Clicks1.4K
Libor Halik
9

„Sme pätnásti kňazi. Stalo sa naraz 15 zázrakov.“

Libanon 15 kněží misionářů zázrakem přežilo explozi.
Kláštor kňazov misionárov sa nachádza v Bejrúte menej ako kilometer od epicentra výbuchu, ktorý v utorok poobede otriasol celým mestom. Tlaková vlna ničila okná, domy, autá a spôsobovala zranenia a smrť údajne až do vzdialenosti 5 kilometrov. Napriek tomu, že sa kláštor nachádza len necelý kilometer od miesta výbuchu, 15 kňazom sa nič nestalo.
Jeden z nich otec Hadiadad hovorí: „Sme pätnásti kňazi. Stalo sa naraz pätnásť zázrakov.“ Podľa jeho názoru mnísi unikli zázračne smrti.
Nárazová vlna poškodila okná budovy a traja bratia boli zranení, ale k najhoršiemu nedošlo. Kňaz, ktorý počas výbuchu slúžil sv. omšu utrpel iba drobné zranenia, aj keď ho nárazová vlna vyhodila od oltára na šesť metrov ďalej.
Medzitým v susednom konvente charitatívnych sestier prišla jedna z mníšok o život a stovky okolitých domov boli zrovnané so zemou.
BM www.christianitas.sk
Zdroj: KAI
Dana22
Hollywood opäť útočí na Pána JEŽIŠA a kresťanov

petícia proti rúhavým filmom z Hollywoodu

citizengo.org/…/180654-hollywoo…

Dobrý deň a dobrý deň,

potrebujeme vašu pomoc, pretože Hollywood je čoraz viac rezervovaný a vedie vojnu proti kresťanstvu.

Hollywood sa chystá vydať ďalší divoký, rúhavý film v hlavnej úlohe Ježiša Krista. Tentoraz je Kristus vykreslený ako lesbička, ktorá je zapletená …More
Hollywood opäť útočí na Pána JEŽIŠA a kresťanov

petícia proti rúhavým filmom z Hollywoodu

citizengo.org/…/180654-hollywoo…

Dobrý deň a dobrý deň,

potrebujeme vašu pomoc, pretože Hollywood je čoraz viac rezervovaný a vedie vojnu proti kresťanstvu.

Hollywood sa chystá vydať ďalší divoký, rúhavý film v hlavnej úlohe Ježiša Krista. Tentoraz je Kristus vykreslený ako lesbička, ktorá je zapletená do nespočetných nevhodných a sugestívnych činov a zároveň slúži ako milostný predmet pre hlavnú ženskú postavu.

Pre veriacich na celom svete, ktorí veria, že Ježiš Kristus je Božím Synom, je veľmi urážlivé vykresliť Ho takto. Tím CitizenGO spolupracuje s Komisiou pre kresťanský film a televíziu s cieľom objasniť hollywoodskej elite, že tento rúhavý obsah nebude prijatý.

Podpíšte svoju petíciu, aby ste zastavili film „Habit“ a pomôžte nám ukázať Hollywoodu, že tento film je neprijateľný, nežiaduci a nerentabilný.

Vo filme „Habit“ Paris Jackson (dcéra zosnulého hudobníka Michaela Jacksona) vykresľuje Krista ako lesbičku, zapojenú do nespočetných nevhodných a sugestívnych činov.

Dej s lesbickým Ježišom slúži ako háčik pre ženské vedenie vo filme, ktorý okupuje herečka Bella Thorne. Hrá šikovné dievča na ulici s fetišom Ježiša, ktorý sa maskuje ako mníška, zatiaľ čo sa snaží vyhnúť dôsledkom násilného obchodovania s drogami.

Rúhavý obsah filmu „Habit“ by sa nemal tolerovať a mal by sa jednoducho akceptovať. Pre kresťanov na celom svete, ktorí veria, že Ježiš Kristus je Božím Synom, je veľmi urážlivé vykresliť ho ako lesbičku. Len niekoľko mesiacov po vydaní Prvého pokušenia Krista Netflixom je Habit ďalším ďalším rozsiahlym útokom na kresťanstvo a vieru a vieru kresťanov na celom svete.

Váš podpis, ktorý protestuje proti tomuto rúhajúcemu sa filmu, bude zaslaný Donovanovi Leitchovi, 852 filmom, Martingale Pictures, Voltage Pictures, Cloudlight a Elevated Films, ktorí pracujú na produkcii a propagácii tohto filmu, ktorý je v postprodukcii. Preto je kľúčovým momentom konať strategicky v predstihu a požiadať, aby sa to nezverejňovalo.

