Wieczne Odpoczywanie Amen
Debora Nucatola, dyrektor usług medycznych w Planned Parenthoodprzyznała się, że dokonano zmiany procedur aborcji w takim kierunku, aby zachować narządy płodu.

Wymieniono także cenę za każdy narząd jaki otrzymają odpowiednie firmy, czy instytucje. W ten sposób omija się prawo. Uniwersytetom nie wolno mordować płodów, ale mogą zakupywać narządy. Do stałych klientów Planned należą np.: More
Debora Nucatola, dyrektor usług medycznych w Planned Parenthoodprzyznała się, że dokonano zmiany procedur aborcji w takim kierunku, aby zachować narządy płodu.

Wymieniono także cenę za każdy narząd jaki otrzymają odpowiednie firmy, czy instytucje. W ten sposób omija się prawo. Uniwersytetom nie wolno mordować płodów, ale mogą zakupywać narządy. Do stałych klientów Planned należą np.: Universytet of Masachusets, Harvard University, Temple University. Stanford University oraz słynny Rockefeller Universyty.

Są podobno stałe ceny na poszczególne narządy. I tak, jeżeli wyskrobie się w całości mózg 38 tygodniowego płodu, to zarabia się 22.610 dolarów. Za wątrobę z 5 tygodniowego płodu otrzymuje się tylko 2.975 dolarów, ale za to za trzustkę 12 tygodniowego płodu można dostać już 7.140 dolarów, tyle samo za 12 tygodniowe serce. Dział patologii Colorado State University zamówił np. wątrobę i grasicę 16 tygodniowego płodu. Fakty te potwierdził Deb van Derhei, dyrektor Krajowy Planned:

konsorcjum dostawców aborcji, przyznaje, że niektóre przychodnie są motywowane do sprzedaży płodu dla zysku”.Paul Blumenthal emerytowany dyrektor medyczny Planned z Maryland powiedział, iż „ jest świadomy, że Planned Parenthood sprzedaje wiele części płodów”

Jak więc widzisz Sz. Czytelniku jest to całkiem dochodowy interes. Wystarczy tylko głupie, albo zagubione baby odpowiednio przekonać i forsa sama płynie. W tym celu powołuje się przy instytucjach państwowych tzw. fundacje prowadzone przez pracowników takiej instytucji. Ot, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego powołał do życia taką fundację prowadzoną przez dr Grzesiowski.

Cele Fundacji są konkurencyjne dla działalności Instytutu, ale to nikomu nie przeszkadza. Gorzej z pracą naukową tej instytucji.
I dochodzimy do Polski.


Przecież ta Instytucja tj. Planned współpracowała z posłami tzw. lewicy. Taka p. Nowicka ściśle współpracująca z Plannedi organizująca masowe usuwanie płodów nawet na statkach,za swoje wyczyny awansowała na wicemarszałka Sejmu.
Uwidacznia się także prawdziwa rola tzw. lewicy czy też lewactw. Od razu wychodzi na jaw fakt, że jesteśmy kondominium koncernów.

Cała ta afera pokazuje jednocześnie, jak daleko odeszliśmy od linii naszych przodków i jak wymazano z naszych umysłów i serc pojęcie Patriotyzm i Naród. Jaki Patriota przykładał by rękę do mordowania swoich rodaków? Szczególnbie tych nieurodzonych jeszcze!
KRYSRYS
powinna dostac raka gardla i zyc z otwarta rana jeszcze sto lat
Zofia Małgorzata Cz.
chora
annaaurelia
to demon, nie człowiek
Jota-jotka
,,Jej tweet nie wyjaśniał, który dokładnie rdzeń przecina: czy to jest pępowina czy struny głosowe czy rdzeń kręgowy. Samo stwierdzenie jest przerażające. Przerażający jest też jej sposób myślenia:

Ponieważ większość dzieci, których pozbawia życia w trzeci trymestrze ciąży jest chora tak mocno, że nie żyłaby długo, Torres mówi, że przez aborcję skraca ich cierpienia. Pomija natomiast tortury, …
More
,,Jej tweet nie wyjaśniał, który dokładnie rdzeń przecina: czy to jest pępowina czy struny głosowe czy rdzeń kręgowy. Samo stwierdzenie jest przerażające. Przerażający jest też jej sposób myślenia:

Ponieważ większość dzieci, których pozbawia życia w trzeci trymestrze ciąży jest chora tak mocno, że nie żyłaby długo, Torres mówi, że przez aborcję skraca ich cierpienia. Pomija natomiast tortury, jakich dzieci doświadczają podczas aborcji.,,
😭

Postawiła się w miejscu Boga ...
A ilu ludzi skłoniła do grzechu swoją działalnością.

Skutek takiego zachowania ? nie znam
jednej odpowiedzi ,ale jej śmierć powinna skłonić do myślenia .