WOJNA NA UKRAINIE KAMIENIEM MILOWYM W DRODZE DO WIELKIEGO RESETU ?

Spójrzmy wstecz i przeanalizujmy, co może się wydarzyć, jeśli połączymy kropki; jak WEF może być kluczowo zaangażowany w tę wojnę. Wojna władzy …
Jadwiga Bob shares this
25
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.


Globaliści wzniecili wojnę na Ukrainie, aby ustanowić tyranię Nowego Porządku Świata -

.
.

.

Nowy Porządek nie jest nieuniknionym przeznaczeniem i można go obalić i potępić,

jeśli tylko narody świata zdadzą sobie sprawę, że zostali oszukani i oszukani przez oligarchię jasno zidentyfikowanych przestępców,

którzy pewnego dnia będą musieli odpowiedzi na te sankcje i te bloki funduszy, …
More
.
.


Globaliści wzniecili wojnę na Ukrainie, aby ustanowić tyranię Nowego Porządku Świata -

.
.

.

Nowy Porządek nie jest nieuniknionym przeznaczeniem i można go obalić i potępić,

jeśli tylko narody świata zdadzą sobie sprawę, że zostali oszukani i oszukani przez oligarchię jasno zidentyfikowanych przestępców,

którzy pewnego dnia będą musieli odpowiedzi na te sankcje i te bloki funduszy, które dziś bezkarnie stosują wobec każdego,

kto nie zginie przed nimi kolana.

.

Światowy kryzys, z którym przygotowywany jest rozpad tradycyjnego społeczeństwa,

objął także Kościół katolicki,

którego hierarchia jest zakładnikiem apostatów będących dworzaninami władzy. [4]

Był czas, w którym papieże i prałaci konfrontowali się z królami bez troski o ludzki szacunek, ponieważ wiedzieli, że przemawiają głosem Jezusa Chrystusa, Króla królów. Rzym cezarów i papieży jest teraz opuszczony i milczący.

..
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

Rozważanie możliwości rozszerzenia NATO na Ukrainę bez myślenia, że wywoła ona uzasadnione protesty Rosji, jest niczym innym jak zagadką, zwłaszcza że w 1991 roku NATO zobowiązało się wobec Kremla, że nie będzie dalej rozszerzać.


Mało tego: pod koniec 2021 r. Der Spiegel opublikował projekty traktatu ze Stanami Zjednoczonymi oraz umowy z NATO o gwarancjach bezpieczeństwa ( tutaj , tu i tu…More
.

Rozważanie możliwości rozszerzenia NATO na Ukrainę bez myślenia, że wywoła ona uzasadnione protesty Rosji, jest niczym innym jak zagadką, zwłaszcza że w 1991 roku NATO zobowiązało się wobec Kremla, że nie będzie dalej rozszerzać.


Mało tego: pod koniec 2021 r. Der Spiegel opublikował projekty traktatu ze Stanami Zjednoczonymi oraz umowy z NATO o gwarancjach bezpieczeństwa ( tutaj , tu i tu).

Moskwa zażądała od swoich zachodnich partnerów gwarancji prawnych, które uniemożliwiłyby dalszą ekspansję NATO na wschód poprzez włączenie Ukrainy do sojuszu, a także tworzenie baz wojskowych w krajach postsowieckich.


Propozycje zawierały również klauzulę o nierozmieszczaniu przez NATO broni ofensywnej w pobliżu granic Rosji oraz o wycofaniu sił NATO w Europie Wschodniej z powrotem na pozycje z 1997 roku.

Jak widzimy, NATO nie dotrzymało swoich zobowiązań wobec Rosji, a przynajmniej wymusiło sytuację w bardzo delikatnym momencie dla równowagi geopolitycznej.

Powinniśmy zadać sobie pytanie, dlaczego Stany Zjednoczone – a raczej amerykańskie głębokie państwo , które odzyskało władzę po fałszerstwie wyborczym, które sprowadziło Joe Bidena do Białego Domu – chce tworzyć napięcia z Rosją i angażować w konflikt swoich europejskich partnerów, ze wszystkimi tego konsekwencjami możemy sobie wyobrazić.

