Clicks5.9K

Anneliese Michel-připomínka její památky-zjevení Panny Marie této ženě.

Digestoř
1352
Anneliese Michel byla napadána démonickými silami.Zemřela po posledním z řady exorcismů v minulém století v sousedním Německu.Film je přenesen do Spojených států. Anneliese měla na sklonku svého …More
Anneliese Michel byla napadána démonickými silami.Zemřela po posledním z řady exorcismů v minulém století v sousedním Německu.Film je přenesen do Spojených států. Anneliese měla na sklonku svého života zjevení svaté Panny Marie. Byla věřící křesťankou."Stalo se ti to, aby svět viděl, že duchovní svět existuje." -Takovými slovy promluvila Matka Boží k světici, která v mukách a se stigmaty na rukou opustila náš svět, aniž byla zachována její podoba. Za dobu,po kterou byly exorcismy konány, byla démony zničena její fyzická podoba k nepoznání.Její zmučená tvář i tělo připomínalyzemřelá těla koncentračních táborů v r.1942. Bůh žehnej její památce.
gitus
to hle film mne desi nerada to vidim jednou sem videla tv a prepla sem na komedie nerada vidim horory vimitac dabla
Libor Halik and one more user like this.
Libor Halik likes this.
Jonatánka likes this.
veronička
PANE DIGESTOŘ tím že posíláte někoho do pekla se tam posíláte sám ...to asi písmo moc neznáte ...lidi vzpamatujte se vždyt bůh je láska radost a vy tady někdy píšete tak ohavné komentáře ...
Digestoř
K Chrástecká:
Stále se k těm debilům tolik nehlaste, vím, že seš jejich královna, královna s oplatkem v hubě. Jsi také dítě Boží, ale pomašíruješ do pekla. Neumím si představit že by tak arogantního debila jako seš ty v nebi přivítali.A běž vařit tlučhubo,neznáš Písmo?
Gábi
Evy chytla ses.A teď si to přeber.Byla to zkouška.A jsme na tom stejně viď.
Digestoř
K Eva Chrástecká.
Poučte mne, jistě jste přijala kostelní svátosti a naplnila se moudrostí.Tak to vysvětlete. Vztah mezi pokorou a křivdou. Budu číst pozorně.
Gábi
Evy víš pýchu máme každý, ale nezaměňovala bych to za křivdu.Ano jsem vztahovačná a bohužel Vám tuto verzi Vašeho výkladu zkoušky nevěřím.Tak trochu si tady mapuji lidi a z některých reakcí taky vidím určité charakterové rysy.
Digestoř
K Eva Chrástecká:
To je hezká zábava Evo :), jak by řeklo Umyvadlo, výborně,výborně, budeme se zkoušet
P.S.Jak jsem vlastně dopadl já,ohradil jsem se?
Gábi
Ono to mělo bolet.Proč?Protože si myslím něco jiného?Ano, dala jsem si odpověď.Ale nenapsala si ani jednu větu z mého komentáře, kdeby si mne podle Tvého názoru z mé pýchy usvědčila.
Digestoř
Ke Gábi, Eva Chrástecká:
Já jsem taky někdy citlivka. O to víc si ale dokáži uvědomit,kolik utrpení snesla Anneliese Michel a důvody,které k její svatosti vedly.Byla to květinka na slunci, v prudkém žáru zmítána, ve větru bez přístřeší,bez konce v slzách,s láskou bez pohlazení.
Gábi
Evo ano,člověk by si měl uvědomit svoji zranitelnost.Jinak chytám na první škrtnutí a jsem citlivka, ale nestydím se za to.
Digestoř
Ke Gábi:
Co je vlastně pýcha,Gábi? Jsme často napadáni,obhajujeme-li pravdu.A jak poznáme pravdu? Pravda je opřena vírou o Ježíše, je "důkazem věcí neviděných". Nepohoršujte se nad něčím,co Vás zabolelo, Bůh vidí.
Gábi
Evy pouze jsem citovala knihu otce Velly, co píše k tématu posedlosti.Nevidím u sebe v tomto případě žádnou pýchu, jako, že v jiných mých nedostatcích jí shledávám.
Maria Dubovska
digestor na to aby ste mohol hovorit co je spravne a nespravne si najprv musite ziskat respekt diskutujucich a oni samu potom zacnu mat pocit ci ich usmernujete a jak dobre.
na zaklade toho sa sami rozhodnu.
taketo direktivy, to neplati na nikoho.
Digestoř
K E.Chrástecká:
Tak se zase posaďte.
Digestoř
K Lenka Moranová:
Zase nesprávně. Nikde není řečeno nic o nedostatečném křesťanství člověka,který tuto pravdu doposud neobhajuje,Lenko.V lásce,nikoli s arogancí, říkám,že někdo a to připouštím,potřebuje k pochopení (nemmám-li stále mluvit o osvícení), více času.Duch svatý pracuje u každého jinak.Nejste menší křesťan, jen ještě stejně jako Kornelius něco netušíte.
One more comment from Digestoř
Digestoř
Ke Gábi:
