m.rekinek
263.4K

Abp Gądecki ostrzega przed koronawirusem: Komunia Święta na rękę. Rezygnacja z używania wody święconej

„W związku z możliwością pojawienia się koronawirusa na terenie Polski, zachęcam duchowieństwo i wiernych do zachowania zwiększonej ostrożności. Osoby, które mają obawy przed zarażeniem, nie powinien …More
„W związku z możliwością pojawienia się koronawirusa na terenie Polski, zachęcam duchowieństwo i wiernych do zachowania zwiększonej ostrożności. Osoby, które mają obawy przed zarażeniem, nie powinien w tym czasie korzystać z wody święconej umieszczonej w kropielnicach” - podkreśla w komunikacie przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki.
Przewodniczący Episkopatu wskazuje, że ponieważ istnieje wiele dróg przenoszenia się koronawirusa, trzeba ,,aby księża biskupi w swoich diecezjach, w ośrodkach, w których pojawiłoby się takie zagrożenie, przekazali wiernym informację o możliwości przyjmowania na ten czas Komunii świętej duchowej lub na rękę".
Zwraca także uwagę, że Komunia duchowa jest aktem modlitewnym, którego celem jest osiągnięcie takiego zjednoczenia z Jezusem, jakie daje przyjmowanie Go w sakramencie Jego Ciała i Krwi, lecz poza przestrzenią sakramentalną.
Składa się ona z trzech elementów: wzbudzenia wiary w realną obecność Chrystusa w Eucharystii, miłości …More
PiotrM
To by było na dziś 😀 🤗
Weronika-S.
Obawa przed wodą święconą? A to wspaniały numer, bo wody święconej boi się tylko diabeł... Ale apostazja naszych pasterzy to już nie obawa to fakt. Patrzcie jak oni się troszczą o naszą doczesność, nawet przed wodą święconą nas ostrzegają: ,,kto ma obawy przed zakażeniem, niech się nie żegna wodą święconą,, a w Polsce 40 milionowej jak dotychczas nie stwierdzono na zachorowania.
Weronika-S.
Jakakolwiek osoba, świecka czy duchowny, która proponuje lub akceptuje Komunię Świętą na rękę, zdradza się, że nie wierzy w jej świętość, nie wierzy w obecność Chrystusa w Komunii Świętej, Chrystusa, który leczy. A może w ogóle nie wierzy w Najświętszy Sakrament, bo jakże połączyć sprzeczne religijnie sytuacje. Jesteśmy chyba na skraju, bo nigdy takich dylematów i sprzeczności nie było w dziejach …More
Jakakolwiek osoba, świecka czy duchowny, która proponuje lub akceptuje Komunię Świętą na rękę, zdradza się, że nie wierzy w jej świętość, nie wierzy w obecność Chrystusa w Komunii Świętej, Chrystusa, który leczy. A może w ogóle nie wierzy w Najświętszy Sakrament, bo jakże połączyć sprzeczne religijnie sytuacje. Jesteśmy chyba na skraju, bo nigdy takich dylematów i sprzeczności nie było w dziejach Kościoła. Komunia na rękę to oferta bluźnierstwa, choćby to była oferta katolickiego biskupa. Takiemu tylko współczuć pomysłu.
PiotrM
A co to za trójkącik w tej lasce? 😀
Weronika-S.
To niewiarygodne, gdy się uważniej wpatrzyć...
Prawda inside
@PiotrM jak sie Piotruś przyjży to w srodku trojkacia jest zaksmuflowane 3x6
