pl.news
15.7K

Od strzału w głowę: Muzułmanie mordują włoską siostrę

Islamscy terroryści bestialsko zamordowali Siostrę Komboniankę Marię De Coppi, lat 83. Do zdarzenia doszło 6 września w Chipene w Mozambiku o godzinie 21. Próbują dostać się do bursy, gdzie pozostało …More
Islamscy terroryści bestialsko zamordowali Siostrę Komboniankę Marię De Coppi, lat 83. Do zdarzenia doszło 6 września w Chipene w Mozambiku o godzinie 21.
Próbują dostać się do bursy, gdzie pozostało kilka dziewcząt, siostra została postrzelona w głowę.
Terroryści spalili wszystkie budynki diecezjalne w Chipene. Cztery pozostałe siostry - Angeles i Paula (Hiszpania), Eleonora (Włochy) oraz Sandrine (Togo) - uszły z życiem.
Ojciec Loris Vignandel, lat 45, były proboszcz włoskiej parafii, oraz Ojciec Lorenzo Barro, 56, były rektor seminarium Pordenone we Włoszech oraz obaj misjonarze Fidei Donum z diecezji Pordenone również zostali zaatakowani.
Podczas napaści jeden z kapłanów napisał na czacie: "Wybaczam każdemu, kto ewentualnie mnie zgładzi" i "będę wstawiał się za wami, będąc po drugiej stronie [= w niebie]".
Siostra Maria przybyła do Mozambiku w 1963 po 31-dniowej podróży morskiej. W późniejszym czasie otrzymała obywatelstwo mozambikańskie. Jej ostatnia wizyta we Włoszech miała miejsce …More
Brygada Świętokrzyska NSZ
....cichy dżihad trwa od 6 -tego wieku !