Clicks1.4K

30.te výročie zjavení Panny Márie v Litmanovej

Coburg
15
Záznam z 9. augusta 2020 na Hore Zvir
Peter(skala)
cyberspaceandtime.com/ZGkMeLEbYKo.video+related
Našiel som videjko na zaujímavom videoprehrávači:)
Kallistratos
Měli bychom vážně přemýšlet o Božích slovech - Pokoj vám... A tento pokoj uskutečňovat.🙏
Coburg
Dosť už bolo útokov na cirkev, tak je to ponímané v kázni
ľubica
a toto čo sa deje so SP, že sa rozdáva na ruku, to nie je útok? Útok na HLAVU RKC? útok proti EUCHARISTII? Treba o tom jasne hovoriť! Vízia sv. Don Bosca: útok na Eucharistiu a na Pannu Máriu na konci čias
Pavol IV
Coburg Mozes mi prosim vysvetlit, preco sa hocijaka kritika,( ci uz sa jedna o knaza, biskupa, kardinala, papeza,) hoci by bola aj opravnena a tykala by sa vylucne slov a cinov tychto ludi, sa berie automaticky ako utok na Cirkev??
F.L.Věk
Hele Coburg, ta co mně křesťansky blokuje, ta vzteklá žena Lubica ti říká že jsi tvrdo!!:)))))))))))))))))))))))))))
Coburg
Ja vnímam aj kritiku na kňazov a Cirkev, ktorá je často oprávnená a dobre myslená, ale ako útoky to vnímam zo strany slobodomurárov, ktorí ju chcú evidentne zničiť, a to je predsa rozdiel.
Pavol IV
Coburg Prave o tom hovorim. Nemas nahodou dojem, ze ti, ktori sa snazia Cirkev znicit, patria k najvyssie postavenym prelatom? A prave oni opravnenu kritiku za ich ciny, obratia na kritiku proti Cirkvi.
Coburg
No je to rozdiel. Útoky od slobodomurárov aj cez im zapredaných prelátov vnímame veľmi dobre. Ale kritika kňazov, ktorí mlčia, keď by mali Cirkev brániť, je "iná káva".
Pavol IV
Coburg Teraz ti absolutne nerozumiem. Aky je podla teba rozdiel medzi tymi, ktori Cirkev vedome nicia a medzi tymi, ktori o tom vedia a mlcia?? Aj v beznom zivote je spoluvinnik ten, ktory o zlocine vie a mlci. Teda preco by to mala byt "ina kava" ?
apredsasatoci
Slobodná vola je vôľa, ktorú Boh dal človeku a ktorú Boh rešpektuje.
Coburg
Každímu treba dať šancu predsa. Napokon, nemali by sme vôbec kňazov kritizovať, ale sa za nich modliť. Ale aj tak je rozdiel medzi vedomými zločincami a tými, ktorí sa proste boja. Tak ako je rozdiel medzi zradou Judáša a zradou Petra.
Pavol IV
Coburg Komu su asi urcene tieto Jezisove slova? : 43 Beda vám, farizeji, lebo máte radi popredné stolce v synagógach a pozdravy na námestiach! 44 Beda vám, lebo ste ako neoznačené hroby a ľudia ani nevedia, že po nich chodia!“ 45 Vtedy mu ktorýsi zo zákonníkov povedal: „Učiteľ, keď takto hovoríš, potupuješ aj nás.“ 46 On mu odpovedal: „Aj vám, zákonníkom, beda! Lebo zaťažujete ľudí bremenam…More
Coburg Komu su asi urcene tieto Jezisove slova? : 43 Beda vám, farizeji, lebo máte radi popredné stolce v synagógach a pozdravy na námestiach! 44 Beda vám, lebo ste ako neoznačené hroby a ľudia ani nevedia, že po nich chodia!“ 45 Vtedy mu ktorýsi zo zákonníkov povedal: „Učiteľ, keď takto hovoríš, potupuješ aj nás.“ 46 On mu odpovedal: „Aj vám, zákonníkom, beda! Lebo zaťažujete ľudí bremenami, ktoré nemožno uniesť, ale sami sa tých bremien ani jediným prstom nedotknete. 47 Beda vám, lebo staviate prorokom náhrobky, kým vaši otcovia ich zabíjali. 48 Takto ste svedkami, ktorí schvaľujú činy svojich otcov. Oni ich zabíjali a vy im staviate náhrobky. Lk;11
24 Slepí vodcovia, komára preciedzate, ale ťavu prehĺtate! 25 Beda vám, zákonníci a farizeji, pokrytci! Čistíte čašu a misu zvonka, ale vnútri sú plné lúpeže a nemiernosti. 26 Slepý farizej, očisti najprv vnútro čaše, aby sa stala čistá aj zvonka. 27 Beda vám, zákonníci a farizeji, pokrytci! Podobáte sa obieleným hrobom, ktoré sa zvonku zdajú krásne, ale vnútri sú plné umrlčích kostí a všelijakej nečistoty. 28 Tak aj vy sa zvonka zdáte ľuďom spravodlivými, zatiaľ čo vnútri ste plní pokrytectva a neprávosti. Mt;23

A rozdiel medzi zradou Judasa a Petra je ten, ze jeden pokanie necinil a druhy ano. Ale zrada ostane vzdy iba zradou.
ľubica
čoho bolo dosť? Predsa SP sa podávalo počas liturgie, kalvínsky na ruku, tvrdo!