W nawiązaniu do wczorajszego dramatycznego wydarzenia, jakie miało miejsce w katowickiej Parafii pw. Wniebowzięcia NMP przy ul. Granicznej, z którego to zajścia filmik umieściłem wczoraj wieczorem: …More
W nawiązaniu do wczorajszego dramatycznego wydarzenia, jakie miało miejsce w katowickiej Parafii pw. Wniebowzięcia NMP przy ul. Granicznej, z którego to zajścia filmik umieściłem wczoraj wieczorem:
Myślicie Państwo, że będzie jakieś sprostowanie, przeprosiny, ekspiacja za wczorajsze świętokradztwo i kłamstwo w żywe oczy przy świadkach? Jak na razie usunięto tylko wszystkie transmisje Mszy św. żeby nie było dowodów. Ale ja mam dowody i po Świętach wraz z Przyjaciółką, którą też ta sytuacja bardzo poruszyła będziemy pisać oficjalne pismo do Abp'a Adriana.
Cel: wymiana WSZYSTKICH duszpasterzy tej parafii, przede wszystkim Księdza Proboszcza.
Być może to nic nie da, być może protestantyzm nadal będzie się rozwijał? Być może wpadniemy z deszczu pod rynnę - dostaniemy jeszcze gorszych kapłanów? Ale musimy działać, bo bierność to grzech. "Gorliwość o Dom Twój pożera mnie".
A ja, jak napisałem wczoraj, jestem już gotowy NA WSZYSTKO. W takich sprawach ZAWSZE. Tylko Boga się boję.
Nie zapominajmy …More
Neo Kowalski shares this
1.1K
matikatika shares this
596
Walczyć o prawdę
Nasunęło mi się pytanie w związku z ilustracją Jana Pawła II. Czy krzyż posoborowych papieży z wygiętymi ku ziemi ramionami jest krzyżem katolickim? A więc czemu się dziwimy, skoro posoborowi papieże sprowadzili katolicyzm do krzyża ,,z wygiętymi ku ziemi ramionami,,.
Walczyć o prawdę
Osłabienie i deformacja zasad religijnych biorą początek w Watykanie.
agnieszka123
Brawo @Armia_Reszty nie odpuszczać, grzech zaniechania jest grzechem ciężkim. Z własnego doświadczenia radzę nie oczekiwać zbyt wiele. Jednego będziecie pewni; będziecie wiedzieli na 100% kogo macie za przewodników w KK, na poziomie waszej diecezji.
Gamon Jakub Kalarior
O tam się stało ?
grazka
Ksiądz ogłosił ze osoby które nie zdarzyły sie wyspowiadać mogą przystąpić do komunii św. a potem po przyjęciu PANA JEZUSA MOGĄ IŚĆ SIE WYSPOWIADAĆ. HERETYCKA MODA. 😱
Gamon Jakub Kalarior
Matko jedyna... Już to przechodziliśmy w.covid spowiedź sama ze sobą
Armia_Reszty
@grazka Z góry dostali rozgrzeszenie...