Clicks2.2K
Edward7
1

Grafen w szczepionkach i strona z "fake-newsami"

Strona z "fake-newsami" (fakenews....) pisze ; "Zbigniew Hałat twierdzi, że w szczepionkach jest grafen. To nieprawda..."czyli zaprzeczają że grafen, może być , czy jest - jak udowodnili naukowcy - w szczepionkach koronowirusowych , mimo że jest na to patent: Patenty Google - Przedwczoraj pojawił się patent rzekomo z 2020r. na użycie grafenu w szczepionkach „Nowa szczepionka koronowa zawiera tlenek grafenu, karnozynę, CpG i nowy koronowy wirus RBD; wiązanie karnozyny, CpG i neokoronawirusa RBD na szkielecie tlenku grafenu..." ,

Piszą taką nieprawdę ; "W rzeczywistości twierdzenie o obecności grafenu w szczepionkach nie ma potwierdzenia w dowodach naukowych" Dalej piszą ; "analiza przeprowadzona została na zaledwie jednej fiolce niewiadomego pochodzenia" - co też jest nieprawdą - Szczepionka AstraZeneca także zawiera nanorurki z tlenkiem grafenu, zdjęcia. Grafen jest także w szczepionkach na grypę - W szczepionce na grypę z 2020r. Vaxigrip Tetra wykryto tlenek grafenu

Stwierdzają że; "otrzymane wyniki nie dowodzą obecności grafenu w badanej próbce" - co jest łatwe do przewidzenia , że sponsorowani ... , nigdy nie napiszą obiektywnej prawdy .

Tlenek GRAFENU jest silną toksyną, dlatego jeśli jakieś laboratorium stwierdza jego obecność w tzw; "szczepionce", to od razu powinna być ona wstrzymana , i przebadana w każdym kraju , oficjalnie (dostępnymi wynikami ) i bezstronnie .

Tlenek GRAFENU powoduje: Zjawisko zakrzepowe, Tężenie krwi, Zespół pozapalny, Pęknięcie równowagi oksydacyjnej i burza cytokin, Obustronne zapalenie płuc z powodu równomiernego rozprzestrzeniania się w wyrostku zębodołowym płuc, Zapalenie błony śluzowej oraz utrata smaku i zapachu, Metaliczny posmak Neurodegeneracja. ZDECYDOWANIE, tlenek GRAPHENU generuje chorobę COVID-19. Z tego powodu nigdy nie przeprowadziliśmy sekwencjonowania i wyizolowania rzekomego koronawirusa SARSCOV2. Link do badania - wordpress.com/2021/07/wp-1626337857856.pdf

Naukowcy z Hiszpanii odkryli, że szczepionki firmy Pfizer BioNTech zawierają toksyczną substancję - tlenek grafenu.

Naukowcy z Uniwersytetu w Almerii odkryli, że szczepionka Pfizer zawiera toksyczne poziomy tlenku grafenu, który może powodować raka płuc, zapalenie płuc i zakrzepy krwi.
Zespół naukowców z Wydziału Inżynierii Uniwersytetu Almerii opublikował raport zatytułowany „ Wykrywanie tlenku grafenu w zawiesinie wodnej: badanie obserwacyjne w mikroskopii optycznej i elektronowej ”.
Naukowcy wykorzystali spektroskopię i analizę mikroskopu elektronowego do oceny zawartości fiolek szczepionki Covid.
Wewnątrz znaleźli „ogromne dawki” tej nanocząsteczki – każda dawka szczepionki Pfizer, którą zbadali, zawierała około 747 nanogramów tlenku grafenu. Oznaczało to, że ponad 99 procent szczepionki firmy Pfizer składało się w całości z tlenku grafenu.