wacula25wp.pl
grafixPiszesz -[sprofanowanie Komunii Świętej ma ściągnąć gniew Boży itd ]--I CO Niesie za sobą wielkie ryzyko celowej profanacji, ale również profanacji przypadkowej , przez nieumyślne opuszczenie cząstek konsekrowanej hostii na podłogę . Bzdury wypisujesz! Po pierwsze, jak ktoś zechce dokonać profanacji, to z ust też można wyjąć hostię. Po drugie, nie ma czegoś takiego jak profanacja przypadkowa …More
grafixPiszesz -[sprofanowanie Komunii Świętej ma ściągnąć gniew Boży itd ]--I CO Niesie za sobą wielkie ryzyko celowej profanacji, ale również profanacji przypadkowej , przez nieumyślne opuszczenie cząstek konsekrowanej hostii na podłogę . Bzdury wypisujesz! Po pierwsze, jak ktoś zechce dokonać profanacji, to z ust też można wyjąć hostię. Po drugie, nie ma czegoś takiego jak profanacja przypadkowa , bo jak nie było intencji sprofanowania hostii, to nieumyślne opuszczenie cząstek konsekrowanej hostii na podłogę nie jest profanacją, ale zwykłym wydarzeniem losowym. Nie wpędzaj ludzi w bzdurne skrupuły WYMYŚLONE Z NUDÓW .
grafix
Komunia Święta na rękę ma na celu znaczne zwiększenie liczby zachorowań. Ksiądz ma czyste dłonie (duchowo i fizycznie), wierni zazwyczaj brudne. Także sprofanowanie Komunii Świętej ma ściągnąć gniew Boży i przekleństwo.
Prawda inside
@masada Oni zdradzili Pana Jezusa dlatego my świeccy musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Czas na Intronizację Pana Jezusa na Króla naszych rodzin. Rodziny mają prawo się bronić przed odstępstwem wzywając pana Jezusa na Króla Polski i prosząc Go aby zakrólował w ich domach, wspólnotach i diecezjach. 3 kopie obrazów Króla Polski już wyruszyły w swą wędrówkę po Królestwie Maryi. Matko Boża Królowo …More
@masada Oni zdradzili Pana Jezusa dlatego my świeccy musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Czas na Intronizację Pana Jezusa na Króla naszych rodzin. Rodziny mają prawo się bronić przed odstępstwem wzywając pana Jezusa na Króla Polski i prosząc Go aby zakrólował w ich domach, wspólnotach i diecezjach. 3 kopie obrazów Króla Polski już wyruszyły w swą wędrówkę po Królestwie Maryi. Matko Boża Królowo Polski prowadź naród do prawidłowej Intronizacji...
masada
Niech pozamykają kościoły i zamkną się w pałacach. I tak w 80% są przez dzień zamykane. Wierni nie mogą przyjść na modlitwę. Trwać przy Bogu, zamkniętym w Tabernakulum. Oszukali nas ! A teraz podpierają się zarazą "K"
Prawda inside
Czyż to właśnie się nie dzieje?
Moja wielce umiłowana córko, coraz więcej z Moich wyświęconych sług odpowiada, wreszcie, na Moje Wołanie, chociaż taki wybór oznacza dla nich bardzo samotną wędrówkę.
Ich powinność tkwi w posłuszeństwie wobec swoich przełożonych, gdyż Ja przyznałem Mojemu Kościołowi na ziemi władzę, aby on zarządzał wszystkimi dziećmi Bożymi. Oni, Moi wyświęceni słudzy, …More
Czyż to właśnie się nie dzieje?

