Rafał_Ovile
4519

Walka o życie i przeciw życiu

Walka o życie i przeciw życiu, która teraz się toczy, nie jest tylko kwestią społeczną czy polityczną. Nie jest ona nawet tylko kwestią moralną. To jest zaiste bój eschatologiczny o dusze ludzkie, o …More
Walka o życie i przeciw życiu, która teraz się toczy, nie jest tylko kwestią społeczną czy polityczną. Nie jest ona nawet tylko kwestią moralną. To jest zaiste bój eschatologiczny o dusze ludzkie, o to, w jakim stanie zastanie ludzkość Chrystus, gdy przyjdzie ponownie, w Paruzji. Czy - jak pisał Hoene Wroński - w tej krytycznej erze dziejów, która zaczęła się od rewolucji, człowiek stoczy się do takiego poziomu, że formą ludzkiego zrzeszenia stanie się BYDŁOKRACJA, a w życiu przyszłym znicestwienie w piekle, czy też przeciwnie: narodzi się z ducha po raz wtóry (J 3, 3-13) także w sensie intelektualnym, wzniesie się na taki poziom swoich władz umysłowych, że osiągnie świadomość absolutną, warunkującą jego hipostatyczną unię z Bogiem w Niebie.
www.facebook.com/jacek.bartyzel.7
predex
Twoje - to „płód”, królewskie - to „dziecko”...
Liberalne media przyznają dziecku księżnej Kate człowieczeństwo od poczęcia
2012-12-12 www.bibula.com
Na blogu archbishop-cranmer można przeczytać interesujący wpis dotyczący relacji liberalnych mediów na temat ciąży księżnej Kate. \
Najbardziej „pro choice” nastawione gazety w Wielkiej Brytanii wypowiadając się na temat przyszłego potomka nie …More
Twoje - to „płód”, królewskie - to „dziecko”...
Liberalne media przyznają dziecku księżnej Kate człowieczeństwo od poczęcia
2012-12-12 www.bibula.com
Na blogu archbishop-cranmer można przeczytać interesujący wpis dotyczący relacji liberalnych mediów na temat ciąży księżnej Kate. \

Najbardziej „pro choice” nastawione gazety w Wielkiej Brytanii wypowiadając się na temat przyszłego potomka nie piszą o nim “zygota” czy “płód”, ale “dziecko”. Jeden z blogerów zastanawia się, dlaczego tylko „królewskie dzieci poczęte” uznawane są za istoty ludzkie, a pozostałym odmawia się tego prawa i „legalnie” morduje.
Z wszystkich mediów płyną gratulacje dla księcia i księżnej Cambridge z powodu oczekiwania na narodziny potomka. Dziewczynka lub chłopiec będzie trzeci w kolejce do tronu brytyjskiego. Nawet liberalny „The Guardian” napisał, że para „spodziewa się pierwszego dziecka”. Podobnie wypowiadał się premier David Cameron i lewicowy polityk David Miliband, były minister spraw zagranicznych, który na Twitterze napisał: „To fantastyczna wiadomość dla Kate, Williama i kraju. Dziecko pary królewskiej jest czymś, na co czeka cały naród”.

Nikt nie pisze, ani nie mówi przy okazji wczesnej ciąży księżnej o „komórkach,”„zarodkach”, „zygocie” itp., ale o dziecku, przyznając w tym konkretnym przypadku, że z dzieckiem mamy do czynienia od samego poczęcia. Niestety innym odmawia się przyznania człowieczeństwa na wczesnym etapie rozwoju. W ub. roku w majestacie prawa zamordowano w wyniku aborcji ponad 200 tys. dzieci poczętych.
Źródło: archbishop-cranmer.blogspot.co.uk., AS.
Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2012-12-12)
Radek33
Jedno z najgłupszych stwierdzeń z jakimi się spotkałem w życiu przeczytałem wczoraj w internecie .Jakaś nowa bohaterka protestujących w walce o "prawa" kobiet powiedziała:"Jestem przeciwniczką aborcji,ale równocześnie popieram kobiety,który mają prawo decydować o swoim ciele i dokonywać wyborów".Jak to niedawno ktoś tu użył określenie z dawnego teleekspresu,stwierdzenie kandyduje do tytułu …More
Jedno z najgłupszych stwierdzeń z jakimi się spotkałem w życiu przeczytałem wczoraj w internecie .Jakaś nowa bohaterka protestujących w walce o "prawa" kobiet powiedziała:"Jestem przeciwniczką aborcji,ale równocześnie popieram kobiety,który mają prawo decydować o swoim ciele i dokonywać wyborów".Jak to niedawno ktoś tu użył określenie z dawnego teleekspresu,stwierdzenie kandyduje do tytułu złotej czcionki.Klasyk-"jestem przeciw ,a nawet za"
Bos016
Wałęsa z Matką Bożą w klapie popiera aborcję
newsbook.pl/…/walesa-z-matka-…
Rafał_Ovile
Walka o życie i przeciw życiu to jest zaiste bój eschatologiczny o dusze ludzkie, o to, w jakim stanie zastanie ludzkość Chrystus, gdy przyjdzie ponownie, w Paruzji.