Clicks916

Kto stojí za Black Lives Matter, alebo môžeme očakávať nepokoje aj v Európe?

www.christianitas.sk/kto-stoji-za-bl…

FCB: V Bratislave poškvrnili údajní „sympatizanti BLM” pamätník Hlinkovi, ktorý sa angažoval v zbierke pre misie, aby sa černošským deťom v Afrike dostalo adekvátneho vzdelania, lekárskej a potravinovej pomoci.

Rozprávkam o antirasistickom sociálnom hnutí, ktoré vzniklo spontánne ako reakcia na smrť George Floyda dokážu uveriť len naivní občania, ktorí veria aj pochybnej propagande enviromentalistov spojených so švédskou Grétou. Black Lives Matter sú premysleným nástrojom destabilizácie, s bohatým finančným krytím, ktorý len používa problém amerického rasizmu na dosiahnutie vlastných politických a mocenských cieľov.

BLM sú bohato financovanou organizáciou, ktorá sa snaží vzbudiť dojem spontánneho a prirodzeného hnutia. BLM postupne agresívne infiltruje svojou akoby „antirasistickou agendou” takmer všetky inštitúcie a aspekty spoločenského života, vrátane podnikateľskej sféry, športu, kultúry či cirkevného života.

Rýchlosť šírenia vírusu rasovej politickej korektnosti už začína okrem USA pôsobiť v Európe. Pritom zasahuje aj tie európske krajiny, ktoré nikdy nemali kolónie a ani neurčovali smerovanie európskej politiky.

Aktivisti BLM ležali napríklad v Poľsku na zemi 8 minút a 45 sekúnd, aby vzdali hold Georgovi Floyidovi. Lepšie by bolo, keby si ľahli na zem pred americkým veľvyslanectvom, zdôraznili by fakt, že vrahom amerického černocha George Floyda bol americký beloch. Poľskí aktivisti BLM však svoje aktivity vnímali ako akciu proti poľskému prezidentovi Dudovi, pretože oni podporujú pro LGBT kandidáta Trzaskowského.

Vo Varšave sympatizanti BLM poškodili sochu Kosciuzska, ktorý mimochodom pomáhal prvému americkému prezidentovi George Washingtonovi a americkej revolúcii, pričom sám vykupoval černošských otrokov. V Bratislave poškvrnili údajní „sympatizanti BLM” pamätník Hlinkovi, ktorý sa angažoval v zbierke pre misie, aby sa černošským deťom v Afrike dostalo adekvátneho vzdelania, lekárskej a potravinovej pomoci. Aktivisti BLM protestovali aj v Čechách, ktoré rovnako ako Slovensko ani nemá priamo prístup k moru a z kolonializmom nemá nič spoločné.

Black Lives Matter neskrýva zdroje svojho financovania. V roku 2014 bol založený fond Black-led Movement Fund (BLMF). Najaktívnejšie BLM pôsobí v USA a Kanade, kde má 38 pobočiek, prvý finančný vklad predstavoval 100 miliónov USD.

BLM podporujú americkí demokrati a od roku 2005 organizácia George Sorosa vkladala podľa poľského portálu pch24.pl do BLM takmer 200 000 USD ročne.

Bank of America oznámila prevod 1 miliardy USD v nasledujúcich štyroch rokoch na riešenie problému rasovej nerovnosti, medzi prispievateľmi nájdeme aj známe spoločnosti JPMorgan Chase, Citygroup, Goldman Sachs, Wells Fargo, Nadácia Ford, Nadácia George Soros Open Society Foundation, Nadácia Kellog, Nadácia Rockefeller, Nadácia Heinz a i. Nie je žiadným tajomstvom, že George Soros venoval približne 30 miliónov USD na antirasistické hnutia a kampaň po černošských protestoch vo Fergusone v roku 2014.