W arkuszu informacyjnym dotyczącym zezwolenia na stosowanie w sytuacjach nadzwyczajnych (EUA) stwierdzono, że szczepionka firmy Pfizer zawiera następujące składniki: mRNA, lipidy ((4-hydroksybutylo)azanodiylo)bis(heksan-6,1-diylo)bis(2-heksylodekanian), 2 [( glikol polietylenowy)-2000]-N,N-ditetradecyloacetamid, 1,2-distearoilo-sn-glicero-3-fosfocholina i cholesterol), chlorek potasu, jednozasadowy fosforan potasu, chlorek sodu, dwuwodny dwuzasadowy fosforan sodu i sacharoza.
Jednak w arkuszu informacyjnym nie wspomniano, że szczepienie zawiera toksyczny związek tlenku grafenu.
Składniki szczepionek takie same, jak w zastrzykach z egzekucji w celi śmierci

Tlenek grafenu, który jest materiałem powstałym z grafitu, powoduje toksyczność zależną od dawki. Związek ten może powodować uszkodzenie wątroby i nerek, pobudzać tworzenie ziarniniaków w płucach, zmniejszać żywotność komórek i wyzwalać apoptozę komórek lub zaprogramowaną śmierć komórek. Substancja ta może również powodować zakrzepy krwi, ponieważ koaguluje krew, a także zmienia układ odpornościowy, zaburzając równowagę oksydacyjną w rezerwach glutationu organizmu.

Ponadto badania na zwierzętach wykazały, że wstrzyknięcie tlenku grafenu do organizmu powoduje osadzanie się toksycznej substancji w płucach, wątrobie, śledzionie i nerkach. (tak jak to "białko kolczaste") Podobno także organizmowi niezwykle trudno jest pozbyć się materiału.

Wykazano również, że tlenek grafenu powoduje zwłóknienie płuc , które może powodować raka płuc i zapalenie płuc.

Naukowcy rozpoczęli badanie szczepionek po pojawieniu się zjawiska miejsca wstrzykiwania magnetycznego, na które składają się miliony filmów z całego świata, na których zaszczepione osoby filmują metalowe przedmioty lub magnesy przyklejone do miejsca wstrzyknięcia.

Ricardo Delgado, jeden z naukowców, powiedział: „Kiedy przeprowadziliśmy to podstawowe badanie epidemiologiczne, zaczęliśmy się zastanawiać, jakie materiały lub nanomateriały mogą powodować magnetyzm w organizmie. I to nie tylko magnetyzm, ale może też działać jak kondensatory energetyczne, ponieważ zmierzyłem również w multimetrze istniejący ładunek”.

Ricardo powiedział, że zespół odkrył również, że magnetyzm porusza się w kierunku głowy, a różnica potencjałów jest mierzona multimetrem, że osoba staje się nadprzewodnikiem – tj. emituje i odbiera sygnały.

Gdy badacze ustalili, że pewne materiały mogą powodować te zmiany w ciele, zaczęli dyskutować o grafenu jako potencjalnym winowajcy, ponieważ tlenek grafenu „miał wszystkie cechy, które namagnetyzowali ludzie po zaszczepieniu”.

Ricardo powiedział Jose Javierowi Esparza w hiszpańskim programie politycznym El Gato al Agua : „Odkryliśmy, że głównym składnikiem jest właśnie tlenek grafenu i w bardzo małej ilości coś innego. Ale przede wszystkim jest to tlenek grafenu.

„Biorąc pod uwagę, że wszyscy ludzie, którym zaszczepiono szczepionkę Pfizer, którą wysłaliśmy do analizy, a także Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson, Janssen, Sinovac i wszystkie rodzaje szczepionek, nabywają właściwości magnetyczne, podejrzewamy, że wiele wskazuje na to, że wszystkie zawierają mniej lub więcej dawek tlenku grafenu.”
Według naukowców nie tylko odkryli tlenek grafenu w szczepionkach, ale także znaczne ilości materiału w wymazach używanych w łańcuchowej reakcji polimerazy i testach antygenowych – testach, które rzekomo są w stanie dokładnie wykryć Covid-19.

Zespół znalazł również toksyczny materiał w maskach na twarz. Co ciekawe, w kwietniu 2021 r. rząd kanadyjski wezwał opinię publiczną, aby nie nosiła masek zawierających grafen ze względu na możliwość, że wdychanie tych nanocząstek „może stanowić zagrożenie dla zdrowia”.