Přestože jsem skutečně i přes očekávání čehokoli trval na ukončení svého vyjadřování, s ohledem na Vaše vyjádření udělám vyjímku,k útočným příspěvkům bych se nevyjádřil,byť by byl jejich obsah psán kýmkoli. -Je dobře,že jste vyjádřila své přesvědčení v duchu exorcistů, máte pravdu,jak čeští tak i světoví exorcisté mají v těchto otázkách shodu.-Pro mne osobně,to ale musím dodat,je to …More
Ke Gábi:
Přestože jsem skutečně i přes očekávání čehokoli trval na ukončení svého vyjadřování, s ohledem na Vaše vyjádření udělám vyjímku,k útočným příspěvkům bych se nevyjádřil,byť by byl jejich obsah psán kýmkoli. -Je dobře,že jste vyjádřila své přesvědčení v duchu exorcistů, máte pravdu,jak čeští tak i světoví exorcisté mají v těchto otázkách shodu.-Pro mne osobně,to ale musím dodat,je to lhostejné,ikdyž jsem za tuto shodu moc vděčný,nicméně lhostejné ve významu "nedůležité", protože já jsem se od počátku vyjadřoval pouze s jediným přesvědčením bez ohledu na jakýkoli názor a postoj, a to kladný nebo záporný,tedy jen v jediném Duchu,kterým jsem se nechal vést.Kdyby mi přišel celý zástup exorcistů vyjádřit souhlas,byl bych šťasten jedině v tom,že nejsem tak osamocen, ale kdyby mi přišel tentýž zástup exorcistů říci-tohle není pravda, poslal bych je domů.Jedině Duch svatý,bez opory v lidech,byl Tím,kdo mne vedl, ať už tomu říkáme svatořečení nebo jako já,uvádění ve známost pravd Ducha svatého o obětování a pokání za druhé.Ikdyž je obětování a pokání zástupné něčím,co není z mého srdce a hlavy,použil jsem s laskavým svolením(jak doufám)kněze Arnolda Renze a dalších kněží tento jejich výrok.Oni byli vedeni stejným svatým Duchem,nicméně jejich teologická zdatnost opřená o svatá zjištění jim propůjčila nadto i výmluvnost.Já ji převzal,ale nepotřeboval.Potřeboval jsem jediné-posilu Ducha svatého, protože odpor toho,kdo si od počátku zveřejnění pravdy o Anneliese Michel,takové,jaká je v nebi,nepřeje, je mi dobře znám.Vám děkuji,že jste vyjádřila,čím Vaše srdce Duch svatý osvěcuje.K tomu nikdo svatý na piedestalu být nepotřebuje. Bůh Vám žehná svou přízní,já Vám žehnám v Jeho Jménu. David Hartl
Gábi
Ano písmo nás má vést.Ale jsou věci, které tam nenajdeš.Přikl. očictec.Taky se nemám chuť dohadovat, ale k tomu to tématu jsem přispěla něčím, co mne napadlo uveřejnit.Stejně až přejdem na věčnost dostaneme odpověď na všechno.Tím to se taky stahuji a k tomuto tématu se už nebudu vyjadřovat.
Gábi
Z knihy Eliase Velly Ježíš lékař duše i těla.Doporučuje ke čtení P.Vojtěch Kodet, ale i náš exorcista P.Pavel Havlát.
Píšě Kdo jsou posedlí
1 Dobrovolníci - odevzdali se dobrovolně
2Oběti okultismu
3Rukojmí
Proč ten název?Tito lidé ne nikdy dobrovolně ďáblu neodevzdali, nikdy nebyli zapleteni do okultismu, vedli svatý život a dosáhli určité svatosti a duchovní úrovně.Jedním z křížů, které Ježíš …More
Z knihy Eliase Velly Ježíš lékař duše i těla.Doporučuje ke čtení P.Vojtěch Kodet, ale i náš exorcista P.Pavel Havlát.
Píšě Kdo jsou posedlí
1 Dobrovolníci - odevzdali se dobrovolně
2Oběti okultismu
3Rukojmí
Proč ten název?Tito lidé ne nikdy dobrovolně ďáblu neodevzdali, nikdy nebyli zapleteni do okultismu, vedli svatý život a dosáhli určité svatosti a duchovní úrovně.Jedním z křížů, které Ježíš na tyto vyvolené dopouští, je právě posedlost.Velký teolog René Lorentain nazývá ten to stav posedlosti čtvrtým stupněm svatosti.Tyto případy jsou velmi řídké, ale existují.V životě italské svaté Gammy Galgani bylo období, kdy byla skutečně posedlá ďáblem.Posedlost není hřích.Je to situace, ve které se určitý člověk působením ďábla ocitne, i když je jeho život svatý.
Tak teď už za sebe píšu.Annalise byla posedlá, ale né otevření se pro hřích, ale sám Pán si ji vybral pro tento záměr.Určitě mám důvěru v tohoto kněze, kterého osobně znám.
Digestoř
K Eva Chrástecká:
Již z mé strany bez vyjadřování.Viz moje prohlášení,že se k této otázce naposledy vyjadřuji. K protivýkladům a oponentům mých prohlášení-hereze.Dále bez komentáře. D.H.
Maria Dubovska
no a tak vidis zahada nicku nahle vyriesena
Maria Dubovska
