Stano Kobella
346

Siroty a sterilizovanie potomkov ľudí

Siroty a sterilizovanie detí / potomkov ľudí - 6. septembra 2021

Matúš 19:14 Ale Ježiš povedal: Nechajte dieťatká a nebráňte im prísť ku mne, lebo takých je nebeské kráľovstvo.

Matúš 18:3 a povedal: Ameň vám hovorím, keď sa neobrátite a nebudete ako deti, nevojdete nikdy do nebeského kráľovstva.

Marek 9:37 Ktokoľvek by prijal jedno z takýchto detí v mojom mene, mňa prijíma; a ktokoľvek by mňa prijal, nie mňa prijíma, ale toho, ktorý ma poslal.

Matúš 18:6 a ktokoľvek by pohoršil jedného z týchto maličkých, veriacich vo mňa, tomu by bolo užitočnejšie, aby bol zavesený oslí žarnov na jeho šiju, a aby bol ponorený do hlbiny mora.


Počas minulých 2 týždňov som opakovane počul v mojom duchu slovo "siroty". Potom 27. 8. 2021, tesne pred prebudením sa, snívalo sa mi, že som bol vlastníkom alebo spoluvlastníkom takého veľmi veľkého domu, ktorý mal v sebe mnoho izieb. A v tom dome žili mnohé deti vrátane niekoľkých dospelých, pár tínedžerov a mnoho detí. Voľajako som dohliadal na týchto ľudí. Bol som zodpovedný za ich každodenné zaopatrenie vrátane jedla, vody, šiat, prístrešku, blahobytu, atď., dokonca aj za ich bezpečie. Bola to mamutia úloha. Prebudil som sa, potom po pol hodine som išiel opäť spať. Potom sen pokračoval, potom sa skončil.

Interpretácia – 27. augusta 2021:
——————————
Neskôr v ten deň som sa spýtal Pána na tento sen. Cítil som, že Pán vraví, že prichádzajú ťažké časy. Rýchlo sa približuje čas, keď po celom svete bude veľmi veľa sirôt, pretože ich rodičia si pochabo vzali vakcínové injekcie na Covid-19 a boli nimi zabití. Budú tu veriaci, ktorí budú poverení vyhľadávať tieto deti. Budú zodpovední za obživu, stravovanie, trénovanie, disciplínovanie (učenie a výchovu) a chránenie ich. Boh ich bude nadprirodzene zaopatrovať. Bol som veľmi smutný a takmer mi začali tiecť slzy, keď som to počul.

Verím, že tieto udalosti sa budú diať v nasledujúcich niekoľkých rokoch, keďže vstupujeme do 7 ročného Súženia. Budú tu bezpečné prístavy alebo miesta útulku založené po celom svete v púšti (Zjavenie 12:6), mimo číhajúcich očí totalitných úradníkov zo systému šelmy v Novom svetovom poriadku. Rovnako mladí i starí ľudia budú zhromaždení a trénovaní, disciplínovaní (poučovaní), živení i vysielaní stadiaľ von, aby prinášali dnu stratené ovce. Doslovne tam budeme vidieť Božích anjelov. Budeme vidieť Božie nadprirodzené zázraky, zaopatrenie, ochranu a usmernenia na tamtých miestach. Počas rokov početní veriaci boli povzbudzovaní Pánom začať zakladať bezpečné prístavy alebo miesta útulkov (útočiská) na viacerých miestach po celom svete, pripravujúc sa na to, že nastanú tieto udalosti (pozrite odkazy nižšie).

Bratia a sestry, to čo sa práve teraz deje, napr. terajšia plandémia alebo scamdémia a následné vakcinačné hnutie prebiehajúce po celom svete sa veľmi podobá na scenár filmu "Potomkovia ľudí". Ten film sa odohráva v roku 2027, v dystopickej budúcnosti medicínskej tyranie, kde všetky ženy sú akosi spravené neplodnými. V priebehu času, populácia stále viac starne a nie je žiadna mladšia generácia, ktorá by ich nahradila. Veľmi sa to podobá tomu, čo sa dnes deje v Číne a Japonsku. Toto je naplánované a nie je to náhoda. Ako som spomenul v mojich predošlých príspevkoch: pritom ako Satan a jeho globalistickí prisluhovači nasadzujú ich totalitnú jednu svetovú vládu (Zjavenie 13), majú dve veci vo svojej mysli: vyľudnenie a ovládanie. Ich cieľom je čo najskôr ako je to len možné vyľudniť svet o 90% až 95%. A cesta, ktorou to robia, je tá, že vypustili Covid-19 vírus. Potom použili masmédiá, ktoré sami riadia, aby vydesili a presvedčili ľudí, že jediná cesta z tejto pandémie je vziať si vakcínu. V rovnakom čase cenzúrovali a blokovali všetky pravdivé správy, ktoré predstavovali riešenia prirodzenej liečby, ako je oxid chloričitý, ivermektín, hydroxychloroquin, atď., ktoré efektívne zabíjali tento Covid-19 vírus. Potom nabádali a presviedčali pochabých ľudí/ovce, aby si stali do radu a vzali si ich smrtiace spike-proteínové biologické zbrane, smrtiace injekcie zamaskované ako vakcíny, ako sú tie ponúkané Fizerom, Mordernou, Džonsonom a Astra Zenekou.

