Fraška: František Zavedie Ženské „Katechétky“, „Lektorky“, „Akolytky“

V Nedeľu v Bazilike Svätého Petra František po prvý raz udelí ženám svoju nedávno vynájdenú „službu katechétov“, ako aj ženské „lektorky“ a „akolytky“ Novus Ordo ženám.

Inštitúcia ženských „lektoriek“ a „akolytiek“ je obyčajným výkladom ako v NO, každý je „lektor“ alebo „akolytka“, či už je ustanovený alebo nie.

František formálne urobí „katechétky“ z kandidátov z Amazonského regiónu v Peru, Brazílii, Ghane, Poľsku a Španielsku. Služba „Lektoriek“ bude zverené kandidátom z Južnej Kórey, Pakistanu, Ghany a Talianska. Obrad pripravila Liturgická Kongregácia. Pred homíliou budú kandidátky predvolané, menovite vyvolané a predstavené publiku.

Tí povolaní do služby „lektorky“ dostávajú Bibliu, katechétky kríž.

#newsGuoivlhtol

Freddy Gargamel
Nuž, otvára sa nám tu ďalšie OVERTONOVO OKNO... 😉
Čo bude ďalej, si vieme domyslieť.
Dalgi
Za chvilu nastane doba, kedy sa nebudu pravi krestania hadat a rozculovat kvoli druhym ludom ze nevedia co je svatokradez.
DUCH kazdeho cloveka prejde vyvojom, ked sa dostavi na BOZI SUD a bude vidiet v BOZOM SVETLE a uvidi cely svoj zivot aj to co si zasluhuje.
A potom si kazdy vyberie STRANU na ktorej chce stat. Je to cisto slobodna volba, BOH nikoho nenuti nasilu, chces Pana Boha Jezisa …More
Za chvilu nastane doba, kedy sa nebudu pravi krestania hadat a rozculovat kvoli druhym ludom ze nevedia co je svatokradez.
DUCH kazdeho cloveka prejde vyvojom, ked sa dostavi na BOZI SUD a bude vidiet v BOZOM SVETLE a uvidi cely svoj zivot aj to co si zasluhuje.
A potom si kazdy vyberie STRANU na ktorej chce stat. Je to cisto slobodna volba, BOH nikoho nenuti nasilu, chces Pana Boha Jezisa Krista alebo Satana, Papeza Benedikta alebo Kardinala Frantiska, Dobro alebo Zlo, Zivot v milosti posvecujucej alebo Zivot v hriechu, Pravda alebo Klamstvo, Katolicka Cirkevna Tradicia alebo Anti Katolicka Cirkevna Tradicia, Zit podla 10 Prikazani alebo 10 Prikazani prekrucat vo svojej hlave a v srdci na svoju vlastnu zahubu v zatrateni a v Pekelnom Ohni.

Treba si VYBRAT.
apredsasatoci
😂 Odkedy si obžalovaný vyberá aký rozsudok dostane?!
Sudca rozhodne a tak bude!
ľubica
Dalgi, máš na mysli VAROVANIE? tú knihu už aj nahovorili, pre tých ktorí majú problém čítať, zabehni ku GONZALESovi...má ju celú, rozdelenú po kapitolách@Gonzales
Dalgi
Varovanie bude Bozi Sud v malom, nieje to este definitivna smrt pre tych co zostanu na Zemi nazive, ked sa vratia do tela, ked Clovek zomre a po svojej smrti definitivnej sa dostavi na BOZI SUD neodvolatelny uz nebude na vyber. Pre tych co zostanu na Zemi nazive bude este sanca na zmenu na napravu, cas na olutovanie hriechov pokania.
Dalgi
Najhorsie natom celom je to ze este aj z tych neockovanych ktorych je velmi malo, nieje jeden pravy veriaci clovek ktory ma v srdci v dusi v duchu Pana a Boha Jezisa Krista, Najsvatejsiu Trojicu ale zije v hriechu. Robte nieco je to zle v tomto PEKLE na zemi, vseci sa davaju ockovat neni normalne a ti co su neockovani su tiez natom neni dobre dusevne. Mnohi budu pocas Varovania prekvapeni, ked …More
Najhorsie natom celom je to ze este aj z tych neockovanych ktorych je velmi malo, nieje jeden pravy veriaci clovek ktory ma v srdci v dusi v duchu Pana a Boha Jezisa Krista, Najsvatejsiu Trojicu ale zije v hriechu. Robte nieco je to zle v tomto PEKLE na zemi, vseci sa davaju ockovat neni normalne a ti co su neockovani su tiez natom neni dobre dusevne. Mnohi budu pocas Varovania prekvapeni, ked im BOH odhali ich VLASTNY STAV DUSE ze zila v HRIECHU a neolutovane hriechy. Ked clovek raz prejde na cervenu na semafore a chytia ho zaplati pokutu, pokial ju nezaplati stale ma DLHY, tak je to aj s clovekom odkedy zacala korona pokial sa nevyspovedal zo vsetkych hriechov a staci ze pocas tych 2 rokoch zamlcal co len 1 tazky hriech vsetky dalsie Svate Spovede su neplatne dokym neolutuje to co spachal. Preto sa odporuca vykonat si Generalnu Svatu spoved a pokracovat s cistym stitom lenze uz je nato neskoro lebo do Varovania sa nikto nezmeni ani neolutuje.
Metod
Žena nepatrí k oltáru, už vôbec byť vysvätená! To len poblúdení luteráni dovolujú si, nakoniec neuznavajú sviatosti a za " kňazov" ich ordinujú.
apredsasatoci
Už sa to zavádza aj do rkc.
A prečo by nie!
Dnešný kresťan nepozná Božie Slovo!
forthetruth333
on si cestu vybral sám,,,je antikristov prorok,,,,