Clicks173
PetraB
1

NÁSTUP NACISMU A FAŠISMU DO ČR, UŽ OFICIÁLNĚ! ZMOCŇOVACÍM ZÁKONEM, UŽ BRZY! PROTO NOUZOVÝ STAV! ZŘÍZENÍ NOVODOBÉHO GESTAPA!! ČTĚTE!

Pusťte si video v originálním článku (link pod článkem) a velmi pozorně si pročtěte článek.

UŽ CHÁPETE, PROČ LÉTA STAVÍME ÚTULKY POSLEDNÍHO ČASU??!

Ano, je třeba vytvářet odpor proti současné státní tyranii! K tomu jsme i vyzývání poselstvím Varování!

A modlit se!

Víme také ale, že už to nelze zvrátit.

Proč?

Pro obrovský hřích světa! Který už je větší než za časů Sodomy a Gomorry!

Protože ve většině katolických kostelů už není proměňováno Tělo a Krev Páně!

Protože byl změněn misál!

Protože v Římě sedí falešný prorok!

Protože ze ztratila víra!

Protože protože

Bůh zasáhne svými tresty.

Mariánské společenství

VIDEO: Policie odvlekla za ruce a za nohy invalidního důchodce od petičního stánku, protože neměl roušku! Počátek teroru předznamenává nový zmocňovací zákon, kterým se má na území České republiky zřídit novodobý zmocňovací úřad jako v Německu ve 30. letech! Centrální úřad Státní hygienické služby bude moci úkolovat policii a ozbrojené složky proti občanům České republiky, bude moci omezovat lidi na svobodách, bude je moci zadržovat, sledovat, špehovat, očkovat, izolovat a bude mít právo zavřít české školy jako nacisté v roce 1939!

Videa
Z domova

Pro 1, 2020

VIDEO: Policie odvlekla za ruce a za nohy invalidního důchodce od petičního stánku, protože neměl roušku! Počátek teroru předznamenává nový zmocňovací zákon, kterým se má na území České republiky zřídit novodobý zmocňovací úřad jako v Německu ve 30. letech! Centrální úřad Státní hygienické služby bude moci úkolovat policii a ozbrojené složky proti občanům České republiky, bude moci omezovat lidi na svobodách, bude je moci zadržovat, sledovat, špehovat, očkovat, izolovat a bude mít právo zavřít české školy jako nacisté v roce 1939!

Situace v České republice začíná připomínat počátky nástupu nacismu ve 30. letech minulého století v Německu. Pod záminkou vylhaného příběhu o rouškách a virové nákaze dochází k brutálnímu potlačování lidských práv, což dnes v Praze vyvrcholilo brutálním útokem proti důchodci [1], který byl odvlečen od petičního stánku kvůli tomu, že neměl nasazenou roušku. Během protestní akce jeden z majitelů restaurací otevřel hospodu a na místě vznikl petiční stánek. Na základě udání ženy z protějšího domu, která zavolala policii, došlo k výměně názorů mezi policisty a majitelem restaurace, přičemž policie si všimla, že zmíněný důchodce nemá roušku. Tu si odmítl nasadit a policisté jej nakonec povalili na zem a za ruce a za nohy ho odnesli do služebního auta.

Jan Blatný, ministr zdravotnictví

Muž se stal učebnicovým příkladem oběti omezené na lidských právech, protože nikdo nesmí být podle Charty lidských práv OSN [2] podle čl. 5 vystaven ponižujícímu zacházení, což odvlečení za ruce a za nohy z ulice kvůli tomu, že člověk nemá ponižující roušku, jednoznačně je. V současné době toto omezování občanských práv a svobod probíhá na základě Nouzového zákona, který omezuje občanské svobody pod záminkou jakéhosi ohrožení společnosti, kterou nikdo nedokáže určit.

Český statistický úřad dodnes neví, kolik v ČR umírá lidí na Covid, nebo s Covidem, nebo na něco jiného, protože statistiky si ČSU dopisuje do grafů zpětně i za několik měsíců [3], takže v ČR panuje stav naprostého chaosu a dezinformační atmosféry, protože i lékaři v nemocnicích tvrdí, že na lůžkách leží lidé, kteří na nich nemají co pohledávat, protože normálně v minulých letech by s respiračními obtížemi leželi doma. Ovšem ředitelé vyhrožují lékařům vyhazovem, protože covidové postele sypou nemocnicím od pojišťoven obrovské, naprosto nevýslovně obrovské a pohádkové zisky, na kterých nemocnice rýžují mamutí peníze jako nikdy předtím za posledních 31 let.Copy video URLCopy video URL at current timeFullscreen

