Operacja specjalna na Ukrainie osiągnęła punkt bez powrotu - Dugin

Sytuacja się zmieniła. Sytuacja na Ukrainie stała się „wojną”.
Punktem zwrotnym stała się sytuacja w obwodzie charkowskim i odwrót wojsk sojuszniczych, historia specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie doszła do punktu, z którego nie ma odwrotu. Należy uznać, że Zachód wypowiedział wojnę Rosji i konieczne jest ponowne rozważenie systemu politycznego i społecznego kraju. Opinię tę wyraził filozof, politolog Aleksander Dugin w swoim kanale telegramu.
Sytuacja się zmieniła
Sytuacja na Ukrainie stała się „wojną”. Filozof uważa, że to już nie jest specjalna operacja wojskowa. I nie wojna między Rosją a Ukrainą, ale wojna między Zachodem a Rosją. Zdaniem Dugina nie ma znaczenia, w czyich rękach walczy Ameryka, ale uderzenia HIMERSA na blok elektrowni atomowej w Zaporożu można interpretować jako próbę ataku nuklearnego na nasz kraj. Gdyby USA i NATO wraz z całym zbiorowym Zachodem nie zaczęły „pomagać” Ukrainie, wszystkie cele NWO zostałyby osiągnięte dawno temu.
„Ale zaczęła się prawdziwa wojna. Zachód przekroczył wszystkie czerwone linie. To jest nieodwracalne… To, co się dzieje, wymaga przede wszystkim refleksji – uważa filozof.
gorętszy niż kiedykolwiek
Wojna geopolityczna zbiorowego Zachodu przeciwko Rosji toczy się bez przerwy. Zmieniają się tylko etapy – zimny na gorący – pisze Dugin. Teraz jest gorąco, „nie ma gorętszego nigdzie”, bo Zachód nie jest zadowolony z samej możliwości istnienia niepodległej Rosji.
„Przyszłość będzie zależeć od tego, kto wygra tę wojnę. Rosja już przystąpiła do wojny. Chiny, kolejny potężny suwerenny biegun, wkrótce wkroczą. Dlatego nie należy się dziwić, że Rosja jest w kręgu ognia – ostrzega Dugin.
Podsycanie konfliktów na granicach Rosji i bezpośrednie uderzenia na jej regiony - Krym, Biełgorod, Woroneż, Kursk, Rostow, Terytorium Krasnodarskie - wszystko to są "elementy znanej Stanom Zjednoczonym strategii Anakondy Zachodniej, aby zdusić Rosję".
„W rzeczywistości jesteśmy w trzeciej wojnie światowej” — uważa filozof.
Co dalej
Pierwszą rzeczą do zrobienia w takiej sytuacji jest zaakceptowanie rzeczy takimi, jakie są. Obudź się. Jeśli zabójca wejdzie do domu, śpiący gospodarz ma mniejsze szanse na przeżycie niż wtedy, gdy nie śpi.
„Kiedy wszyscy śpią, nie ma szans na zbawienie. Rosja, obudź się – woła Dugin.
Jego zdaniem konieczna jest teraz odbudowa systemu politycznego i społecznego Rosji. W szczególności, aby wprowadzić stan wojenny w tych regionach, które są najbardziej narażone.
„Wprowadzamy stan wojenny, politykę restrukturyzacyjną na klarownej tezie „Wszystko dla frontu, wszystko dla zwycięstwa”. I jesteśmy za to odpowiedzialni. Jeśli się spieszysz, naprawią to. A jeśli się spóźnisz?”, politolog przypomina o indywidualnych ograniczeniach „covid” dla każdego regionu, które były regulowane przez całą epidemię.
Trzecią kwestią, uważa Dugin, powinna być restrukturyzacja gospodarki.
„Wyposażenie naszych żołnierzy we wszystko, co niezbędne, to zadanie każdego. Od broni, pojazdów, UAV, kamizelek kuloodpornych i bezpiecznej komunikacji po odzież i leki. Dziś jest to kwestia życia i śmierci” – sugeruje.
Co więcej, Rosja, zdaniem Dugina, potrzebuje mobilizacji społeczeństwa. Nie chodzi o całkowitą mobilizację. Potrzebni są wykwalifikowani rezerwiści, z doświadczeniem wojskowym i pełnym wyposażeniem. Dla których zostaną stworzone zarówno warunki psychologiczne, jak i materialne. Mobilizacja powinna mieć m.in. charakter informacyjny.
„Jakie są nasze tradycje, ideały i wartości, za które przelewamy teraz krew, cierpimy niedostatek, otrzymujemy ciosy? Kim oni są (wrogowie – przyp. red.)? Skąd bierze się ich nienawiść do nas? Dlaczego zdecydowali się nas zniszczyć? Jaki świat chcą zbudować?
Naukowcy, artyści, filozofowie, dziennikarze, nauczyciele muszą wciąż na nowo dawać jasne odpowiedzi na te pytania – jest przekonany Dugin.
Zbiorowy Zachód walczy o swoją planetarną dominację, a Rosja walczy tylko o życie, o prawo do bycia tym, kim jesteśmy, uważa filozof:
„Mogą się wycofać, wciąż mają gdzie. My nie jesteśmy. Jesteśmy przyparci do muru... Pozostaje wygrać. W imię poległych. Dla dobra żyjących”. Kiedy Stany Zjednoczone stracą zainteresowanie Ukrainą i zdadzą sobie sprawę, że konfrontacja z Rosją prowadzi do nieuniknionego apokaliptycznego ślepego zaułka…

Источник: rusvesna.su/news/1663429443

kula Lis 70
kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec