ekans
451.6K
MILOSLAV
Tak jsem zběžně prohlédl oba odkazy, ale o zednářích jsem nic nenašel reaguji na název "výblitky Dr. Malého, vypichuji Ad Josef: Kde jste vzal tu pitomost, že Charta 77 byla zednářskou organizací? odpověd Ignác Pospíšil"
ekans
běž do perdele, modernisto!
MILOSLAV
Do zadku chodí homosexuálové jako jsi ty!
Trepifajksl
Nadace charty měla prostřednictvím zednářských lóží v Evropě a v USA vliv i na některé tradiční literární nadace, jejich prostřednictvím pak dosahovala udělování mezinárodních cen těm signatářům Charty 77, kteří byli predestinováni pro budoucnost k politickým funkcím (Havel, Dienstbier, Battěk, Němcová, Palouš, Uhl, Šabata, atd.). V období 1980 – 1989 bylo prostřednictvím Nadace Charty vyplaceno …More
Nadace charty měla prostřednictvím zednářských lóží v Evropě a v USA vliv i na některé tradiční literární nadace, jejich prostřednictvím pak dosahovala udělování mezinárodních cen těm signatářům Charty 77, kteří byli predestinováni pro budoucnost k politickým funkcím (Havel, Dienstbier, Battěk, Němcová, Palouš, Uhl, Šabata, atd.). V období 1980 – 1989 bylo prostřednictvím Nadace Charty vyplaceno cca 376 tisíc US dolarů na činnost Charty 77 v Československu a cca 1.341 mil. US dolarů pro osobní potřeby vedoucích členů Charty. Tato částka nezahrnuje peníze vyplacené za literární a jiné ceny. Na osobní konta v zahraničí byla vedoucím osobám Charty převedena souhrnná částka 6 milionů US dolarů. Tato konta (osobní) jsou spravována advokátními kancelářemi v zahraničí, které zastupují jednotlivé funkcionáře Charty 77.

V lednu 1990 obdržel Janouch jako jeden z prvních registraci od FMV a od února 1990 jsou finanční prostředky distribuovány pro Československo prostřednictvím této kanceláře. Z nich jsou rovněž financovány a odměňovány některé činnosti OF a jeho vedoucích funkcionářů.

Nezbytná popularizace

Charta 77 byla od svého založení v r. 1977 koncipována jako zednářská lóže. Funkce mluvčího je převzata ze sionistické organizace. Aby nemohla být jako ilegální organizace stíhána podle zákona, odesílala všechna svá prohlášení a stanoviska státním úřadům. Ve svém prohlášení z 1. 1. 1977 konstatuje, že nechce škodit komunistickému režimu, ale chce s ním vést konstruktivní dialog, což koresponduje s komunistickým zaměřením vedoucích funkcionářů Charty a s dohodami, které byly o jejím vzniku a působností uzavřeny. Reakce, která byla proti Chartě 77 ze strany ÚV KSČ, měla za účel na Chartu upozorňovat a popularizovat ji u protikomunisticky smýšlející části občanské veřejnosti. Hlavní část její popularizace převzaly vysílačky Svobodná Evropa, Hlas Ameriky a BBC.

Chartu 77 řídilo přibližně 70 až 85 lidí, jejich jádrem bylo 42 mluvčích, kteří se za dobu její existence v tomto úřadu vystřídali. Tato skupina osob byla vytvořena několika rodinami, navzájem spoutanými rodinnými, příbuzenskými a podobnými svazky (zájmové a finanční nevyjímaje). Jsou to především rodiny: Havlových, Dienstbierových, Šabatových, Němcových, Paloušových, Hromádkových, Rumlových, Marvanových, Šternových, atd. Všechny tyto rozvětvené rodiny jsou komunisté nebo jejich potomci, svobodní zednáři a jejich potomci a Židé. Nyní přibližně 100 členů těchto rodin, jejich příbuzných a přátel zaujalo pozice v nejvyšších státních, diplomatických a hospodářských funkcích státu.
(Analýza 17. listopadu, Miroslav Dolejší-19 let v lágru)
ekans
ukaž mě buzeranta který má deset děcek ty pánský úde
ekans
tak co ty cajzlácký magore?
3 more comments from ekans
ekans
pan Pletánek nemá péro aby zde pokračoval
ekans
Svobodná volba jednotlivce končí tam, kde začíná život druhé lidské bytosti.