Moja wielce umiłowana córko, coraz więcej z Moich wyświęconych sług odpowiada, wreszcie, na Moje Wołanie, chociaż taki wybór oznacza dla nich bardzo samotną wędrówkę.

Ich powinność tkwi w posłuszeństwie wobec swoich przełożonych, gdyż Ja przyznałem Mojemu Kościołowi na ziemi władzę, aby on zarządzał wszystkimi dziećmi Bożymi. Oni, Moi wyświęceni słudzy, muszą dostosować się do wszystkich instrukcji udzielonych im przez Mój Kościół, aż do dnia, w którym Moje Sakramenty zostaną zmienione. A wówczas będą musieli być Mi posłuszni.

Wy, Moi wyświęceni słudzy — którzy nie wierzycie w przepowiedziane proroctwa, mówiące o tym, że Mój Kościół na ziemi zostanie zniszczony od wewnątrz — musicie się tak modlić, abym utrzymał was w mocy i wierności Mojego Nauczania, aż nastanie dzień ciemności, który wymiecie wszelką Moją Obecność ze Świętych Tabernakulów dookoła świata. Bo, gdy to nastąpi, wówczas będziecie musieli być posłuszni Mnie, Jezusowi Chrystusowi.

Niech nie trwożą się wasze serca, ponieważ kiedy głosicie wyłącznie Prawdę Mojego Nauczania oraz udzielacie Sakramentów w taki sposób, w jaki byliście nauczeni, to stanie się to waszą zbawienną Łaską. Ale jeżeli — i gdy — zostaniecie pouczeni, aby odrzucić Prawdę Mojego Kościoła na ziemi, to oto nastanie czas, kiedy będziecie musieli dokonać rozeznania.

Ów dzień jeszcze nie nadszedł, ale kiedy zostaniecie poproszeni przez tych z waszych najwyższych szeregów, aby wyrzucić Świętą Eucharystię, to wtedy zrozumiecie, że została wam (teraz) przekazana Prawda.


Kiedy zostaniecie poproszeni o przyjęcie pewnych doktryn — zanim ten dzień ciemności nadejdzie — które wasze serca rozpoznają jako takie, które przenigdy nie zostałyby przeze Mnie rozgrzeszone, to wówczas uświadomicie sobie tę straszliwą, unicestwiającą rzeczywistość, jaka oczekuje Kościół.

To tylko ci odważni i mężni pośród was staną w obronie Prawdy, gdy zostanie podjęta próba tego, abyście zaakceptowali pogańskie kłamstwa, oni wtedy pozostaną Mnie wierni. Będą kontynuować udzielanie Sakramentów Chrztu, Komunii Świętej, Spowiedzi, Bierzmowania, Małżeństwa oraz Ostatniego Namaszczenia.

Reszta Moich wyświęconych sług podpisze deklarację wierności wobec nowej, jednej religii światowej. I to wtedy nastąpi podział na dwie części: tych, którzy podążają za Prawdą, i tych, którzy zaakceptują prawa, które będą sprowadzały się tylko do jednego — zachłystywania się fałszywymi bożkami oraz do tolerancji grzechu.

Wielu z was nie będzie już dłużej oddawać Mi czci. Jeżeli nie pozostaniecie wierni wobec Mnie i będziecie karmić kłamstwami Moją trzodę, to wielu zostanie dla Mnie utraconych. A jednak, jeżeli te dusze uświadomią sobie, że zostały oszukane, Ja okażę im wielkie Miłosierdzie. Wy, choć posiadacie wykształcenie, pozwalające wam na rozumienie Moich Nauk, aby czcić Moje Święte Słowo i udzielać Najświętszych Sakramentów — wy będziecie tymi, którzy Mnie zdradzicie.

Wasz Jezus
Prawda inside
Sprzedali Pana Jezusa za garść srebrników. Cóż za buta i arogancja? Jak tak można?
Krystian N.
Żydecki to prawdopodobnie rabin. Robi wszystko aby zniszczyć katolicka wiarę.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
Quas Primas
Mam ALBUM i są tam jeszcze inne filmy w tym "UPODLENIE"- film, który pokazuje jak upodlić katolików, a maczał w tym palce abp Gądecki!
CUD EUCHARYSTYCZNY - POZNAŃ 1399 ( TRZY HOSTIE )
PiotrM
Już utracili wiarę. Widać kto to wszystko chce zrujnować. Wilki w owczych skórach!
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
Kapłani posługujący wobec umierających, szczególnie w hospicjach, mają doświadczenia cudów uzdrowienia umierającego człowieka po przyjęciu sakramentów. Czasem nawrócenie i przyjęcie Komunii Świętej wystarczy, by wrócić życie człowiekowi przez medycynę skazanego na śmierć.
Jakim więc cudem Episkopat wpadł na demoniczny pomysł, by z okazji epidemii koronaworusa zachęcać wiernych do „duchowej …More
Kapłani posługujący wobec umierających, szczególnie w hospicjach, mają doświadczenia cudów uzdrowienia umierającego człowieka po przyjęciu sakramentów. Czasem nawrócenie i przyjęcie Komunii Świętej wystarczy, by wrócić życie człowiekowi przez medycynę skazanego na śmierć.

Jakim więc cudem Episkopat wpadł na demoniczny pomysł, by z okazji epidemii koronaworusa zachęcać wiernych do „duchowej komunii”, albo do aktów profanacji Pańskiego Ciała – Komunii na rękę.

