Clicks2.9K
Libor Halik
17
Stanné právo r.2015 po volbách v Polsku dle proroctví z r.1982 ? Jako je zavedl 13.12.1981 generál Wojciech Jaruzelski (foto). 1h41min5sec: Je proroctví z r.1982 z Varšavy, že Solidarita vstoupí do …More
Stanné právo r.2015 po volbách v Polsku dle proroctví z r.1982 ?

Jako je zavedl 13.12.1981 generál Wojciech Jaruzelski (foto). 1h41min5sec: Je proroctví z r.1982 z Varšavy, že Solidarita vstoupí do vlády, pak bude PODRUHÉ stanné právo a po něm bude Polsko svobodné, připomněl Aleksandr Prusziński. POPRVÉ stanné právo začalo 13.12.1981, pozastaveno 31.12.12.1982, zrušeno 2.7.1983. Vo februári 1989 sa v Poľsku konal prvý okrúhly stôl komunistov a opozície v celom vtedajšom sovietskom bloku. 24.8.1989 Sejm povolal a prezident Jaruzelski vymenoval za premiéra zástupcu Solidarity Tadeusza Mazowieckeho. Lech Walesa zo Solidarity sa v roku 1990 stal prezidentom.
1h41,30 Aleksandr Prusziński: už nemluví o proroctví, ale o polské poválečné domobraně tzv. vojácích prokletých.
1h42,35 Aleksandr Prusziński: Na mého otce najelo nákladní auto a tím se ho komunisti zbavili.
1h42,55 Aleksandr Prusziński: Důstojník v New Yorku při obědě odpověděl: Xaverije Pruszińskiego usmrtili naši východoněmečtí kolegové.
Libor Halik
Komorovského päťročný prezidentský mandát vyprší v auguste 2015. L: Takže logicky stanné právo může vyhlásit v Polsku, aby se udržel tento sovětský agent u moci, asi od 25.5.2015 (24.5.2015 je 2.kolo prezidentských voleb), či až od konce července či od srpna 2015. www.hlavnespravy.sk/…/615552 Až po skončení stanného práva má být v Polsku skutečná svoboda.
alino
Na smrt máme být připraveni stále.
alino
U nás se rozběhla petice za uzákonení nového světového řádu, který nastolí mír.
Takže žádná válka, amorth je falešný prorok.
janka cpž
Včera vyšel na Protiproudu pěkný článek pana Semína k úmrtí otce Grunera. V posledním dopise od něho bylo, že pokud nebude do konce října zasvěceno Rusko Panně Marii dle jejího požadavku, přijde válka. Měl mu to sdělit exorcista otec Amorth. Že by většina byla připravena na neočekávanou smrt, hodně pochybuji.
alino
Milý kokso, já ti odpovím za Hentu.
Naše povinnosť je oddělit se od všech, kteří se oddělili od Krista.
👍
ekans
spíše bych hledal důsledky toho proroctví za jménem Lejba Kohne
www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Pani_a_otroci_2… str. 13-16
Peter(skala)
Maš pravdu, že pyramida satana ma pod sebou jedných aj druhých, takže obaja su za jedno, len čo sa tyka osôb, ktore figuruju v ideologii komunizmu, nie každy z nich hraje na 2 strany, takže otvorene sa hlasia k ateizmu.

čo mysliš?

Walesa bol ten čo sa hlasil k viere v Boha, ale zaroven bol tajným komunistom?
Peter(skala)
Ano Lech Wałęsa byl tajným a dobře placeným spolupracovníkem komunistické tajné policie s krycím jménem „Bolek“