hele kaslite na to normalne vas odsava jak cerpadlo. to uz je len o tom.
Digestoř
K Lenička:
No vidíte, teď jste napsala aspoň něco,co už mohu ocenit. "Je to důležité pro naši víru?" Duch svatý se Vás dotkl a já plesám v srdci,jak malé dítě. Kdybyste stále posílala takové komentáře, na mě házela třeba i kupy bláta,ale byť jen v závěru se mne takto zeptala: co je důležité pro naši víru? Lenko, - pro naši víru, je důležité se takto ptát. Mám Vás rád.
Digestoř
K Lenka Moranová:
Lenko, kdy už pochopíte,že se k Vám v podstatě téměř nevyjadřuji? Dejte mi podnět k tomu,abych to udělal, aby to mělo i ve Vašich očích hodnotu.Svojí ani Vaší osobou se zde nechci vůbec zaobírat,to nemá ani stín jakékoli hodnoty. Mluvím o posvěcení duše v souvislosti s útoky satana a Vy se ozvete, že Vás to uráží..
3 more comments from Digestoř
Digestoř
K Lenka Moranová:
Odpovídal jsem na komentář,který byl předmětem rozboru obsahu,čemu na tom nerozumíte? Oslovil jsem stejně tak i Vás.Pokud Vám to jakkoli vadí,ponechávejte oslovení k jiným i takové komentáře bez povšimnutí a nemusí Vás pohoršovat.
Digestoř
K Lenka Moranová:
Jistěže taktně,pouze jsem i Vám osvětlil k čemu se komentář z 29.3. vztahoval, že bylo hovořeno o vydávání jistého církevního oficiálního tisku,který prezentoval před "zákazem" vycházení určitá poselství.
Digestoř
K Lenka Moranová:
Odpovídal jsem na druhou část Michalova dopisu,který zveřejnil.Nevidím jediný důvod,proč by nemělo být vysvětleno,nač se ptal vzhledem k předchozím -zejména Vašim útokům.Měla byste více chápat,více studovat a číst.Já se Vás také neptám,proč si nepíšete s ostatními vtipy soukromě.Vtipy nepatří pod záhlaví se závažným obsahem. Naproti tomu upřesnit postup církve ve vztahu ke …More
K Lenka Moranová:
Odpovídal jsem na druhou část Michalova dopisu,který zveřejnil.Nevidím jediný důvod,proč by nemělo být vysvětleno,nač se ptal vzhledem k předchozím -zejména Vašim útokům.Měla byste více chápat,více studovat a číst.Já se Vás také neptám,proč si nepíšete s ostatními vtipy soukromě.Vtipy nepatří pod záhlaví se závažným obsahem. Naproti tomu upřesnit postup církve ve vztahu ke způsobu,jakým se interpretuje Ježíš Kristus sem zcela jistě patří,zejména pak s ohledem na -i přes všechny oprávněné výtky vůči nesprávným postupům církve, vážná poselství obsažená ve vyjádření o světcích,které se přímo vztahuje k hledání pravdy. Měla byste místo své "podezíravosti" tuto pravdu zkusit hledat.
evelina
Aj ty máš ten pocit Lenka že sa vnucuje?
A s kým to diskusuje?
Digestoř
K MichalB:
Z přepisu: S politováním Vám musíme oznámit,že vydávání zpravodajkončí.Důvodem je odmítnutí udělení církevního schválení,o něž jsme několikrát žádali ČBK (českou biskupskou konferenci-pozn.)Ačkoli zpočátku nic nenasvědčovalo tomu,že bychom imprimatur obdržet neměli a reklama na VZ vyšla i v Katolickém týdeníku,nakonec jsme se schválení nedočkali.Je nám to upřímně líto,neboť dostáváme …More
K MichalB:
Z přepisu: S politováním Vám musíme oznámit,že vydávání zpravodajkončí.Důvodem je odmítnutí udělení církevního schválení,o něž jsme několikrát žádali ČBK (českou biskupskou konferenci-pozn.)Ačkoli zpočátku nic nenasvědčovalo tomu,že bychom imprimatur obdržet neměli a reklama na VZ vyšla i v Katolickém týdeníku,nakonec jsme se schválení nedočkali.Je nám to upřímně líto,neboť dostáváme stále nové objednávky,které musíme odmítat.Otcové biskupové sice vidí potřebu odpovídat na tlaky vůči papeži a církvi,ale "prostě nevidíme jako účelné zakládat další oficiální časopis a tím oslabovat jiné". My tento názor akceptujeme.Bylo nám sice dáno na vědomí,že vydávání Vatikánského zpravodaje jako soukromá aktivita zakázáno není,nicméně se domníváme,že časopis tohoto formátu a zaměření prostě bez církevního schválení vycházet nemůže,neboť většina objednávek směřuje do farností.Navíc byli v jedné diecézi administrátoři svým ge.vikářem vyzváni,aby s Vatikánským zpravodajem nespolupracovali.Za této situace nám opravdu není možné ve vydávání pokračovat
S přáním Boží milosti a všeho dobrého,s prosbou o přímluvu u Pána, Vaše redakce.