Historia ludzkości zna fakty, kiedy epidemie mijały, gdy ludzie odwracali się od grzechów, pokutowali, nawracali się i adorowali Chrystusa w Komunii Świętej. Historia świata zna świętych, których ciała nie podlegają rozkładowi. Oni przyjmując za życia z czcią Ciało Pańskie, zachowali życie wieczne i nawet ich ciała nie podległy rozkładowi.

Jam jest chleb życia
. Ojcowie wasi jedli mannę na pustyni i pomarli. To jest chleb, który z nieba zstępuje: kto go spożywa, nie umrze. Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. (…) Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim.” J 6, 35-n.

Jakże więc Komunia Święta mogłaby roznosić śmierć?

Święty Paweł mówi:

„Bądźcie naśladowcami moimi, tak jak ja jestem naśladowcą Chrystusa. Pochwalam was, bracia, za to, że we wszystkim pomni na mnie jesteście i że tak, jak wam przekazałem, zachowujecie tradycję. Chciałbym, żebyście wiedzieli, że głową każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystus – Bóg. ” 1Kor 11,1-3

Zachowywanie Tradycji jest zachowaniem prawa Apostolskiego. Zachowywanie tradycji – w Polsce tysiącletniej klękania do Komunii i przyjmowania Pańskiego Ciała na usta to zachowywanie Tradycji.

O zdrowiu ciała święty Paweł mówi:

„Podobnie, skończywszy wieczerzę, wziął kielich, mówiąc: «Ten kielich jest Nowym Przymierzem we Krwi mojej. Czyńcie to, ile razy pić będziecie, na moją pamiątkę». Ilekroć bowiem spożywacie ten chleb albo pijecie kielich, śmierć Pańską głosicie, aż przyjdzie. Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej.

Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało Pańskie, wyrok sobie spożywa i pije. Dlatego to właśnie wielu wśród was słabych i chorych i wielu też umarło.” 1 Kor 11, 25-31.

Msza Święta nie jest ucztą. Kiedy skończył się posiłek, wtedy Pan Jezus ustanowił Mszę Świętą. Msza Święta nie była posiłkiem, Msza Święta była uobecnieniem Męki, Śmierci, Ciała i Krwi Chrystusa i odbyła się po wieczerzy. Nie była wieczerzą. Nie ma żadnego uzasadnienia traktowania Mszy Świętej i Ciała Pańskiego jako zwykłego posiłku, który może roznosić zarazki.

Święty Paweł mówi, co jest przyczyną śmierci i słabości chrześcijan. Jest to grzech. W kontekście Mszy Świętej jest to niegodne spożywanie Ciała i Krwi Pańskiej. Wcześniej Bóg z liście pawłowym przypomina o kościelnej hierarchii, i sam nakazuje zachowywać Tradycję, zaraz potem napomina, aby zważać na Ciało Pańskie, aby nie spożywać Go niegodnie.

Co to znaczy niegodnie? W grzechu ciężkim, to wiemy. Ale także podawanie Go na rękę jest niegodziwością, żydowską prowokacją ukazującą niewiarę polskiego Episkopatu w Ciało Chrystusa, które jest źródłem uzdrowienia fizycznego i duchowego. Znani są mistycy, którzy pożywiali się całymi latami tylko Eucharystią.

Jak można powiedzieć, że najświętsze Ciało Zbawiciela może być nośnikiem choroby?

Naturalistyczne podejście do Komunii Świętej ukazuje nam niewiarę w rzeczywiste przeistoczenie chleba i wina w Ciało i Krew. W Gietrzwałdzie Matka Boża mówiła o uzdrowieniu, które będzie udziałem niektórych chorych, kiedy się nawrócą i będą odmawiać Różaniec. Episkopat, mając wiele duchowych narzędzi, w okresie Wielkiego Postu, kiedy powinien nawoływać do pokuty i nawrócenia, rozważania Męki Pańskiej, mógłby zarządzić ogólnopolskie pokutne dni, przepraszające Boga za pochody sodomickie, za obrazę wizerunków maryjnych, za kpinę z Mszy Świętej, za poniżenie Wiary Katolickiej i obyczajów chrześcijańskich, które dokonywały się w ubiegłym roku masowo na polskich ulicach. Naród polski zasługuje na Bożą karę, za przyzwolenie i brak reakcji na poniżanie obyczajów i czci dla Najświętszego Sakramentu. Episkopat wpadł na pomysł ograniczania rozdawania jedynego pokarmu dającego życie fizyczne i duchowe, i profanacji Ciała Pańskiego przez rozdawanie Komunii Świętej na rękę.

