CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
polskie dzieci najlepsze do testów:

Lubmed - eksperymenty na dzieciach 15.07.2021

Dzieci królikami doświadczalnymi - eksperymenty medyczne

,,DUDA UZGODNIŁA Z TRAMPEM - NA POLAKACH BĘDZIEMY TESTOWAĆ SZCZEPIONKI !,,.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Kanadyjski polityk ujawnia nowy plan zamknięcia COVID i dyktaturę "Wielkiego Resetu ''

wprowadź kwarantanny fazy 2, od października do listopada 2020 r., Na jeszcze bardziej ekstremalny poziom i obwiniaj protestujących, głównie ludzi, którzy już nie ufają swojemu rządowi, za to, że są przyczyną drugiej fali Co najważniejsze, media powiedzą „tak wam mówiliśmy”. Było za wcześnie. To wszystko …More
Kanadyjski polityk ujawnia nowy plan zamknięcia COVID i dyktaturę "Wielkiego Resetu ''

wprowadź kwarantanny fazy 2, od października do listopada 2020 r., Na jeszcze bardziej ekstremalny poziom i obwiniaj protestujących, głównie ludzi, którzy już nie ufają swojemu rządowi, za to, że są przyczyną drugiej fali Co najważniejsze, media powiedzą „tak wam mówiliśmy”. Było za wcześnie. To wszystko twoja wina, bo potrzebowałaś strzyżenia. Wasze wolności mają konsekwencje.

* Wymuszaj kwarantanny fazy 2 na znacznie bardziej ekstremalnym poziomie, zwiększając karę w przypadku wyzwania. Zastąp grzywny karami pozbawienia wolności. Traktuj wszystkie wyjazdy jako nieistotne. Zwiększ liczbę punktów kontrolnych, w tym pomoc wojskową. Zwiększenie śledzenia / namierzania populacji poprzez obowiązkowe egzekwowanie prawa. Przejmij kontrolę nad żywnością i gazem i stwórz niedobór na dużą skalę, tak aby ludzie mieli dostęp do podstawowych towarów lub usług tylko po uzyskaniu pozwolenia. '

* Utrzymaj blokadę fazy 2 przez znacznie dłuższy okres czasu niż blokadę fazy 1, kontynuując niszczenie światowej gospodarki. Dalsza degradacja łańcucha dostaw i dalsze komplikowanie niedoborów żywności i innych. Uspokój wszelkie publiczne oburzenie za pomocą ekstremalnych działań lub sił i spraw, aby każdy, kto im się sprzeciwi, wyglądał jak Wróg Publiczny nr 1 tym, którzy chcą się podporządkować.


* Przyjęcie nowego modelu ekonomicznego. Zastrzeżony system kryptowalut 060606 firmy Microsoft, który wykorzystuje dane dotyczące aktywności ciała oparte na ludzkich zachowaniach i chęci przetrwania. To ulepszona wersja wartego 15 milionów planów "Black Mirror", która wykorzystuje żywność, wodę, schronienie i inne niezbędne rzeczy jako broń do egzekwowania nowego systemu gospodarczego. Zasadniczo rób to, co chcemy, a zostaniesz nagrodzony. Zdobywaj punkty kredytowe i uzyskaj większy dostęp do rzeczy potrzebnych do przetrwania. Lub sprzeciwiaj się temu, czego chcemy, a zostaniesz ukarany. Stracisz punkty kredytowe, a stracisz dostęp do rzeczy potrzebnych do przetrwania. I to jest twój nowy porządek świata: technologia na sterydach, w której nie masz innego wyjścia, jak tylko się nie dostosujesz. A jeśli ktoś myśli, że to nieprawda, warto więc przyjrzeć się niektórym częściom Chin, ponieważ w niektórych obszarach uruchomiono już niektóre systemy kryptowalut.
...
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
DUDA UZGODNIŁA Z TRAMPEM - NA POLAKACH BĘDZIEMY TESTOWAĆ SZCZEPIONKI !
.