Středočeský kraj, Česko 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
ekans
bonmot zednáře
Ti kteří se vzdali svobody, aby získali trochu dočasné bezpečnosti, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
Benjamin Franklin
ekans
toto je advokát zednářů @Cinik
b8111
Pokud vím, tak většina chartistů byli zhrzeni bývalí komunisté, kteří byli v 68 osmém vyhozeni ze strany. To by vše vysvětlovalo. V jádru zůstali komunisty, pořád. Možná proto, tam nebyli žádní bývalí političtí vězni z 50 let......
KSČ nebyla hloupá, měli prognostické ústavy, atd.. Věděli, že se neudrží, měli vypracované scénáře převratů. Nikdy bych nevěřil, že na vlastní kůži prožiju takový …More
Pokud vím, tak většina chartistů byli zhrzeni bývalí komunisté, kteří byli v 68 osmém vyhozeni ze strany. To by vše vysvětlovalo. V jádru zůstali komunisty, pořád. Možná proto, tam nebyli žádní bývalí političtí vězni z 50 let......
KSČ nebyla hloupá, měli prognostické ústavy, atd.. Věděli, že se neudrží, měli vypracované scénáře převratů. Nikdy bych nevěřil, že na vlastní kůži prožiju takový beztrestný přechod komunistických darebáků v kapitalisty. Navíc byli zvýhodněni proti obyčejným lidem / pracovali ve vedoucích funkcích /, svými kontakty dodavatelů, odběratelů, předstihovými informacemi /co se chystá, o obratech podniků /, takže věděli, zda do toho jít, zda se vyplatí zadlužit se, atd.... Charta 77, vynikající nástroj globalistů. Je mi líto obyčejných, poctivých lidí, kterých zneužili. Závěrem nejhorší je, že kdo má peníze, má moc. A k těm přišli, díky největším podvodu - privatizaci. Takže místo, zákazu voleb na více let, konfiskace nakradeného majetku, atd., znovu dokonce mnozí dosedli na uvolněná místa, ve vládě, díky kamaradům podnikatelům a vládli skrze nově vzniklé strany. A je tomu tak dodnes.
Samson1
Jestli Havel a celá ta jeho parta nebyla zednářská, ještě podporována Sorosem, ehmmmm. Havla vodil Soros na vodítku a ten dělal, co mu na očích viděl. Oni po 89 ovládli u nás politiku.
ekans
ekans
2 more comments from ekans
ekans
duseahvezdy.cz/2021/07/29/covid-a-svoboda/ k tomuto výblitku mě dnes soudruh Pospíšil neudělil licenci
ekans
ekans
ekans
pro krypla, nádherné
Alexis Nor
Ekans, kéž byste měl, kromě svého názoru, ještě kulturu vyjadřování, abyste se mohl vyjádřit na akademické úrovni! Máte pravdu, ale nemůžete se domluvit. Vždyť nikdo z rozmanitých signatářů CH77 neznal skutečného původce ani důsledky CH77.
ekans
o jaké kultuře to píšete? zvratky nebo výblitky jedno jsou, to že charta byla řízena židy s wolstrítu není jasno pouze jemu a nebo na něho mají nějakou dobrou pifku s mládí
Josef Arimati
Dle mého názoru Charta 77 byla a je opředena otazníky. Určitě bych se ale neuchýlil k tak hrubému jazyku jako "výblitky" Dr. Malého, který napsal 10 zajímavých knih a má úžasný nábožensko společenský přehled. Dr. Malého si velmi vážím.
zaba
Možná byla a dokazoval by to sám Václav Havel.
Modré Hluboké Nebe
Chátra 77 byla snůška nejbezbožnějších parazitů té doby.
Trepifajksl
To není úplně pravda, nedá se to takto paušalizovat. Byli v ní i čestní lidé. Ti se samozřejmě do vedení nedostali. Takže si někteří jezdili meďákem za popelářským vozem a druzí dřeli bídu. Byla to řízená a za tím účelem vybudovaná opozice. Sem tam někoho vzali, kvůli základně, ale o masové rozšíření zájem nebyl. Bolševická záloha na vládu po převratu.
Trepifajksl
Několik vět byla taky levárna. Nic proklamovaného se po "revoluci" z toho neřešilo. Ticho po pěšině. Rovněž jsem podepsal, kromě jiných petic již předtím. Zahájili trestní stíhání pro pobuřování, do toho přišel sametový podvod a amina. Dodnes si vzpomínám, jak mi stbáci u výslechu říkali, že akorát zbytečně nasazuju krk za Havla a že mu jde jen o prachy a vrácení majetku. Nakonec se potvrdilo, …More
Několik vět byla taky levárna. Nic proklamovaného se po "revoluci" z toho neřešilo. Ticho po pěšině. Rovněž jsem podepsal, kromě jiných petic již předtím. Zahájili trestní stíhání pro pobuřování, do toho přišel sametový podvod a amina. Dodnes si vzpomínám, jak mi stbáci u výslechu říkali, že akorát zbytečně nasazuju krk za Havla a že mu jde jen o prachy a vrácení majetku. Nakonec se potvrdilo, že jsem naivní blb a oni měli pravdu.
