Clicks27
lt.news

Homosekso „palaiminimas“: nepaisant didžiulės propagandos, Bažnyčioje nebuvo net septyniasdešimt žmonių

Gelderne, 34 000 gyventojų turinčiame Vokietijos mieste, tėvas Christianas Oldingas surengė homosekso ryšininkams ir sugulovėms gegužės 6 d. „Palaiminimų šou“, kuriame dalyvavo septyniasdešimt žmonių, nepaisant didžiulių žiniasklaidos propagandos pastangų visoje Vokietijoje.

Miunsterio vyskupija apie tai paskelbė švytinčią ataskaitą vyskupijos tinklalapyje Kirche-und-Leben.de. Oldingas pakabino homoseksualios propagandos vėliavą priešais savo vaišių stalą, kur jis vadovauja „Novus-Ordo“ eucharistijai. Iš bažnyčios garsiakalbių sklido negili popdaina.

„Viešpats tave palaimina“, - sušnibždėjo Oldingas, bandydamas „palaiminti“ du homoseksualius savo bažnyčios choro dainininkus, uždėdamas kairę ranką ant vienos, o dešinę - ant kitos galvos. 2017 m. Oldingas jau bandė „slaptai“ palaiminti jų fiktyvią homoseksualų santuoką.

Tada atėjo eilė Oldingo vargonininkui pasirodyti su savo bendrininku. „Homosekso palaiminimas“ akivaizdžiai buvo vidinis įvykis ir įspūdingas įrodymas, kad „homoseksualūs palaiminimai“, kuriuos skatina oligarchų žiniasklaida ir Vokietijos vyskupai, yra netikra „Bažnyčios“, kuri prarado kelią, tiesą ir gyvenimą, problema.

#newsFdazfwclkt