Clicks261
maj057
1

Rykoszet chemioterapii – zdrowe komórki karmią przyrost guzów rakowych.

Rykoszet chemioterapii – zdrowe komórki karmią przyrost guzów rakowych. Mike Adams

Od kiedy do nowoczesnej medycyny wprowadzono chemioterapię, lekarze i onkolodzy próbują odpowiedzieć na to naglące pytanie: dlaczego chemioterapia wydaje się działać na początku, a później komórki guza odrastają bardziej agresywnie kiedy organizm staje się oporny na chemioterapię?

Okazuje się, że chemioterapia uszkadza zdrowe komórki, zmuszając je do wydzielania białka które przyspiesza przyrost guzów nowotworowych. To białko nazwane „WNT16B”, jest pobierane przez pobliskie komórki rakowe, dzięki czemu „rozrastają się, atakują, i co ważne, opierają się kolejnej terapii” – powiedział Peter Nelson z Fred Hutchinson Cancer Research Center w Seattle. Jest współautorem badania które udokumentowało to zjawisko, opublikowane w Nature Medicine.
Okazuje się, że to białko wyjaśnia dlaczego guzy nowotworowe rosną agresywniej po leczeniu chemioterapią. W pigułce, chemioterapia zamienia zdrowe komórki w fabryki WNT16B, które produkują ten „aktywator” przyspieszający rozrost guza nowotworowego.
Wyniki badania potwierdzono w przypadku raka prostaty, raka piersi i guzów rakowych jajników. To odkrycie, że chemioterapia wywołuje rykoszet poprzez przyspieszenie rozrostu rakowego guza naukowcy uznają za „absolutnie niespodziewane”.
Zdemaskowane oszustwo chemioterapii
Jak NaturalNews wyjaśniał w ostatniej dekadzie, chemioterapia jest oszustwem medycznym. Zamiast wzmacniać reakcję immunologiczną pacjentów, szkodzi układowi immunologicznemu, powodując odrastanie guzów. To najnowsze badanie dalej potwierdza to co my w społeczności holistycznej wiedzieliśmy od lat: że chemioterapia [chemotherapy] jest, rzecz jasna, trucizną. To nie jest „terapią”, nie jest medycyną, i nie jest profilaktyką ani leczeniem. Jest to trucizna nie mająca praktycznie żadnej wartości poza, być może, w 1-2% przypadkach raka.
Skutkiem ubocznym nr 1 chemioterapii jest, nawiasem mówiąc, rak [cancer]. Ośrodki onkologiczne powinno się przemianować na „ośrodki trucia” bo one są w biznesie trucia pacjentów koktajlem toksycznych chemikaliów, które nowoczesna nauka uznaje za przyspieszaczy rozrostu guzów nowotworowych!
Mike Adams
Tłum. Ola Gordon
Źródło: www.naturalnews.com/036725_chemothe…
maj057
Okazuje się, że chemioterapia uszkadza zdrowe komórki, zmuszając je do wydzielania białka które przyspiesza przyrost guzów nowotworowych. To białko nazwane „WNT16B”, jest pobierane przez pobliskie komórki rakowe, dzięki czemu „rozrastają się, atakują, i co ważne, opierają się kolejnej terapii”.