Najznámejší vodcovia BLM Alicia Garza, Opal Tometi či Patrisse Cullors získali potrebné školenia a formáciu v kurzoch platených spomenutými donormi v čele s George Sorosom a BLM úzko spolupracuje aj s inými „antirasistickými hnutiami a organizáciami” kými sú napríklad Arizonsko čierno-hnedá koalícia, Centrum pre ľudské práva Elly Bakerovej, Hnutie pre ľudské práva Puente a pod. Vodcovia BLM samozrejme rozhorčene reagujú vždy len v prípadoch, ak sa stane obeťou černoch, prípady, kedy černošskí delikventi zaútočia voči belochom nechávajú bez povšimnutia.

Mnohí v Európe si už všimli, že to, čo sa momentálne deje v USA, čoraz viac pripomína rukopis farebných revolúcii, ktorými Američania v minulosti destabilizovali celé oblasti Európy či severnej Afriky. USA, ktoré úspešne šírili destabilizáciu sa tak dnes samé stávajú obeťou značnej destabilizácie a tá sa bude s veľkou pravdepodobnosťou s približujúcimi americkými prezidentskými voľbami čoraz viac prehlbovať.

Suvisiaci článok

Sochy, ktoré BLM nezaujímajú. Rasistka Sangerová, zakladateľka potratárskeho gigantu

Každému je zrejmé, že ideologické motivácie sú pri šírení farebnej revolúcie rovnako dôležité ako financie. V USA dnes teda nestačí šíriť len rasovú agendu, ale je potrebné spoločnosť destabilizovať aj cez prizmu homofóbnych, transgenderizmových, enviromentálnych či náboženských faktorov. Pre vodcov BLM je nesmierne dôležité kombinovať požiadavky antirasistického hnutia so sexuálnou ideológiou v plnom rozsahu, pričom sa snažia dokázať, že obeťami útoku nie sú len černosi, ale aj komunity „Latinos”, LGBT a iné menšiny.

Patrisse Cullorsová sa považuje za lesbu, rovnako ako Alizia Garza. Obe útočné lesby volajú po boji proti diskriminácii na základe rasy, rodovej identity, alebo sexuálnej orientácie. Útočia proti všetkým súčastiam spoločnosti, ktoré im nevyhovujú, vrátane kresťanstva, tradičnej rodiny, cirkevných inštitúcii, ich cieľom je „demontovať patriarchálnu prax” či „heteronormatívne myslenie”. Ideoví vodcovia sa vďaka školeniam pomerne dobre orientujú v think tanku sponzorovaného sorošovcami, majú relatívne dobré znalosti o politických a sociologických teóriach. Stoja na princípoch antikoloniálneho, antiimperialistického odporu voči USA a od roku 2012 sa im podarilo vyškoliť stovky aktivistov, ktorí dokážu v prípade potreby aj agresívne a tvrdo demonštrovať.

BLM sa netají svojou nenávisťou voči belochom. K podobným trendom prichádzalo v minulosti aj v Rhodézii a Juhoafrickej republike, kde sa takisto pripravoval prevrat s cieľom odstrániť „rasistické vlády oboch krajín”. Podarilo sa, dve najbohatšie krajiny Afriky sa behom niekoľkých rokov stali chudobnými krajinami, ktoré masívne opúšťalo belošské obyvateľstvo, pretože geometricky pribúdali útoky na biele obyvateľstvo, znárodňovanie, kradnutie belošského majetku a vraždy belochov sa stali v Rhodézii a Juhoafrickej Afrike každodennou záležitosťou.

Čo je však dôležité, diamantové ložiská a bohaté náleziská nerastných surovín sa automaticky presunuli na sklonku 80 a začiatku 90 rokov z juhoafrickej a rodézskej držby do područia amerických či izraelských spoločností. Ťažba diamantov aj naďalej v Južnej Afrike pokračuje, pred útokmi chránia spoločnosti súkromné armády, zisky však neostávajú v Juhoafrickej republike, ale prúdia do zahraničia. Podobne sa vyvinula aj situácia v Líbyi a čiastočne aj v Egypte, kde sa však „farebná revolúcia” nepodarila tak, ako by si globalisti predstavovali. Naopak, farebné revolúcie sa vydarili na Ukrajine, či Iraku, Sýria a Afganistan sú neúspechom.

