siostra Brunana. Wielkie pieniądze fałyszywej pustelnicy. Jest naprawdę sprytna

Mówisz Polakom, jak trafić do nieba. Stajesz się gwiazdą Poczytałeś o Bogu, Jezusie i Maryi? Maszt talent do przemawiania o bożej mocy i agentach Antychrysta? Teraz kup szybki internet. Ogłoś się …More
Mówisz Polakom, jak trafić do nieba. Stajesz się gwiazdą
Poczytałeś o Bogu, Jezusie i Maryi? Maszt talent do przemawiania o bożej mocy i agentach Antychrysta? Teraz kup szybki internet. Ogłoś się pustelnikiem, proboszczem internetowej parafii lub jedynym prawdziwym sługą Kościoła. Zacznij zbawiać. Pieniądze na życie dadzą ci wierni, a biskupi ci niestraszni.
121 tys. zł w datkach przesłali w 2020 roku siostrze Brunie od Maryi i jej matce siostrze Klarze od Jezusa Miłosiernego sympatycy ich kazań, zamieszczanych w serwisie YouTube. Obie przedstawiają się jako pustelnice żyjące skromnie w Pustelni Matki Bożej Jasnogórskiej w Częstochowie.
"Siostry pustelnice" od lat przyjmowały mailowo intencje modlitewne od swoich sympatyków i ich rodzin: o uwolnienie od nałogów, o przebaczenie za grzechy, żeby ukochana córka znalazła katolickiego męża.
To właśnie w podzięce za wymodlone łaski wierni wpłacali datki na konto utworzonej przez pustelnice fundacji. Z ksiąg fundacji wynika, że pustelnik może …More
old school
Tak łatwo ludzie daja sie nabrac bo nie mają wiary
tekla
Było w niej coś fałszywego od początku.
Polska Walcząca
Ściemę i przebieranki Bruny i Klary demaskowała Archidiecezja Częstochowska, publikując komunikat wyjaśniający ich status - nie składały ślubów zgodnych z prawem kanonicznym, nie są osobami duchownymi i nie mogą używać tytułu "siostra".
Beatus 1
Strzeż się grzechu oszczerstwa, bracie w wierze. Może dał się nabrać.