franciszek44
Na AKTY profanacji nie zajaknie sie juz zaden bisku. Slepe i bezzebne PSY.
Piotr2000
Osoby o sklonnosciach homoseksualnych zostali uzyci przez marksistowka miedzynarodowke, tym razem przyjmujaca nazwe LGBT, do ataku na resztki Kosciola swietego, moralnosc wyplywajaca z Przykazan Bozych, na Boga samego i Jego Oblubienice, Maryje Niepokalanie Poczeta.
Piotr2000
Wladze nazywajace sie polskimi, nie sa zainteresowane dobrem Polski i Polakow. To MASONERIA, ktora. poslugujac sie jezykiem Orwella, stanowi "FOLWARK ZWIERZECY".
pielgrzym55
W których dużych miastach za PiS-u nie przeszedł jeszcze marsz sodomitów?
pielgrzym55
Norma za rządów "zjednoczonej prawicy". Nigdy nie było takiej promocji dewiacji jak teraz.
Weronika-S.
Obecna władza sprzyjająca takim antyreligijnym ekscesom, to wrogowie katolików i moralnego ładu.
Ale to jednocześnie koledzy i przyjaciele naszych kościelnych władz i RM, tak świetnie zgadzający się jak ,,dołożyć,, Polakom w ,,czasie pandemii koronawirusa,, i jak zniszczyć im dotychczasowy kult religijny.
TomUrb
Błędni rycerze, don kichoty jakieś panie 🤪
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Na samym przodzie jedna jest całkiem goła i policja nie reaguje? To już golasy mogą bezkarnie wychodzić na ulice? Dawniej to było karane i policja zamykała w areszcie !Czy to są ludzie, czy demony w ludzkiej skórze?
MementoMori+++
Ci policjanci to jakieś łajdaki i pieski lgbt , kagańce już mają jeszcze tylko łańcucha i obroży brakuje. Uzbrojeni mężczyźni służą i usługują sodomitą za pieniądze . Jak można tak się upoldić i tak zhańbić mundur... Tak tak pewnie rodzina na utrzymaniu jest pretekstem aby jeszcze bardziej się pogrążać za pieniądze. Martwa materia kupka pieniędzy rządzi człowiekiem który ma wieczną duszę i o …More
Ci policjanci to jakieś łajdaki i pieski lgbt , kagańce już mają jeszcze tylko łańcucha i obroży brakuje. Uzbrojeni mężczyźni służą i usługują sodomitą za pieniądze . Jak można tak się upoldić i tak zhańbić mundur... Tak tak pewnie rodzina na utrzymaniu jest pretekstem aby jeszcze bardziej się pogrążać za pieniądze. Martwa materia kupka pieniędzy rządzi człowiekiem który ma wieczną duszę i o dziwo wolną wolę która na widok zysku i pieniędzy, traci nie tylko duchowy wzrok ale i cielesny... Panie prezydencie Andrzeju Duda wzorowy katoliku że na takie rzeczy pan pozwala jednocześnie promując się jako katolik... Nie chciałbym być na miejscu prezydenta , bo ani żadne pieniądze brukselskie, izraelskie, niemieckie, francuskie, czy amerykańskie wojsko nie uratuje duszy przed gniewem Bożym. Wieczne Słowo Boże ostre jak miecz mówi:

Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny,chcę cię wyrzucić z mych ust.
Ty bowiem mówisz: "Jestem bogaty", i "wzbogaciłem się", i "niczego mi nie potrzeba",
a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości, i biedny i ślepy, i nagi. Ap 3 15-17
wlowoj
Policja Państwowa tradycyjnie na stanowisku! Teraz pisuary muszą znaleźć takie ujęcie żeby wyglądało że PP blokuje marsz - jak to zrobili w relacji spod Jasnej Góry.
Quas Primas
OPĘTANI !!!
NOooo, panie prezydencie Dudo, ponoć jest pan katolikiem.
Hostię pan niedawno łapał i co? Pozwala pan na takie profanacje?
Na demoralizację dzieci i młodzieży?
Wypisz się pan z Kościoła, to przynajmniej będzie wiadomo kim pan jest.
To samo pan Kaczyński i inni, pozwalający na niszczenie katolickich wartości!
V.R.S.
No przecież im o to chodzi żeby "gonić króliczka" i takie parady ciągnęły przez kraj. Wtedy mogą teatralnie się wykrzywić i CL głosuje. A tak czym go przyciągnąć w czasie pańdemii?