Myslenie, formácia a aktivity BLM čoraz viac pripomínajú aktivity Mandelovho radikálneho a hnutia ANC. Aktivisti BLM v USA sa netaja svojou nenávisťou voči belochom, rovnako ako sa členovia ANC netajili svojou nenávisťou voči belochom v Južnej Afrike. Niektorí členovia BLM sa dnes hlásia podobne ako Alicia Garza k obdivovateľom Assaty Shakurovej černošskej teroristky z Black Liberation Army, ktorá sa zapojila do vraždy amerického policajného dôstojníka v roku 1973. Assata Shakurová má na svojom konte niekoľko vrážd, bankových lúpeží, únosov, bola členkou Čiernych Panterov, nakoniec sa jej však podarilo utiecť z amerického väzenia a získala azyl na Kube. Kuba ju dodnes Američanom nevydala.

Inštruktorom Alizie Garza bol Eric Mann, ktorý sa angažoval najmä v 60 rokoch a spolupracoval úzko nielen s Čiernymi pantermi, ale aj radikálnymi americkými anarchistickými organizáciami. Eric Mann bol obvinený z viacerých ozbrojených útokov, pokusov o zvrhnutie vlády USA, radikálni členovia jeho skupiny dokonca zaútočili na americkú policajnú stanicu, pri útoku zahynul jeden policajný dôstojník.

Otázka dnes znie – nakoľko sú infiltrovaní členovia BLM tvrdým jadrom, ktoré je pripravené „ísť až do konca”? Ak je takýchto jedincov dostatok, dokážu vtlačiť svoju pečať aj mladým a neskúseným pseudorevolucionárom, ktorí sa jednoducho nachytali na chytľavé heslá o rasovej a genderovej rovnosti a enviromentalizme. Kde spí rozum, začnú vládnuť démoni – to sme videli v posledných rokoch takmer pri každej farebnej revolúcii. Vidieť ale, že najradikálnejší aktivisti vedome stupňujú v americkej spoločnosti napätie, útočia na symboly, vrátane kresťanských symbolov, pričom mnoho krát ani nemajú potuchy, na aké symboly útočia.

Ničenie sôch Kosciuzska, alebo Jerffersona či Hansa Christiana Hega, /Nóra ktorý odišiel bojovať do USA proti Južanom/ hovorí o primitivizme a nevedomosti aktivistov, pre ktorých sú neprijateľní všetci, ktorí majú bielu farbu pleti. Veľmi podobné vývoju v Juhoafrickej republike či Rhodézii, kde černošskí aktivisti ničili všetky belošské pamätníky a následne vraždili aj belošských farmárov a lekárov, ktorí paradoxne v minulosti černochom pomáhali.

Pokiaľ by sa potenciál BLM vyčerpal v USA, mnohí by ani neprotestovali, pretože „kto seje vietor, žne búrku”. Američania už zničili pomocou farebných revolúcii obrovské množstvo prosperujúcich krajín, takže by si podľa mnohých určite zaslúžili ochutnať rovnako trpký nápoj, aký nútili piť ostatných.

Problémom však zostáva skutočnosť, že rasovo-genderovo-enviromentalisticko-liberálny koktejl sa stáva vhodnou výbušnou zmesou, ktorú bude možné použiť aj v Európe k rôznym nelegitímnym zmenám, takže sa takisto môže stať, že devastácia pamiatok, útoky na inak zmýšľajúcich, rabovanie, násilie a horiace autá súčasťou každodenného života európskej spoločnosti.

