Więcej kazań nie będzie? Ks prof. Koczwara dostał zakaz publicznego nauczania

Ks prof. Stanisław Koczwara: Do nas miękki Chrystus Król nie przemawia! ‘Wielu ludzi, nawet spośród chrześcijan, chcieliby mieć tchórzliwego Chrystusa …
Iwona Sękowska-Kielar shares this
1.7K
Walczyć o prawdę
Chrystus powiedział ,,Mnie prześladowali i was prześladować będą,,.
Chrystusa prześladował Sanhedryn. A teraz kto prześladuje prawowiernych kapłanów? Czy nie hierarchowie, którzy ekumenizm i posoborowe ,,dostosowanie do świata,, przekładają i nad przekaz nauczania Chrystusa i wprowadzają do liturgicznych obrzędów Kościoła czczenie w wyznaczone dnie judaizmu i islamu, religii wrogich Kościołowi …More
Chrystus powiedział ,,Mnie prześladowali i was prześladować będą,,.
Chrystusa prześladował Sanhedryn. A teraz kto prześladuje prawowiernych kapłanów? Czy nie hierarchowie, którzy ekumenizm i posoborowe ,,dostosowanie do świata,, przekładają i nad przekaz nauczania Chrystusa i wprowadzają do liturgicznych obrzędów Kościoła czczenie w wyznaczone dnie judaizmu i islamu, religii wrogich Kościołowi? Czy to nie religijna zdrada promowana w sposób oficjalny przez duchowieństwo?
Krystyna Byers shares this
3593
Walczyć o prawdę
Czas prześladowania prawych bezkompromisowych kapłanów to jednocześnie czas prześladowania nauczania Jezusa Chrystusa.
Sławomir Sokołowski
Pan Bóg powołuje kapłanów do głoszenia prawdy, dlatego tylko Pan Bóg może im zakazać głoszenia prawdy! Każdy zakaz sprzeczny z nakazem Pana Boga należy zignorować, pokazując palcem na tego, kto wydał taki zakaz, aby każdy wiedział kto jest wilkiem w owczej skórze – wrogiem Pana Boga!
Walczyć o prawdę
Problem polega na tym, że ,,kapłan zakazuje kapłanowi,, głoszenia nauki Chrystusa. Gdyby to był komunista, byłoby zrozumiałe.
Sługa Prawdy
Ks. prof. Stanisław Koczwara: Chwała garstce kapłanów!
romanowski shares this
906
romanowski
,,Więcej kazań nie będzie. Kontrowersyjny ksiądz dostał zakaz" Autor tego stwierdzenia, nie jest kontrowersyjny. Prawdopodobnie ma luki w rozumie.
Walczyć o prawdę
Obecnie każdy prawowierny kapłan czy wierny świecki jest ,,kontrowersyjny,, zwłaszcza, gdy ksiądz życzy sobie przyjmowania Komunii na stojąco, a ,,uparty,, wierny klęka...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,I co na tą światową paplaninę ma odpowiedzieć prawy Chrześcijanin, Rycerz Chrystusa Króla, widząc Jego szargany Majestat? Ma rzucić rękawicę rycerską prosto w twarz! Zwłaszcza tym wilkom w owczej skórze, którzy niszczą od środka Królestwo Chrystusowe!''
Violetta Kołomycka shares this
2784
WYKLĘTY
Chrystus też cierpiał za słowda prawdy
jac05
Straszna jest śmierć baranka żywcem rozerwanego na strzępy przez wilki.
peccator ecc
Ks. Koczwara chyba zdaje sobie sprawę z tego że gdy będzie głosił dobre kazania to spotkają go sankcje ze strony hierarchii kościelnej.
Trwanie w takim położeniu nie ma sensu.
WYKLĘTY
czy Golgota też nie miała sensu ?
V.R.S.
@WYKLĘTY
Porównanie z Golgotą jest bez sensu a Pan Jezus nie milknął, żeby nie urazić faryzeuszy. Nie należy mylić z Golgotą czepianie się murów zajętych przez synagogę. Golgota dopiero może się zacząć wraz z ogłoszeniem suspensy, pozbawieniem ubezpieczenia, dachu nad głową, etc. Tyle że niewielu duchownych to ryzykuje.
Bardzo popularna jest teraz figura Męki/Golgoty Kościoła. Tylko że szafujący …More
@WYKLĘTY
Porównanie z Golgotą jest bez sensu a Pan Jezus nie milknął, żeby nie urazić faryzeuszy. Nie należy mylić z Golgotą czepianie się murów zajętych przez synagogę. Golgota dopiero może się zacząć wraz z ogłoszeniem suspensy, pozbawieniem ubezpieczenia, dachu nad głową, etc. Tyle że niewielu duchownych to ryzykuje.

Bardzo popularna jest teraz figura Męki/Golgoty Kościoła. Tylko że szafujący nią mają problem z określeniem podstawowych elementów takiego porównania tj.
- gdzie jest ów męczony, którego prowadzi się na Golgotę,
- co jest wyznacznikiem owego męczonego Kościoła,
- kto jest jego Judaszem, oskarżycielem i tłumem wołającym ukrzyżuj,
- kto jest oprawcami biczującymi i prowadzącymi na ową Golgotę?