Episkopat chce zdiablić polski Kościół. Zamiast prowadzić do pokuty i klęczenia przed Bogiem, co byłoby sposobem na zyskanie Bożej litości, biskupi pod pozorem bezpieczeństwa chcą wprowadzać praktyki ograniczania łaski Bożej w narodzie polskim. Chcą wierzących wprowadzić pod pozorami troski o ich życie do praktyki niszczenia pobożności, profanowania Ciała Pańskiego. Wykorzystując epidemię, która Polski jeszcze nie dotknęła na skale masową, i nie wiadomo, czy jej zakres będzie w ogóle powszechny, Episkopat chce doprowadzić do niszczenia tysiącletniego polskiego obyczaju Komunii Świętej na kolanach i do ust.

We Włoszech żadne instytucje, jadłodajnie, sklepy, urzędy, kawiarnie, inne miejsca, w których ludzie się gromadzą nie zostały zamknięte, jedynym zagrożeniem dla zdrowia ludzkiego okazały się kropielnice i Komunia Święta! Żadnych kawiarni nie pozamykano, baseny działają, bary i restauracje funkcjonują, tylko na początku Wielkiego Postu katolicy w niektórych prowincjach Włoch nie mogli świętować środy popielcowej i przyjąć Komunii Świętej. Żydomasońskie sterowanie episkopatami krajów Europy widać z daleka. Na ludności dokonuje się masowej psychomanipulacji, stokrotnie podwyższa ceny maseczek ochronnych, niedługo zacznie się zarabianie na szczepionce przez koncerny farmaceutyczne, media będą nakręcać panikę, i wszyscy świetnie na tym zarobią, a kościoły się pozamyka jako jedyne miejsca zagrożenia społecznego w czasie epidemii.

Przypominamy wyczyny Episkopatu, świadczące o zdalnym sterowaniu przez masonerię:

Dzień Matki w ubiegłym roku został zniszczony przez list Episkopatu o księżach pedofilach w Kościele;

Święto Miłosierdzia Bożego zostało zasypane eurośmietniskiem ekologicznego nawrócenia i segregowania odpadów, w którym to liście o łasce odpustu zupełnego dla nawracających się grzeszników, przyjmujących pobożnie sakramenty ani słowa nie było.

Ostatni wymysł Episkopatu: zorganizowanie kościelnej zbiórki na koszty prawne obsługi sodomitów. Można zorganizować w Kościele zbiórkę na pedała? Można.

Teraz zaś urzędnicy Episkopatu chcą sprofanować Najświętszy Sakrament wbrew kanonom Kodeksu Prawa Kanonicznego i znieść z powierzchni polskiej ziemi tysiącletni obyczaj przyjmowania Komunii Świętej na kolanach i do ust. Obyczaj ten, jako najlepsza, najpełniejsza realizacja prawa kościelnego nie ma prawa być zniesiony. Episkopat dokonuje pogwałcenia prawa kościelnego, to zaś sprowadza karę Bożą. Polacy, którzy przyłączą się do tej profanacji będą sami ściągali na siebie Bożą karę. Zamiast odsunąć zagrożenie życia epidemią, sami na nią zasłużą.

Unikanie Komunii Świętej, profanowanie Ciała Pańskiego przez branie Go na rękę, nie przyniesie ozdrowienia i zatrzymania choroby. Może wysłużyć Polakom karę Bożą, jak Sodoma i Gomora zasłużyła na ogień z nieba.

Akcja ta trwała od jakiegoś czasu. Zmiany wiary i obyczajów w Polsce mimo wszystko idą opornie. Epidemia stała się dla żydomasonerii świetną okazją do rozliczenia się w polska pobożnością eucharystyczną.

Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej (…). Dlatego to właśnie wielu wśród was słabych i chorych i wielu też umarło”. 1 Kor 11.