00:00/00:00

Jenže, pod zástěrkou virové krize se na konci roku 2020 schyluje v ČR k děsivé události. Vláda Andreje Babiše chce totiž ve zkráceném řízení a s polovičním obsazením poslanecké sněmovny narychlo protlačit nový zmocňovací zákon [4] na vznik Centrálního úřadu Státní hygienické služby. Když se podíváme, jaké má mít pravomoci, doslova se zastaví člověku dech a hodiny spadnou ze zdi. Jedná se totiž doslova a do písmene o českou obdobu nacistického Zmocňovacího úřadu Říšské vlády, který poté delegoval výkon moci na Sicherheitsdienst a byly na něj zmocňovacím dekretem převedeny pravomoci přijaté usnesením Říšského sněmu v Norimberku, tedy výkon Norimberských zákonů o rase a krvi.

Babišova vláda chystá zmocňovací zákon pro ovládnutí policie a armády podle vzoru Zmocňovacího úřadu Říšské vlády

Centrální úřad Státní hygienické služby bude ve stejné pozici jako Zmocňovací úřad Říšské vlády, protože úřad bude ovládat policii a armádu, resp. bude pověřovat tyto dvě silové složky výkonem zmocňovacího práva, které úřadu propůjčuje zákon. Abyste pochopili, čeho se vláda Andreje Babiše snaží dopustit, je uchopení moci v zemi skrze přenesení kontroly nad silovými složkami na zmocněný subjekt, v tomto případě na ministerstvo zdravotnictví a jeho hygieniky, kteří budou moci potom volně a bez omezení těmito silovými složkami manipulovat, a to v normálním stavu, v normálním právním prostředí, aniž by byl vyhlášen nad územím Nouzový stav.

Andrej Babiš se svým poradcem Romanem Prymulou

V normální občanské společnosti tak bude moci úředník na ministerstvu usoudit, že tam a tam v tom podniku nebo ve městě se zhoršila epidemiologická situace a pověří armádu a polici omezováním občanských práv. Policie a armáda na základě zmocnění tak bude moci vyhlásit zákazy vycházení v daných hodinách. Bude moci zatýkat lidi v těchto časech na ulici. Bude moci nařídit zavření obchodů, podniků, restaurací, provozoven, kin, divadel, stadionů, ale i škol na všech stupních. Nacisté v roce 1939 nechali otevřené alespoň ty základní.

Centrální úřad Státní hygienické služby jako nový Sicherheitsdienst

Kdokoliv se proti opatřením vzepře, bude odvlečen jako důchodce zachycený na videu. Na základě zmocňovacího zákona byly v listopadu 1939 uzavřeny české střední a vysoké školy v Protektorátu Čechy a Morava. Zmocněnou silou byla Sicherheitsdienst na území Protektorátu, která následně pověřovala české četníky a tajnou policii Gestapo. Záminkou pro uzavření škol byla bezpečnostní hrozba pro Říši ze strany českého studentstva, dnes je to pro změnu hrozba virová ze strany českého obyvatelstva. Centrální úřad Státní hygienické služby se tak stane zmocněným orgánem, který bude disponovat v demokratické společnosti drakonickými pravomocemi.

Bude moci zavřít školy, živnosti, podnikání a přivést rodiny k ekonomickému bankrotu a k sociální popravě. Pod záminkou viru, který nikdo doopravdy ještě neviděl, nikdo ho nezmapoval a neizoloval do dnešní doby, se česká vláda Andreje Babiše snaží zmocňovacím zákonem získat kontrolu nad policií a armádou mimo současné zákonné rámce. A to není všechno. Úřad bude mít i pravomoc rekvírovat ubytovací prostory a vytvářet v nich obdobu izolačních, resp. kvazi-koncentračních táborů. Ne, to není nadsázka, to opravdu vyplývá ze znění návrhu zákona. A dokonce, a to asi už ani nepřekvapí, úřad bude moci nařídit používání dezinfekčních prostředků, podání léků osobám nebo mimořádná očkování!

