Dr Basiukiewicz uniewinniony – Wyrok sądu jest już prawomocny!

Dr Paweł Basiukiewicz, ceniony kardiolog, znany z krytykowania w czasie pandemii obostrzeń oraz przymusu szczepień, został uniewinniony w maju 2022 roku. Lekarz przez swoją niezłomną postawę w sprawie koronawirusowych obostrzeń miał wielokrotne problemy z oskarżeniami dotyczącymi jego zdania. Obecnie wyrok uniewinniający uprawomocnił się. Wszystko co mówił było zgodne z wiedzą medyczną!
“Dr Paweł Basiukiewicz został całkowicie uniewinniony przez Sąd Lekarski przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie. Zarzuty związane były z prezentowaniem w ciągu ostatnich dwóch lat poglądów, które miały być niezgodne z zasadami Etyki Lekarza.” – głosiła w maju wiadomość na Twitterze, którą zamieścił obrońca kardiologa, Piotr Schramm.

Dr Basiukiewicz UNIEWINNIONY! Wszystko co mówił, było ZGODNE z wiedzą medyczną! [WIDEO]

Sąd nie dopatrzył się złamania Kodeksu Etyki Lekarskiej.


“Sąd pierwszej instancji nie dopatrzył się nieprzestrzegania przez lekarza Kodeksu Etyki Lekarskiej oraz tego, że moje wypowiedzi nie były zgodne z wiedzą medyczną. Sąd również nie dopatrzył się jakichkolwiek treści antyszczepionkowych. Jestem zadowolony z wyroku oraz jego uprawomocnienia.” – wypowiedział się wówczas dr Paweł Basiukiewicz.

Dr Paweł Basiukiewicz, który niedawno odparł atak COVIDowych zamordystów przed sądem, pokazuje, JAK NAS OKŁAMYWANO przez ostatnie 2 lata! [WIDEO]

Lockdown zabija. Interwencje niefarmaceutyczne przyniosły więcej szkód niż pożytku.


Obecnie doktor nie kryje radości po uprawomocnieniu się wyroku. Wypowiedział się w mediach społecznościowych w poniższych słowach.
“Właśnie otrzymałem uprawomocnienie uniewinnienia. Mam nadzieję, że inne sprawy tez się tak zakończą. Lockdown zabija. Interwencje niefarmaceutyczne przyniosły w efekcie więcej szkód niż pożytku. Instytucje takie jak Zespół Przy Prezesie PAN prezentują osobiste opinie członków.” – napisał.

Miło nam słyszeć, że po raz kolejny jakiś sąd opowiada się za wolnością słowa, a przede wszystkim sumienia i orzeka na rzecz lekarza, który nie boi się wyrażać zdroworozsądkowych poglądów, innych niż te w ogólnoprzyjętym covidowym kanonie.

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

twitter.com/wolnosctv
youtube.com/channel/UCM0fdCQR1F6mEy035JP6nCA
facebook.com/WolnośćTV-112056964836550/