Oczywiście żadne z tych badań nigdy nie zostanie omówione w mediach głównego nurtu, a zamiast tego będzie reklamowane jako „teoria spiskowa”. Coraz bardziej niepokojące jest to, że media i rząd będą nadal tylko głosić korzyści płynące ze szczepionki, ignorując listę zagrożeń i niebezpieczeństw, które wydają się wydłużać z każdym dniem.

dailyexpose.co.uk/…9-vaccines-contain-toxic-levels-of-graphene-oxide/

Już nie "Science fiction": Zapowiedziano technologię kontroli mózgu na bazie grafenu (Tlenek grafenu w szczepionkach covid?)

Ponieważ coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że tlenek grafenu jest identyfikowany w szczepionkach covid, firma o nazwie INBRAIN Neuroelectronics pokazuje, że technologia „neuromodulacji” oparta na grafenie przy użyciu neuroelektroniki opartej na sztucznej inteligencji jest bardzo realna.

Komunikat prasowy z 30 marca 2021 opublikowany przez BusinessWire.com z ujawnia tę historię:

INBRAIN Neuroelectronics pozyskuje 17 milionów dolarów z serii" A" na interfejs Grafen-Mózg oparty na sztucznej inteligencji. Dofinansowanie umożliwia firmie prowadzenie pierwszych badań na ludziach dotyczących jej flagowego produktu, mniej inwazyjnego urządzenia neuromodulacyjnego do leczenia schorzeń neurologicznych przy użyciu sztucznej inteligencji i elektrod grafenowych Żeby było jasne, w żaden sposób nie twierdzimy, że INBRAIN jest zaangażowany w szczepionki . Twierdzą raczej, że ich technologia jest wykorzystywana „do leczenia padaczki i choroby Parkinsona”. Celem omówienia projektu INBRAIN jest ujawnienie, że kontrolujące mózg „bioobwody” oparte na grafenie są w rzeczywistości bardzo realną technologią.

Tak zwane „weryfikatory faktów” – które są niczym więcej niż propagatorami dezinformacji – rutynowo twierdzą, że grafenu nie ma w szczepionkach, a bioobwody grafenowe są teorią spiskową. INBRAIN Neuroelektronika pokazuje, że sprawdzacze faktów kłamią. W rzeczywistości, jak mówi INBRAIN we własnym komunikacie prasowym, „dążą do ustanowienia bezpieczeństwa grafenu jako nowego standardu opieki nad urządzeniami neurotechnologicznymi”.

Opisują również bioobwody grafenowe jako rodzaj platformy, którą można ulepszyć: Mniej inwazyjne i bardziej inteligentne technologie neuroelektroniczne, takie jak nasza, mogą zapewnić bezpieczniejsze terapie, które można aktualizować i adaptować w czasie rzeczywistym… Jeśli brzmi to znajomo, to prawdopodobnie dlatego, że Moderna, twórca szczepionki przeciwko Covid mRNA, opisała swoją technologię jako „system operacyjny”, który można aktualizować i przeprogramowywać w dowolnym momencie.

Na stronie INBRAIN Neuroelectronics firma tak się opisuje:
Jesteśmy naukowcami, lekarzami, technikami i miłośnikami ludzkości, których misją jest budowanie interfejsów neuroelektronicznych do leczenia zaburzeń mózgu. Używamy GRAPHENE, najcieńszego materiału znanego człowiekowi do budowy nowej generacji interfejsów neuronowych do odbudowy mózgu, aby pomóc pacjentom na całym świecie.

To również uspokaja prof. A. Fasano, mówiąc: „Grafen to kolejna wielka rzecz w materiałach bioinżynieryjnych, które są filarami dla następnej generacji elektroterapii w stale rosnącej dziedzinie neuromodulacji”. Firma podkreśla, że jej technologia jest w stanie „czytać” mózg danej osoby, wykrywać określone wzorce neurologiczne, a następnie kontrolować neurologię tej osoby w celu zmiany funkcji mózgu. Własnymi słowami:

Nasze interfejsy grafen-mózg mają zdolność czytania z niespotykaną wcześniej rozdzielczością, a także wykrywanie biomarkerów specyficznych dla terapii i wyzwalanie wysoce ogniskowej adaptacyjnej neuromodulacji w celu zwiększenia wyników w spersonalizowanych terapiach neurologicznych.

