciskami i nie wydał milionów na zakup zbędnych i niebezpiecznych szczepionek.
To się już nie powtórzy. Rządy i partie się zmieniają, lobbyści i urzędnicy pozostają ci sami. Tym razem Główny Inspektor Sanitarny przygotowuje (rządowy ?) projekt zmian ustawy, który zapewni firmom farmaceutycznym gwarantowany zbyt na produkty, bez potrzeby kompromitującego ogłaszania przez WHO nieistniejących pandemii. Państwo będzie miało obowiązek wypełnić magazyny szczepionkami, w ilości zapewniającej możliwość użycia ich dla całej populacji. Dowolnymi. Ludność będzie miała obowiązek pozwolić na wstrzyknięcie tych preparatów, pod groźbą kary. W Gazecie Prawnej czytamy: „W projekcie przewidziano też szybszą ścieżkę gromadzenia w Centralnej Bazie Rezerw zapasu szczepionek na wypadek epidemii. Do tej pory była ona uruchamiana w razie klęski żywiołowej. Po zmianach można będzie po nią sięgnąć nawet po wystąpieniu pojedynczego przypadku szczególnie niebezpiecznej i wysoce zakaźnej choroby.” Przy czym jako takie choroby, wymienione są: odra, grypa, żółtaczka pokarmowa.

Służby sanitarne będą stosowały szczepienia „akcyjne”, przymusowe. „Jeżeli projektowane przepisy wejdą w życie, będzie można np. dużo szybciej uruchomić obowiązkowe szczepienia interwencyjne – nazywane w projekcie ustawy „akcyjnymi”. Będą dotyczyły wszystkich, u których zwiększone jest ryzyko wystąpienia choroby zakaźnej. Dotychczas pojęcie szczepień akcyjnych w przepisach nie istniało.Tylko dwukrotnie minister zdrowia wprowadził je w drodze rozporządzenia (przeciw meningokokom podczas epidemii w roku 2009/2010 i w ubiegłym roku przeciw odrze w ośrodkach dla cudzoziemców). Za uchylanie się od takich szczepień będą kary.”
______________________________
Założenie projektu dowodzą, że dotychczas nałożone grzywny przymuszające do szczepień są bezprawne, ponieważ ustawa nie upoważniała lekarzy do przekazywania danych osobowych „opornych” – teraz ma to zostać uregulowane.
Założenia projektu bip.kprm.gov.pl/…/r2416,Projekt-u…
Artykuł: Rząd szykuje się na epidemięgloria.tv/…/http%3a%2f%2fse…
STOP NOP juz wkrótce rozpocznie działania prawne przeciw Ministrowi Zdrowia.stopnop.com.pl/…o-usuniecia-naruszen-prawa-przez-ministra-zdrowia/

.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
To po co się szczepił? nie wiedział jak się produkuje szczepionki i w jakim celu się ludzi szczepi? Biskup powinien ufać Bogu, a nie szczepionce. Biskupa nie ma się co żałować, za głupotę i zdradę trzeba płacić. Oby zdążył się szczerze wyspowiadać.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
"Tato, wolałabym raczej umrzeć!"

"Tato, wolałabym raczej umrzeć!"

W ten sposób trzynastoletnia dziewczynka odpowiada swojemu ojcu, który pytał o jej osobistych przekonania na temat tak zwanej „szczepionki” sporządzanej z dzieci po aborcji...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Na głupotę nie ma lekarstwa. Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Dyrektor Dariusz Nawrocki nie żyje. Zmarł nagle, niedługo po zaszczepieniu

nczas.com/…3/dariusz-nawrocki-nie-zyje-przyczyna-szczepionka/

Nie żyje 64-letni Dariusz Nawrocki, wieloletni dyrektor artystyczny, tancerz i choreograf Zespołu Pieśni i Tańca Poltex.

Kilka dni wcześniej zaszczepił się przeciwko koronawirusowi. Oficjalnej przyczyny zgonu nie podano.

