Sv.Prokop
Běda těhotným a kojícím v oněch dnech! Neboť bude veliké soužení na zemi a hněv proti tomuto lidu. Padnou ostřím meče, budou jako zajatci odvedeni mezi všecky národy, po Jeruzalému budou šlapat pohané, dokud se jejich čas neskončí. Budou znamení na slunci, měsíci a hvězdách a na zemi úzkost národů, bezradných, kam se podít před řevem valícího se moře. Lidé budou zmírat strachem a očekáváním toho,…More
Běda těhotným a kojícím v oněch dnech! Neboť bude veliké soužení na zemi a hněv proti tomuto lidu. Padnou ostřím meče, budou jako zajatci odvedeni mezi všecky národy, po Jeruzalému budou šlapat pohané, dokud se jejich čas neskončí. Budou znamení na slunci, měsíci a hvězdách a na zemi úzkost národů, bezradných, kam se podít před řevem valícího se moře. Lidé budou zmírat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět. Neboť mocnosti nebeské se zachvějí. A tehdy uzří Syna člověka přicházet v oblaku s mocí a velikou slávou. Když se toto začne dít, napřimte se a zvedněte hlavy, neboť vaše vykoupení je blízko.“ (Lk 21,23-28)
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Allmählich wird es massive Demonstrationen, Unruhen, Revolutionen und später allmählich blutige Bürgerkriege auf der ganzen Welt geben, und das Schlimmste wird Frankreich, Italien und England sein. Für viele Dinge wird es Hungersnot, Armut, wirtschaftlichen Abschwung und die Abschaffung von Geld geben, Einwanderung in vollem Gange, kovidierter Pass, Impfungen, Chipping aufgrund einer gefälschten …More
Allmählich wird es massive Demonstrationen, Unruhen, Revolutionen und später allmählich blutige Bürgerkriege auf der ganzen Welt geben, und das Schlimmste wird Frankreich, Italien und England sein. Für viele Dinge wird es Hungersnot, Armut, wirtschaftlichen Abschwung und die Abschaffung von Geld geben, Einwanderung in vollem Gange, kovidierter Pass, Impfungen, Chipping aufgrund einer gefälschten Pandemie und andere Dinge usw.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Postupne budú prichádzať mohutné demonštrácie,nepokoje,revolúcie a neskôr postupne krvave občianske vojny budú stále silnieť po celom svete a najhoršie to bude Francúzsko,Taliansko a Anglicko. Pre mnohé veci,že príde hladomor,chudoba,pád ekonomiky aj zrušenie peňazí,imigracia v plnom prúde,covid pas,očkovanie,čipovaním,kvôli falošnej pandemii a ďalšie veci, atď.