Podľa údajov poskytnutých VAERSom americkej CDC a Vakcinačným nahlasovacím systémom EÚ, vyše 10.000 ľudí bolo zabitých a státisíce bolo zranených týmito vakcínami. A podľa viacerých expertov tam bolo nahlásených len okolo 1% prípadov, takže pravdivé číslo je to, že si vezmete tie štatistiky a znásobíte ich 10 až 100krát. Takže reálne to boli milióny, buď zabité alebo im bolo ublížené týmito vakcínami. Druhá dávka a následné posilňovacie dávky vysoko zvyšujú šancu, že človek umrie. Okolo 1% až 2% umierajú v krátkom čase (do 2 až 8 týždňov), zatiaľ čo väčšina zomrie po dlhšom období (do 2 až 3 rokov) cez hrozné vedľajšie účinky, ako sú krvné zrazeniny, mŕtvice, infarkty srdca, paralýza, nedostatok kyslíka, triašky, kŕče, neplodnosť, sterilita, zlyhávanie viacerých orgánov, pomaly prebiehajúce neurologické poškodzovanie mozgu, hyperzápalová odozva tj. neúčinné protilátky (ADE), atď. Podľa OurWorldInData.org, 31.7% svetovej populácie bolo zavakcínovanej s jednou či viacerými covidovými vakcínami. To jest okolo 2.4 miliardy ľudí.

Odhliadnuc od zmeny ľudskej DNA a premeny buniek na neprestajnú, spikeové proteíny produkujúcu továreň, vakcíny značne oslabujú a ničia imunitný systém človeka. Akékoľvek ďalšie vystavenie sa budúcim covidovým variantom ako je delta variant alebo vírusová biologická zbraň, ktorú plánujú vypustiť v blízkej budúcnosti, poľahky zabije príjemcov vakcíny, ktorí sú po nej ešte stále nažive. Nedávne novinové správy (viď linky nižšie) z celého sveta vravia, že 60 až 80% ľudí čo umierajú na delta variantu Covidu-19, prijali buď jednu dávku vakcíny, alebo sú úplne zaočkovaní. Nedávne správy tiež vravia, že plne zaočkovaní ľudia 8-krát pravdepodobnejšie zomrú na delta variantu. Pretože plne zaočkovaní ľudia teraz umierajú vo veľkých počtoch, sú onálepkovaní ako "prelomové prípady". Je to chytrácka, psychologická hra so slovíčkami, len aby udržali masy ľudí zmätené a rozptýlili ich pozornosť. Oni nepripustia, že vakcíny vždy zlyhávajú. Takže jeden z dôvodov, prečo povzbudzujú ľudí, aby si vzali ich zosilňovacie dávky, je to, že v ich pohľade ľudia nezomierajú dostatočne rýchlo. Aby človek zostal nažive a zdravý, nielenže si nesmie vziať vakcínu, ale musí si tiež držať odstup od zaočkovaných, kvôli spike proteínom. Preto nazývam zavakcínovaných infikovaní.

Ako všetci vieme, prvú polovicu roka 2021 strávili s vakcínovaním staršej a dospelej populácie vo veku nad 18 rokov. Keď to urobili, teraz sa (napr. globalisti) zameriavajú v druhej polovici roka na každého pod 18 rokov až po bábätká staré len pár mesiacov. Nielenže vystavujú tieto deti týmto hrozným horeuvedeným vedľajších účinkom vakcín, sterilizujú ich, robia ich neplodné - neschopné mať svoje vlastné deti, keď vyrastú. Podľa mnohých vedcov tieto spike proteíny útočia na všetky orgány tela, vrátane reprodukčných orgánov týchto detí, rovnako chlapcov i dievčat. Nadôvažok k tomu, oni sa teraz zameriavajú na dojčiace a tehotné matky. Nedávne novinové správy vravia, že až 80% tehotných žien stratilo svoje bábätká pri spontánnych potratoch už krátko po zavakcínovaní sa. Aj ďalšie nové hlásenia vravia, že vysoké percento dojčiacich matiek strácajú svoje niekoľkomesačné deti krátko po zavakcínovaní sa. Domnievam sa, že spike proteíny zabíjajú ich deti. Takže bratia a sestry, odôvodnene môžme dospieť k záveru, že všetci muži a ženy, tínedžeri, deti až ku kojencom, žijúce dnes, ktoré prijali aspoň jednu dávku vakcíny na Covid-19, sa nevedomky dali ochotne natrvalo sterilizovať. Tak či onak, globalisti masovo vraždia a vyľudňujú zem cez tieto biologické zbrane so spike proteínmi. Súčasne zaisťujú, že každá živá duša sa stane neplodnou alebo sterilizovanou. A aby veci ešte zhoršili, globalisti teraz tlačia na FDA, aby dali plné schválenie týmto vakcínam. Toto im dá ospravedlnenie, že nanucujú povinné očkovanie (a sterilizovanie) každému, obzvlášť spochybňovačom vakcín či antivakserom (viď odkazy nižšie). Všetci ktorí odmietajú tieto vakcíny sú nálepkovaní ako "teroristi". Budú ich potrebovať pozberať a dať do FEMA táborov smrti (alias "do karantény"), kde budú zabití a orgány budú zberané týmito smrtiacimi monštrami. Globalisti veľmi dobre vedia, že iba antivakseri inklinujú k tomu, že budú mať zdravé orgány, pretože inklinujú k žitiu zdravým životným štýlom, k jedeniu čistého organického jedla a pravdaže nie sú infikovaní s týmito smrtiacimi spike proteínmi.