V tomto měsíčním občasníku vycházely články jako např.: Nikdy nepřestávat hledat pravdu. Stručná citace:"Každý by měl mít nějakého světce,který je mu důvěrně znám,aby cítil jeho blízkost v modlitbě a přímluvě,ale také proto,aby jej napodoboval.Chtěl bych vás proto vybídnout k většímu poznávání světců,počínaje tím,jehož jméno nosíte,abyste si přečetli o jejich životě,případně jejich spisy.Buďte si jisti,že se vám stanou dobrými průvodci,abyste ještě více milovali Pána, a poskytnou platnou pomoc vašemu lidskému a křesťanskému růstu." -Benedikt XVI.,generální audience v Castel Gandolfo,25.8.2010-Vatikánský zpravodaj 5.září 2010.
Indové plánují natočit film o "Ježíšově dětství"
Stručné citace z obsahu textu: "...Narozdíl od většiny předešlých děl nebude film zaměřený na jeho slavné činy,ale na dětství,uvedl deník Indian Express.Konečně se dovíme,kde Ježíš dlel před svým veřejným vystoupením.Vše se opírá o záznamy ruského cestovatele Nikolaje Notoviče,který na svých cestách v 19.stol.objevil v tamním budhistickém klášteře Hemis údajné rukopisy z 1.století,kde mniši popisují život muže,který velice připomínal Ježíše.Prý tam meditoval a studoval buddhismus." Dále: "...Film má být solidním představením Ježíšova dětství odehrávající se v Jeruzalémě,Betlémě a Jerichu.Režisér chystá čtyři verze v různých jazycích.Ve filmu hrají hlavně indické děti a bude mí i typicky hollywoodskou hudbu,jak ji do Evropy přinášejí indické hudební kanály.Film by se měl na plátnech kin objevit příští rok." /Bez dalších komentářů měsíčníků, článek ukončen./ Vatikánský zpravodaj, 12.září 2010
Co k tomu dodat,Michale.Jsem oproštěn teorií o Ježíšově dětství a mezidobích jeho růstu mimo popis evangelií.Myslím,že to chápete. Bůh Vám žehnej. David Hartl
MichalB
Dobrý den,
(reaguji na příspěvek vyvěšený pod Proč exkomunikovali 3 kněze Digestoř - 31.3.2011 14:09:13)