One more comment from Trepifajksl
Trepifajksl
Stylito, ono to moc k smíchu není. Kamarád zvaný "čaroděj" s ním seděl na Pankráci. Přišel za ním bachař a povídá mu-tak se na to koukni, já kouřím startky, ty kouříš startky a Havel si vypaluje Marllborky a čumí na video. To byl teda politickej vězeň, to ti řeknu. Když umřel, tak jsem si tady připadal jak v Severní Koreji. Bál jsem se otevřít i ledničku, aby na mě nevylít.
ekans
ještě dvalitre slov, to ten Malý musel vědět že je to levárna
Stylita
Trepifajksle, ono dát tomu komentáři jiný smajlík mi připadalo nepravdivé,dát tomu like , to by bylo podivné přitakání.
Charta77 byla sešlost, která se sama rozpustila po 1989. Ono čekat ,že takový pan Uhl, Benda či Cibulka budou tahat za jeden provaz po roce 1989, to bylo bylo stejně naivní jako čekat, že OF bude navěky.
ekans
oni ale tahali a tahají
ekans
cibulka ani nevím že té party patřil, asi tak jako Karel Kryl
Stylita
Petr Cibulka byl chartista, o tom žádná.
Trepifajksl
Rok před listopadem jsem se dozvěděl na jedné akci od chartistů, že odejdou Rusáci a Havel bude prezidentem. Celá akce začala do mikrofonu zpěvákem - listopad, komunistům nakopat.
Řízená a kontrolovaná opozice, vytvořená komoušema. Když pan Spálovský z Konfederace politických vězňů chtěl v 1986 udělat s dalšímy 2 lidmi atentát na Husáka, tak se spojili s Chartou. Dopadlo to tak, že je Charta …More
Rok před listopadem jsem se dozvěděl na jedné akci od chartistů, že odejdou Rusáci a Havel bude prezidentem. Celá akce začala do mikrofonu zpěvákem - listopad, komunistům nakopat.
Řízená a kontrolovaná opozice, vytvořená komoušema. Když pan Spálovský z Konfederace politických vězňů chtěl v 1986 udělat s dalšímy 2 lidmi atentát na Husáka, tak se spojili s Chartou. Dopadlo to tak, že je Charta napráskala a všichni šli bručet. Celá Charta mi je k smíchu a divím se, že těm legendám o boji proti komunismu někdo vůbec věří. Není ostuda nechat se nachytat, ale setrvat v tom už ano.
Trepifajksl
Malý to nemusel vědět, pokud se k něčemu náhodou nepřichomýtl. Mohl být jen prostě napálený, jako spousta dalších chartistů.Jak správně píší lidé z 3. národního odboje, že Charta o ně nestála. Nebyl zájem o skutečné antikomunisty, kteří věděli, co je to za zlo a měli s tím osobní zkušenosti.
ekans
musí na něho něco mít, že je hájí
ekans
tak bylo dobré udělat analýzu této zločinecké organizace,
Trepifajksl
Analýzu Charty už udělal pan Dolejší. Nevím, že pan Malý hájí Chartu jako celek, neznám jeho postoje. Jeho knihy čtu rád.
Zajímavá by byla i analýza anticharty :-) Všichni ti Svěráci a spol.
ekans
to je jedna strana téže mince, možná že pan Dolejší to nevzal dost komplexně
Trepifajksl
Vzal to dost komplexně. Napsal přesně kdo ji vytvořil, řídí a financuje.
Pan Dolejší byl CHLAP, na rozdíl od těch levicovejch mátoh z Charty. I když po lágru byl vyhublý s podlomeným zdravím.
----
Židé, kteří prostřednictvím kapitalismu a komunismu vytvořili konzumní společnost,
nyní drželi v kleštích celý svět. Avšak díky Stalinově a později Brežněvově
koncepci hospodářské a finanční autarkie, …More
Vzal to dost komplexně. Napsal přesně kdo ji vytvořil, řídí a financuje.
Pan Dolejší byl CHLAP, na rozdíl od těch levicovejch mátoh z Charty. I když po lágru byl vyhublý s podlomeným zdravím.