Grafen jest dalej opisywany jako „najcieńszy znany materiał, który doskonale dostosowuje stymulację do docelowej anatomii mózgu”.
Każdy, kto mówi, że grafen nie jest używany do kontrolowania ludzkiej neurologii, jest albo szalenie nieświadomy stanu współczesnej neuronauki, albo celowo cię okłamuje.
Aby jeszcze raz wyjaśnić, nie twierdzimy, że INBRAIN Neuroelectronics jest zaangażowana w jakąkolwiek nikczemną agendę, ani że jest zaangażowana w szczepionki przeciw krowim. Jak w przypadku każdej technologii, bioobwody oparte na grafenie mogą być wykorzystywane zarówno do dobra, jak i do zła, w zależności od etyki i motywacji tych, którzy kontrolują technologię .

Bez wątpienia istnieją bardzo pozytywne zastosowania tej technologii, ale podobnie jak w przypadku większości technologii, które kiedyś były reklamowane jako wzmacniające ludzkość – telewizja, szczepionki, internet, energia jądrowa, robotyka itp. – wszystkie trafiają w ręce szaleńców, ludobójczych globalistów, którzy używają ich jako broni przeciwko ludzkości.

Innymi słowy, nie ma technologii, której szaleńcy nie wykorzystaliby do zniewolenia ludzkości i zwiększenia własnej władzy i kontroli.
Bioobwody grafenowe dają żądnym władzy szaleńcom bezpośredni dostęp do mózgu, a według wielu analityków (patrz poniżej), szczepionki zapewniają wymówkę do wstrzykiwania ofiarom ludzi substancji na bazie grafenu, które samoorganizują się w bioobwody w ludzkim mózgu.
OŚWIADCZENIE: Szczepionki Covid zawierają wysoki poziom tlenku grafenu, który samoorganizuje się w bioobwody poprzez zbieranie pierwiastków (Takich Jak Żelazo) z ludzkiej krwi

Jak donosi Orwell.city , grupa o nazwie La Quinta Columna przeanalizowała szczepionki covid i odkryła, że 98% do 99% niepłynnej masy w szczepionce wydaje się stanowić tlenek grafenu. Ricardo Delgado, przemawiając w imieniu La Quinta Columna, mówi:
Zjawisko, które przez długi czas było negowane, ale dziś zostało już udowodnione. Na całym świecie są miliony filmów z ludźmi. Filmy o tym zjawisku, nazwijmy to „pseudomagnetyzmem nabytym po zaszczepieniu”, ale można je również uzyskać innymi sposobami.
Kiedy więc przeprowadziliśmy to podstawowe badanie epidemiologiczne, zaczęliśmy się zastanawiać, jakie materiały lub nanomateriały mogą powodować magnetyzm w ciele. I to nie tylko magnetyzm, ale to może działać jak kondensatory energetyczne, bo zmierzyłem też multimetrem ważny ładunek…
Jest to zjawisko indukcji elektromagnetycznej w metalu przylegającym w pobliżu obszaru zaszczepiania.
Ponadto odkryliśmy, że magnetyzm przesuwa się następnie w kierunku głowy. A to jest bardzo ważne. Z pewnością w celu, którego mogą szukać.
Ponadto multimetrem mierzy się różnicę potencjałów: osoba staje się nadprzewodnikiem. Oznacza to, że emituje i odbiera sygnały.
A kiedy znaleźliśmy materiały, które mogą powodować tego typu zmiany w ciele, zaczęliśmy mówić o grafenie. Podejrzewaliśmy, że był to tlenek grafenu, ponieważ miał wszystkie cechy, które namagnetyzowali ludzie po zaszczepieniu.
Grafen jest toksyczny, jest substancją chemiczną, toksycznym środkiem chemicznym. Wprowadzony do organizmu w dużych ilościach powoduje powstawanie skrzeplin. Powoduje zakrzepy krwi. Na poparcie tego mamy wszystkie artykuły naukowe. Powoduje zespół pozapalny, powoduje zmiany w układzie odpornościowym.
A kiedy równowaga redoks jest zachwiana, w tym sensie, że w organizmie jest mniej glutationu w rezerwie niż wprowadzonej substancji toksycznej, takiej jak tlenek grafenu, dochodzi do załamania układu odpornościowego i burzy cytokin. Innymi słowy, coś bardzo podobnego do modnej choroby, prawda?