Davide, jsem opatrný na jakoukoliv chválu a od kohokoliv......
To dál o čem píšete, je už mimo moje možnosti chápání a posouzení......
(není také zřejmé koho jste myslel, že zachránil Váš život a kdo čeká uznání ......)

Na začátku postní doby jsem obdržel Boží slova abych činil pokání a …More
Dobrý den,
(reaguji na příspěvek vyvěšený pod Proč exkomunikovali 3 kněze Digestoř - 31.3.2011 14:09:13)

Davide, jsem opatrný na jakoukoliv chválu a od kohokoliv......
To dál o čem píšete, je už mimo moje možnosti chápání a posouzení......
(není také zřejmé koho jste myslel, že zachránil Váš život a kdo čeká uznání ......)

Na začátku postní doby jsem obdržel Boží slova abych činil pokání a věřil Evangeliu (Mk 1,15), a že jsem prach a v prach se obrátím (Gn 3,19).....

Vím také jak je to někdy složité s inerpretací Boží vůle, a co vlastně Bůh tím či oním chtěl....... Znamení se dají vysvětlovat různě.........

Vše podstatné jsem již napsal ve svých minulých příspěvcích a už bych se jen opakoval.

s pozdravem
Michal
MichalB
Dobrý den,
na žádost Davida Hartla zde zveřejňuji dnešní ranní dopis co jsem mu psal. On na něj odpovídal u příspěvku: Proč exkomunikovali 3 kněze (Digestoř— 31.3.2011 12:08:23:) a bez mého textu to ztácí smysl.

Dobrý den pane Hartl (neuvědomil jsem si dříve, že Vás mohu oslovovat přímo jménem, když se pod své příspěvky podepisujete, a že nemusím používat vaše přihlašovací jméno).
Děkuji za …More
Dobrý den,
na žádost Davida Hartla zde zveřejňuji dnešní ranní dopis co jsem mu psal. On na něj odpovídal u příspěvku: Proč exkomunikovali 3 kněze (Digestoř— 31.3.2011 12:08:23:) a bez mého textu to ztácí smysl.

Dobrý den pane Hartl (neuvědomil jsem si dříve, že Vás mohu oslovovat přímo jménem, když se pod své příspěvky podepisujete, a že nemusím používat vaše přihlašovací jméno).
Děkuji za Vaši včerejší zprávu.
Děkuji za Vaše další vysvětlení.....
Jen tak na úvod chci napsat, že na glorii někteří diskutující zažili spoustu jiných diskutujících a příspěvků a spoustu rozmanitých reakcí a názorů, na všechny možný témata, kdy se míchá dohromady vše možné i nemožné......, proto jsou někteří "na pozoru", když někdo použije, že je osvícen Duchem svatým, nebo když se použije obrat "....tajemství nové formy spasení...."

Čas od času na Glorii zajdu, a někdy si dovolím taky něco napsat, ne vždy jsem pochopen tak jak to myslím....... Tím že jsem začal psát pod téma Anneliese Michel bylo hlavně kvůli tomu, že se přispívající vyjadřují k něčemu o čem nic neví..... Vaše trpělivé vysvětlování ukazuje, že máte snahu v pravdě ukázat její příběh.........
Děkuji za vysvětlení o "boji za svatořečení" musel jsem to ve svém příspěvku tak formulovat, ale nyní vidím že Vám šlo spíše o informování o jejím příběhu, kterej po bližším studiu je velice zajímavý a v mnohém sdílím Vaše názory, a názory článků ve zmíněném časopise "Milujte se". V mnohém nevím, a nedokáže to s určitostí vysvětlit nikdo z lidí .......

Pane Hartl ještě snad jen krátce k těm možným i nemožným tématům, které se zde v minulosti probíraly.
Byli zde lidé co otevřeně a s Biblí v ruce míchali do křesťanství hinduismus, převtělování.......,
Byli zde lidé, co hájili "nomrálnost" spiritizmu, magie a okultismu, .... byly zde lidé, kteří propagovaly pomílené názory novodobého náboženství "New Age"......

Ve svém příspěvku z 29.3. píšete o politování hodné situaci, že Vatikánská církev odsuzuje natáčení filmu o "Ježíši z Indie".... Tento Váš příspěvek pane Hartl také nechápu, jsem proti lžím jakéhokoliv druhu, i kdybych měl někomu "pomoct".
Satan je otec lži a využívá pravdu, aby ji překroutil a aby tam narouboval to svoje, jestliže bysme chytali lidi "na udičku" tím, že bysme jim lhali, tak to nemůže vést k ničemu dobrému. (Pravda se nedá hlásat se lží...)
Proto jsem také psal ve svém včerejším příspěvku pravidla pro duchovní boj - (Efezským 6,10-17) - je to velice důležitý text písma.

V prvních kapitolách písma je vidět, jak Had, Boží nepřítel pracuje. (Viz. 1. Mojžíšova 3, 1-7) Chytne lidi na udičku, dají se s ním do řeči, částečně řekne pravdu, poplete se co vlastně Bůh řekl, a už je má..... uvěří mu a chtějí být jako Bůh.......

S pozdravem
Michal
Ruženec
@Digestoř
Jestli si rozumíš s Norainem, dopisujte si soukromě.

Páč, jak ty vaše názory zveřejňujete, děláte z nás nedobrovolné mučedníky. Číst takové slinty je totíž rovno natahování na skřipec.
Digestoř
K Růženec:
Nepřevracejte stále smysl všeho vzhůru nohama.Přesně v tomto ohledu jsem souhlasil s Norain.
Ruženec
@Digestoř
Nyní je spíše čas na to, abychom se společně zamýšleli, za koho zde působíš. Už víme, že to není za tebe, za Anneliese ani za Krista.
Působíš zde tedy za někoho neznámého, tajemného.
Jak se jmenuje duch, který tě posedl?
evelina
@Dgstr
Ja som ten príspevok od vás po polnoci čítala
a poviem vám považovala som to maximálne za netaktné,
priam že chcete tým Lenke uškodiť.
A nehnevajte sa digestore to už nepovažujem
ani za čierny humor, ale za pekelný.
Digestoř
K Růženec:
Zamýšlejte se víc nad slovy Norain, Růženče.
Ruženec
@Digestoř: proto zde nepůsobím ani za sebe ve svých zájmech,ani za Anneliese, ani za Krista!

A za koho tedy?

A kde je omluva?
Digestoř
K Lenka Moranová:
Pokud myslíte vážně,že se s takovými tématy nežertuje,potom se nerozpakuji vzít své pochybnosti o Vašem přístupu zpět. Více zatím neříkám.Včera pod tématy mučednictví vysmívat vtipům byl čirý nerozum.Raději si ke svému dobru vzpomeňte na to,co leží na srdci Spasiteli a hleďte na Jeho zájmy. Potom lze vést přátelské rozhovory,jinak je vést nelze a vedeny nebudou.O nějakou …More
K Lenka Moranová:
Pokud myslíte vážně,že se s takovými tématy nežertuje,potom se nerozpakuji vzít své pochybnosti o Vašem přístupu zpět. Více zatím neříkám.Včera pod tématy mučednictví vysmívat vtipům byl čirý nerozum.Raději si ke svému dobru vzpomeňte na to,co leží na srdci Spasiteli a hleďte na Jeho zájmy. Potom lze vést přátelské rozhovory,jinak je vést nelze a vedeny nebudou.O nějakou lichou komunikaci já tady nestojím,proto zde nepůsobím ani za sebe ve svých zájmech,ani za Anneliese, ani za Krista!
Ruženec
@Digestoř:
Digestoř— 31.3.2011 01:58:17:
K L.Moranová:
O smrti jsem nic neřekl a ani mi na mysl nepřišla, váš oplzlý humor nesdílím, je mi vás líto. Nechci mít s individui vašeho typu nic co do činění. K vaší osobě se již nikdy nechci vyjadřovat.