----
Židé, kteří prostřednictvím kapitalismu a komunismu vytvořili konzumní společnost,
nyní drželi v kleštích celý svět. Avšak díky Stalinově a později Brežněvově
koncepci hospodářské a finanční autarkie, která se ukázala být méně efektivní než
se původně očekávalo i některým dalším faktorům, se Židovstvo rozhodlo přistoupit
ke stažení bolševismu ze světové politiky, protože volný trh na Západě zplodil
konzumní společnost, ovladatelnou totálně a s menšími riziky. Proto byly započaty
přípravy k „demokratizaci“ východního bloku, řízeného SSSR. Koncepci začal rozpracovávat
šéf KGB, člen židovského zednářského řádu B’nai B’rith a budoucí generální
tajemník Komunistické strany SSSR, Žid Jurij Andropov (vl. jm. Lieberman).
Z toho důvodu se přistoupilo již v sedmdesátých letech 20. století k vytvoření
horizontálních organizací, jako byla Charta 77, jejíž vznik byl iniciován židovským
zednářským řádem B’nai B’rith z Basileje. V Polsku byla o něco později vytvořena
tzv. Solidarita. Obdobně se postupovalo ve všech státech Střední a Východní
Evropy.
Jakousi generální zkouškou na stažení bolševismu z oběhu byl v Československu
tzv. obrodný proces na jaře 1968, jehož vůdcem byl Žid Eduard Goldstücker.
Židé, kteří koncipovali rok 1968, E. Goldstücker, J. Pelikán, L. Vaculík, J. Kohout,
J. Hájek, I. Klíma, O. Šik, A. J. Liehm, E. Löbl, O. Černík, J. Procházka, V. Šilhán,
F. Kriegl atd., pokud se toho dožili, byli rovněž mezi iniciátory převzetí moci v
roce 1989. Revize komunismu v Československu v roce 1968 měla usnadnit postupnou
anexi území Československa „Západem“ a dospět tak k podobným stavům
jako nyní po roce 1989. Tomuto plánu KGB však v SSSR odporovala skupina euroasijců,
kteří byli v „opozici“ vůči KSSS a KGB a byli soustředěni kolem GRU –
vojenské zpravodajské služby. GRU byla proti plánu KGB na revizi idejí, programu
a personálního řízení KSČ v ČSSR. Maršál Ogarkov, který řídil generální štáb
armády SSSR, se spolu s maršálem Grečkem proti plánu postavili a zahájili okupaci
Československa proti vůli KGB.
Základní mystifikací je tvrzení, že 17. 11. 1989 došlo v Československu k spontánní
revoluci obyvatelstva proti vládě KSČ. Tento politický převrat byl připravován
přibližně od června 1988, přičemž situace k němu byly vypracovány už od prověrek
v KSČ 1969-70 a poté založením Charty 77. Pečlivě naplánované převraty
proběhly ve všech státech synchronizovaně v průběhu sedmi měsíců. K tomu účelu
se navázala kooperace mezi KGB a CIA, jejichž společné komise převraty řídily
a schvalovaly personální sestavy nových vlád. Jejich spolupráci koordinovaly vybrané
vládní orgány obou zemí (SSSR a USA). Charta 77 byla po fingovaném převratu
předurčena k převzetí veškeré moci. Její personální jádro, vybrané zednářským
vedením v Basileji, se skládalo výlučně ze židovských a zednářských rodin.
Byly to především rodiny Havlových, Dienstbierových, Šabatových, Němcových,
Paloušových, Hromádkových, Rumlových, Marvanových, Šternových, atd. Všechny tyto rozvětvené rodiny tvořili komunisté nebo jejich potomci, zednáři a jejich
potomci, a Židé. Po roce 1989 přibližně 180 členů těchto rodin, jejich příbuzných
a přátel, zaujalo pozice v nejvyšších státních, diplomatických a hospodářských
funkcích státu.
Tato skupina občanů Československa byla pro své poslání schválena pověřenými
orgány SSSR a USA (prostřednictvím StB-KGB-CIA-Mossad). Souhlas vyslovovaly
také zednářské lóže a židovské mezinárodní organizace.
