Clicks1K

Proroctvo: Prichádza masaker aký nebolo nikdy vídať, zombie apokalypsa?

27. septembra 2021 - zdieľané sestrou Barborou

Písmo: Ezechiel 5:11–13 Preto, ako že ja žijem, hovorí Pán BOH, preto, že si poškvrnil moju svätyňu so všelijakými tvojimi mrzkými modlami a všelijakými tvojimi ohavnosťami, preto i ja odnímem ti Moju priazeň; a Moje oko sa nezľutuje nad tebou, ani ťa nebudem šetriť. 12 Tretina tvojich ľudí pomrie morom alebo pohynie hladom v tvojom strede, a tretina padne mečom okolo teba, a tretinu rozoženiem po všetkých vetroch a budem ich stíhať vytaseným mečom. 13 A tak sa dokoná môj hnev, a moja prchlivosť spočinie na nich a utíšim sa. A dozvedia sa, že Ja PÁN som hovoril v mojej horlivosti, keď som dokonal na nich moju prchlivosť.

Slová Pánove z 27. septembra 2021: Prichádza to a vodcovia to majú naplánované. Po rokoch rozprašovania chemikálií a toxínov do vzduchu ktorý dýchate, pridávania jedu do potravín a vody, ľudia umierajú na hrozné nemoci a rakoviny. Hlásajú, že kúrami sú predpísané liečivá a vakcíny. Teraz, cez propagandu, mnohí veria, že experiment na ľuďoch je kúra pre všetkých a návrat k normálu. Človek stvoril monštrum a skúšal ho zakryť so lžami a s cenzúrou. Boli ste klamaní dôverujúc ľuďom, namiesto Bohu. Budúcnosť Zeme je pochmúrna. V prichádzajúcich dňoch budete vidieť chaos a hystériu. Budete vidieť masové strieľania, masové prepadávania domov, masové samovraždy, masaker aký nebolo vídať od čias Hitlerovho vyhladzovania! Bude to vyzerať ako zúrivá zombie apokalypsa - človek sa obráti proti človeku, človek sa obráti proti zvieraťu. Autority naplánovali a pripravili sa na toto obdobie. JE TO TU! Volajte TERAZ na vášho Vykupiteľa! Zostávajte TERAZ blízko Mňa! JA SOM s vami!

youtube.com/watch?v=nSEb7hh1XIo
Public domain
apredsasatoci
Strach je od diabla!
Aj tu vidieť, aký duch je za týmto človekom. 🥱
Stano Kobella
hlavne že každý, kto má počujúce uši počuje, akého ducha strachu si ty. a spozná i svätého Ducha Pánovho v tomto proroctve.
apredsasatoci
Bdejme!
Martina Bohumila Lutherová
"NÁŘEK BOŽÍHO SRDCE"