Jeśli będziemy umierać z powodu epidemii, to nie dlatego, że przyjmowaliśmy Komunię Świętą. Jeśli będziemy brać Komunię Świętą na rękę, będziemy winni profanacji Ciała Pańskiego i pod pozorami pobożności sami będziemy deptali Ciało Chrystusa. Nie dość okazywania wzgardy Bogu przez rozdawanie Komunii przez niepoświęconych mężczyzn. Nie dość przez kobiety zakonnice, z których powinno się zedrzeć publicznie łachy, które udają, że to pokorne Boże służebnice. Nie ma mężczyzn w polskim narodzie, i kobiet mających Boga w sercu? Tak wiele się mówi o roli świeckich, ale najwyraźniej są oni potrzebni masonom tylko do rozwalania pobożności i gorszenia a nie do zachowania Tradycji Świętej i prawdziwej pobożności.

A przecież kapłani dawnych czasów wiedzieli. Bazyli Wielki uczy nas:

„Moim zdaniem trzymanie się niepisanej tradycji jest zgodne z nauką apostoła, który mówi: Pochwalam was za to, że we wszystkim pomni na mnie jesteście i że tak jak wam przekazałem zachowujecie tradycję, oraz: Trzymajcie się tradycji, o których zostaliście pouczeni bądź żywym słowem, bądź za pośrednictwem listu; jedną z tych tradycji jest ta, o której właśnie mówimy, a którą głosiciele nauki ustanowieni na początku przekazali swoim następcom i która zakorzeniła się w Kościele przez długotrwałą praktykę i trwała w ciągłym użyciu.

Jeśli zatem brakuje nam dowodów pisanych, a przedstawiamy wam jak w sądzie wielu świadków, to czyż nie uzyskamy od was przychylnego wyroku? Takie jest moje zdanie: Wszelki dowód opierać się będzie na zeznaniach dwóch albo trzech świadków. A jeśli dowiedziemy wam, że długi czas świadczy na naszą korzyść, czyż nie uznacie, że mamy rację twierdząc, że wasz zarzut przeciwko nam należy odrzucić? Starożytne bowiem nauki zasługują na szacunek, a ich powagę potwierdza ich dawność, niczym siwizna.”

Oraz:

Gdybyśmy odrzucili niepisane zwyczaje jako pozbawione wszelkiego znaczenia, wyrządzilibyśmy skrycie szkodę Ewangelii w jej głównych punktach, a raczej naukę katechetyczną zamienilibyśmy w puste słowa.

Kanony Ojców Greckich, Bazyli Wielki, kanony 91-92

Odrzucając więc tradycję Komunii Świętej do ust i na klęczkach, pozwalając na szafarzy świeckich i kobiety rozdające Komunię, każdy kapłan i świeccy są winni zbrodni świętokradztwa. Są winni zapaści powołań kapłańskich, gdyż nikt poważny nie idzie pełnić funkcji, które pozbawione są treści.

Do pustosłowia powołań nie będzie.

Do czytania o śmietnikach powołań nie będzie.

Do ogłaszania z ambon listów o księżach pedofilach powołań nie będzie.

Do robienia zrzutek na pedała powołań nie będzie.

Do dyskotek w kościołach powołań nie będzie.

Do profanowania przez dawanie Ciała Pańskiego do niepoświęconych rak świeckich mężczyzn i kobiet powołań nie będzie.

Jeśli nie chcemy umierać w grzechach, nie rezygnujmy z sakramentów. Jeśli oszalały proboszcz nie będzie pozwalał na usta przyjąć Komunii Świętej, siadajmy w auta i jedźmy do miejsc, gdzie przy Ołtarzu zjednoczonym z Tabernakulum Msza Święta tradycyjnie się odprawia. Dołóżmy drogi i jedźmy tam, gdzie Komunii Świętej tradycyjnie się udziela. Uciekajmy od świeckich rozdawaczy Komunii Świętej jak od zarazy. Jest to zaraza gorsza, niż epidemia koronawirusa. Koronawirus może zabrać tylko życie ciała. Niszczenie Tradycji ojców jest przeklęte przez Kościół.

Uciekajmy od diabolicznych zakonnic podających Ciało Pańskie, uciekajmy, byśmy nie zasłużyli na gniew Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Życie trwa i się kończy. Jedni żyją długo inni krócej. Młodych ludzi zabierają wypadki, nowotwory, i umrzeć po prostu trzeba.