Delgado stwierdza dalej:
A biorąc pod uwagę, że wszystkie osoby zaszczepione szczepionką Pfizer, którą wysłaliśmy do analizy, a także Moderna, AstraZeneca, Johnson&Johnson, Janssen, Sinovac i wszelkiego rodzaju szczepionki, nabywają właściwości magnetyczne, podejrzewamy z wieloma wskazaniami że wszystkie zawierają mniej lub więcej dawek grafenu, tlenku grafenu. …wiemy, że to właśnie N-acetylocysteina lub sam glutation rozkłada tlenek grafenu. Dlatego uważamy, że prawdopodobnie trafiliśmy bezpośrednio na czynnik sprawczy lub etiologiczny choroby.

W dzisiejszym podcaście Situation Update omawiam więcej szczegółów tej egzotycznej nanotechnologii, w tym „samoorganizujące się” nanostruktury bioobwodów grafenowych oraz sposób, w jaki mogą one budować antenę do odbierania poleceń lub instrukcji z zewnętrznych pól elektromagnetycznych. Jeśli tak się dzieje, oznacza to, że globalne rządy mogą być w stanie kontrolować zaszczepione masy poprzez nadawanie sygnałów z wież komórkowych . Choć brzmi to jak science fiction, technologia ta została już sprawdzona w eksperymentach na myszach, obejmujących zarówno SPION (Super Paramagnetic Iron Oxide Nanoparticles) do ukierunkowanego dostarczania leków do tkanek, jak i białkamagneto”, które osiągają neuromodulację (kontrolę mózgu).
W dzisiejszym podcaście omawiam również podziemne tunele Elona Muska i podziemne miasta/bazy, a także dlaczego uważam, że globaliści mają wiedzę o wydarzeniu na poziomie wyginięcia, które zagraża przetrwaniu ludzkiej cywilizacji. Pełne szczegóły tutaj, video : - NaturalNews.com

Wynalazca Szczepionek MRNA: Większość zaszczepionych krajów doświadcza gwałtowny wzrostu liczby przypadków COVID-19

Ekspert medyczny: Nie ma powodu, aby tlenek grafenu był w szczepionkac…
Tlenek grafenu powoduje bezpłodność – rozpoczyna się hiszpańska Norymberga
Obecność nanotechnologii potwierdzona na 100% w; maskach, zastrzykach i w szerokiej gamie produktów
Prawdziwa pandemia – Covid-19 czy tlenek grafenu? Trujący nanomateriał…
Zastrzyki, tlenek grafenu i pola elektromagnetyczne
Analiza fiolki ze szczepionką potwierdza obecność nanocząstek grafenu
Czy tutaj "Uczta Baltazara"- wordpress.com
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Tlenek GRAFENU powoduje:

Zjawisko zakrzepowe,

Tężenie krwi,

Zespół pozapalny,

Pęknięcie równowagi oksydacyjnej i burza cytokin,

Obustronne zapalenie płuc z powodu równomiernego rozprzestrzeniania się w wyrostku zębodołowym płuc,

Zapalenie błony śluzowej oraz utrata smaku i zapachu,

Metaliczny posmak Neurodegeneracja.


ZDECYDOWANIE, tlenek GRAPHENU generuje chorobę COV ID-19.
More
Tlenek GRAFENU powoduje:

Zjawisko zakrzepowe,

Tężenie krwi,

Zespół pozapalny,

Pęknięcie równowagi oksydacyjnej i burza cytokin,

Obustronne zapalenie płuc z powodu równomiernego rozprzestrzeniania się w wyrostku zębodołowym płuc,

Zapalenie błony śluzowej oraz utrata smaku i zapachu,

Metaliczny posmak Neurodegeneracja.


ZDECYDOWANIE, tlenek GRAPHENU generuje chorobę COV ID-19. Z tego powodu nigdy nie przeprowadziliśmy sekwencjonowania i wyizolowania rzekomego koronawirusa SARSCOV2.