Clicks164
pl.news

Czy biskup Novell poddał się terapii dla homoseksualistów?

Były biskup Solsony, Xavier Novell, mieszka teraz ze swoją pedo-pornograficzną kochanką w centrum Manresy w Hiszpanii, miejscu, gdzie św. Ignacy napisał swoje Ćwiczenia duchowe, które jest oddalone od Solsony o zaledwie czterdzieści kilometrów.

Obecnie wielu samozwańczych bohaterów próbuje kopać leżącego. Jedną z nich jest osławiona siostra Łucja Caram, która również mieszka w Manresie, wierzy, że Matka Boża "uprawiała seks" ze świętym Józefem, a mimo to oskarżyła Novella, że "nie jest przy zdrowych zmysłach".

Media oligarchów twierdzą, że Novell uczestniczył jako pacjent w terapiach dla skruszonych homoseksualistów, aby "potwierdzić swój heteroseksualizm". Jednakże media te nie pochwalają Novella, ponieważ popierał on terapie oferowane przez Verdad y Libertad.

Proboszcz parafii w Suria, skąd pochodzi Silvia, dał znać światu, że matka Silvii jest aktywna jako pomocnik w parafii.

Novell był widziany podczas joggingu w Manresie o 7.00 rano, ale nie rozmawiał z nikim, najwyraźniej dlatego, że Watykan zabronił mu publicznych rozmów. Rzekomo powiedział przyjaciołom, że "kiedy ten [romans] się skończy, będę bardzo samotny".

#newsZkdvlhzsbk