..
Michal Andrzej Holz
Co do agendy 2030. Numerologia pomija zero. Więc obawiam się żeby czasem nie była to data dla falszywego poczucia ze jest to dość daleko. Właszcza że,globalny rząd także chce wprowadzić globalną religię. Parlament religi świata ma się spotkać w sierpniu 2023 pod hasłem obrony pokoju i praw człowieka. Spotkanko w Chicago,tam gdzie w 1893 roku spotkali sie pierwszy raz.William E.Swing jest jednym …More
Co do agendy 2030. Numerologia pomija zero. Więc obawiam się żeby czasem nie była to data dla falszywego poczucia ze jest to dość daleko. Właszcza że,globalny rząd także chce wprowadzić globalną religię. Parlament religi świata ma się spotkać w sierpniu 2023 pod hasłem obrony pokoju i praw człowieka. Spotkanko w Chicago,tam gdzie w 1893 roku spotkali sie pierwszy raz.William E.Swing jest jednym z najwiekszych prekursorów projektu "Parliament of the world religion". Jest nawet strona na facebooku. Ogólnie projekt rażąco sprzeczny z biblią,jest to miks wyznaniowy gdzie ONZ też jest organem nadrzędnym. Alice bailey,angielska okultystka,napisała ponad 20 książek będąc w duchowym transie jako medium. Autorstwo przypisuje "djwal khul". Jest to ezoteryczny przewodnik ze świata astralnego,biblijny demon. W 1922 założyła organizację "Lucyfer publishing company". Szerząc poglądy i nauki archanioła Lucyfera który przyniósł ludzkości inteligencję.Kim jest ten biedny skrzywdzony lucuś to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Biblijny diabeł,ezoteryczny pan wenus,kozioł z mendes,baphomet. Potem zmienili nazwę na "lucis trust".Okazuje się że jest taka strona internetowa. Tam znajdziemy informację o tym że,jest druga organizacja, "world goodwill". Te 2 okultystyczne organizacje zasiadają jako organizacje non profit w ONZ...one projektowały Agendę 2030.Przejrzałem jej książki. Duszek wspominał znany slogan "NWO"-"new world order-nowy porządek świata". Agendę przyjęły wszystkie kraje członkowskie!
Nowy porządek,nowy ład.nie brzmi bardzo podobnie? Nawet bardzo. Apokalipsa 13 rozdział wersy 16 i 17 "Przymuszała wszystkich — małych i wielkich, bogatych i biednych, wolnych i niewolników — żeby na prawą rękę albo na czoło przyjęli znak 17 tak iż nikt nie mógłby kupować ani sprzedawać oprócz osób, które mają znak— imię bestii albo liczbę jej imienia. ".Apostoł Jan opisał świat bez klasy średniej! Jak ma sie do tego Nowy Porządek? W teori spiskowej jest klasa Panow bogatych i biedaków niewolników. Nie ma klasy średniej. Jan wspomina o znaku i że bez niego nie kupisz ani nie sprzedasz bez niego.Wygląda na świat bez gotówki i nawet produkcji.Idealnie podobny do wizji klausha schwaba i jego wielkiego resetu,cyfrowego pieniądza. Film "szach mat dla ludzkości"-12 minut a pokazuje że już w 2012 można było to obejrzeć,pięknie zrobiona inscenizacja obecnego czasu do terazniejszego czasu.Alice pisała o pojawieniu się nauczyciela świata. Pana Maitreję.okazuje się że chrzescijanie oczekują powrotu Jezusa,żydzi mesjasza,buddysci kolejnej reinkarnacji buddy,hinduisci-10 awatara wisznu,nazywa się kalkin,na białym koniu postac-podróba. 2 list Apostoła Pawja do Tesaloniczan 2 rozdział. Paweł wspomina że przed nadejsciem dnia Pańskiego,musi się objawić człowiek bezprawia,syn zatracenia ktory wyniesie się nad religie,zasiądzie w światyni Bożej i nazwie się Bogiem,powracajcy Chrystus go zgładzi.Jego pojawieniu się będzie towarzyszyc wielka gama cudów,zjawisk z pod ręki szatana. W książkach Alice B. Duszek kładł mega nacisk na rok 2025,światowy rząd? Nie wiem ale najprawdopodobniej tak. Na facebooku "alicn ailey books". Tam można spojrzec samemu. Więc tym bardziej samemu zweryfikować.