pch24.pl

Berlin: masowy protest przeciwko ograniczeniom sanitarnym - PCh24.pl

Fot. Reuters / Forum Co najmniej kilkanaście tysięcy osób wzięło udział w berlińskim proteście przeciwko reżimowi sanitarnemu związanemu z koronawiru…
osdamen
Rzeczywistość - Demonstracja w Berlinie z ponad milionem demonstrantów | Transmisja na żywo od Samuela Eckerta.
www.youtube.com/watch
scythia
Człowiek sam stwarza w swoim wnętrzu więzienie i na dodatek dobrowolnie pozwala się zniewalać. Spójrzcie na ludzi wokół siebie i zadajcie sobie pytanie. Ilu tak naprawdę nosi kagańce "bo musi" np. w obawie przed represjami z tym zwiazanymi, a ilu ślepo wierzy w narrację medialną. Na dodatek jak wielu z nich chce za wszelką cenę dyscyplinować oraz przymuszać innych do tego samego. Jeśli szczerze …More
Człowiek sam stwarza w swoim wnętrzu więzienie i na dodatek dobrowolnie pozwala się zniewalać. Spójrzcie na ludzi wokół siebie i zadajcie sobie pytanie. Ilu tak naprawdę nosi kagańce "bo musi" np. w obawie przed represjami z tym zwiazanymi, a ilu ślepo wierzy w narrację medialną. Na dodatek jak wielu z nich chce za wszelką cenę dyscyplinować oraz przymuszać innych do tego samego. Jeśli szczerze odpowiecie sobie na te kwestie bez problemu dojdziecie do prawidłowych wniosków i przestaniecie się łudzić, że garstka nas przebudzonych jest w stanie wpłynąć na tę masę baranów owładniętych dzisiejszą psychozą. Tylko siła wyższa i jakaś całkowita globalna zmiana jest w stanie coś tutaj zmienić.
fartuszniak leszek
Tą siłą wyższą, która może coś zmienić, to jest Bóg w Trójcy Świętej Jedyny, ale jakaś część ludzi musi zwrócić się do tego Boga, przyjąć jego Prawa i oddawać temu Bogu należyty Kult. Rządzący tym światem wykonują polecenia swojego boga - "wielkiego budownika wszechświata" czyli szatana. W lożach o najwyższym stopniu wtajemniczenia odbierają instrukcje od swojego szefa i przekazują w innej …More
Tą siłą wyższą, która może coś zmienić, to jest Bóg w Trójcy Świętej Jedyny, ale jakaś część ludzi musi zwrócić się do tego Boga, przyjąć jego Prawa i oddawać temu Bogu należyty Kult. Rządzący tym światem wykonują polecenia swojego boga - "wielkiego budownika wszechświata" czyli szatana. W lożach o najwyższym stopniu wtajemniczenia odbierają instrukcje od swojego szefa i przekazują w innej formie swym podległym placówkom władzy.
Pan Krajski wielokrotnie mówił, że masoneria to pomocnicy szatana tu na ziemi. Za służenie bestii mają władzę nad światem, ale jeszcze nie nad całym światem, ale konsekwentnie dążą do opanowania całego świata, by oddać go szatanowi.
Swoim podległym sługom za ochłapy władzy faktycznie rządzący prezentują się jako prawi przywódcy działający na rzecz pokoju i na organizatorów tak zwanej "pomocy humanitarnej", też podobnie prezentują się w mediach. Nie ma nic za darmo na tym świecie. Diabeł też oczekuje chwały od swoich wyznawców, więc oddają mu cześć w różnych ukrytych świątyniach pogańskich, czy w lasach sekwojowym w Kalifornii.
Nie ma mowy byśmy mogli pokonać takiego przeciwnika tylko naszym rozumem i naszymi mięśniami.
WYKLĘTY
"A naród śpi" I sączy wyreżyserowane przez uczonych w PISmach zastraszrnie medialne
Tymoteusz
Niemcy, z powodu braku u siebie niezależnej informacji, skupili się na skutku, a nie na przyczynie wszelkiego zła...
Matricaria
Pół roku pandemii ani o procent nie podwyższyło umieralności a zatem nie taki ten coronawirus straszny jak go malują.Co się dziwić ludziom,w imię czego mają się zgadzać na obostrzenia które na dłuższą metę wiekszość społeczeństwa doprowadzą do nędzy.Tylko patrzeć jak powstanie partia polityczna która obieca wyborcom że zmniejszy śmiertelność obywateli co najmniej o połowę,by żyło się dłużej.
Matricaria
"Kradniecie naszą wolność!" O,fakt,poziom absurdu usłyszałam dzisiaj w radiu,udzielano porad epidemiologicznych i były takie pytania od słuchaczy:

- Pode mną na balkonie sąsiad pali papierosy czy coś innego ale dym leci na mnie,czy to zagraża moim płucom zarażeniem covidem?

- Bo ja pracuję w sklepie w maseczce ale przyszła osoba bez maseczki,to ja mówię żeby wyszła a ona na to że ma astmę,ale …
More
"Kradniecie naszą wolność!" O,fakt,poziom absurdu usłyszałam dzisiaj w radiu,udzielano porad epidemiologicznych i były takie pytania od słuchaczy:

- Pode mną na balkonie sąsiad pali papierosy czy coś innego ale dym leci na mnie,czy to zagraża moim płucom zarażeniem covidem?

- Bo ja pracuję w sklepie w maseczce ale przyszła osoba bez maseczki,to ja mówię żeby wyszła a ona na to że ma astmę,ale jak powiedziałam żeby pokazała zaświadczenie to go nie było,wezwaliśmy policję ale oni nic nam nie pomogli i puścili tę osobę,to co my mamy zrobić?!


Część narodu jest niezdrowo nakręcona,tak stwierdzam.