Sny a vízie o nútených vakcináciach (a sterilizácii) (všetko v angličtine)

Celestial – Vnucované vakcíny v Amerike (Každý vrátane detí a bábätok bude zakrátko nútený dať sa zaštepiť)

KerryAnnaGiddensová – Nezdraví maličkí po celom svete!

Ken Peters – Videl som Súženie (videl ako mnohí zanechali deti pri začiatku súženia)

Mike Adams – CDC predstavuje Covidové internačné tábory pre každé americké mesto; budú rozdeľovať rodiny donútením, tvrdiac že chcú dosiahnuť MINIMÁLNE "humanitárne" štandardy

Internačné tábory sú už naplánované v každom štáte, zatiaľ čo CDC pripravuje na hromadnú mentálnu vlnu nemoci spôsobenú "strachom z infekcie"
444prophecynews.com/forced-vaccination-at-my-house-diane-boegel/
444prophecynews.com/…in-a-viral-outbreak-at-fema-camp-yahushua-servant/
444prophecynews.com/…mic-forced-vaccinations-martial-law-augusto-perez/
444prophecynews.com/…home-to-home-forced-vaccines-jesusiscomingruready/
444prophecynews.com/mark-of-beast-in-form-of-forced-vaccination-s-s/
444prophecynews.com/forced-vaccinated-jonathan-theiben/
444prophecynews.com/forced-vaccine-angel/
444prophecynews.com/forced-vaccinations-esther-christine/
444prophecynews.com/forced-injection-dream-cal-parkdein/
444prophecynews.com/…lord-jesus-will-protect-his-own-danielle-ferguson/

Správy o zlyhávajúcich covidových vakcínach:

naturalnews.com/…anicking-covid-vaccine-failure-pushes-booster.html
naturalnews.com/…ody-dependent-enhancement-injuries-amp-deaths.html
naturalnews.com/…ut-of-5-pregnancies-via-spontaneous-abortions.html
naturalnews.com/…ermination-plans-to-hurry-and-kill-the-masses.html
naturalnews.com/…e-protein-neurological-damage-medical-systems.html
naturalnews.com/…ted-people-600percent-more-die-covid-variants.html
naturalnews.com/…y-delta-variant-eight-times-higher-vaccinated.html
naturalnews.com/…s-angeles-vaccinated-mask-covid-delta-variant.html
naturalnews.com/…8-los-angeles-county-coronavirus-mask-mandate.html
naturalnews.com/…vaccinated-medical-worker-both-legs-amputated.html
naturalnews.com/…hs-nonvaccinated-warns-vaccine-misinformation.html
naturalnews.com/…-10-fauci-pushing-third-covid-vaccine-booster.html
naturalnews.com/…through-covid-cases-among-vaccinated-are-norm.html
naturalnews.com/…ted-israel-suffers-surge-palestine-cases-drop.html
naturalnews.com/…ere-patients-israeli-hospitals-are-vaccinated.html
naturalnews.com/…izations-among-fully-vaccinated-spike-tenfold.html
naturalnews.com/…break-israel-occurred-mostly-fully-vaccinated.html
naturalnews.com/…thodist-hospital-fires-unvaccinated-employees.html

Komunity v bezpečných prístreškoch/útulkoch/útočiskách/domovoch:
Elizabeth Marie – wixsite.com/safehavenforum/forum/connect-with-one-another
Julie Wedbhee – iamcallingyounow.blogspot.com (miesta útulkov sú umiestnené v pravom stĺpci)
Katie Troutman – z3news.com/w/category/prophecies/safe-zones/

Vezmite si prosím horeuvedné veci k Pánovi pre získanie viacej informácií.

Šalom,
EWM

prevzaté od 444prophecynews.com.
Public domain