Centrální úřad bude moci zavírat lidí do novodobých koncentráků a nařizovat jim očkování

Návrh zákona mění i zákon o elektronických komunikacích, který umožní tomuto úřadu vyžádat si data o pohybu osoby prokazatelně nakažené infekční chorobou. O prokazatelnosti rozhodne úředník z dostupných indicií, na základě vlastního uvážení. Může jít o lokalizační data z mobilu až tři týdny zpětně, kde osoba pobývala alespoň 20 minut. Úřad bude mít pravomoc omezit setkávání lidí, jejich pohyb, shromažďování, navštěvování. Jakýkoliv zaměstnanec Centrálního úřadu Státní hygienické služby tak bude moci kohokoliv označit a podezřívat za nakažlivého a získat o něm podrobné informace o jeho pohybu za poslední 3 týdny

Víme o vás všechno, a teď budeme mít i vlastní úřad…

Něco takového v civilizované zemí by mohl povolit jen soud, ale v Česku to zmocňovacím zákonem dostane úředník nově zřízeného úřadu. Nedivte se, že Babišova vláda na to tak moc spěchá, lidem už začínají karantény a omezení lézt krkem, začínají se objevovat problémy a než se to zvrtne na jaře, potřebují mít do té doby nový zmocněný úřad, který bude pomocí policie a armády držet obyvatelstvo zavřené doma, s rouškami na ksichtech a budou nutit lidi k očkování, nejprve důchodce v domovech důchodců, protože ti se nemohou bránit. Když se nenechají očkovat, vyhrožují jim, že je z domova důchodců vyhodí na ulici. Důchodci se bojí, jestli je neotestované vakcíny nezabijí, anebo jestli neskončí na ulici.

Nacismus se vrátil do České republiky pod rouškou ochrany zdraví, před 81 lety to bylo pod rouškou ochrany Říše. Jiné záminky, ale stejné prostředky

Ihned po nich přijdou státní zaměstnanci, policie, armáda, úředníci. Ani tam nebude diskuse, kdo se odmítne očkovat, bude propuštěn ze služebního poměru. Široká veřejnost přijde podle našich informací na řadu až počátkem léta příštího roku, tam bude povinnost vakcíny vyžadovaná ze strany zaměstnavatelů. Kdo nebude očkovaný, přijde o práci. Daleko zásadnější bude to, co přijde poté. Budou se hledat cesty, jak kontrolovat očkované lidi na všech místech. K tomu by měly sloužit aplikace s QR kódy podle modelu čínského Sociálního kreditu [5]. Odpor lidí bude značný, a proto vláda potřebuje mít úřad, který bude ovládat policii a armádu, aby to nemusela dělat vláda svým jménem, protože by se dostala do střetu s mnoha zákony.

Covidový teror, testování je jen začátek

Pokud to ale bude mít pod křídly speciální úřad hygienické služby, bude to přikryté historkou o ochraně veřejného zdraví. Česká republika se tak začíná podobat nacistickému režimu podle střihu 30. let minulého století. Freikorps řádí na ulicích, mlátí lidí za to, že nemají hvězdy, resp. roušky, policie je odtahuje za ruce a za nohy do aut, lidé se bojí a ženy z baráků od naproti udávají. Nic moc se za těch více jak 85 let nezměnilo. Prázdné noční ulice, křik důchodců v kabátech na zemi, policie a pár lidí, kteří nesouhlasí, křičí a bijí na poplach. Je jich ale málo, udavačů a kolaborantů s režimem je v oknech v domech naproti přes ulici tisíckrát více. To je realita!

Zdroj: aeronet.cz/…e-ma-na-uzemi-ceske-republiky/

Zdroj: petrabostlova.wordpress.com/…zeni-novodobeho-gestapa-ctete/
ľubica
Pokud to ale bude mít pod křídly speciální úřad hygienické služby, bude to přikryté historkou o ochraně veřejného zdraví. Česká republika se tak začíná podobat nacistickému režimu podle střihu 30. let minulého století. Freikorps řádí na ulicích, mlátí lidí za to, že nemají hvězdy, resp. roušky, policie je odtahuje za ruce a za nohy do aut, lidé se bojí a ženy z baráků od naproti udávají. Nic …More
Pokud to ale bude mít pod křídly speciální úřad hygienické služby, bude to přikryté historkou o ochraně veřejného zdraví. Česká republika se tak začíná podobat nacistickému režimu podle střihu 30. let minulého století. Freikorps řádí na ulicích, mlátí lidí za to, že nemají hvězdy, resp. roušky, policie je odtahuje za ruce a za nohy do aut, lidé se bojí a ženy z baráků od naproti udávají. Nic moc se za těch více jak 85 let nezměnilo. Prázdné noční ulice, křik důchodců v kabátech na zemi, policie a pár lidí, kteří nesouhlasí, křičí a bijí na poplach. Je jich ale málo, udavačů a kolaborantů s režimem je v oknech v domech naproti přes ulici tisíckrát více. To je realita!
------------------------------------------
no komment