Každý má však len toľko moci, koľko mu druhá strana dobrovoľne odovzdá. A pravdou ostáva, že násilie, podobne ako palica má dva konce, ktorými dokáže zasiahnuť obe strany konfliktu.
Dana22
Postupne sa ukazuje pravda o BLM.
Nielen kto ich financuje,ale aj kto to je.

www.youtube.com/watch

quintus-sertorius.webnode.cz/…/amerika-objevuj…

Amerika objevuje, kdo stojí za Black Lives Matter...

Americký server Heritage.org přišel s článkem, který rozkrývá zakladatele hnutí Black lives matter. "V posledních 17 letech jsme byli svědky toho, že se šampion bolívarské revoluce zasloužil …More
Postupne sa ukazuje pravda o BLM.
Nielen kto ich financuje,ale aj kto to je.

www.youtube.com/watch

quintus-sertorius.webnode.cz/…/amerika-objevuj…

Amerika objevuje, kdo stojí za Black Lives Matter...

Americký server Heritage.org přišel s článkem, který rozkrývá zakladatele hnutí Black lives matter. "V posledních 17 letech jsme byli svědky toho, že se šampion bolívarské revoluce zasloužil o demokracii a vytvořil férový a transparentní volební systém, uznávaný jako jeden z nejlepších na světě," míní jedna ze zakladatelek hnutí. "Narušíme strukturu nukleární rodiny, jak je obvyklá na Západě," psalo se v cílech hnutí Black lives matter na jejich vlastních webových stránkách. Objevila se též zajímavá reportáž Fox news, která upozornila na teroristickou minulost spolupracovnice hnutí.
Americká aktivistka a odsouzená teroristka Susan Rosenberg

Na americkém webu heritage.org vyšel článek, který rozkrývá agendu a pozadí hnutí Black lives matter, které po celém světě nabírá na síle.
Na začátku článku je uvedeno, že mnozí si hnutí spojují s ochranou života, svobody a honem za štěstím, obzvlášť u Afroameričanů.
Firmy a jedinci, kteří si kvůli těmto důvodům přidávali hashtag #BLM na svůj profil či dokonce dali hnutí peníze, dle Heritage přispěli radikální organizaci založenou marxisty, jejichž cíl prý není udělat Ameriku snem pro každého, ale naopak úplně Ameriku změnit.
Celý článek ZDE:
To, kdo jsou zakladatelé hnutí Black lives matter, ukázal Heritage ve videu.
"Mnozí si myslí, že BLM je prosbou o rovnost před zákonem, ale za čím Black lives matter doopravdy stojí? Pro zjištění se nepotřebujeme dívat dál než na jejich lídry," zněl začátek videa.
Kdo jsou tedy ti lídři?
Alicia Garza, Opal Tometi a Patrisse Cullors, tři afroamerické ženy.
Následoval projev Cullorsové z roku 2015.
"Ve skutečnosti máme ideologický rámec. Já sama a Alicia (Garza, poz. red.) jsme vycvičení organizátoři. Jsme vytrénovaní marxisti," pověděla jedna ze zakladatelek hnutí.
Tři zakladatelky hnutí Black lives matter.

článok pokračuje...link
Dana22
Náš dobrý Otec,Všemohúci BOH,nám daroval cenný dar-slobodu.
BLM a iné tzv. "nové ideológie",sú iba formou zotročenia.

www.protiproud.cz/politika/5214-pristi-dav…
Příští Davos: Vyděsit epidemií, potom zotročit. Zregulovaný sektor je dobyt. Greenwashing: Kdo si koupil zelené hnutí? Velký reset se Bilderbergu zamlouvá. Ekototalita na dosah ruky. Užiteční idioti nebudou chápat
1

Vítězslav Kremlík…More
Náš dobrý Otec,Všemohúci BOH,nám daroval cenný dar-slobodu.
BLM a iné tzv. "nové ideológie",sú iba formou zotročenia.

www.protiproud.cz/politika/5214-pristi-dav…
Příští Davos: Vyděsit epidemií, potom zotročit. Zregulovaný sektor je dobyt. Greenwashing: Kdo si koupil zelené hnutí? Velký reset se Bilderbergu zamlouvá. Ekototalita na dosah ruky. Užiteční idioti nebudou chápat
1

Vítězslav Kremlík upozorňuje, jaké téma bude za půl roku na popud prince Charlese rezonovat fórem v Davosu a připomíná, že s tou slavnou "zelenou" politikou to není tak, jak se zdá

Využijme epidemii k "Velkému resetu" světové ekonomiky. Toto zní ze světového ekonomického fóra v Davosu. Jejich kyberpunková vize nemá s ekologií nic společného. Zato spolehlivě vyděsí každého čtenáře science fiction.

