csk.news
74.8K

Františkova Akadémia smrti vymenovala ďalšieho potratového aktivistu

Sheila Tlouová, zdravotná sestra, bývalá ministerka zdravotníctva Botswany a nedávno vymenovaná členka Pápežskej akadémie proti životu, prispela k dokumentu WHO, ktorý vyzýva všetky krajiny, aby umožnili potraty detí.

Podľa portálu CatholicArena.com (23. októbra) bola Tlouová v roku 2019 súčasťou externej kontrolnej skupiny WHO, ktorá zverejnila usmernenia o tzv. sexuálnych a reprodukčných právach. Dokument trvá na tom, že "bezpečné [sic] interrupcie by mali byť ľahko dostupné a cenovo prístupné pre všetky ženy".

Tlou je spolupredsedníčkou globálnej kampane Nursing Now a Globálnej koalície pre prevenciu HIV a v minulosti sa zasadzovala za antikoncepciu a interrupcie.

V posledných rokoch na Twitter.com vyzvala na "neobmedzený prístup k antikoncepcii" ako zjavné riešenie nelegálnych a "nebezpečných" interrupcií.

Nie je prekvapením, že sa o ňu otiera prehnitý Vatikán.

Obrázok: Screenshots CatholicArena.com, #newsVsevmcqexp
apredsasatoci
JK povedal: Bezo mňa neurobíte nič!
Bezbozna, ekumenické rodina má takú cenu ako ateista. Všetko ľudia bez Boha.
Určite sa Boh stará o každého. Ako je svet svetom, koná sa preosievanie. Veľa kresťanov odpadlo. Veľa bezboznikov sa obrátilo.
Coburg
Každá duša, ktorú Boh stvoril (a každý človek dušu má) má pre Boha nesmiernu cenu.
apredsasatoci
Súhlasím! To sa nevylucuje.
Chcem len povedať, že taká sviatosť ako manželstvo sa stane ničím, ak v ňom nie je Boh.
Coburg
Prečo by nemala mať? A akú cenu má človek ateista? Boh sa stará o každého, len nie každý to vie alebo to chce vedieť. Do smrti má každý šancu na obrátenie sa. Problém nastáva, keď samotná Cirkev sa začína oficiálne odkláňať od Boha...
apredsasatoci
Samozrejme, že iba muž a žena tvoria rodinu.
Lenže drvivá vacsina tychto rodin žijú bez Boha.
Akú má potom takáto rodina cenu?