„Z niewypowiedzianym smutkiem …More
Dyrektor Dariusz Nawrocki nie żyje. Zmarł nagle, niedługo po zaszczepieniu

nczas.com/…3/dariusz-nawrocki-nie-zyje-przyczyna-szczepionka/

Nie żyje 64-letni Dariusz Nawrocki, wieloletni dyrektor artystyczny, tancerz i choreograf Zespołu Pieśni i Tańca Poltex.

Kilka dni wcześniej zaszczepił się przeciwko koronawirusowi. Oficjalnej przyczyny zgonu nie podano.

„Z niewypowiedzianym smutkiem pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym odszedł od nas niespodziewanie na wieczną taneczną scenę nasz Przyjaciel, ś.p. Dariusz Nawrocki, wieloletni Dyrektor Artystyczny ZPiT Poltex, choreograf, wychowawca wielu pokoleń tancerzy. Dusza i Serce naszego Zespołu. Pełen planów i artystycznych marzeń, które mieliśmy wspólnie realizować” – żegna swojego przyjaciela zespół Poltex z Łodzi.

„Pozostawił nas pogrążonych w pełnym niedowierzania żalu i smutku. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i wdzięcznej pamięci” – czytamy.
Dariusz Nawrocki – przyczyna zgonu

Nie podano, co było przyczyną nagłego zgonu śp. Dariusza Nawrockiego. 19 maja dyrektor artystyczny poinformował [triumfalnie !! MD] w mediach społecznościowych, że przyjął szczepionkę przeciwko koronawirusowi.
wlowoj
"Niedowierzanie" że ktoś umarł to nieodłączny element klepsydr niewierzących. A jeszcze wyszczepiony? Miał żyć wiecznie.
Konfederacja Korony Polskiej
....jeśli ktoś szczepi się z własnej woli -sam gotuje sobie los .
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Korona-kryzys to walka dobra ze złem, a stawką są dusze.

Poruszające świadectwo zakonnicy o zgonach po szczepionkach. “Czas walczyć o wolność”

JAM ekspedyt.org/…o-zgonach-po-szczepionkach-czas-walczyc-o-wolnosc/

Londyńskie siostry z Tyburn publicznie przyłączyły się do protestu przeciwko dławieniu wolności przez rząd. Jedna z nich dała świadectwo na temat walki dobra ze złem w okresie …More
Korona-kryzys to walka dobra ze złem, a stawką są dusze.

Poruszające świadectwo zakonnicy o zgonach po szczepionkach. “Czas walczyć o wolność”

JAM ekspedyt.org/…o-zgonach-po-szczepionkach-czas-walczyc-o-wolnosc/

Londyńskie siostry z Tyburn publicznie przyłączyły się do protestu przeciwko dławieniu wolności przez rząd. Jedna z nich dała świadectwo na temat walki dobra ze złem w okresie epidemii oraz szczepionek na COVID-19.

Brytyjczycy protestujący w sobotę przeciwko polityce lockdownów i odbierania wolności pod pretekstem walki z epidemią koronawirusa zostali powitani przez zakonnice z katolickiego klasztoru Adoratorek Najświętszego Serca Jezusowego z Tyburn. Siostry wyszły do protestujących w akcie solidarności przeciwko covidowej polityce rządu. Jedna z nich podzieliła się swoim świadectwem z serwisem LifeSiteNews.
Przełożona klasztoru, Matka Marilla, wsparła protestujących przeciwko tzw. reżimowi sanitarnemu i paszportom covidowym słowami: „Zostaliście stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Urodziliście się wolni. Nie pozwólcie, by odebrali wam waszą wolność. Bądźcie odważni. Modlimy się za was”.

Prośba o modlitwę za 50 osób zmarłych po szczepieniu

Matka Marilla przestrzegła protestujących przed poddaniem się naciskom związanym z przyjmowaniem szczepionek na COVID-19, zaś w późniejszym wywiadzie wyjawiła, że siostry otrzymały od wiernych prośby o modlitwę za 50 osób zmarłych po przyjęciu owych preparatów. Zakonnica powiedziała, że jest to „temat, na który sumienie nie pozwala jej milczeć”.

– Od stycznia proszono mnie o modlitwę za 50 zmarłych osób. Jestem zakonnicą od 28 lat i przez całe życie nigdy nie byłam proszona o modlitwę za kogoś, kto umarł, a nawet doznał jakichś poważniejszych urazów przez szczepionkę. Tylko raz w 2015 roku, młoda dziewczyna, ale od stycznia roku 2021 poproszono nas o modlitwę za 50 osób, które zmarły wskutek szczepień – wyjawiła matka przełożona.

Zakonnica wyjaśniła, że siostry nie bagatelizują samego wirusa, kilka z nich go przeszło, a nawet otrzymały prośby o modlitwę za osoby, które zmarły z jego powodu. Podkreśliła jednak, że próśb o modlitwę z powodu niepożądanych skutków szczepionek było więcej niż tych związanych z zagrożeniem życia z powodu zachorowania na „zmanipulowanego wirusa”. Matka Marilla powiedziała też, że sama pochodzi z lekarskiej rodziny i jest raczej pro-szczepionkowa, sprzeciwia się natomiast „tak zwanym szczepionkom na COVID-19, [które] są wciąż w fazie eksperymentalnej”.

Rządowe dane potwierdzają obawy

Serwis LifeSiteNews przytacza oficjalne dane rządowego Systemu Zgłaszania Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych (VAERS) w USA, które potwierdzają zaniepokojenie przełożonej londyńskiego konwentu. System odnotował jak dotąd ponad ćwierć miliona niepożądanych odczynów poszczepiennych, w tym ponad 4 tysiące zgonów i ponad 21 tysięcy poważnych powikłań, w tym poronień i przedwczesnych porodów.
Z kolei w Wielkiej Brytanii do rządowej administracji wpłynęło ponad 850 tysięcy raportów na temat NOP-ów, przy czym stwierdzono ponad 1200 zgonów.

Matka Marilla opisała niektóre przypadki, z którym zgłaszali się ludzie proszący o modlitwę. Jednym z opisanych przypadków był dom opieki, w którym wskutek wirusa zmarły dwie osoby, natomiast w krótkim czasie po zaaplikowaniu szczepionek odnotowano aż 8 zgonów. „Przypisywanie tego incydentu zwykłemu zbiegowi okoliczności byłoby rażącą niedbałością” – skomentowała zakonnica. Inne prośby modlitewne dotyczą przypadków paraliżu, zakrzepów, czy problemów ze wzrokiem.

Korona-kryzys to walka dobra ze złem, a stawką są dusze

Na koniec Matka Marilla dała piękne świadectwo wiary wobec kryzysu koronawirusa, które nader rzadko słychać dziś z ust hierarchów i kapłanów Kościoła. Zwróciła uwagę, że próba pogwałcenia wolności obywatelskich przez rządy pod pretekstem epidemii jest w najgłębszej istocie „walką dobra ze złem, a stawką są dusze”. Zapewniła, że „wszystko jest w rękach Boga i nic nie dzieje się przypadkowo. Najważniejszą rzeczą, którą musimy zrobić w tym momencie historii, to modlić się za dusze, modlić się o zbawienie dusz. Cierpienie ma wielką wartość, możesz uratować wiele dusz, ofiarowując swoje cierpienie”.

Musimy walczyć, a naszą bronią jest Msza Święta, Brewiarz, który jest przedłużeniem Mszy, Adoracja Eucharystyczna, Lectio Divina i Różaniec Święty. Módlcie się, pośćcie i przygotowujcie się do bitwy, przygotowujcie się na bardzo wielką bitwę przeciwko otaczającym nas siłom ciemności, które chcą nas zniewolić. Teraz jest czas na modlitwę, teraz jest czas na chwycenie za broń i czas walki. Wiemy, że Nasz Pan, nasz Król Eucharystyczny zwycięży i że Niepokalane Serce zatryumfuje. Ale w tym właśnie czasie – dusze, dusze są zagrożone, musimy powstać i walczyć, aby pomóc ocalić te dusze – powiedziała.