Měl by ses paní Moranové omluvil. Nic oplzlého sem nepřinesla.
Digestoř
K L.Moranová:
O smrti jsem nic neřekl a ani mi na mysl nepřišla, váš oplzlý humor nesdílím, je mi vás líto. Nechci mít s individui vašeho typu nic co do činění. K vaší osobě se již nikdy nechci vyjadřovat.
Digestoř
K Lenka Moranová:
"S bázní a chvěním uvádějte ve skutek své Spasení" Filipenským 2.kap.
Slova Anneliese Michel v noci před smrtí a posledním z řady Zjevení Panny Marie. Raději bdít, spát s lehkostí není kdy. Myslím,že to brzy pochopíte. Bůh s Vámi.
evelina
@dgstr
Máte niečo voči vtipom?
Digestoř
K Lenka Moranová:
To je moc dobře Lenko,skvělý začátek. A máte i radost. !
Maria Dubovska
slovensko jak hrdo hlasa vo svojej hymne vzdy je v momente kedy dosial tvrdo spalo. jak pred 10 rokmi, tak včera a tak dnes teda stale mame dosial a tak chr chr. .

inak mam skor dojem ze stojite o ludsku komunikaciu a veci sem davate ako nejaky predvoj k tomu. to neni potrebne. da sa prist aj proste len tak.
Naasthan
Víme z evangelií, že Pán Ježíš sám
nechtěl, aby o něm zlí duchové vydávali
svědectví, a já bych řekl, že to je veliká
moudrost. Protože Ježíš je Pravda sama
a on nechtěl mít svědectví od otce lži
a od zloducha. A přitom zlý duch říkal
pravdu, říkal: „Ty jsi Boží Syn.“ A on mu
řekl: „Mlč!“ I když zlý duch říkal pravdu,
Ježíš to nepřijal, protože lidé by se naučili
zlému duchu naslouchat, a pak by …More
Víme z evangelií, že Pán Ježíš sám
nechtěl, aby o něm zlí duchové vydávali
svědectví, a já bych řekl, že to je veliká
moudrost. Protože Ježíš je Pravda sama
a on nechtěl mít svědectví od otce lži
a od zloducha. A přitom zlý duch říkal
pravdu, říkal: „Ty jsi Boží Syn.“ A on mu
řekl: „Mlč!“ I když zlý duch říkal pravdu,
Ježíš to nepřijal, protože lidé by se naučili
zlému duchu naslouchat, a pak by od
něho vzali i to, co by zrovna pravda nebyla
nebo kdyby k něčemu naváděl.
P. ThLic. Pavel Havlát OM
Naasthan
Zajdi si za exorcistou.
Digestoř
Za tu Vaši Vám děkuji,Marie. Víte, když si přečtete,že trpím fascinací z bolesti,nevypadá to tak,že mi někdo dává svou lásku, to možná Vy ji máte v srdci.Nenašel jsem tu Marie člověka,který by miloval Ducha svatého.Neuvěřil jsem jim,jako oni neuvěřili Jemu.Můj soud to není,jak vidíte.Já chi srdce a to horké,ne pro sebe! Milovat nyní člověka,kterého Bůh tolik poctil svou náklonností,že snáší i …More
Za tu Vaši Vám děkuji,Marie. Víte, když si přečtete,že trpím fascinací z bolesti,nevypadá to tak,že mi někdo dává svou lásku, to možná Vy ji máte v srdci.Nenašel jsem tu Marie člověka,který by miloval Ducha svatého.Neuvěřil jsem jim,jako oni neuvěřili Jemu.Můj soud to není,jak vidíte.Já chi srdce a to horké,ne pro sebe! Milovat nyní člověka,kterého Bůh tolik poctil svou náklonností,že snáší i urážky a hanění od počátku,to nelze nevidět,to je velká Láska.Nevěřil jsem Bohu,že se mi podaří někoho přesvědčit,ale Bůh řekl, je to dobrá práce. :) Bůh s Vámi,Marie,máte hezké jméno..Na chvíli se musím vzdálit.Jsem jen člověk,někdy nesu věci moc citlivě, ale to už mi napsala Lenka. Tak na chvíli čau. A jak je teď vlastně na Slovensku? U nás je každý den víc cítit jaro.
Naasthan
Nejspíš budeš geneticky zatížen chorobným lhaním.