Clicks514
Peter(skala)
3

VÝZVA SLOVENSKÉHO OBČANA na 17. NOVEMBER

Občania Slovenska, Vlastenky a Vlastenci my, ľudia normálni, no srdcom čestní, úprimní a pracujúci.

Prestávame byť pasívni.
Vláda za podpory prezidentského úradu, vyhlásila proti nám, jednoduchým ľuďom, vojnu.

Nezaujíma ich naše zdravie.
Nezaujíma ich, z čoho máme žiť.
Nezaujíma ich, z čoho nakŕmime naše deti.

Od samého začiatku klamu a robia všetko pre naplnenie v minulosti hoaxom označovaného plánu západných elít. Vo vzťahu k čomu je dnes už známa faktografia cez priame dôkazy, zmluvy a klinické testy, ktoré realizujú na nás, všetkých, na Slovenskom národe.

ZRADILI VLASTNÝ ŠTÁT.

Spustili genocídu na vlastnom národe, cez experimentálne preparáty, za ktoré nikto neručí.

SPUSTILI GENOCÍDU NÁŠHO RODU, NAŠEJ RODINY, NAŠEJ VLASTI.

Za akýkoľvek iný názor, aj na sociálnych sieťach, ako je vládny, polícia prenasleduje, šikanuje a vyhráža sa trestným stíhaním.
Prenasledujú a vyhrážajú sa lekárom a sestričkám za monitorovanie fatálnych skutočnosti po vpichu experimentálnym preparátom, obsadenosti lôžok v nemocniciach neočkovanými, vymyslených a zavadzajúcich číslach testov a falšovaním pitevných správ.
Za neexistujúce priestupky polícia fyzicky napáda ľud.
Polícia je odmeňovaná za agresiu voči nám ľuďom, dokonca aj dôchodcom.

Účelovo rozdelili slovenských občanov a zvyšujú tlak schvaľovaním ďalších a ďalších nezmyselných, protiústavných nariadení.

Aký je rozdiel medzi 17 NOVEMBROM 2020 a 17 NOVEMBER 2021?

Dnes, na našom území, sú už i vojenské silové zložky NATO‼
Silové zložky, ktoré táto DOČASNÁ vláda, a niet už o Tom pochýb, chce použiť proti nám, ktorí sme bez práv a slobody, ktorí sa odmietame stať pokusnými zvieratami v laboratóriu a ktorí sa staviame na odpor.

KONAJME preto:
1) Zverejňujme výzvu, pre nás všetkých, aby sme udržali rozvahu a pokoj v duši, keď budeme na akýchkoľvek zhromaždeniach vyjadrovať svoj názor a odpor voči ,,DOČASNEJ VLÁDE A PREZIDENTSKÉMU ÚRADU“, nikdy im ale nedajme do rúk to, načo tak dlho a starostlivo čakajú, použiť silové zložky i vojenské z NATO.

2) Zaznamenávajme poctivo a starostlivo my občania, už teraz každý pokus o zneužitie právomoci, či porušenie lekárskej prísahy, aj digitálne a BLÍŽI sa ČAS, keď VŠETCI, ČO PORUŠILI ZÁKON, SA BUDÚ trestnoprávne ZODPOVEDAŤ‼ je veľmi dôležité zachovať pritom pokoj, nebiť sa, nehádať sa, no každé porušenie ZÁKONA, čestne zdokumentovať a už teraz nezničiteľným spôsobom uschovať‼

3) Do momentu oslobodenia, sme presvedčení, že všetci čestní právnici, budú silnou oponentúrou bezpráviu dočasnej vládnej klike
Ľudia nebojte sa hájiť svoje prirodzené ľudské práva svoju identitu, svoju rodinu, svoju Vlasť a práve účasťou na proteste 17. novembra to dajte rozhodným spôsobom najavo.

Rúško je symbol otroctva.
Oni sa nás začnú báť až vtedy, keď prestaneme byť otrokmi.
Peter(skala)
Ďalšie fiasko pre Mikasa: O účinnosti ochranných pomôcok proti covidu nevie nič ani Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR
hlavnespravy.sk/…-normalizaciu-metrologiu-a-skusobnictvo-sr/2754428
Peter(skala)
Marieta Ria
Tento obrázok by sedel aj pod agitku o. biskupov na očkovanie a ich výzvu, aby kňazi robili tú "správnu" osvetu... stačí zameniť len jedno slovko - vláda!