Nie warto przed śmiercią do swych grzechów dodawać grzechy świętokradztwa, one nie zabezpieczą nas przed wirusem. One śmierci nie oddalą.

Wierzymy w Boga? Więc wiemy, że śmierć przyjdzie, a warto być gotowym na przyjście Pana i mieć serce pełne łaski Bożej, jak mądre panny, które nie martwiły się o nic jak o to, by mieć lampy duszy napełnione łaską. Starajmy się uszanować Boga i sprawiedliwie traktować Jego dary, a On zatroszczy się o nas. Odmawianie sobie sakramentów jest zawsze odmawianiem sobie jedynej rzeczy, która w momencie śmierci jest nam naprawdę potrzebna. Nie dajmy sobie zabrać Sakramentów i godnego przyjmowania Chleba Anielskiego.

To Ciało, które zachowało się od zepsucia i zamiast rozsypać się w proch, powstało z martwych i przybrało postać ciała doskonałego, nie może człowiekowi w żaden sposób ani życia ani zdrowia odebrać.

„Starajcie się naprzód o królestwo Boga i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane” (Mt 6, 31-33).
Vittorio,Andreas
Taki biskup i episkopat to czysta zgroza.Powinien być pastorem ewangelików a nie przewodzić katolikom polskim. Widać Boga się nie boi!
PiotrM
Podobnie jest z Andrzejem Dudą.
Prawda inside
@PiotrM Dlatego od jakiegoś czasu powtarzam jak mantrę. Okrągły stół dopełnia się w odstępstwie w Kościele Świętym
Quas Primas
Niech abp Gądecki tę wodę święconą ofiaruje żydom. Oni się nie zarażą 😀
A tak na poważnie, to jego Wiara jest martwa.... Nie tylko w tej sprawie.
Prawda inside
Martwa Jego wiara? To niszczyciel i mąciciel, faryzeusz naszych czasów. Oni nie dopuszczą aby Pan Jezus został Królem Polski. Musieliby wszyscy odejść. Nie wierzę, w ich nawrócenie, przynajmnej w najbliższym czasie.
m.rekinek
Quis ut Deus 29.2.20 12:42 Zakaz przyjmowania Komunii do ust, to „nadużywanie władzy”. Ten zakaz jest bezpodstawny. Rzekoma pandemia jest raczej pretekstem do banalizowania i desakralizacji Najświętszego Sakramentu.
To właśnie w naszych trudnych, pełnych zagrożeń i chaosu czasach musimy zwrócić się do Chrystusa, do naszego Pana ukrytego w Eucharystii.
Nie dajmy się zastraszyć! KTÓŻ JAK BÓG !!! …More
Quis ut Deus 29.2.20 12:42 Zakaz przyjmowania Komunii do ust, to „nadużywanie władzy”. Ten zakaz jest bezpodstawny. Rzekoma pandemia jest raczej pretekstem do banalizowania i desakralizacji Najświętszego Sakramentu.
To właśnie w naszych trudnych, pełnych zagrożeń i chaosu czasach musimy zwrócić się do Chrystusa, do naszego Pana ukrytego w Eucharystii.
Nie dajmy się zastraszyć! KTÓŻ JAK BÓG !!!
Q&A 29.2.20 12:52 Nie jest prawdą, że przyjmowanie Komunii „na rękę” jest bardziej higieniczne niż udzielanie tego sakramentu do ust. Z higienicznego punktu widzenia na dłoni znajduje się mnóstwo bakterii. Bezsprzecznie przyjmowanie Komunii Świętej bezpośrednio do ust jest bardziej higienicznie niż do ręki.
Gdzie jest nasza WIARA? Kogo przyjmujemy w Najświętszej Eucharystii?
Diabeł zaciera ręce i chce opróżnić kościoły.
We Włoch zakazane są wszelkie Msze i liturgie w kościołach, a bary, restauracje i centra handlowe są pełne ludzi….!!!! ???
Czy Polacy też są tacy tchórzliwi i dadzą sobie zamknąć kościoły?
m.rekinek
Jak widać Episkopat przestał wierzyć w moc Jezusa Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
Oto stan wiary biskupów z Episkopatu Polski.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
CÓŻ ZA WIARA... W NAUKĘ... ATEIZM W CZYSTEJ POSTACI..