Z prvních 217 signatářů Charty 77 z 1. 1. 1977 bylo 78 Židů, kupříkladu V. Havel,
J. Hájek, J. Dienstbier, P. Pithart, P. Uhl, R. Palouš, M. Palouš, L. Lis, L. Vaculík,
P. Kohout (Hahn), J. Ruml, Z. Jičínský, Z. Mlynář (Šling), F. Kriegl, P. Rychetský,
R. Slánský ml., V. Šilhán, J. Lederer, L. Dobrovský (Hamerschlag),
M. Uhde, G. Sekaninová-Čakrtová, J. Sokol, J. Schneider, J. Petránek, a další. Z těchto
prvních 217 signatářů bylo rovněž 156 bývalých komunistů (většina z výše
jmenovaných), mezi nimiž se nalézají jména osob, výrazně zkompromitovaných
přímou nebo nepřímou účastí na teroru komunistů v padesátých letech. Charta 77
udržovala rovněž kontakty se Židy v emigraci: P. Tigrid (Schönfeld), E. Goldstücker,
J. Pelikán, O. Šik, J. A. Liehm, A. Lustig, L. Pachman, atd.
Přijímání členů (signatářů) Charty 77 skončilo dnem 17. 11. 1989, kdy počet signatářů
dosáhl cca 1 900 osob, z nichž naprostá většina neměla ani nejmenší tušení
o charakteru a poslání této organizace, jejíž vznik byl iniciován z Basileje. Zasvěcenější
byli pouze mluvčí v počtu 38 osob. Všichni mluvčí byli Židé nebo zednáři:
J. Hájek, V. Havel, J. Patočka, R. Battěk, V. Benda, S. Devátý, J. Dienstbier,
M. Hájek, L. Hejdánek, T. Hradílek, M. Hromádková, B. Janát, E. Kantůrková,
J. Kozlík, M. R. Křížková, M. Kubišová, M. Lehký, L. Lis, J. Litomiský, V. Malý,
A. Marvanová, D. Němcová, M. Palouš, R. Palouš, B. Placák, M. Rejchrt, J. Ruml,
Jiří Ruml, J. Šternová, J. Šabata, A. Šabatová, L. Šilhánová, J. Štern, P. Šustrová,
Z. Tominová, M. Tyl, J. Vohryzek a A. Vondra.
Charta 77 byla od svého založení koncipována jako zednářská lóže. Funkce
mluvčího je převzata ze sionistické organizace.
Finanční prostředky pro činnost Charty 77 i soukromou potřebu zejména jejich
vůdců shromažďoval v Nadaci Charty 77 ve Stockholmu zeť akademika Arnošta
Kolmanna, Žid František Janouch. Finanční prostředky pocházely především od židovských
mecenášů z mezinárodního PEN-klubu, Rotary-klubu, Jewish Agency,
Guggenheimovy nadace v USA, B’nai B’rith, Masarykovy nadace při Masarykově
museu v Izraeli, židovských odborových svazů hlavně v USA, Švédsku, atd. Celá
organizace (zejména její personální jádro) byla po celou dobu své existenci řízena
z Moskvy a New Yorku.
Hlavním posláním Charty 77 bylo zajistit, aby se panství nad Československem
po fingovaném převratu nedostalo v žádném případě do českých a slovenských rukou,
ale aby zůstalo v držení židovské mocenské báze, která by zaručila kontinuitu
židovských mocenských cílů. Takto se postupovalo v celé Střední a Východní Evropě.
Za jakousi hlavu Charty 77 byl vybrán vysokostupňový zednář, Žid Václav Havel.
Z tohoto bezvýznamného člověka a průměrného spisovatele vytvořila světová
židovská reklama nákladem cca 13 milionů amerických dolarů osobu, nazývanou světovým spisovatelem, králem filosofů, evropským politikem, největším žijícím
humanistou, atd.
Trepifajksl
KPD, jsi tak hloupý jak vypadáš, nebo ještě víc? Opakování je matka moudrosti a kdo nezná vlastní historii, bude si ji nucen opáknout. Zajímavé, že ti nevadí neustálé řešení a připomínání jiných historických věcí, ačkoliv jsou vylhané. Ale to se těm, jejichž rodiče přišli z daleka, zrovna hodí do krámu, že? A nese to chechtáky.
2 more comments from Trepifajksl
Trepifajksl
Odbojářská blbost- tak tento termín mě pobavil. Je to tak, byl jsem taky odbojový blbec. Žil jsem v domnění, že jsem mezi antikomunisty, což se po sametové taškařici nepotvrdilo. Mezitím, co jsem s tátou sebral cca 200 podpisů na zákaz komunistické strany, tak soudruh Havel jmenoval bolševické svině na nejdůležitější místa. Tolik fakta.
Trepifajksl
U mě je zase známka excelentní hlouposti nezajímat se o vlastní historii v logických souvislostech. Žijeme ve zlém světě a pro člověka je velice dobré a přínosné, aby byl v realitě a ne nějakém umělém matrixu.
Jinak jsi samozřejmě pokrytec. Pohled z jedné strany označuješ za nimrání a své ideologické historické nimry sem taháš. Ale co čekat od podvodníka, který zapírá i vlastní názory,že?