***

kde je o tom zaznam? čo ak bol na druhej strane - slobodomurar?
Libor Halik
Ano Lech Wałęsa byl tajným a dobře placeným spolupracovníkem komunistické tajné policie s krycím jménem „Bolek“. Právě dnešní křesťanský kandidát na polského prezidenta Řehoř Braun byl jedním z prvních dokumentaristů, který na to širokou veřejnost upozornil.
ekans
Libor Halik
Umožňují falšování voleb masového rozsahu 7 dní smí mít úředníci korespondenční lísky od voličů u sebe, bez jakékoliv kontroly od volební komise. Z tiskové konference Hnutí za kontrolu volebních výsledků. Fyzicky nejvyšší z mluvčích je Řehoř Braun, jediný z 11, který je opravdu křesťanským kandidátem na polského prezidenta. Volby jsou 10.5.2015. Wytyczne PKW umożliwiają fałszowanie wyborów na …More
Umožňují falšování voleb masového rozsahu 7 dní smí mít úředníci korespondenční lísky od voličů u sebe, bez jakékoliv kontroly od volební komise. Z tiskové konference Hnutí za kontrolu volebních výsledků. Fyzicky nejvyšší z mluvčích je Řehoř Braun, jediný z 11, který je opravdu křesťanským kandidátem na polského prezidenta. Volby jsou 10.5.2015. Wytyczne PKW umożliwiają fałszowanie wyborów na masową skalę Cz 1 z 4 Grzegrz Braun - Konferencja prasowa Ruch Kontroli Wyborów. 2015-04-30
ekans
proroctví masonérie www.google.cz
Libor Halik
2015-05-05 Debata prezydencka. Zobacz całą debatę TVP1 Debata prezydencka 2015 - wybory prezydenckie 2015 www.tvp.info/19936882/debata-kandydat… (00,05,46 Braun) (00,23,50 Braun) (00,54,50 Braun)(00,58.58 Braun) (01,03.00 Braun) (01,11,09 Braun) (01,21.55 Braun) Bez Boga ni do proga. (01,26,40 Braun)
Libor Halik
Jedině Grzegorz Braun z 11 kandidátů na prezidenta odpověděl, že chce, aby Polsko bylo zasvěceno Pánu Ježíši Kristu jako svému králi. Viz evangelium, kdy Židé volali nechceme tohoto krále, chceme součaného císaře. Dle proroctví ctihodné Rozalie Celakówny (zesnulé r.1944) jen ty národy světa přežijí 3. světovou válku a následný Boží trest (3 dny tmy), které se po budoucím vzoru Polska také …More
Jedině Grzegorz Braun z 11 kandidátů na prezidenta odpověděl, že chce, aby Polsko bylo zasvěceno Pánu Ježíši Kristu jako svému králi. Viz evangelium, kdy Židé volali nechceme tohoto krále, chceme součaného císaře. Dle proroctví ctihodné Rozalie Celakówny (zesnulé r.1944) jen ty národy světa přežijí 3. světovou válku a následný Boží trest (3 dny tmy), které se po budoucím vzoru Polska také zasvětí Kristu jako králi, které zneplatní protikřesťanské zákony a zlegalizují zákony křesťanské, Boží.
2 more comments from Libor Halik
Libor Halik
Jediným křesťansky poctivým kandidátem ve volbách 10.5.2015 na prezidenta Polska je Grzegorz Braun, režisér křesťanských a historických dokumentárních filmů, avšak už několik let NEMÁ do televizí přístup. V předvolebních průzkumech v TV a ostatních novinách jeho jméno obvykle vynechávají jakoby na prezidenta nekandidoval. Chtějí, aby o něm Poláci nevěděli, a tak ho nevolili. Sčítání hlasů …More
Jediným křesťansky poctivým kandidátem ve volbách 10.5.2015 na prezidenta Polska je Grzegorz Braun, režisér křesťanských a historických dokumentárních filmů, avšak už několik let NEMÁ do televizí přístup. V předvolebních průzkumech v TV a ostatních novinách jeho jméno obvykle vynechávají jakoby na prezidenta nekandidoval. Chtějí, aby o něm Poláci nevěděli, a tak ho nevolili. Sčítání hlasů kontroluje současný prezident Komorowski, kterému by se i hodilo policejně-vojenské stanné právo. Nebo by se hodilo Dudovi. Za Komorowským stojí ruskojazyčné tajné služby, za Dudou izraelské, americké a německé.
Libor Halik
V Polsku je veřejnoprávní televizí propagován na prezidenta dnešní prezident Komorowski a televizí Republika a Trwam Duda z opoziční PiS. Komorowski je agentem sovětské vojenské rozvědky GRU a stal se z maršálka Sejmu prezidentem díky tomu, že GRU pod velením dnešního ministra obrany Ruska Šojga ve Smolensku explodovala r.2010 letadlo prezidenta Kaczynského. Duda je vnuk ukrajinského banderovce …More
V Polsku je veřejnoprávní televizí propagován na prezidenta dnešní prezident Komorowski a televizí Republika a Trwam Duda z opoziční PiS. Komorowski je agentem sovětské vojenské rozvědky GRU a stal se z maršálka Sejmu prezidentem díky tomu, že GRU pod velením dnešního ministra obrany Ruska Šojga ve Smolensku explodovala r.2010 letadlo prezidenta Kaczynského. Duda je vnuk ukrajinského banderovce z UPA a chce válčit proti Rusku. Banderovci povraždili za 2.světové války statisíce polských žen a dětí, nikdy se Polákům neomluvili a dodnes zakazují polské menšině na Ukrajině mluvit polsky.
Samson1
Když jsem byl včera na návštěvě v PL tak jsem slyšel od člověka Který bydlí v Krakově, že v Polsku budou volby a že to vře. Že se rozhoduje o Polsku. Zda se Polsko zničí, že se vše rozprodá, lesy pole. Že jsou protesty. Že tyto volby hodně rozhodnou,.