Pridajte svoje meno. Zastavte „Habit“ a pomôžte nám ukázať Hollywoodu, že tento film je neprijateľný.....

Mnohokrát ďakujem

Eduard Pröls a celý tím CitizenGO
Libor Halik
Celé USA včetně Hollywoodu budou spáleny dle proroctví arménského žida, který se v 19.století stal křesťanem. V proroctví je použito, že rakety z Ruska vše v USA zničí, ač v 19. století slovo raketa neexistovalo. V proroctví však už bylo. Ve fatimském proroctví je, že některé národy budou zcela anihilovány tou válkou. Sv. Hildegarda to předpověděla o státu, který leží mezi 2 velkými moři, …More
Celé USA včetně Hollywoodu budou spáleny dle proroctví arménského žida, který se v 19.století stal křesťanem. V proroctví je použito, že rakety z Ruska vše v USA zničí, ač v 19. století slovo raketa neexistovalo. V proroctví však už bylo. Ve fatimském proroctví je, že některé národy budou zcela anihilovány tou válkou. Sv. Hildegarda to předpověděla o státu, který leží mezi 2 velkými moři, složeném z mnoha národností, což sedí hlavně na USA.
Libor Halik
Je potřebné znát historii současného Libanonu. (Nejznámějším světcem je tam katolický maronitský sv. Charbel Machlúf) Podrobně: www.christianitas.sk/bol-vybuch-v-be…
Rosario33
V tomto článku si môžte pozrieť videá a porovnať ako vyzerá výbuch dusičnanu amónneho, ako vyzerá výbuch pyrotechniky a ako vyzerá výbuch termobarickej bomby. Mainstream nám dookola tvrdí, že to bol dusičnan amónny a pyrotechnika.
aeronet.cz/…/video-unikatni-…
Libor Halik
Po výbuchu neprší na Bejrút tisíce žhavých slepených oharků spečených krystalů hnojiva, vůbec nic totiž nepadá z nebe. A pozor, namísto bílého hřibu, který by měl po explozi dusičnanu amonného zůstat stejně, jako zůstal v Oslu po útoku Anderse Breivika, vidíme jakýsi červený a až do hněda zbarvený hřib. Vojenští odborníci potvrzují, že tyto spálené plyny této barvy ukazují na vojenské chemikálie …More
Po výbuchu neprší na Bejrút tisíce žhavých slepených oharků spečených krystalů hnojiva, vůbec nic totiž nepadá z nebe. A pozor, namísto bílého hřibu, který by měl po explozi dusičnanu amonného zůstat stejně, jako zůstal v Oslu po útoku Anderse Breivika, vidíme jakýsi červený a až do hněda zbarvený hřib. Vojenští odborníci potvrzují, že tyto spálené plyny této barvy ukazují na vojenské chemikálie používané do raket, do bomb a obecně vojenské munice.
Po odpálení volumetrické zbraně se vytváří kondenzační cylindry stejně jako po odpálení termonukleární bomby, např. při zkoušce Crossroads Baker
Libor Halik
VIDEO: Americký prezident Donald Trump na tiskovce potvrdil, že Pentagon je přesvědčen, že v Bejrútu byla odpálena bomba! Forenzní analýza video záběrů exploze naznačuje, že ve skladišti ledku byla odpálena termobarická puma! Exploze vyvinula takový žár, že došlo k charakteristickému jevu odpaření molekul vody v atmosféře a zformování páry do klasického cylindru okolo pyroklastického hřibu! …More
VIDEO: Americký prezident Donald Trump na tiskovce potvrdil, že Pentagon je přesvědčen, že v Bejrútu byla odpálena bomba! Forenzní analýza video záběrů exploze naznačuje, že ve skladišti ledku byla odpálena termobarická puma! Exploze vyvinula takový žár, že došlo k charakteristickému jevu odpaření molekul vody v atmosféře a zformování páry do klasického cylindru okolo pyroklastického hřibu! Podobný jev vzniká pouze při odpálení termonukleárních a termobarických zbraní! Pentagon se domnívá, že za útokem stojí Izrael, který měl podezření, že skladiště ledku uchovává rakety Hizballáhu! ...Hizballáh má v Bejrútu minimálně 28 odpalovacích pozic balistických raket namířených proti Izraeli, izraelská vojenská rozvědka Aman to oznámila před 3 týdny. Skladiště ledku ukrývalo rakety, palivo do raket a munici .... aeronet.cz/…/video-americky-…
Libor Halik
Publikované 05.08.202008.08.2020 od ďurino
Izrael zasiahol Bejrút jadrovou náložou, potvrdené zo strany Trumpa a libanonskej vlády prekladyodlesa.sk/izrael-zasiahol…
Libor Halik