uk.news
33

Архієпископ вважає, що до Святого Причастя ніколи не ставилися так недбало, як у Novus Ordo

20 листопада, під час бесіди з CatholicNewsAgency.com, архієпископ Сан-Франциско Сальваторе Корділеоне заявив, що ми повинні змінити те, як готується і проводиться Євхаристія. Він вважає, що миряни повинні частіше сповідатися, а також виявляти повагу під час отримання Святого Причастя.

Корділеоне засуджує ситуацію: "До Святого Причастя ніколи не ставилися так недбало в жодній з апостольських церков, ні на заході, ні на сході".

Відповідаючи на запитання про те, чи є "єдиним правильним" варіантом Причастя прийом його з рук священика, замість того, щоб заштовхувати його в рот руками, Корділеоне відповів: "Я задаюся тим же питанням".

"Набагато складніше зберегти священну суть Святого Причастя, коли ви використовуєте руки", - пояснює він. У понеділок священики знаходять гостії на підлозі, під лавами та навіть між сторінками молитовників. Коли він працював священиком, Корділеоне робив усе, щоб люди не могли піти з церкви з гостіями.

Згадуючи про те, що миряни постилися перед Причастям після опівночі, а також схиляли коліна, Корділеоне приходить до висновку, що ми повинні "вжити ряд заходів", щоб нагадати людям, кого вони шанують, отримуючи Святе Причастя.

Зображення: © tlmofsf.com, Traditional Latin Mass Society of San Francisco, #newsOesbqegvcy