Weźmy na przykład proboszcza, który tkwi po uszy w nowej religii - nowej teologii, eklezjologii, ekumenizmie, nowej liturgii, czuje się świetnie jako przewodniczący "zgromadzenia", nie ma problemu z całowaniem przez największego świętego Słowiańszczyzny Koranu i innymi posoborowymi ekscesami, nie ma problemu z głoszeniem heterodoksyjnych kazań i jest mimo to obsobaczany przez swego przełożonego za to że i tak jest zbyt konserwatywnym rewolucjonistą, bo np. nie wylał wody błogosławionej z aspensorium i nie wlał tam płynu, albo że dawał podczas kowida Komunię na klęcząco i do ust, albo zachowuje resztki przyzwoitości moralnej i powiedział coś tam na kazaniu o promotorach sodomii i rozpusty.
To jest Golgota? No według nowej wiary, według Jana Pawła II, według zwolenników powszechnego braterstwa - wszystkich tych żydów i masonów kierujących się kryterium "męczennika sumienia" pewnie jest, podobnie jak np. tzw. "holokaust" czy "męczeństwo" luteran czy kalwinów podczas wojen minionych stuleci (nota bene sławione przez tegoż Jana Pawła II np. podczas kanonizacji męczenników koszyckich).
A tymczasem należy sobie zadać zasadnicze pytanie: czemu taka osoba daje świadectwo?
Daje świadectwo Prawdzie czy swojej subiektywnej wizji religijności, swojemu doświadczeniu religijnemu? Sentymentowi do lat młodości? Mądrości etapu rewolucji?
Bo sprzeciw przeciw czemuś, nawet niesprawiedliwemu, uczciwość i zwykła ludzka odwaga to jeszcze nie męczeństwo.
Sługa Prawdy
Jesteście pokoleniem, które będzie musiało doświadczyć ostatecznego Ukrzyżowania Mojego Kościoła, ale wiedzcie o tym: Z popiołów powstanie Moje Chwalebne Ciało, Nowa Jerozolima, a wy zostaniecie wybrani, aby władać pośród dwunastu narodów. O ile pozostaniecie Mi wierni, wyniosę was w chwale, a w przyszłym świecie Ziemia i Niebo będą należeć do was. W czasie trwania tej ohydy spustoszenia, …More
Jesteście pokoleniem, które będzie musiało doświadczyć ostatecznego Ukrzyżowania Mojego Kościoła, ale wiedzcie o tym: Z popiołów powstanie Moje Chwalebne Ciało, Nowa Jerozolima, a wy zostaniecie wybrani, aby władać pośród dwunastu narodów. O ile pozostaniecie Mi wierni, wyniosę was w chwale, a w przyszłym świecie Ziemia i Niebo będą należeć do was. W czasie trwania tej ohydy spustoszenia, która będzie rzeczą krótkotrwałą, musicie polegać wyłącznie na Mnie. A potem nic już nigdy was ode Mnie nie oddzieli.
Wasz Jezus

WYKLĘTY bardzo dobre porównanie
sługa Boży
Bardzo dobrze że tak się stało.
Może to go skłoni do podjęcia właściwego kroku.
Paweł - Kielar
Cieszę się z takich wiadomości. Wiem bowiem ze Ci co wykluczeni są dl nas drogowskazem. Dzięki takim wykluczonym nasza droga nie jest labiryntem
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
KS.Koczwara powinien już dawno wiedzieć , że prawdziwy KK -cki pozostał jedynie w Tradycji .
Sługa Prawdy
Przepuszczono atak na Kościół i na jego kapłanów, zwłaszcza tych wybitnych. Na zamówienie tworzy się bluźniercze obrazy, w których wszyscy kapłani(skręcający w prawo,są kozłami ofiarnym wilków w Owczych ...) są przedstawieni jako uosobienie wszelkich zbrodni"
Sługa Prawdy
Przytaczam cytat: o pedofili wg mnie bardzo trafny„Dzisiaj w świecie, a teraz szczególnie w Polsce, trwa prawdziwa histeria w postaci tzw. seksualnego wykorzystywania dzieci. To współczesny wariant polowań na czarownice. Rozpoczęła się paranoja: dorośli ludzie, zanosząc się od płaczu, publicznie opowiadają, jak w dzieciństwie ich molestowano. I nikt nie ośmiela się wydrwić tej obrzydliwej farsy …More
Przytaczam cytat: o pedofili wg mnie bardzo trafny„Dzisiaj w świecie, a teraz szczególnie w Polsce, trwa prawdziwa histeria w postaci tzw. seksualnego wykorzystywania dzieci. To współczesny wariant polowań na czarownice. Rozpoczęła się paranoja: dorośli ludzie, zanosząc się od płaczu, publicznie opowiadają, jak w dzieciństwie ich molestowano. I nikt nie ośmiela się wydrwić tej obrzydliwej farsy. Przepuszczono atak na Kościół i na jego kapłanów, zwłaszcza tych wybitnych. Na zamówienie tworzy się bluźniercze obrazy, w których wszyscy kapłani są przedstawieni jako uosobienie wszelkich zbrodni”.
V.R.S.
W posoborowiu można głosić najgorsze banialuki a nawet herezje na temat wiary, ale podniesienie ust na zblatowaną ze stołem władzę świecką, która chleb daje jest karane surowo.