Emeritný arcibiskup-metropolita Ján Sokol predstavil v piatok 18. septembra 2020 v Zrkadlovej …

Emeritný arcibiskup-metropolita Ján Sokol predstavil v piatok 18. septembra 2020 v Zrkadlovej sieni bratislavského Primaciálneho paláca svoje pamäti, ktoré vyšli na jar tohto roku. Dôležité svedectvo…More
Emeritný arcibiskup-metropolita Ján Sokol predstavil v piatok 18. septembra 2020 v Zrkadlovej sieni bratislavského Primaciálneho paláca svoje pamäti, ktoré vyšli na jar tohto roku.
Dôležité svedectvo o Cirkvi a dobe.

Emeritný arcibiskup-metropolita Ján Sokol predstavil v piatok 18. septembra 2020 v Zrkadlovej sieni bratislavského Primaciálneho paláca svoje pamäti, ktoré vyšli na jar tohto roku.
Kniha má názov Je čas mlčať a čas hovoriť a pútavým štýlom vo forme rozhovoru s historikom a pedagógom PhDr. Petrom Sokolovičom, PhD. približuje život a dielo prvého arcibiskupa-metropolitu po sv. Metodovi.
Na slávnosti, ktorú moderoval Mons. Marián Gavenda, okrem arcibiskupa Jána Sokola a spoluautora zo známych osobností vystúpil Mons. Ján Formánek, emeritný generálny vikár Bratislavskej arcidiecézy, ThDr. Ján Košiar, PhDr. Jozef Rydlo, JUDr. Ján Čarnogurský a PhDr. Jozef Darmo. Báseň Metropolita Mariána Žiara (Imricha Kružliaka) zarecitovala PhDr. Elena Šebová.
V knihe sú aj faksimíliá niekto…More
Ondrej Ukazovak
Emeritný arcibiskup Ján Sokol je v súčasnosti asi jeden z mála poctivých biskupov v slovenskej Rímsko Katolíckej Cirkvi. Keby bol dnes na poste správcu cirkvi v roli Metropolitu Slovenska, tak by sa určite vyjadril proti tomuto šialenstvu čo sa na nás valí cez COVID, 5G, GENDER, LGBTI a všetko to liberálne svinstvo. Určite by ku tomu prispel, aby sa cirkev zasadila na všetkých úrovniach o …More
Emeritný arcibiskup Ján Sokol je v súčasnosti asi jeden z mála poctivých biskupov v slovenskej Rímsko Katolíckej Cirkvi. Keby bol dnes na poste správcu cirkvi v roli Metropolitu Slovenska, tak by sa určite vyjadril proti tomuto šialenstvu čo sa na nás valí cez COVID, 5G, GENDER, LGBTI a všetko to liberálne svinstvo. Určite by ku tomu prispel, aby sa cirkev zasadila na všetkých úrovniach o potlačenie týchto snáh liberárov a slobodomurárov. Najhoršie na tom je, že cirkev dneška je ohrozovaná predovšetkým zvnútra od vlastného duchovenstva a vrchnosti, ktorí sú napadnutí liberalizmum a niektorí sú pravdepodobne aj zviazaní so slobodomurárstvom. Mnohí sú skorumpovaní a sú na nich vedené spisy, ktoré sa vytiahnu, ak nebudú poslúchať. Niektorí kňazi dezorientujú svojich veriacich a manipulujú ich tzv. liberálno- kresťanským smerom (I keď spojenie liberálno- kresťanský je oxymorón). Nech náš Pán žehná a pri dobrom zdraví udrží nášho Otca Arcibiskupa Sokola, aby mohol ešte aspoň v rámci svojich možností slúžiť, ako maják pre katolíkov v Slovenskej republike! DAKUJEME!
Anton Čulen
Príhovor JUDr. Jána Čarnogurského st. na prezentácii knihy em. arc. J. Sokola v Bratislave: Agent liberálneho establishmentu Štefan Hríb hneď túto lož uverejnil na titulnej strane časopisu financovaného oligarchami alianciazanedelu.sk/archiv/7108