Každý rok se schází světová mocenská elita na hospodářském fóru v Davosu. S tématem pro příští rok přišel princ Charles. Navrhuje využít koronavirus k přestavbě globálního kapitalismu. „Máme jedinečnou příležitost z této krize vytěžit něco dobrého – tento šok může lidi učinit přístupnějšími k vizi velkých změn... Máme příležitost, jakou jsme nikdy neměli a možná už nikdy znovu mít nebudeme.“
Šváb chce dekarbonizovat
Světové elity prostě krize milují. Jsou totiž skvělá záminka, jak něco zregulovat. Zregulovaný sektor je dobytý sektor. Jak na to? Stačí třeba za krize poskytnout finanční pomoc jen kámošům... chci říci, jen politicky uvědomělým a osvíceným podnikům.
„Velký reset“ (jak Charles svůj program nazval) má být tématem pro Davos na rok 2021. K plánu se nadšeně přihlásili hlavní světoví papaláši jako šéfka Mezinárodního měnového fondu Kristalina Georgieva nebo generální tajemník OSN pan Antonio Gutteres. Zejména ale nápad zaujal ekonoma Klause Schwaba, který v roce 1971 založil a stále řídí Světové ekonomické fórum (WWF) v Davosu. Málokdo ví, že když tuto neziskovou organizaci zakládal, byl členem organizačního výboru polotajných konferencí v Bilderbergu, kde o našich osudech debatuje světová smetánka za zavřenými dveřmi.

Počátkem roku 2019 Greta v Davosu o Čtvrté průmyslové revoluci diskutovala Figueresovou (klima šéfka z OSN), Jane Goodalovou (průkopnice studia primátů) a dalšími, kteří nejspíše o Orwellovi nikdy neslyšeli. O tom, jak nové technologie, mohou ohrozit svobodu jednotlivce, nepadlo ani slovo.
Schwab je ochoten tržní ekonomiku hodit přes palubu: „Planetu máme jen jednu a příští světovou pohromou (po koronaviru) s ještě horšími důsledky pro lidstvo by mohla být klimatická změna. Musíme v tom krátkém zbývajícím čase dekarbonizovat ekonomiku... Globalizace hnaná motorem tržní ekonomiky sice dostala přes bilion lidí z chudoby a byla zdrojem růstu životní úrovně. Avšak ve své současné formě je už nevhodná, zejména v kontextu toho, co přinese budoucnost.“
Správně, když nám to přineslo takovou prosperitu v uplynulých staletích, tak do šrotu s tím!
Užiteční idioti nechápou
Schwab rád mluví o potřebě „stakeholder capitalism“, což znamená, že firma je zodpovědná nejen akcionářům, ale i širší veřejnosti. Mějme se ale na pozoru, když mocipáni kážou o morálce. V praxi je to totiž jen zástěrka pro „crony capitalism“. Firma činí to, co vláda vyhlásila za veřejný zájem a výměnou dostává dotace, takže má zaručen bezpracný zisk. Řečičky o „partnerství soukromého a veřejného sektoru“ znamenají ve skutečnosti klientelistické prorůstání státu a podnikatelské sféry. Typickým příkladem je podpora zelené energie, biopaliv, solárníků. Využívání ekologie k vlastnímu obohacení má svoje jméno – greenwashing.

Čtěte ZDE: Soros v Davosu zavelel k útoku: Síť univerzit na výchovu globalizačních kádrů. Zničit "diktátory": Trumpa, Orbána, Salviniho… Sorosáci na Ukrajině, Sardinky v Itálii, liberasti v Rusku. Staré monstrum má též syna
Toto vytunelování ekologie byznysem před pár týdny demaskoval film levicového režiséra Michaela Moora „Planeta lidí“. Film vydaný na jubilejní padesátý Den Země (2020) totiž tvrdí, že obnovitelné zdroje jsou jen podvod boháčů, kteří si ekologické hnutí prostě koupili. „Ovládnutí ekologického hnutí kapitalismem je nyní skoro dokonáno. Environmentalisté se už nestaví na odpor proti těm, kteří se ženou za profitem ale spolupracují s nimi.“ Bankéři, miliardáři a nadnárodní byrokracie – to jsou vůdci ekologie dneška.
Co od Velkého resetu čekat? Budoucnost, jak si ji představuje Schwab, se nepodobá idylické dřevěné ekovesničce uprostřed hvozdů. Spíše se podobá kyberpunkovým vizím typu Matrix. Užiteční idioti jako princ Charles nebo Greta nejspíš nechápou, o co tu jde. Stačí prolistovat Schwabovu knihu „Čtvrtá průmyslová revoluce“ z roku 2016. Místo špinavého těžkého průmyslu chce chytré smart technologie.
Zní to hezky, že? Smart je cool. Jde ale o tohle: implantování nano čipů lidem, umělá inteligence, transhumanismus, auta co se řídí sama, zrušení fyzických peněz, dálkově monitorované spotřebiče, kamery na ulici, co vás poznají podle tváře. Představte si prostě eko verzi čínského systému „sociálního kreditu“. Například inteligentní sítě budou na dálku sledovat, zda včas chodíte spát a neplýtváte elektřinou. A když budete zlobit, vypnou vám na dálku telefon nebo vás nepustí do vlaku.
Tento ekologický sen už je na dosah ruky.
3 more comments from Dana22
Dana22
afinabul.blog.cz/2007/black-live-matt…

Black Live Matters zastřelili 8letou černošskou holčičku

www.christianitas.sk/kto-stoji-za-bl…

FCB: V Bratislave poškvrnili údajní „sympatizanti BLM” pamätník Hlinkovi, ktorý sa angažoval v zbierke pre misie, aby sa černošským deťom v Afrike dostalo adekvátneho vzdelania, lekárskej a potravinovej pomoci.
Rozprávkam o antirasistickom sociálnom hnutí, ktor…More
afinabul.blog.cz/2007/black-live-matt…

Black Live Matters zastřelili 8letou černošskou holčičku

www.christianitas.sk/kto-stoji-za-bl…

FCB: V Bratislave poškvrnili údajní „sympatizanti BLM” pamätník Hlinkovi, ktorý sa angažoval v zbierke pre misie, aby sa černošským deťom v Afrike dostalo adekvátneho vzdelania, lekárskej a potravinovej pomoci.
Rozprávkam o antirasistickom sociálnom hnutí, ktoré vzniklo spontánne ako reakcia na smrť George Floyda dokážu uveriť len naivní občania, ktorí veria aj pochybnej propagande enviromentalistov spojených so švédskou Grétou. Black Lives Matter sú premysleným nástrojom destabilizácie, s bohatým finančným krytím, ktorý len používa problém amerického rasizmu na dosiahnutie vlastných politických a mocenských cieľov.
BLM sú bohato financovanou organizáciou, ktorá sa snaží vzbudiť dojem spontánneho a prirodzeného hnutia. BLM postupne agresívne infiltruje svojou akoby „antirasistickou agendou” takmer všetky inštitúcie a aspekty spoločenského života, vrátane podnikateľskej sféry, športu, kultúry či cirkevného života.

activistmommy.com/watch-black-liv…

svobodnenoviny.eu/candace-owensov…

banned.video/watch

Ukázalo sa,že hnutie Black Lives Matter je protikatolícke,protikresťanské a rasistické.

Aktivista spoločnosti Black Lives Matter chce ničiť sochy „bieleho Ježiša“, pretože sú „rasistické“

www.lifenews.com/…/black-lives-mat…

Black Lives Matter Activist Wants Statues of “White Jesus” Torn Down Because They’re “Racist”
Dana22
Soros financuje cez svoje organizácie aj BLM.

www.breitbart.com/…/george-soros-po…
Dana22
BLM sú ľavicovou marxistickou organizáciou,ktorá je zameraná aj proti katolíckej cirkvi.
Chcú zničiť sochu Pána Ježiša.
V Bostone niekto pred kostolom podpálil sochu Panny Márie.

dailycaller.com/…/boston-virgin-m…

Socha Panny Márie mimo kostola v Bostone zapálená, hovorí polícia.
Autority začali vyšetrovanie sochy Panny Márie, ktorá bola spálená pred bostonským katolíckym kostolom v sobotu.

More
BLM sú ľavicovou marxistickou organizáciou,ktorá je zameraná aj proti katolíckej cirkvi.
Chcú zničiť sochu Pána Ježiša.
V Bostone niekto pred kostolom podpálil sochu Panny Márie.

dailycaller.com/…/boston-virgin-m…

Socha Panny Márie mimo kostola v Bostone zapálená, hovorí polícia.
Autority začali vyšetrovanie sochy Panny Márie, ktorá bola spálená pred bostonským katolíckym kostolom v sobotu.

Bostonská polícia reagovala na správy o požiari v farnosti sv. Petra v Dorchesteru v štáte Massachusetts.

Virgin Mary Statue Outside Of Boston Church Set On Fire, Police Say

Authorities have opened an investigation into a statue of the Virgin Mary that was burned outside a Boston Catholic Church Saturday.
Dudko
Zomrel tvrdý komunista, prednovembrový šéf režimu.
svet.sme.sk/…/zomrel-byvaly-g…
Pán mu buď milostivý
Peter(skala)
dufam, že olutoval svoju komunisticku agendu, na rozdiel od Putina 🤔 lebo s takou "lutosťou" aku ma Putin, tak do Neba sa nedostane.
Dudko
Podľa toho čo sa píše, sa on poctivo držal svojho bludu a marx-leninovej sekty až do smrti.
Dudko
Pre Petra skalu k smrti prenasledovateľa

10 A zvolali mohutným hlasom: "Dokedy, Pane, svätý a pravdivý, nebudeš súdiť a pomstiť našu krv na tých čo obývajú zem?"
6 Blahoslavení lační a smädní po spravodlivosti, lebo oni budú nasýtení.

Ak pomrú bez riadneho pokánia, nemajú to ľahké...
Roberto 55
Za BLM, co vie kazdy, stoji Soros a tzv. elity-exponenti pre NWO. Hoci je BLM zlozena s prevazne ciernych a zalozili ju oficialne cierne duse, tak samozrejme mozgy a organizatori su bieli zoldaci. (kedze cierni maju malo fistrona na organizaciu premyslenu do detailov, (oni este tak niekomu fyzicky nalozit, ci zastrelit ap.) Je to na baze marxizmu, ktoreho otcom bol v US Alinsky.
Na Slovensku Sere…More
Za BLM, co vie kazdy, stoji Soros a tzv. elity-exponenti pre NWO. Hoci je BLM zlozena s prevazne ciernych a zalozili ju oficialne cierne duse, tak samozrejme mozgy a organizatori su bieli zoldaci. (kedze cierni maju malo fistrona na organizaciu premyslenu do detailov, (oni este tak niekomu fyzicky nalozit, ci zastrelit ap.) Je to na baze marxizmu, ktoreho otcom bol v US Alinsky.
Na Slovensku Seres tiez financuje slaboduche marxisticko-liberalne organizacie- tzv. mimovladky a tie su schopne za slabnuci dolar urobit cokolvek...
Varovanie